Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
3. sep 2008

Žabka a ty si už zmizla?

zabka
3. sep 2008

Nie som tu len mi to trochu primrzlo.... 😉

terezicka
3. sep 2008

Aha už vidím že si tu 😀 No ja viem že ma chápeš so svokrou, ja už mám toho dosť...Niekedy jej ani nevldázem odpovedať lebo sa mi jednoducho nechce, ale zas nechcem byť nevďačná alebo ako to povedať...Len už by som chcela byť konečne vo všetkom samostatná a nemusieť iným vešať na nos čo práve robím a prečo to robím...

zabka
3. sep 2008

Ani nevies ako potom tuzim ja, tento tyzden ideme do banky pozistovat hypoteky, teraz schvalili dalsie znizenie pre mladych tak sa chceme popytat co a ako a aku mame sancu nieco a kolko ziskat... To je uz posledna vec v mojom zivote po ktorej tuzim uz sa mi splnilo uplne vsetko...

terezicka
3. sep 2008

žabka tak vám prajem aby sa vám to podarilo, fakt ti to veľmi prajem, lebo si viem úplne živo predstaviť prečo tak veľmi pot tom túžiš...

zabka
3. sep 2008

NO snad sa niekedy dockame aj ja aj ty... 😉

zabka
3. sep 2008

Uz idem kukat TV zajtra sa ozvem

zabka
4. sep 2008

Pekne ranko 🙂

terezicka
4. sep 2008

Ahojte ja som vás prišla len tak v krátkosti pozdraviť, lebo mám dosť roboty, neviem ani sama čo skôr...A neviem či si Marek dnes berie auto do roboty alebo nie a tým pádom neviem či mám ísť na nákup teraz alebo až poobede a vlastne všetko jedno s druhým...
Mirka ten zajtrajšok platí? Ja s vami rátam, budem veľmi rada ak prídete, aspoň mi príjemne spríjemníte deň 😵 A ukážem ti potom aj vecičky čo máme a ty mi povieš či ešte dačo treba dokúpiť aby sme mali v tej prvej výbavičke alebo máme všetkého dosť 😝

terezicka
4. sep 2008

Mám nové bruško v albume tak kuknite potom 🙂

pipika
4. sep 2008

Ahojte!
Dorazila som uz aj ja.

zabka
4. sep 2008

Ahoj terez idem hned kuknut 😉

zabka
4. sep 2008

No ahoj pipi 😵 ze uz 22tt..... ja odpadavam... 😨

terezicka
4. sep 2008

Žabka veď ty bdueš mať 22tt už zajtra 😀

zabka
4. sep 2008

NO ved ja viem 😀 😀 .. Terez uz som kukla bruseno, krasnucke... 😉

terezicka
4. sep 2008

žabka ďakujem pekne 🙂 Veru je pekné, až mi bude ľúto keď za pár dní ho už mať nebudem...Ale zas budem mať pri sebe niečo iné, ten najvzácnejší poklad 😵

terezicka
4. sep 2008

No jo kočky, neskôr sa ešte ozvem ale možno až večerom ako budem stíhať...Teraz sme vytiahli vonku kočík a ten umývame 🙂 pa zatiaľ 🙂

zabka
4. sep 2008

No veru uz sa ti to krati, zachvilocku budes drzat malicku v naruci a teskat sa z nej... My sme mali vcera taky akcny den, malicke cely den kopkalo az do neskoreho vecera az som musela dohovorat ze ved musi aj trosku spinkat, ale to je taka potvora ked prilozim ruku prestane tak potom len z dialky sledujem ako mi skace brusko.. 😵 😵

adulina
autor
4. sep 2008

ahojte kočky, ako sa darí, asi dobre ked ste tu a pisete ako divé 😀

ja nestiham vobec nic cez den, a pracujem po nociach ked ide Alex spat, tak obcas nakuknem, ale to tu aj tak nik nie je 😔

pridala som fotky 🙂

terez, drzkam palceky nech uz to mas stastne za sebou a malu princeznu pri sebe a uz sa tesim na nu 🙂

pa kočky 😀

zabka
4. sep 2008

Ahoj adu, kukala som foto, Alex je uz krasny velky mladenec... 😉 😵

pipika
4. sep 2008

Adul, maly Alex je fesak. 😵
Baby, teraz ked som sa postavila pocitila som malu ako kope. 😵 😵 Doteraz som citila iba bublinkovanie. Uzasny pocit. 😵

bianka30
4. sep 2008

pipi to je supeeeer.

zabka
4. sep 2008

Pipi to je super 😵 😵 😵 ...

pipika
4. sep 2008

Sa tesim 😵
inak, vcera rano ma tak boleli krize, ze som sa rano nevedela postavit z postele, tak som ani doprace nesla. Dnes uz jelepsie. A k tomu usb klucu. Som vam pisala, ze sme to nevedeli zapnut a isla som sa stazovat. A tam sestricka strcila kluc do pc a islo to. Trapas 😅 . Ale aj tak, my to stale nevieme otvorit.

zabka
4. sep 2008

No aspon si si oddychla domka.... No to je zaujmave ze preco vam to nejde a jej hej... 😨

pipika
4. sep 2008

Netusim. Ale teraz to uz neriesim.

pahu
4. sep 2008

http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

Terez, špeciálne pre teba 😀

Ahojte babuľky, v robotke mám fofry, ozvem sa keď pominú a dovtedy len občas 😀 😀 😀

mirka20
4. sep 2008

ahojte 😵
doobeda sme boli vonku, tak som sa sem dostala az teraz.
terez, zajtrajsok plati, teda ak nahodou nepride vecer svokor domov, ale to nepredpokladam. uz sa moc tesime. dnes rano som dokonca uz pozerala tu tasku od teba a roztriedila si veci - do jedneho roka a nad jeden rok. tam su niektore veci skoro pre dvojrocne deticky. nebude ti vadit, ze to budeme mat tak dlho pozicane? lebo ak hej, tak ti to vratim aj skor.
pipika, gratulujem k prvym kopancekom 😵
adu, alex je velmi rozkosny.
aj ja som pridala z dnesneho rana 2 fotky, tak ak chcete, kuk
idem si lahnut k malej,nejaka som unavena. papa zatial

terezicka
4. sep 2008

Tak som sem nakukla opäť ale len na chvíľku lebo Marek nakoneic berie auto so sebou, tak si pôjdem spraviť nákup ešte kým je auto doma...
Mirka nám to vadiť vôbec nebude, veď naša malá bude aj tak o 4 mesiace mladšia od Rebeky, takže vy keď to vyrastiete, potom nám to vrátiš a o chvíľu to bude nosiť naša malá...Takže kľudne si tie vecičky nechaj a budeš to vracať psotupne ako Rebeka bude z toho vyrastať...A na zajtra sa aj ja veľmi teším 🙂 Len mi ešte napíš kedy asi vás môžem čakať aby som vedela, dobre? 🙂 Kľudne aj sem na MK, ja sem večer ešte prídem...Alebo ak tu bdueš aj ty tak prezvoň kedy tu budeš a budem sa snažiť prísť sem aj ja 🙂 A fotky Rebeky som kukla, je veru riadna fešanda
Adulka moja idem kuknúť aj Alexa 🙂

mirka20
4. sep 2008

prisla som opat len na skok, lebo idem kukat panelak. vybuvali sme sa do ruzova, uz sme stihli kupit aj vajicka aj byt na cintorine.
terez, prisli by sme okolo jedenastej, ak by ti to vyhovovalo.
no, idem sa venovat panelaku a malej 😵