Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
16. feb 2009

Krásny dník prajeme babenky, takže my sme už dosvadbovalki, dooslavovali a teraz už môžme doma oddychovať 😝 na svadbe bolo fajne, aj keď my s Luckou sme na obrad prišli skoro až na konci. Marek sa aj vybral do kostola, ja som zostala s Luckou u našich lebo spinkala. A zobudila sa 5 minút pred tým ako začala sobáš,takže som volala Marekovi ten prišiel za nami. A kým sme Lucku nachovali a pobalili ešte všetky veci do auta tak už bolo skoro po svadbe. Ale gratulovať sme stihli 😀 Sestra bola pekná, aj s tým bruškom jej to pristalo. Z8bava bola tiež fajn, aj keď Lucka bola tam nervózna lebo tam bolo hrozne teplo a ona teplo neznáša. Tak sme sa striedali pri nej v izbe, potom som s ňou na chvíľu zišla ešte dolu. Ale keď začula ten hluk tak hneď otrčila gamby tak sme s ňou išli naspäť na chodbu. Potom sme pozerali od dverí a to sa jej ešte celkom páčilo. A keď si ju zobral môj ocino a išiel s ňou trochu tancovať tak to celkom v pohode zvládla. O 19-tej sme vyšli s ňou do izby a tam sme ju uložili a našťastie aj v tom hluku celkom fajn zaspinkala. A včera bola azs oslava naši oslavovali 50 rokov, ale už jej bolo včera dlho, lebo keď ju niekto iný zobral na ruky tak hneď začala plakať...Ja keď som ju mala tak bolo fajne. A cez deň včera zas poriadne nespala, sme s ňou boli aj vonku ale ona iba revala a revala...Ale večer keď sme už prišli domov tak zaspala úplne krásne bez najmenšieho plaču,ani raz sme nemusli ísť ku nej...A inak od stredy nám prespáva celé noci 😕

terezicka
16. feb 2009

Pahu tiež na teba veľmi s Luckou myslíme a držíme všetko čo môžme 🙂
Marči všecko naj prajeme, Lucinka ťa bozkáva aj za mňa 🙂 A naši majú narodky tak že ocino v januári a mamina v marci, ale keďže tu bola celá rodina tak preto sa to oslavovalo teraz...A ešte ti prajeme krásnych 9 mesiacov bez mrchy 😵 A nech je to hlavne už čím skôr 😵
Inak Lucke sa to pretáčanie veľmi zapáčilo, len škoda ža naopak to ešte nevie lebo keď už jej je dlho na brušku tak sa začne jedovať a sama sa prevrátiť ešte nevie

mirka20
16. feb 2009

terez, som rada, ze oslava aj svadba dopadli dobre.
a neboj, ona sa zacne casom pretacat aj opacne a potom ju uz nezastavit 😉 nasa sa tiez nevedela pretocit dlhsie naspat a bola dost mrzuta na brusku, ale akonahle sa uz vedela pretocit z bruska na chrbatik, tak uz sa jej pacilo pretacat sa hore dole 😅
pipika, vcera som este zabudla reagovat na tu odsavacku. my mame odsavacku na vysavac a je fajn. kupila som ju v lekarni, stala okolo 300,-.

marcaradko
16. feb 2009

ahojte,este raz dakujem za gratulejsn 😉 no dnesny den nezacal pre mna prijemne ☹ ....volala som si za vysledky,tak som volala priamo s dr. a povedala,ze mam prist bo su zle,prevdepodobne zase dostanem ATB pripadne si ma tam rovno nechaju,bo fakt uz neviem co somnou spravia,mam toho uz dost,ked som dotelefonovala normalne sa mi zacali tlacit slzy do oci 😢 .....a uz som si to tak krasne predstavovala 😔 ......v stredu tam idem,tak ak si ma tam nenechaju dam vam vediet,no tentokrat poviem dr. tak ako je ze uz som z toho zufala a pravdupovediac,zacinam z toho vsetkeho zmagorievat....ja proste myslim na babo 25 hodin denne a ak sa nahodou zacnu u mna prejavovat neake boreliozove priznaky panikarim a stresujem,proste zacinam sa doslova depkovat 😕 ....niekedy sa citim aj fyzicky aj psychicky na 6O rokov a myslim,ze to nieje dva krat dobre v mojom veku.....

