Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

jankabelka
27. apr 2009

Mirka ďakujem 😉 už som zvedavá aj ja na fotky
Meliska ty sa máš ako?

mirka20
27. apr 2009

fotky pridane 😅

babulka123
27. apr 2009

mirka.. to snad ani pravda nieje mala je aka velka uz .. chodi sama ved pred chvilkou si rodila.. terazka o lucke ani nehovorim , zakazdym ked kukam co pisete ja ze ved mala ma nejake 3,4 mesiace..nooo uz davno nie heheheheh

meliska
27. apr 2009

janka: ja sa mam celkom fajn, niekedy aj zabudam, ze som tehu, ale ono sa mi to pripomina kazdy vecer okolo pol siestej... vtedy mi zacina byt tazko na zaludok a mam taku kovovu pachut, ale do rana to prejde 😀 poradnu mam az o dva tyzdne, ale este pred tym musim ist na opakovany odber krvi, kvoli tym mojim horsim vysledkom - hmmm pecen... asi prestanem pit 😀 😀 😀

mirka: Rebeka je neuveritelne velka a straaasna kocka... a to ze bude mat uz rok.... n.e.v.e.r.i.m 😀 stresne to bezi

babulka: ahooooj, ako sa mas? ved aj tebe tie tyzdne nejako rychlo naskakuju... ved ty o chvilu rodis 😕
zeny, to mi chcete povedat, ze my tak rychlo starneme? 😀 😀 😀

mirka20
27. apr 2009

babulky, je to tak. takto pred rokom som sa este po svete gulala s velkym bruskom a teraz uz mame skoro rocnu dceru. to tak neskutocne bezi. a mel, ako pises. starneme tak rychlo. a uz presne chapem, ako to mysleli ini, ze az na detoch zistis, ze starnes 😉

babulka123
27. apr 2009

meliska.. ale kde.. ja mam pocit ze mi to stoji.. heheh ale to je tym ze som doma a nudiiiim sa ako pes.. atym ze musim lezat tak je to o to horsie..

ale inak sa mame dobre, manzelik stihol s kamaratmi v piatok a sobotu vymalovat spalnu a detsku, dali nove koberce, prehodili skrine, v albume mam foto ako to vyzeralo v obyvke.. hehehe
no a teraz uz aspon veci su na poriadku, este ostalo kopec takych drobnosti ale to ma az tak netrapi.. to sa zvladne za pochodu..

citala som janku.. janickaaa drzim velmi palce.. len neviem presne preco ta posielali na amniio. ja som nakoniec nebola, verim ze prcek je ok. sestra mala velmi zle AFP testy a isla najprv na morfol. ultz. a krpec je uzasny a zdravy.. a amnio odmietla v ten den ked nanho mala ist..

meliska.. hehehehe pockaj este 2 tt a bude ti zle cely den.. hehehe ale nie , aspon ja som to tak mala, najprv len vecer, okolo 6 potom to trvalo do 9 a potom cely den.. zarucene mi pomahali osupane jablka, jahodova dren, a cokolvek studene na zaludok.. ako keby sa mi zmrazil a nebolo mi zle.. takze vela krat to vyzeralo u nas tak ze bol obed a hned na to som zjedla 2 jahodove drene.. hehehe marek sa na mne tak rehotal..

ozaj tererz.. tvojmu marekovi vsetko naj k meninkam co mal v piatokl.

meliska
27. apr 2009

babul: nestras, ze mi bude este horsie 😀 mne to celkom vyhovuje takto, uz asi mesiac mam taky rezim, ze dojdem z prace a zalahnem na pravy bok, lebo na pravej strane mi je lepsie a cakam do rana 😀 😀 😀 niekedy mi moj zaludok dovoli zjest jogurt, alebo termix... (studene) ale to je tak vsetko... aspon som trosilinku schudla z takych problemovych miest ako su nohy a zadok 😀

babulka123
27. apr 2009

noo mne tiez robi lepsie prava strana ako lava ale vraj lava je zdravsia.. ale ked sa neda tak sa neda..

