Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
12. sep 2008

Mirka ok, to len aby som vedela...Inak už ma pobolieva podbruško a taká tlaky akoby som mala, alebo tie krámové bolesti...Ale trvá to naozaj len chvíľku, možno pol minúty a potom to prestane...Ale zvyknem to mať cez deň aj viackrát 😅

martinkamm
12. sep 2008

mama sa supis lepsie dietatko ako mam asom si nemohla zelat je to anjelik aporodu sa neboj je to supis to mi ver tie bolesti su nic v porovnani s radostou ked uvidis svoje slniecko to mi ver!ja som rano utrela prach na obed uriad a poobede som mala akoby spinenie som sla za mamou ze je mozen ze to pomaly prichadza potom ma sem tam poboello brusko ako pri kramoch zacala som si to pocitat a ked bol uz maly odstup povedlaa som tatovi ideme do porodky ale medzitym som sa est eoholila a namaloval🙂prisli sme okolo 21:00 na porodnicu a o 22:54 bola na svete🙂

terezicka
12. sep 2008

Babenky idem sa ja obliecť a pomaly idem do školy. Ešte si pôjdem kúpiť papať aby som to vydržala do večera 😝 Tak sa tu majte krásne, zajtra všetkým svadbujúcim prajem super zábavu - čiže aj nám 😀 A prajem aj pekný víkend, papa 🙂

mirka20
12. sep 2008

martinka, to si mala supis porod. u mna to trvalo trosku dlhsie, aj ked v tom s tebou suhlasim, ze bolest je nic oproti tomu, ked vidis svoj poklad.
terez, tie bolesti si vsimaj, ale hlavne si to zacni ratat, ked sa k tomu pridruzi aj bolest krizov

martinkamm
12. sep 2008

ja som vtedy chcela len chodit anechcela som vydrzat na pasoch to sa nieslo tazsie cloveku sa najlepsie chodi a tak to naj predycha

terezicka
12. sep 2008

Dobre kočky tak naozaj už idem, papa 🙂

mirka20
12. sep 2008

martinka, mna nechali hodinu v dost silnych bolestiach na pasoch a ked ma konecne prisli skontrolovat, tak som bola otvorena na 6-7 cm, takze som uz isla rodit

martinkamm
12. sep 2008

ja osm bola na tom podobne tu hodku ma tam nechali som myslela ze im to strhnem a potom narychlo volali na sekciu ze emi nema vzduch ale kym by prisli umrela by tak som zatlacila a bola vonku len nechapem preco to neurobili hned na co sekcia ale co uz🙂

mirka20
12. sep 2008

u nas to nastastie nebolo take kriticke. malicka bola v pohode, len ja som trpela tu hodinu ako kon a to som chcela epi, ale kym ma vysetrili, tak som sa velmi otvorila a epi mi uz nemohli dat.
ale uz mame po tom a mozme sa vytesovat z nasich princezien 😵

zabka
12. sep 2008

Aj ja to uz chcem mat za sebou 🙂

martinkamm
12. sep 2008

jej zabka ty budes v TN rodit i ja osm tam bol asu tam supis porodnici!!!!s u p e r mladi fesni a chapavi🙂

terezicka
14. sep 2008

Ahojte kočky, tak ako ide víkend? My sme boli včera na svadbe ale už som nevládala poriadne ani tancovať, ani sa mi nohy nejako nechceli chytať do rytmu 😅 A v noci som veľmi zle spala, 4 hodiny v kuse ma boleli kríže, sem tam do toho aj bruško a raz sa mi stalo že som naraz chytila kŕč do lýtka a ešte aj bolesť bruška a krížov 😕 Tak som bola z toho aj v šoku, ebo som nevedela čo skôr od radosti 😝

terezicka
14. sep 2008

Jaj a viete čo? Predali sme auto včera...Marek mi v piatok večer ešte vraví že v sobotu doobedu prídu nejakí nádejní kupci, ale ja som si myslela že z toho nič nebude...Ja som bola potom v sobotu zas v škole a okolo 11-tej som volala s Marekom a on mi vrvaí že som sa ani nerozlúčila s našim autíčkom, že oni ho berú...Tak mi bolo úplne veľmi do plaču až z toho 😢 No kebyže som doma tak sa isto rozplačem 😢 A Marek vravel že keď ich videl ako odchádzajú, tak mu tiež nebolo všetko jedno...