babulka123
16. feb 2009

ahojte takze hlasim ze Pahu prezili PK vsetkych 6 embrijok, zajtra o 11 maju vklad a ja sa taaaak velmi tesim ,... minimalne ako PAHU ...

vsetky vas pozdravuje.. cmuuuk

terezicka
16. feb 2009

No baby dneska som si asi pohnevala Marekovu sesternicu - boli sme u nich na návšteve a jej mama je bývalá učiteľka a ona je zvyknutá na deti rozprávať riadne zvýšeným hlasom, ona sa s nimi nebabre. Tak si zobrala moju Lucku na ruky a hneď s krikom na ňu že u nej revať nesmie a ani nebude.A len hlasno pri nej rozprávala, priam kričala, Lucka revala ako pavián ( aj už bolo 6 hodín, tam jej bolo dosť teplo a ešte aj kus unavená lebo cez deň zas veľa nenaspala ). A potom začala Marekova krstná mama jej vravieť že Luca, Lucisko ticho buď a to niekoľkokrát po sebe 😲 Tak vravím že s mojím dieťaťom sa tak rozprávať nebude. A som povedala že ona má iné meno, že ju treba volať pekne a nie škaredo. A oni na to že ešte veľa ľudí ju bude volať škaredo. Tak som povedala že na takých ľudí nebude reagovať, ako aj mňa keď volali v škole Tereza som to ignorovala a spolužiaci sa rýchlo naučili že keď niečo chcú, tak ma majú osloviť úplne inak. A môj milovaný manžellen ticho sedel vôbec mu asi nevadilo ako sa niekto rozpráva s jeho dcérou a keď som mu aj povedala že nech niečo povie, tak zostal ticho. Takže ma aj on dosť vytočil, som mu doma už s krikom povedala že nabudúce nech si ústa aj on otvorí lebo si neželám aby na moje dieťa od malička niekto kričal a hovoril zvýšeným hlasom a ešte ju aj škaredo oslovoval. No a Marekova sesternica mi ju potom podala ako vrece zemiakov a odišla preč...

terezicka
16. feb 2009

Marči veľmi ma mrzí že máš stále na figu výsledky ale zas nádej zomiera posledná, tak pevne verím že to už nebude dlho trvať a čoskoro sa dočkáš krásnych dvoch // na tehu teste a budeš mať krásne tehotenstvo a ešte krajšie dieťatko a život s ním 😵
Pahu veľmi na teba zajtra myslíme, sa nám ozvi potom že čo a ako

terezicka
16. feb 2009

Pridala som zopár fotiek ak chcete môžte kuknúť

mirka20
16. feb 2009

terez, to by aj mna rozzurilo, keby tak skaredo hovorili na nasu malu 😠 to kazdu matku musi nastvat, takze si im dobre povedala.
malicka je zlatunka bambulka 😵
jupiiii,ze vsetky emrijka pekne prezili. pahu, silno drzime paste zajtra. a uz sa nevieme dockat // na teste 😉
marca, to ma fakt mrzi, ze su stale zle vysledky. ale ono to raz skonci a potom uz budes aj ty tehulka a po 9mesiacoch maminka 😉
aj ja som pridala fotku 😅

marcaradko
16. feb 2009

dakujem vam za povzbudive slovka 😉
terka ani by som nepovedala na teba,ze si taka priama k ludom,nezdas sa a ja co vyzeram taka ze co na srdci to na jazyku,myslim ze v tvojej situacii,by som mala uz prehyznuty jazyk a pratala sa cim skor z tade prec,no a doma by si to pravdepodobne zlizol muzik 😅 no su chvile kedy nikto necaka a ked sa mi toho nahromadi tak zvyknem vybuchnut ako sopka.no nemysli si,ze to len teba trapy,mozno kym si bola ticho si to vobec neuvedomili a sice sa ohriakly,ver ze ich to trapy a mozno viac ako teba 😉
a lucka bola riadna kocka druzicka 😵
mirka nevies si predsavit ako tuzim spravit taku fotku MM s nasim miminkom 😵 😔 .....aj to bude....dufam....
pahu,zajtra-dnes drzim vsecke palcoke 😵 😉
babulka a tebe krasne tehulkovanie 😉
no a seckym dobru nocku 😵

