Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
4. sep 2008

Mirka úplne super by mi to vyhovovalo, môže byť 🙂 A na ten obed teda môžu byť zemiaky? A s čím? Ja som myslela buď petržlenová vňaťka alebo cibuľka, ale neviem čo máš rada ty, tak ak nič z toho kľudne povedz čo a ja to spravím...Ale kyslé mliečko pre teba mám 🙂
Ja som už zas sama, lebo Marek zas odišiel do roboty a ideme predávať auto, tak zobral aj to...No a keď toto predáme tak musíme vybieliť účty a rýchlo kúpiť ďalšie lebo sa narodí malá a vtedy veľmi bez auta asi byť nemôžeme 😅

mirka20
4. sep 2008

terez, radsej s tou vnatou, lebo vela cibule teraz nemozej jest kvoli malej. aj my sa uz moc tesime.
mala uz spinka, tak ja si idem dat sprchu este sprchu a sup k ordinacii 😅

zabka
5. sep 2008

Ahojky pekne ranko... Mirka Rebeka v tych satoch vyzera krasne hotova princezna... 😉 😵

mirka20
5. sep 2008

dobre ranko 🙂
zabka, dakujem. ideme na 2 svadby po sebe, tak som skusala, ci uz jej budu dobre, ale jej dame ine.
dnes nas caka velky vylet - ideme s rebekou k terezke, tak sa uz moc tesime 😵

zabka
5. sep 2008

Tak ju pozdravujte a poriadne si to uzite.... 😉

terezicka
5. sep 2008

Dobré ránko prajem aj ja 🙂
Žabka veď ty už máš 22tt, ja asi odpadnem 😀
Mirka ja vás už čakám 😀 A veľmi sa s mojim bruškom na vás tešíme 🙂 Moja keď pôjdete z domu tak mi prezvoň prosím, dobre? Teda ak ešte prídeš na MK a prečítaš si toto 🙂

zabka
5. sep 2008

Terez 😀 😀 😀, ty sa moc nesmej ved uz ides do porodnice 😀 😀 .... Tebe sa blizi navsteva, tak si ju pekne uzi a potom daj infosky co a ako... 😉

cmuk05
5. sep 2008

Ahoj terzicka tak o chvilku budes cerstva mamicka a mi len pomaly za tebou....tak ja najpozdejsie... 😒

terezicka
5. sep 2008

Žabka a budem sa smiať aby si vedela 😀 😀 😀 Na návštevu sa veru teším a dnes to vyzerá tak že ani tak horúco by nemuselo byť, takže by mohlo byť lepšie - aspoň nebude tak dusno a nebudem sa potiť vo vlastnej šťave...Ale víkend hlásia zas hrozne horúci 😅
Žabka v pondelok prídeš do roboty alebo nie? Ale dáš nám vedieť však? Aj keď ja ti už teraz môžem pvedať aké máš výsledky z amniocentézy ak by si chcela vedieť 😉

zabka
5. sep 2008

Dobre tak sa budeme smiat obidve 😀 😀 😀 .... Nie v pondelok uz nepridem do prace ale poslem ti smsku, oki?Inak sa mi tuto noc snivalo o pondelku ze mi povedali ze vysledky su ok, a cakame dievcatko... 😀 😀 ..

terezicka
5. sep 2008

Cmuk neboj sa dojdeš aj ty do cieľa a hlavne si to tehotenstvo vychutnávaj, lebo to prejde strašne rýchlo a to vravím z vlastnej skúsenosti, veď aha, ja som len včera vycikala dve // a už o chvíľu idem rodiť 😅 🙂
Žabka dobre moja tak napíš sms-ku, budeme čakať a potom dám vedieť babám na MK ak budem doma, lebo sa chystáme ísť konečne v pondelok vybaviť si detskú doktorku...Ale keď sa vrátim tak dám vedieť ak tak potom...
Idem sa ja offnúť a ešte trochu poriadiť aby sa Mirka s Rebekou nezľakli 🙄 Tak sa majkajte krásne a pekný dník vám prajeme s mojim bruškom 😵

cmuk05
5. sep 2008

terezicka ja by som si aj rada uzivala tehulkovanie ale je mi strasne zle zvraciam a anevolnosti mam este...... 😒 ale aj ja dufam ze mi skoro prejdu.... 😀

zabka
5. sep 2008

Isto napisem...A pozdravuj mirku aj Rebeku a uzite si dnesny pekny slnecny dnik, teda aspon u nas tak je, ma byt az 31 stupnov... 😉

pahu
5. sep 2008

Čauko, asi na mňa niečo lezie, celá som zahuhňaná. Dnes tu veľa nebudem, snáď poobede. Cmuk a ...