jankabelka
27. apr 2009

Mirka to nie je ani pravda, že Rebeka už bude mať 1 rôčik, strašne rýchlo to beží. A 😉 je prekrásna
Babulka posielali ma kvôli tomu, že bábo ma nejakú cystu na hlavičke. VeĎ uvidíme čo nám prinesie čas

jankabelka
27. apr 2009

Babenky, prosím vás nemáte náhodou zoznam, čo všetko si treba zobrať do pôrodnice? aj pre bábo? ďakujem

meliska
27. apr 2009

jani: ja som nasla toto http://www.mamaaja.sk/Activeweb/MyBlog/287/dets...

tam je to popisane tak zo skusenosti... 😉

jankabelka
27. apr 2009

Meliska ďakujem 😉

pipika
27. apr 2009

ahojte! 🙂

Mirka, mala je so svokrou doma ked som v praci.
Rebeka je prekrasna 😵 😵 😵

Teraz sme sa vratili, absolvovali sme klby, sono mozgu, neurologiu a rehabilitaciu. Vsetko je v poriadku. Chudinka moja bola taka vycerpana, ze ani na vyzliekanie sa nezobudila. Teraz spinka vonku v kociku. 🙂

zabka
27. apr 2009

Ahojky, uz sa musime aj my trocha ozvat 😉 ... Jani neboj vsetko bude v poriadku, ja som na amnio isla ale len preto aby som sa cele tehotenstvo nemusela zozeriat ci bude babo v poriadku alebo nie, a nakoniec vsetko dobre dopadlo, tak neboj aj tvoje bude 😉 .. No my sa musime trosku pochvalit, dnes nam Nikola prespala celu noc, vecer o 8 sa napapala a zobudila sa az rano o pol piatej to sa nam este nestalo 😵 ... Zacala uz veeelmi dzavotat a stale sa len taha sedkat..Inak Pipika ja tiez uz chodim do prace, ja vlastne chodim odkedy sa mala narodila, ale len raz niekedy 2krat za tyzden ale vacsinou len raz, ved peniazky sa zidu vzdy a ked prisla taka moznost, malicku mozem bravat zo sebou, takze zarabame nununky spolu... 😉 😵 Tiez chodim len na 3-4 hodinky.. 😵 Ozaj inak v stredu sa stahujemeeee... Pridite na kolaudaciu 😀 😀

zabka
27. apr 2009

Jeeeeeeej kukala som fotky pipika malicka je krasnucka a tie krasne velke ocka.... 😉 Aj Rebeka je uz krasna velka slecna 😵 Musim uz aj ja nejake pridat.. 😅

jankabelka
28. apr 2009

dobré ránko, ako ste sa vyhajali? ZAbka áno verím, že bude naše babo v poriadku

terezicka
28. apr 2009

Krásne ránko prajeme my sme spali celkom fajn, Lucka sa ešte rozhodla si trochu zdriemnuť tak ja sa môžem v kľude aspoň naraňajkovať a stihla som si aj vlasy umyť. No a keď vstane tak ideme k našej starkej, ja mám dneska poslednú skúšku ale asi fakt najťažšiu 🙄 Teda ona by ani nebola taká ťažká keby nás to učil niekto iný a nie tento premúdrelý docent 😅 Ale dúfam že nebude vymýšľať a robiť nám prieky, veď máme pred štátnicami tak snáď nás nechá prejsť a nebude na nás nejaký hnusný... 😝
Lucka je už ok, včera večer teplotu nemala, aj v noci pekne spala až na 2 razy kedy začala plakať lebo sa dostala hlavičkou na koniec postieľky a už sa nemala kde ďalej posúvať. Tak som ju presunula do stredu postieľky a spala ďalej

terezicka
28. apr 2009

Pipika som aj ja pozerala fotky a Lili je krásna a inak máte takú istú fľašku tú ružovú ako my a tiež ten červený podbradník máme aj my 😀
Babulka aj tvojmu Marekovi dodatočne všetko naj prajeme aj my 😵
Mirka dobré fotky 😀
Žabka a kedy teda môžme prísť kolaudovať? Joj ja by som sa tiež už chcela sťahovať ale akosi zataiľ nie je kam... 🙄
Janka my me dobre búvali, vy ako? Dneska sa máte rozhodnúť? A už ste sa aj rozhodli?

