Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

sharlotta
25. jún 2008

Meliska, neviem, ci je dobry napad ju(svokru) poslat do kupelov...Ja ani neviem, co by jej spravilo radost. 😒 Zatial vsetko, co sme jej kupili, niekde odlozila a nepouziva to. Kupili sme jej zehliacu dosku a ona si na nu dava pradlo, ktore treba vyzehlit a nadalej zehli na tom svojom malilinkom stoliku, kupili sme jej sadu takych krasnych kvietkovanych salok, tie ani neviem, kde su.. 😒

sharlotta
25. jún 2008

Preco sa vzdy debata skonci, ked napisem ja 😕 ? Mam to brat osobne? 😕

mirka20
25. jún 2008

tak sme naspat z poradne a hadajte co. mame 5100gramov, to znamena, ze sme za 4 tyzdne pribrali kilo a pol. uz je riadna buchtoska 😀 a to som sa bala, ze malo papa, lebo ona nechce tahat viac ako 5-10 minut. ale doktorka mi vravela, ze aj v knihach pisu, ze dieta papa normalne len 5 minut, potom sa uz len tak hra. takze sme ukazkovy 😅 juuj, tak sa tesim. a to som rano zacinala tym, ze malicka sa skoro zadrhla, lebo jej mliecko zabehlo a dost hodnu chvilu (aspon mne sa to tak zdalo) sa nevedela poriadne nadychnut a vykaslat to. potom doobeda sa nam spustil alarm na monitore dychu, tak som kolabovala. ked som dobehla k postielke, tak malicka na mna pozerala takymi rozospatymi ockami, ze co ju to budi. proste hrozny zaciatok dna, ale po navsteve doktorky, kt. nas pochvalila ako pekne rastieme, sa mi hned vylepsil den 😵

mirka20
25. jún 2008

ideme do mesta, lebo su janske trhy, tak sa ideme kuknut, co maju. papa 🙂

meliska
25. jún 2008

sharlotta: jaska, ze to mas brat osobne 😀 😀 😀 poslite ju do kupelov, Ti vravim, mozno tam stretne niekoho "do partie" teda nejakeho šuhaja 😀 ... sak snad nenecha prepadnut vase peniazky... 😀

mirka: jeeej kilecko a pol, to je super... 🙂

sharlotta
25. jún 2008

ok, beriem to osobne...pf... 🙄

Nenajde si nikoho, to by musel splnat sialene poziadavky...taky neni...Skor jej kupime nejake tie kvety, tie ma rada a potom este neviem co...Ked sme jej dali vybrat, nech si vyberie hocico, my jej zaplatime, tak si vybrala kozmeticku tasticku za 50sk. 😅

meliska
25. jún 2008

sharlotta: ta to je dobra svokra... 😀 nenarocna 🙂

meliska
25. jún 2008

tak jej zaplatte nejaku masaz abo co, sak to by potesilo aj mna 😀 alebo jej ku tej tasticke kupte aj krhlu na kvety 😉

sharlotta
25. jún 2008

No,nad tou krhlickou som rozmyslala...len neviem, ci taku malicku maju, alebo jej kupime kvetinace??? 😕 Nejake tri pekne, ona ma fakt rada kvety, len sa ide stahovat do panelaku, tak mozno by sa jej kvetinace aj hodili. Jej sa tusim paci ruzova farba. Ja ruzovu neznasam, ale sak mne to moze byt jedno...

meliska
25. jún 2008

sharlotta: ja som si davnejsie kupila taku mikrokrhlicku v IKEA, oranzovu plechovu tak skus kuknut tam 😉 a videla som tam aj take miniaturky tych klasickych plechovych krhli s tou sprchou na vrchu 😀

meliska
25. jún 2008

kokso ja som dnes jak encyklopedia.... baby sak ma uz umravnite 😀

sharlotta
25. jún 2008

ja som videla taku malu krhlicku, ale len v podobe kvetinaca...su aj nekvetinacove?