meliska
17. feb 2009

juuuj pozrela som fotocky,
baby su krasne 😵 Mirka tusim mate rovnaku gaucovku ako my 😀
terez: obcas si treba povedat svoje, potom sa ludia trosku uvedomia... 😅 🙂
pahu: posielam pozitivnu a hryzkavu energiu bambulkam 😵

zaza_na
17. feb 2009

jeeeeej, janulka ty si tehu! 😵 velmi sa teskam 😝 blahozelam!!! 😵 😵 😵 drzkajte sa a davajte si na seba pozor 😉
drzim silno paste pahu a budem na nu dnes tuho mysliet. 🙂

zaza_na
17. feb 2009

kukla som aj ja fotecky 😉
terezka, ako si krasne vyobliekala lucku. urcite bola krajsia ako nevesta 😀 no a mirkina rebeka ta zachvilu prerastie 😀 😀 😀
mirka, rebeka je veru uz riadna sikulka, vy uz aj stojite 😉

meliska
17. feb 2009

halooo halooo kde ste vsetkyyy? 🙂

babulka123
17. feb 2009

ahojte, takze ja zavrsujem svoju put ako informator..
PAHU uz je doma aj s 2 blastulkami v brusku, takze od dnes je oficialne tehotna..
isla hajkat ...hehehe diazepam robi svoje..
verim ze tento krat to bude ono.. velmi jej drzim palce.. teda pardoooon DRZIME... cmuuk

zazana ahooj

zaza_na
17. feb 2009

ahoj meliska, ahoj babulka 😉
teda pahu je uz ificialne tehulka? 😵 vsetko dobre im prajeme 🙂
babulka, a vam sa ako dari? ako sa citis?

babulka123
17. feb 2009

zuzi.. dobre.. docela.. nejako uz prestavaju ranne nevolnosti trvajuce cely den.. hehehe 😅 😅 😅 uz je lepsie.. teraz sa trapim troska {teda dost} s lonovou kostou lebo ma boli ako cert ale nevadi, ja vydrzim vsetko na svete..
stvtrok ideme na poradnu a uz sa nevivem dockat moc sa tesim ..
idu mi robit sice testy na AFP ale nejako to vydrzim .. aj tak pojdem na amnio asi zatila na 90% takze mi to je aj tak jedno..
a inak super.. hehehe

babulka123
17. feb 2009

jaaaj a vcera som bola s Pipikou a mala je uuuuplne nadherna...

zaza_na
17. feb 2009

joj, babulka. zopar bab sa na tu lonovu kost stazovalo aj u nas. ja som nikdy nemala tu cest... 😒 no a nevolnosti dufam pominu uplne 😉
drzim palce na poradni a nech testy dopadnu dobre 😨 a na amnio preco pojdete?
musim kuknut aj pipikine fotecky 😝

terezicka
17. feb 2009

Ahojte tak dneska som sa bola učlovečiť a bola som v kaderníctve a spravila mi kaderníčka aj melír, mi trošku prestriedala svetlý s hnedým že aby som nebola veľmi blondína 😀 A mne sa to páči som s tým spokojná, ani som neplatila veľa a ešte ma aj ostrihala lebo som chcela trochu zmeniť vizáž 😀
Marek sa zataiľ staral o Lucku, myslím že to zvládol v pohode aj keď síce keď som odchádzala tak sa netváril príliš nadšene 😝 Ale zas spala necelé dve hodiny aj to s prestávkami a splačom 😅 A kúpila som jej dnes ten gél na ďasienka tak uvidíme či bude potom lepšie.
No a večer máme návštevu takže mi treba ešte trochu poriadiť a idem upiecť pizzu aby som ich mala čím pohostiť

zabka
17. feb 2009

AHojky, terez kukla som fotecky mala bola naozaj krasna na svadbe, isto krajsia ako nevesta.. 😉 .. My zaciname mat problem s papanim, mala mi 5 minut potiahne a potom sa jeduje a zacne plakat... Uz som z toho niekedy na nervy... 😔 Neviem cim to je 😔