zabka
14. sep 2008

Ahojky kocky, ano Matka budem rodit v Trenčíne.. 😉 ... Ahoj terez tak si to zvladla vsetko aj skolu aj svadbu... Uz mozes pomaly ist rodit 🙂 .. Inak ten krc do lytka som dostala dnes v noci z coho to byva?

zabka
14. sep 2008

Halali neni tu nikto?

mirka20
14. sep 2008

ahojte 🙂
tak aj my uz mame jednu svadbu za sebou. malicka bola uplne perfektna, v kostole ani necekla, na svadbe bola druha najkrajsia po neveste 😅 bolo fajn, aj ked sme sa nemohli zdrzat dlho, kedze janko dnes rano cestoval do talianska a tak este vcera vecer siel domov. fotky pridam, ked pridem domov, lebo janko zobral fotak domov a aj ked sme chceli stiahnut fotky tu v pd, nejak sa nam to nedarilo, tak sme to nechali tak.
a viete co sa mi stalo? isla som ho vyprevadit k autu a ked sme vystupili z vytahu a presli par krokov, tak som zbadala mys - teda asi to bol skrecok, tak ma utesoval janko, lebo to bolo paskave. ja som zvrieska a rozplakala sa, lebo ja mam panicky strach z tychto zverov 😖 . janko ku mne skocil, ze co sa deje, aj ma objal, ale ja som tam uz nechcela ostat ani minutu a von s nim som uz vobec nesla, lebo by som si nevedela predstavit ist sama k vytahu. tak som mu len letmo dala pusu a letela s revom domov. nasi si mysleli, ze som smutna z jeho odchodu, ale som im povedala co sa stalo, tak ostali zarazeni. ja som sa este dobru pol hodinu klepala. ja proste toto nemusim 😢
dost skaredy zaver krasneho dna, ale co uz.
zabka, terezka este nemoze rodit, lebo musia pockat, kym ja pridem domov, aby som ju mohla ist pozriet do porodnice a zaniest jej strudlu 😉
terez, nebud smutnucka. ved si kupite nove auticko a na stare rychlo zabudnes

terezicka
15. sep 2008

Ahojky, už som zas sama, Marek odišiel ráno do roboty ale veľmi na ňom vindo ako ťažko sa mu teraz odchádza...Aj včera mi niekoľkrát zopakoval aby som bola stále na telefóne že keby dačo...Že vždy mu mám zvihnúť...Taký bol zlatučký 😵

terezicka
15. sep 2008

Žabka tie kŕče sú neviem z čoho, ja som ich mávala pravidelne v nohách ako 18-ročná, potom mi to našťastie prešlo ale teraz odkedy som tehu tak sa to objavilo zas... A najhoršie je fakt to, keď dostaneš v noci dva za sebou a nedajbože ešte do tej istej nohy...To sa mi stalo síce iba raz, ale mala som potom aj problém chodiť, veľmi ma to lýtko bolelo...Teraz keď dostanem kŕč a je Marek doma, tak vždy kričím keď ho už sotávam on mi vystrie nohu a pekne mi ju masíruje 😉 Taký je zlatučký, sa tam stará o mňa 😉