meliska
25. jún 2008

no jo mam len taku nekvetinacovu doma, ma objem asi tak 2dcl taka malunka asi ako hrncek.... povodne som ju kupila ako dekoraciu ale potom som ju zacala normalne pouzivat 🙂

sharlotta
25. jún 2008

No, ked stiham, pojdem pobehat ikeu a baumax...Ale asi nestiham... 😒

pahu
25. jún 2008

Sharlott, kúp jej teda niečo malinké 😀

terezicka
26. jún 2008

Bré ránko prajeme 🙂 Tak dnes som si poctivo celú búrku prebdela, takže ma teraz radšej ani nechcite vidieť 😅 Aj Emmi bola so mnou hore, asi jej teiž vadila búrka 😕 A ráno už o 5-tej veselo tancovala v brušku takže odvtedy sme už riadne hore 😝
Ale zas dnes a zajtra tu neni riaditeľ, takže si môžem pospať aj v kancli 😀

zabka
26. jún 2008

Pekne ranecko... No mne nieco hovor, ja tu zaspavam uz teraz a to tu mam aj sefa... 😀

terezicka
26. jún 2008

Žabka ten môj práve odišiel, takže super 😀 Ale už sa mi podarilo vysypať cukor zo šálky a potom chvíľu na tom som si chcela naliať mlieko do kávy, tak radšej som ho naliala na poličku 😅

terezicka
26. jún 2008

Jejda kočky ja mám presne o 3 mesiace termín podľa mojej tehu knižky 😅 Včera som volala so švagrom a keď som mu to vravela tak povedal že ani neverí ako rýchlo ten čas uteká 😅

zabka
26. jún 2008

No terez veru to uteka uz za tri mesiace budes mat Emmku v naruci... 😵

zabka
26. jún 2008

Dnes sa mi zmenilo babetko v bublinke ake je peknucke... 😵

pipika
26. jún 2008

Ahojte!
Ja som sa poriadne vyspala, asi mi pomohla ta burka. 🙂

zabka
26. jún 2008

Ahojky pipika... No mne sa strasne nechcelo vstavat a teraz by som si veru schrupla...

terezicka
26. jún 2008

Baby ja by som si tak rada pospala keby sa mi dalo 😅

pahu
26. jún 2008

Dobré ránko 😀

Terez, šupni sa pod stôl, však si drobček a pospinkaj si poriadne 😀

Zabka, Pipi, máte pekné bublinkové miminká 😉

terezicka
26. jún 2008

Pahu sa ti to ľahko hovorí 😀 Musím mať otvorené dvere na kancli lebo inak by som sa tu asi aj uvarila 😅 Mám tu 29°C, takže si to viete živo predstaviť a žiadnu klímu tu nemáme a ani vrtuľu nemám hore na stene 🙄

pahu
26. jún 2008

Terez, ale ty si taká vrtuľka, tak si to tam ochlaď 😀 Nám sa včera večer pokazila klíma, takže dnes tu aj zdochneme 😀 Ach tá prietrž 😀

pipika
26. jún 2008

ja uz mam 12ku 😵 😵
terez, ja tu mam cca 25-26 stupnov, klimu mam, ale sa s nou neda vydrzat.

zabka
26. jún 2008

Ja budem mat 12ku zajtra.... 😵 😵 😵
Ani ja tu nemam ziadnu vrtulku... 😉

terezicka
26. jún 2008

Veď to Pipika že ani s klímou ale ani bez nej... 🤐 Takže neviem čo je ideálne riešenie, ale ja keď prídem domov tak ja som úplne ko a nevládzem vôbec nič...
Inak včera som bola ešte si u manželovej sesternici povyberať vecičky pre malú 😵
Pahu tak sme na tom rovnako s tou teplotou v kancli, môžme si aj ruky podať 😀