Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
27. máj 2009

dobre ranko 🙂
pipika, drzim paste, nech uz vojtovku nemusite cvicit 😉
jani, co tie fotocky a odhalenie pohlavia? sme zvedave 😅
my sme mali vcera divny vecer. no, nebol zly, ale iny ako predosle. nasu malu rebeku ulozil ocko a ona vobec neplakala. (vsetky predchadzajuce pokusy ocka o uspatie skoncili strasnym placom malej a akonahle som prisla ja a lahla si k nej do minuty bola tuha)a zaspala aj bez maminkinho mliecka 😕 asi bola chudatko unavena, ked to dopadlo takto. a potom sa az o jedenastej zobudila, ze chce mliecko. ale ona by asi aj spinkala, len janko mi hovoril, ze chudatenko je urcite hladne, nech jej dam mliecko a ona to asi pocula, tak sa zobudila a pytala si ho 😅

terezicka
27. máj 2009

Mirka no super že Janko už zvládol uspať Rebeku, nech takto pekne to skúsi aj dneska, možno Rebeka zaspí časom aj sama veď je už veľká 😉
Naša Lucka včera 1x jedla šošovicovú polievku na obed a veľmi jej chutila 😅 Som sa bála aby ju nebolelo burško ale vôbec, iba potom poprdkala si ale všetko v pohode. A myslím si že asi aj potrebovala už zmenu lebo vždy jedávala len zeleninové polievky a možno jej to už išlo hore krkom lebo v poslednej dobe pri nich dosť vymýšľala. Dneska bude papať 1x knedlík tak som zvedavá ako jej bude chutiť 😕
Mirka a ty Rebeke aké jedlá dávaš z mlieka?

mirka20
27. máj 2009

terez, skusala som kukuricnu krupicu, vcera mala cestoviny s tvarohom a kyslou smotanou, ale to jej moc nechutilo. potom mala aj tekvicu so semiacikmi a kyslou smotanou. vacsinou jej davam tu kyslu smotanu, ak je to na kyslo.

mirka20
27. máj 2009

terez, este som si spomenula, ze som robila taku ryzu na mlieku zapecenu s ovocim. ani to jej moc nechutilo, lebo to bolo trosku suche a ked som jej to poliala stavou z ovocia, tiez to nechcela 😒

jankabelka
27. máj 2009

Babule prepáčte, včera som ich nestihla stiahnúť, ale dnes hneď keď prídem z práce tak sa do toho pustím a uvidíte foto dobre?

meliska
27. máj 2009

jana: no dooobre noooo 😉

jankabelka
27. máj 2009

Včera som mala strašný frmol, staráme sa teraz o starkého, lebo svokrovci sú na dovolenke, tak som ešte večer varila. ale dnes to bude už v albume cmuk

meliska
27. máj 2009

juuuj prepaaaac, ako skaredo som ta nazvala, ale to mi len to K vypadlo... 🙂 chcela som napisat janka samozrejme 😉 a inak uz mate nejake mena vybrate?

jankabelka
28. máj 2009

Ahojte babule, ja vám už nebudem nič sľubovať 😒 prišla som domov, že idem stiahnúť fotky, a nedali sa mi tak je zasa nejaký problém s káblom 😝 . Skúsim to dnes dobre?
Meliska meno máme zatiaľ Bianka a Patrik, ale neviem ešte som s nimi akosi nestotožnená

jankabelka
28. máj 2009

Kočky tak sa mi to podarilo, konečne 🙂 kuk album

meliska
28. máj 2009

janka: jeeeej takze dalsia baba do partie...? 😀 😀 peknucke fotocky... a aj mena mate pekne vybrane 😉

jankabelka
28. máj 2009

Meliska, veru máš pravdu 😀 fotky vyšli, lebo pán doktor zachytil bambulku hneď na začiatku, a potom už bola otočená len chrbátikom 😅

meliska
28. máj 2009

inak vela deticiek, co poznam sa otacalo potom chrbatikom, asi sa im nepaci ten "zvuk" ultrazvuku 😀 joooj ale super, tak budes mat doma babiku... 😉 to je krasne...
...takze nadej na nejakeho chalana je uz len v mojom brusku 😀

jankabelka
28. máj 2009

Veru Meliska tá nádej je u teba 🙂 a ja si myslím že ju asi chladil aj ten gél lebo ho bolo dosť veľa 😉

meliska
28. máj 2009

jani: moze byt... tak teraz uz mozes nakupovat v dievcenskych farbach 😉

pipika
28. máj 2009

Ahojte!