Terez KUK: http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

pipika
5. sep 2008

Ahojte!
Zabka, ak myslis posli aj mne sms, do tej 2hej urcite budem na MK, dam babam vediet. 😉

zabka
5. sep 2008

Ahojky... Jasne poslem 😉 ... Ako sa dnes citis?

pahu
5. sep 2008

Pipi 😀 Zakázala som manželovi kupovať knižky, že pôjdeme na výlet za tebou 😀

sharlotta
5. sep 2008

Ahojte. No, tak tento sk. rok ma hadam vykupi materska. 😅 Pahu a vy znova zacinate? Ci v ako stadiu ste teraz? Terezicka ty uz zachvilu rodis 😲 To tak rychlo zbehlo... 😅

pahu
5. sep 2008

Sharlott, vitaj na chvíľku medzi nami 😀 Nie nie my nezačíname, my stále skúšame prirodzene, čert aby to vzal že sa nám nedarí, však sme obaja O.K. 😀 Akurát sme sa objednali v októbri do Prahy na vyšetrenie reprodukčnej imunity, tak ak ťa to zaujíma, mrkni sa www.upmd.cz. Je to celkom zaujímavé, ja ako žena a budúca matka môžem vytvárať protilátky na spermie alebo na enbrijká v rôznom štádiu vývoja.. Je to len z našej iniciatívy, nechceme ísť do ďalšieho pokusu IVF pokiaľ nemáme všetky možné vyšetrenia 😀 No a ty sa teda dafinitívne pridávaš k nám snažilkám? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pipika
5. sep 2008

Pahu, cakam vas 🙂 🙂
Zabka, dnes mi je ok, mozem povedat, ze ma nic neboli. Mala pekne kopka. 😵

pahu
5. sep 2008

Pipi, ďakujeme 😀 Kopká ako kopká, alebo sa len dotýka? 😀 😉 😕 😨 😵

pipika
5. sep 2008

Pahu, kopka poriadne. 😀
Baby, ani dnes som to neprehnala. Idem sa pobalit a domov.
Zabka, v pondelok cakam sms a drzim palce. Vsetko bude ok, uvidis. 😉
Prajem pekny slnecny vikend, papa

meliska
5. sep 2008

cauko babulky a babuliatka

sharlotta:
...ako ratam tak ratam, tak tento skolsky rok to este nebude 😀 , ci o niecom neviem? 😅 😕
ved ma este pockaaaaaj..... 😉

pahu
5. sep 2008

Meliska, dopraj jej nech je to tento školský rok 😀

terezicka
5. sep 2008

Ahojte kočky, tak dnes sme mali super návštevu, prišla nás pozrieť kopcujúca Rebeka 😉 Tak vie pekne kopkať nožičkami a ako sa vie pekne už skoro bez pomoci pretočiť z chrbátika na bruško, no ja som len zírala 🙂 Ale naozaj je to také zlatučké dieťatko...Sme sa boli aj prejsť s Mirkou, Rebeka otestovala náš kočík a ako dobre, lebo sme na niečo prišli že sa dosť šmýka tá podložka, takže aj dobre že sa v ňom Rebeka previezla...Ale to šmýkanie jej hádam ani tak nevadilo, lebo si aj pekne pospinkala 🙂 A Mirka mi chytalam bruško, takže ak nám o mesiac napíše že je tehuľka tak vieme prečo 😀 😀 😀 Ale kľudne, ja jej to doprajem 😎

terezicka
5. sep 2008

Mirka pozerala som tú stránku mimisk.sk ale tašky som tam nenašla vôbec...Tak buď som slepá alebo tam fakt nie sú 😨

mirka20
5. sep 2008

babyyyyyyyyyyyyyy, my sa vieme pretocit z chrbatika na brusko. prave sa jej to podarilo asi 4-krat v postielke a skusa stale a stale. ja sa tak tesim. terezka, navsteva u vas nam prospela 😵
idem precitat, co ste tu popisali

mirka20
5. sep 2008

tak som vas docitala 🙂
malicka konecne zaspala, lebo ako zvladla to pretacanie, tak sa jej to moc zapacilo a skusala to stale do kola a ked uz bola na brusku,tak sa jej to nepacilo a davala to hlasno najavo. tak som ju musela oblosit zrolovanymi dekami, aby uz tolko nevystarajala a do 2 minut bola k.o. 😵
terez, to nie je ta stranka, idem to popozerat a rozpamatat sa, kde som to objednala 😅

terezicka
5. sep 2008

Mirka tak keď budete mať problém s chodením alebo lozením, tak treba prísť do Muškov a hneď Rebeka začne chodiť 😀 A inak čím ďalej tým viac sa teším na naše bábätko, aj keď som dnes toľko bola s Rebekou tak som si uvedomila aké je to nádherné mať takýto zázrak doma 😵 Aj v tom brušku je to skvelé, ale keď môžte to bábätko pochytať a objať tak to sa nedá proste k ničom prirovnať 😵
Mne volal teraz večer bratranec čo sme boli na svadbe v BB v auguste že či môžu prísť v nedeľu nás pozrieť a pochytať si bruško 🙂 A že aj keď sa malá narodí tak prídu aby sa im prilepilo a hneď 2x 😀 Tak som im povedala že nech kľudne prídu, budem veľmi rada ak sa moje bruško na niekoho nalepí 😵

mirka20
5. sep 2008

terez, ok. prideme, ked bude mat zacat lozit 😉 teda hadam aj skor, lebo budeme chciet vidiet vasu malu princeznu 😅 a mas pravdu, dietatko na zivo je ine ako v brusku, aj ked sem-tam, ked uz nevladzem, tak si poviem, ze by sa mohla na chvilocku ešte vratit do bruska.