meliska
18. feb 2009

zabik poslala som ti IP 😉

mirka20
18. feb 2009

ahojte 🙂
vcera som sem nestihala prist, ale na pahu som myslela poctivo 😉 😅 a aj na vas 😉
terez, som zvedava na tvoj uces,musime dat opat stretko. aky gel si kupila malej? lebo ja som najprv kupila taky bylinkovy, ten moc nezaberal a potom mi v lekarni odporucil lekarnik taky, co obsahuje aj nejaku latku na znecitlivenie, lebo ze tie bylinkove to neobsahuju a teda moc detickom nepomahaju. no, ale neviem,ci nasej malej pomohol ten druhy gelik. 😒 asi si to proste musime vytrpiet a hotovo. 😅
zabka, skus napisat tej babe, co pisala aj pipika, mozno ti pomoze. myslim, ze ma nick annag 😕

terezicka
18. feb 2009

Ahojte, krásny slnečný dník s Luckou prajeme 🙂
Mirka ten gél sa volá Dentinox, tak som zvedavá čo to spraví. A na stretko sa teším, navrhni kedy môžte prísť a veľmi radi vás u nás uvidíme lebo teraz ste vy na rade s návštevou 🙂
Žabka ďakujem za pochvalu Lucky, bola veru riadna krásavica 🙂 A dúfam že to kojenie sa vám upraví a bude to opäť dobre.
Ja som akurát včera vravela kamarátom čo nám boli pozrieť a čakajú v júli bábätko, tak sme sa debatili a som im vravela že mi to kojenie chýba 😔 Mi je to ľúto že to u nás tak rýchlo prešlo... 😢 Ale čo už, život ide ďalej, Lucka teraz aspoň krásne priberá, neni hladná takže sa snažím v tom UM hľadať aj pozitíva

zabka
18. feb 2009

ďakujem vam aj tebe mel, uz som jej napisala 😵

mirka20
19. feb 2009

terez, netrap sa tou UM, lucka fakt krasne pribera, takze to je pre nu teraz to najlepsie 😉
na tu navstevu rady prideme, len este neviem kedy. ale snad az ked zmizne sneh, aby sme mohli ist aj na prechadzku, lebo v tomto snehu sa prechadzat, tak to je fakt drina. 😝
buduci tyzden v stredu ideme do poradne, tak som uz velmi zvedava, ci sme aspon trochu pribrali.ale uz nam papanie celkom ide (dufam, ze nezarieknem), aj chlebik uz papame. zatial len bezlepkovy, ale cochvila zacneme uz aj s lepkom. keby ste videli, aka je zlata, ked ho papa. a ako si pritom hmka 😵

terezicka
19. feb 2009

Mirka veď už na to tak nemyslím aj keď...Ale halvne že krásne priberáme a to hlavné...
Včera sme sa inak pochytili s Marekom som tak kričala ako už dávno nie, Lucka chúďa len kukala a keď som revala tak len veľké oči mala...Ale našťastie ona neplakala takže aspoň to dobré

terezicka
19. feb 2009

A kľudne prídite niekedy, my s a budeme veľmi tešiť

pipika
19. feb 2009

Ahojte! 🙂

Mirka, kupila som to mydlo a som uz aj vyskusala a plienky su biele. Kupila som aj tu odsavacku na vysavac. Dufam, ze ju nebudeme casto potrebovat, lebo sa mi zda drasticka. Aj tak place ked je cistim noscek, neviem si predstavit co bude robit ked aj vysavac zapnem.

Dnes ideme s malou na masaz. Zajtra idem ja ku gynekologovi. Strasne sa mi nechce, ale mala uz bude mat zajtra 7 tyzdnov, tak uz je nacase. 😒

Pridala som jednu fotku. Co na nu hovorite? Vsak nevyzera na 7 tyzdnovu. 🙂

zabka
19. feb 2009

Ahojky... Pipika malicka je krasnucka 😵 .. Tak ja som zacala kojit kazde 2 hodiny, som zvedava ci sa to potom nejako upravi...Inak nic nove, malicka je zo dna na den culejsia, viac reaguje uz zacala aj viskat sem-tam 😵 😵
Len sa mi nejako vyhadzala a aj na hlavicke sa jej spravili take supinky...Nestretli ste sa s tym niekto?