jankabelka
28. apr 2009

Terezka som rada, že Lucka dobre spinkala. Dnes ideme na konzultáciu ešte s lekárom, ale
ja sa tej amniocentézy dosť bojím, takže tam pravdepodobne nepôjdeme.

meliska
28. apr 2009

ahojte babulky 🙂
zabulky ahooooj ako sa vam dari, ten zapal priedusiek uz dufam pominul, aaa pridajte potom fotocky noveho bytiku... aaa gratulujem k stahovaniu, nech sa vam krasne byva

jankabelka
28. apr 2009

Babule dnes si beriem pol dňa dovolenky, a ideme s manželom na konzultáciu k jednému lekárovi. a potom chcem ešte pozrieť nejaké veci čo potrebujeme. ozvem sa až podvečer 😉

jankabelka
28. apr 2009

držte palce cmuk a pa

meliska
28. apr 2009

janulka, tak sa drzte, myslime na vas a potom napis... 😉

mirka20
28. apr 2009

ahojte 🙂
janka, silno silno drzime paste 😉
terez, tak sa hanbim. my sme marekovi zabudli zagratulovat. ale to je tym, ze my vobec nepozerame do kalendara, tak sme ani netusili, ze bolo mareka 😔 tak mu dodatocne chceme popriat vela stastia, zdravia, lasky od jeho zien a aj uspechy v novej praci. 😉
my noc klasika, ale som ju vytvalo ukladala do postielky, takze som sa trosku viac nachodila 😅
inak terez, som ti v nedelu hovorila, ze mala uz spava len raz, ze? a vcera na prechadzke mi zaspala 😅 ale to bolo tym, ze sa zobudila o pol hodinu skor, takze cez obed spala len 1,5 hodiny, tak jej to chybalo. ale ona by spinkala pekne svoje 2hodinky, lenze sa tak tocila, ze az spadla z postele a chuda potom uz nechcela spinkat a chcela byt len na mne.

zabka
28. apr 2009

ahojky 😵
Jani drzkame palceky, vsetko bude ok 😉 .. Mel ano zapal priedusiek nam uz pominul nastastie malicka je uz zdravucka.. 🙂 A ty sa mas ako? ako sa citis aj nejake nevolnosti?

meliska
28. apr 2009

zabik: iba vecer mi je tazko na zaludok, ale uz je to menej ako predtym, tak to snad prechadza... ale inak fajn... aj zabudam, ze som tehotna... xi xi dnes som si supla taku cokoladovu flasticku plnenu vajecnym likerom (kolega doniesol) a potom ma napadlo... uuups... ved ja som v robote autom.... a este som aj tehotna... 😀 😀 😀

jankabelka
28. apr 2009

Ahojte, už sme domka a sme po konzultácii. Lekár s ktorým sme sa bavili je naozaj odborník. A v našom prípade, nám teda odporučil, aby sme podstúpili amniocentézu. Objednal nás na zajtra ráno, a budem tam jeden deň na pozorovaní. Verím,že to spolu s bambinom všetko zvládneme a bude to všetko v poriadku. Ale ešte si to môžem aj rozmyslieť, ale už ma z toho dumania bolí hlávka

zabka
28. apr 2009

Ahojky... Jani neboj ja som tiez bola na tom, nie je to nic hrozne da sa to zvladnut, ale aspon budes potom kludnucka a budes si moct uzivat tehu...Moc drzkame s Nikou palceky a budeme na vas mysliet... 😵

zabka
28. apr 2009

pridala som nejake foto... 😉 😵