Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
27. jún 2008

Meliska.... Ja už o 3 hodinky 😀

meliska
27. jún 2008

🙂 ja dnes prcham skoro, mame tu bezvladie 😀

pahu
27. jún 2008

My ani nemáme nejakú kontrolu nad sebou, ale ja si potrebujem veeeľa vecí porobiť, lebo neviem kedy budúci týždeň pôjdem na OPU (odobratie vajíčok) a potom sa chcem tresnúť na PN, nech nemám žiadne stresy 😀 A skúsim potiahnuť doma až do termínu testovania 😉

meliska
27. jún 2008

uz buduci tyzden ides? 😀 😀 😀 supeeeer

pahu
27. jún 2008

Meliska, doki povedal že uvidíme v pondelok podľa folikušky, ale najskorší termín je už v stredu. Tak uvidíme koľko čerešničiek a ako zrelých nájdeme v pondelok na UTZ 😉

meliska
27. jún 2008

suuuper, buduci tyzden tu este budem, tak nam daj vediet, potom stratim prehlad na 2 tyzdne 😒

meliska
27. jún 2008

pahu: ficim domov, lebo ma uz drahy caka 😉 tak pekne sa porozpravaj so svojim telom, nech je vela zdravych ceresniciek... drzim prstiky a myslim na teba v pondelok... potom sa ozvi
pa pa

terezicka
27. jún 2008

Už som tu aj ja, len ešte mi kolega niečo doniesol aby som sa náhodou do 15-tej nenudila 😔

pahu
27. jún 2008

Meliska pa, ja som bola zatiaľ u šéfa, tak už som ťa nestihla 😉

Terez, ale však to je v pohode, už len pár minutiek 😀

terezicka
27. jún 2008

Pahu veď jasné že v pohode, len to je taký kolega čo sa ťa niečo spytuje alebo ti niečo hovorí, myslí si že je neuveriteľne vtipný ale jeho humoru nerozumie nikto...Ja som najradšej keď ho cez deň vôbec nevidím a keď ho už musím vidieť tak s ním komunikujem len v nevyhnutných prípadoch 😝

terezicka
27. jún 2008

Tak ja sa lúčim, prajem krásny budúci týždeň, vidíme sa až potom... 🙂

pahu
27. jún 2008

Pa Terez, trochu oneskorene, ale predsa 😀

mirka20
29. jún 2008

ahojte 🙂
som vas velmi nestihala, nakolko sme mali vcera krstenie, tak som mala toho vyse hlavy. ale uz to mame uspesne za sebou, tak sa vam snad budem moct venovat castejsie.
malicka bola na krste super. sice nespala, ale bola potichucku, iba ked knaz spomenul jej meno, tak sa ozvala, ale len tak kratucko, ze hej, je tam 😅
tento tyzden sme este doma, ale ten nasledujuci sa s rebekou stahujeme do prievidze, nakolko Janko ide na skolenie do talianska, tak ideme k mojim rodicom. aj sa na to tesim, aj my bude straaaaasne smutno za nim. 😢
idem poupratovat dom, lebo vsetky navstevy uz odisli. papa zatial 🙂

mirka20
29. jún 2008

boooze, aka hrubka. ze my 😨 . sa ospravedlnujem. bude MI smutno je spravne

mirka20
29. jún 2008

adu, maly je strasne zlatucky 😵
aj ja som pridala foto do albumu

zabka
30. jún 2008

Pekne ranko prajem dnes tu nikto nie je? 😕

pipika
30. jún 2008

Ahojte!
Kde ste??????????????

zabka
30. jún 2008

NO ahojky.... Asi sme tu iba dve... 😉

pipika
30. jún 2008

Ahoj zabka 🙂
Aj v tn tak leje?
Kuk album.

zabka
30. jún 2008

Nie u nas neprsi...Uz sm kukla ty uz mas pekne brusko 😉 😵

mirka20
30. jún 2008

ahojteeee 🙂
prave mi pisala terez, ze su uz na ceste do tatier. tisko im zavidim, isla by som aj ja niekde na dovcu, no ale tento rok sa dovolenka nekona, takze si to snad vynahradime buduci rok 😵
malicka spinka, tak mam chvilocku cas, tak idem dat rychlo prat a pospratuvat veci.
pipika, krasne brusinko mas 😵 a ta malicka fazulka, nadhera. este si zivo pamatam, ako som sa ja vytesovala z tych fotiek malickej a teraz uz je u nas v posteli a sladko spinka 🙂
idem robit, zatial papa

pipika
30. jún 2008

Mirka,ahoj a dakujem. 🙂
Zavidim aj ja terezke, ani nam tento rok nevychadza dovolenka, musime sporit.
Dnes mi je poriadne zle, je mi na vracanie. Prvych 12 tyzdnov mi nic nebolo a teraz.... 😝
Zabka, pisala som ti, ze uz mam ake brusisko. 🙂

zabka
30. jún 2008

Ja idem vo stvrtok k dokimu a uz teraz sa neviem dockat, som strasne zvedava na malicke... 😵
Mirka kukala som foto z krstu boli ste zlatucky.. 😉

zabka
30. jún 2008

No ale ved to je zlatucke som zvedava kedy mne tak vyskoci.... 😉 😵 ... Ja som to este nepovedala v praci, neviem ako na to... 😵

pipika
30. jún 2008

My tu mame velmi dobry kolektiv, aj sef je super. Vsetci vedeli, ze chodime do centra, takze sme vzdy spolocne cakali vysledok. Vsetci to vedia, uz mam aj nahradu, ktoru prave zaucam. 🙂

zabka
30. jún 2008

No ja sa to chystam povedat tento tyzden... Tak som zvedava 😉

pipika
30. jún 2008

A myslis, ze budu robit problemi?

zabka
30. jún 2008

Vies co ja ani neviem, len ked som sa vydavala tak sef sa ma pytal ze dufam ze hned neplanujes byt tehotna.. 😒 Tak preto som zvedava na reakciu... 😔

pipika
30. jún 2008

Ale oni ti nic nemozu spravit, je to v zakone.

sharlotta
30. jún 2008

Ahojte...Takze Terez dovoolenkuje? No, v podstate aj ja, ale tak polopracovne a doma. 😒