Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
25. jún 2008

terez, chcelo to uz zmenu, ved svadba uz bola pred rokom a teraz mame nove aktualne veci. inak som pridala aj nejake foto do albumu, tak ak chcete, tak kuknite.
idem do sprchy, lebo som mokra ako mys a hor sa do poradne.
papa 🙂

terezicka
25. jún 2008

Tak pa Mirka a daj vedieť ako ste pribrali 🙂

zabka
25. jún 2008

Kukala som fotecky ale je uz Rebecka velika normalne som sa nemohla vynadivat... 😕

terezicka
25. jún 2008

Veru Žabka však už riadne povyrástla? 🙂
Ja idem poobede k Marekovej sesternici si povyberať vecičky pre malú, tak sa už veľmi teším na to 😵 A ozaj, v nedeľu som cez fonendoskop počúvala srdiečko maličkej - to vám bol krásny zvuk 😵

meliska
25. jún 2008

terezicka: a keby si kupila len nejake tricko s napisom super tato, alebo nieco take, co by malo nieco spolocne c Vasou Emi... nie je to moc drahe a je to mile 😉 akoze take prekvapko k tym okuliarom 😉 😉

pahu
25. jún 2008

Mirka, pribrali ste a narástli ste 😀

Terez, ten nápad s tým tričkom Super tato je supišský 😀

terezicka
25. jún 2008

Baby ten nápad sa páči aj mne, alev našom meste neviem kde by som zohnala také tričko 😅 To treba pozerať v akých obchodoch? V detských alebo v dospeláckych?

pahu
25. jún 2008

Terez, ja by som to objednala cez internet na donierku, ale tebe to tuším ponáhľa, však? 😨 😵

meliska
25. jún 2008

terezicka: ja si spomeniem, niekde som videla internetovy obchod... vyguglim a napisem 🙂

meliska
25. jún 2008

terezicka: je to na stranke bess ale dodacia doba je 10 dni 😒 tak mozno taky oneskoreny darcek 😉

meliska
25. jún 2008

ja som sa do toho nejak vlozila.... 😅 ale nasla som rodinnu sadu triciek s napisom : Stastna rodinka 🙂 body pre babatko + panske a damske tricko 😎

zabka
25. jún 2008

To je pekny darcek ... Uz viem co dam drahemu k narodeninam.... 😉 😵

terezicka
25. jún 2008

Meliska a hodíš mi link na tú stránku prosím ťa?

bianka30
25. jún 2008

meliska aj mne pls.do IP.... dakujem ... musim sa predzasobit.. hehehehe

terezicka
25. jún 2008

No my robíme oslavu až budúcu sobotu ( 5.7. ), ale za to som hovorila o tomto týždni že budúci sme v Tatrách a tam to už asi ťažko pôjde zrealizovať nejaký nákup...Ale poštou by som to vedela objednať a išiel by niekto iný preto na poštu

meliska
25. jún 2008

terezicka a bianka uz to mate v IP 😉

bianka30
25. jún 2008

dakujeeeem

bianka30
25. jún 2008

meliska a dala si aj ze bianka30?? lebo nemam ziadnu IP_????

meliska
25. jún 2008

klikla som zo stranky na tvoju obalocku
ale poslala som to este raz pre istotu

meliska
25. jún 2008

ja som truba ja som to poslala 2x tereizcke 😅 namiesto bianke 🙂

bianka30
25. jún 2008

meliska.. nevadi.. uz to mam a je to super... dakujem velmi pekne...

meliska
25. jún 2008

nemas za co, rada som sa pokochala na peknych vecickach.. xi xi nejake inspiracie do buducnosti 😉

terezicka
25. jún 2008

Idem si to hneď pozrieť, ďakujem Meliska 🙂

bianka30
25. jún 2008

sak to ze je tam aj moznost si spravit vlastny navrh.. uz vidim ako mi beha manzel (mimochodom terezicka tiez Marek) po byte v novom tricku SNAZILEC..hehehehe nieco urcite vymyslim ...

meliska
25. jún 2008

😀 😀 😀 bianka ty si expert....

terezicka
25. jún 2008

Teda Bianka to je dobrý nápad 😀 Tak také tričko s tým nápisom čo si vymyslela je úplne perfektné 😀 A teda vidíš aj ty máš doma Mareka 🙂
Meliska inak ja by som ti asi typla hocijaké iné meno ale že sa voláš Mirka, tak to by ma fakt vôbec nenapadlo

bianka30
25. jún 2008

co ja ale Marek... ked sa kamaratom narodil syn, tak im dal u kamosa spravit tricko JA som TATA KTO JE VIAC a ja som MAMA KTO JE VIAC... ver tomu ze kamarat docela zozal uspech ked v nom prisiel pre manzelku do porodnice... hehehe

terezicka
25. jún 2008

Teda to bol tiež určite dobrý nápis 🙂

meliska
25. jún 2008

terezicka: he he ten nick mam este z mojasvadba a pochadza z mojho priezviska za slobodna 😀

sharlotta
25. jún 2008

Odratavam dni po minutach 😀 Nalada mi kazdou minutou stupa a v bruchu citim mravcenie. Juchuuuuchuuuchuuuu! Uz len 2 dni!!!
A napozajtra ideme domov. 😀 😵 Teda k nasim... 😒