Janka, ja asi nepodam spotku. 😀 Takze dalsie dievcatko. Super, gratulujem. 🙂

jankabelka
28. máj 2009

Meliska ale nechcem to nejako preháňať, tak primerane 😅
Pipika ďakujem, a keď nevyhráš športku je jasné že máš šťastie v láske 😉

mirka20
28. máj 2009

ahojte 🙂
jani, takze babulka. to je supis 😵
u nas uz druhy vecer ukladala rebeku ocko. ja normalne ziiiraaaam 😅 a aj ked sa zobudila a plackala, tak siel za nou on a ona sa nechala pekne ulozit. doteraz to bolo tak, ze ak isiel za nou janko, tak sa len viac rozplakala a musela som aj tak prist ja a utisit ju. ak to takto pojde dalej, mam volne vecery a mozem chodit von. len s kym? 😕 kedze tu moc kamosiek nemam a tie co mam, tak maju bud deti alebo nestihaju 😔 😒

babulka123
28. máj 2009

no ja sice este neviem co to bude ale aj tak si myslim ze to bude chlapec, .. tak ja sa vam postaram o zmenu..

meliska
28. máj 2009

babulka: jasneeeee... ja som si to nejak doplietla, myslela som ze cakate dievcatko... este je Tvoje brusko horuci kandidat... he he asi najhorucejsi....xi xi 😀

meliska
28. máj 2009

mirka: to je super s tou Rebekou, aspon si trosku oddychns vecer, mala uz asi pochopila, ze si nablizku a nemusi ta vzdy kontrolovat... 😀

terezicka
28. máj 2009

Ha tak ja som si dobre tipla že Janka bude mať dievčatko 😀 Vyhrala som prvú cenu ( ale neviem čo to bude ) 😀 Ale halvne že je zdravučká, to je základ 😵
Meliska a tebe tipujem chlapca a Babuľke ešte si nie som istá, ale tiež si myslím že to bude chlapec 😉
Dneska som mala obhajobu Bc. prácu, išla som prvá, ešte na chodbe som mala riadne nervy ale po tou uvítacom ceremoniáli keď som zostala v triede už sama pri komisii tak ma to prešlo a bolo to v pohode, ani som všetko nepovedala, predseda komisie ma zastavil a že nech poviem nejaký záver ešte a hotovo. Tak super 🙂 Ale o 2 týždne na štátniciach neviem ako to bude prebiehať, tak to už bude horšie určite 😅

terezicka
28. máj 2009

Joj a teraz som sa dozvedela že synovec je chorý, zas má horúčky a zajtra prídu sem a jeho rodičia ho tu asi nechajú na týždeň 🙄 Niežeby mi vadilo že tu má zostať, to vôbec nie, ale keď je chorý tak mi to nie je jedno lebo posledné po čom túžim je to, aby sa Lucka nakazila nedajbože od neho. A to dieťaťu nevysvetlíte že sa k nej nesmie približovať 😅 Tak som veru zvedavá, keby radšej svokra išla do Blavy a tam sa starala o neho cez deň... 😅

A túto noc sme s Luckou spali u našich, keď som sa kukala na sestrinho malého tak som nechápala že aj Lucka bola taká maličká, už si to ani nepamätám 😨 A chúďa moja sestra, dneska jej vyšla zlatá žila 😅 A má zlé spomienky na čas v pôrodnici a potom čo mi povedala sa jej ani nečudujem, nechápem ako môžu total bezcitné ženy zamestnať na oddelení kde sa rodia deti 😠

pipika
28. máj 2009

Terez, gratulujem k obhajobe a uvidis aj statnice pojdu ako po masle. Drzime palce! 😉

Baby, asi nam ide prvy zubok. Vidim bielu bodku dolu na dasnach, aj ju citim. 😵

mirka20
28. máj 2009

terez, gratulujeme 🙂 sestry mi je luto, ale ona sa urcite rychlo zotavi 😉
pipika, aj my sme mali najprv bodku a az po mesiaci nam vysiel zubok. a ani nie ten, kde bola bodka, ale vedlajsi. 😅

babulka123
28. máj 2009
jankabelka
29. máj 2009

Ahojte babuľky, ako ste sa dnes vyhajali?
Mirka je super, že Rebeka ti dáva aj priestor 😅 aspoň si trošku odpočinieš
Terezka gratulujem k obhajobe, a štátnice zvádneš ľavou zadnou 😉 a tou prvou cenou bude ... musím niečo vymyslieť

pipika
29. máj 2009

Ahojte!

Babul, maly je zlatucky. 😵

Pridala so jednu fotku.

terezicka
29. máj 2009

Ahojte my dnes máme 8 mesiacov a ako darček nám vyšiel druhý zúbok 😉 Už v noci bola Lucka taká nepokojná, tak som ešte vravela Marekovi že ráno jej pozriem do pusy, tak som pozrela a zúbok prerezaný 😎 Teraz spinká, som zvedavá koľko jej to vydrží 😨

terezicka
29. máj 2009

Pipika už minule som ti chcela povedať že aj Lucka má ten červený podbradník ako vy a tiež tú ružovú fľašku máme 😉