Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
1. aug 2008

Ahojte, tak dnes som už stihla byť v meste lebo som musela ísť za mojim dr a potom do soc.poisťovne odniesť jeden papier...A dr sa ma spýtal že ako sa mám, tak som mu povedala že okrem prebdených nocí je to celkom ok 😝 A on na to, že to sa už teraz pripravujem na to čo ma čaká po pôrode 😲 Teda ak sa malá nevybúri teraz a ostane jej táto čulosť aj potom...Ale ma utešil že možno bude potom kľudnejšia 😝

pahu
1. aug 2008

Adulka, máš byť na čo 😀 Fakticky je krásny, usmiatučký, velikánsky a šikovný chlapík 😀

Terez, tak ju nechaj radšej nech sa ti vybúri teraz 😉

terezicka
1. aug 2008

Pahu len čo ak jej to teraz bude málo??? 😲 Ale na to všetko že noci neviem poriadne prespať tak cez deň to zvládam dosť v pohode 😅 Až sa sama tomu čudujem, že aká som ja čulá cez deň 😀 A túto noc Emmi ani tak veľmi nekopala, ale ja si neviem poriadne nájsť polohu, potom mi je strašne horúco a už je po spánku...Naposledy som sa dobre vyspala pred mesiacom, keď sme boli v Tatrách na dovolenke 😝
Adulka moja ahojky, no veru kráti sa mi to, ja sa už neskutočne teším na toho drobčeka krásneho 😵 A Alex je naozaj krásne decuľko, riadny chlapisko 😉

pahu
1. aug 2008

Terez, hmm, tak to ti ja neviem poradiť 😀

sharlotta
1. aug 2008

Ahojte...Bratislavcanky, potrebujem radu...Kam sa chodi s urazmi? Narazila som si predvcerom palec a este stale je opuchnuty a trochu modry. Nemam rada lekarov, tak som nikde nesla, ale bojim sa, ci tam nemam nieco zlomene, alebo co. 😖 U nas funguje chirurgia pohotovost, kde je nieco take v BA?

sharlotta
1. aug 2008

No, stara dobra klasika...ked napisem ja, zrazu do tejto temy uz nikto nevkroci... ☹

zabka
1. aug 2008

Ahojky, takze sa hlasim az dnes, na poradni vsetko ok, mam aj fotecky zo sona az 4 vlozim v tyzdni, brali mi krvicku na tie geneticke chyby a mam si zavolat o dva tyzdne, takze teraz budem musiet cakat, ale inak vsetko ok... 😉

terezicka
1. aug 2008

Žabka ahojky ma akurát napadlo že si sa včera mala ozvať a neozvala si sa 😝 ale keďže si sa ozvala tak ti je odpustené 😉 Jej tak super že všetko v poriadku, to som veľmi rada 🙂 A koľko meria maličké?

terezicka
3. aug 2008

Ahojte babenky bude tu dnes niekto? Ja som celý deň sama, takže som total free 😝 Ale v noci som zas toho nenaspala veľmi veľa, keďže ani to moje dieťa nechcelo spať tak som musela byť hore aj ja 😅
Včera sme boli s našimi v Metre a potom sme boli ešte v Tescu v BB a kúpili sme naušničky pre malú - bude to darček od mojej starkej pre ňu 😵

terezicka
3. aug 2008

Kočky mne je dnes celý deň tak na nič...Bruško mi nejako často tvrdne, iba čo sa postavím z gauča alebo zo stoličky tak v momente je tvrdé a to si dávam pozor aby som nerobila rýchle pohyby...A ešte ma k tomu dnes aj trochu pobolievalo ako keď som mávala mrchu 😅

monkula
3. aug 2008

tak, pre tie, čo mi písali IP, oni vedia ktoré to boli...
Ja som nenapísala, že mi lezú na nervy snažilky, ale milión tém okolo nich...
-moje druhé tehu je vlastne zázrak, aj to, že moja dcérka vôbec žije, veď posnorte v téme, komu umŕelo miminko v šestém měsíci tehotěnství...
-a nie, neotehotnela som ľahko....
-a nie som ťava a nedrístam....
za svoje názory sa nehanbím, ak sa niekto nevie povzniesť nad jednu vetu, jeho problém...a moja vedľajšia starosť...
a na čo mám anačo nemám čas, o tom Ti je milá XY vieš čo...