terezicka
15. sep 2008

Mirka ja už ani nie som tak smutná, len mi to bolo ľúto že sme naozaj to autíčko predali...Ale už sa teším keď budeme mať nové 🙂 A rodiť moja, no túto noc nechcem ísť lebo budem sama doma - Marek príde zajtra večer...A veľmi by som nechcela aby to na ma prišlo dakedy v noci keď budem sama doma 😅 Keď budem sama doma cez deň keď to na mňa príde tak ešte ok, ale radšej nech je Marek pekne pri mne...Ale na tú štrúdľu sa teším, teda ak budete doma 😀
Inak včera sme mali návštevu, Marekov kamarát tu bol a dostali sme pozvanie na svadbu na október 😀 No ale to bude závisieť od veľa vecí či pôjdeme, hlavne od toho kedy sa nám drobec narodí, lebo svadba je 11.10., tak uvidíme koľko budeme mať vtedy...A tento kamarát nám aj ponúka jeho auto a mohli by sme ho mať k dispozícií už koncom tohto týždňa...Marek nad tým aj dosť uvažuje, je v dobrom stave, oni ho majú rok a všetko v ňom pomenili, takže nejaký čas by sme doňho určite nemuseli investovať nič...Len sa treba rozhodnúť, lebo je trochu drahšie ako sme si my dali hranicu 😝

terezicka
15. sep 2008

Jaj Mirka a z tej myši si nič nerob, ja som tiež strašne háklivá na takéto zvery, pre mňa je to teiž totálny šok niečo také vidieť naživo 😅 Ale úplne chápem tvoju reakciu 😔

mirka20
15. sep 2008

terez, neboj, pride to na teba vtedy, ked to bude mat prist a urcite pri tebe niekto bude. a nepride to len tak z nicoho nic, takze budete mat dost casu niekoho zohnat. ci uz mareka alebo tvojich rodicov 😉
k tej mysi. ja proste mam panicky strach a preto som dlhu dobu ani nechodila ku nam do garaze, lebo tam sem tam nejaka bola, ale vraj uz ich vykynozili, tak som rada, aj ked stale chodim s obavou do garaze 😒
kupu auta si riadne premyslite. hlavne ked to az tak nesuri. aby ste do neho nemuseli vrazat este potom kopec penazi. treba si ho riadne prezriet.
my ideme na svadbu 4.10. som si myslela, ze je to uz o 2 tyzdne, ale vcera ma vyviedli z omylu 😀

terezicka
15. sep 2008

Mirka to auto sa práveže nedá povedať že nesúri, my sme mali s Marekom plány že v septembri bude chodiť autom do roboty aby sa v prípade mohol rýchlo dostaviť za mnou...A vidíš ako sme dopadli 😀 Ale naozaj sme zvyknutí na auto, ja ho budem potrebovať do školy a zvlášť keď tu bude drobec tak sa nebudem mať čas trmácať spojmi...A tento kamarát vieme že má auto naozaj v dobrom stave, lebo hneď ako ho kúpil tak na ňom pomenil všetko, investoval doňho...Ale ešte sami poriadne nevieme či a ako sa rozhodneme 😅

terezicka
15. sep 2008

Mirka ja viem že to na mňa určite príde vtedy keď to bude mať prísť...Ale tá moja zvedavosť je taká veľká 😅 Veľmi som zvedavá an ten malý zázrak čo mám v brušku, na život potom, na všetko... Normálne si predstav že v sobotu keď sme išli spať, tak som si nevedela prestať hladkať bruško, pozerala som sa na postieľku a mala som silný pocit že nám to už nepotrvá veľmi dlho...A stále mám taký pocit že nám to nepotrvá veľmi dlho...
Ale neboj, spravíme to tak aby si mi mohla doniesť štrúdľu 😀

terezicka
15. sep 2008

Mirka keď tu budeš a budeš mať čas si popísať tak prezvoň a ak budem môcť tak dobehnem 🙂

zabka
15. sep 2008

AHojky ste tu?

mirka20
15. sep 2008

ahojte. tak som tu uz aj ja 🙂

terezicka
15. sep 2008

Aj ja som už tu 🙂 Chytila ma nejaká upratovacia mánia, tak kuchyňa je u nás v stave veľkého riadenia 😅

zabka
15. sep 2008

Aj ja som 😉

mirka20
15. sep 2008

terez, kludne pridi aj k nam poupratovat 😉

zabka
15. sep 2008

Terez moc to neprehanaj!