zabka
4. aug 2008

Pekne ranko prajem je tu niekto? 😉 😵

zabka
4. aug 2008

NO teda dnes tu fakt nik nieje.... 😕

mirka20
4. aug 2008

dobre ranko kocky 🙂

sharlotta
4. aug 2008

Ahojte, aj mne sa uz podarilo vstat.

Monkula, vlastne ani neviem o co ide, ale aj mne uz strasne lezu na nervy tie temy napr. na kazdy mesiac. To uz mi pride dost na hlavu. Tato tema (Pripravy) tu ale existuje hadam aj dva roky, no...mozno menej...

mirka20
4. aug 2008

sharlott, ty sa prekonavas s tym vstavanim. to bude asi tym, ze cochvila zacina skola, vsak 😉

pipika
4. aug 2008

Ahojte!
Konik mi nepridal prispevok. 😠

sharlotta
4. aug 2008

Mirka asi aj hej...Manzel odchadzal do prace a ja ze si este pospim, ale viem, ze by to dopadlo tak, ze by som vstala az okolo jednej, tak som radsej vstala uz teraz. 😅 Inak sranda, ze uz som 2 roky vydata a mam dve priezviska, co by si uz ludia mohli aj domysliet a aj tak ma vsetci oslovuju slecna. 😉 Ved ja sa nebranim...len mi prislo dost divne, ked som bola za kamaratkou v STV a na vratnici ma nahlasila tetuska ako slecnu B. a povedala manzelove priezvisko...a moje uz nedopovedala...Aj pan doktor ma cely cas slecna oslovoval...To bude tym, ze som stratila tu obrucku 😀

mirka20
4. aug 2008

sharlott, my sme dnes hore uz od 5.30, s jednym asi 30-minutovym spankom, tak ti normalne zavidim ten spanok. to s tym priezviskom a oslovovanim mas fakt dobre, vecne budes mlada slecna 😉
pipika, ahojky 🙂

monkula
4. aug 2008

sharlot, ide o to, že som do jednej témy napísala, že mi lezú na nervy snažilkovské témy, presne tie, čo si napísla, do 25 rokov, po 25 rokoch, a snažíme sa v roku....
A dostala som tri IP, kde som dostala vynadané...tie dve beriem v pohode, oli písané celkom slušne, inteligentne, ale v jednej ma pisateľka nazvala ťavou, ktoráí drísta, tak to už bolo trochu veľa.... ale budem charakterná a meno nepoviem...

sharlotta
4. aug 2008

Ja neviem, ale mne by nenapadlo oslovovat 28-rocnu zenu automaticky slecna. Vyzeram mlado, to hej, ale ten lekar predsa videl moj rok narodenia...Okrem toho, podla pravidiel slusneho spravania sa by sa kazda zena po 25-ke mala oslovovat pani. Aspon kedysi to tak bolo...Ale my to mame v rodine. Maminmu bratovi nechceli v bare predat pivo a to uz mal dve deti a 37 rokov. A mne este pred asi 3 rokmi tiez nechceli predat v Kauflande pivo, teda kupovala som cleu prepravku, isli sme na dovolenku a pokladnicka si odomna vypytala obciansky a ja ze nemam pri sebe,mam v aute a ukazala som jej aspon kulce od auta 😀

Inak s tym spankom mi to uz lezie aj trosku na nervy, lebo cim clovek viac spi, tym je unavenejsi. A potom sa neviem prebrat aj cely den.

sharlotta
4. aug 2008

Monkula, kasli na to...nemoze byt kazdy clovek inteligentny...Ako by to tu potom vyzeralo...

zabka
4. aug 2008

No vidim ze uz sa to tu trosku rozbehlo, ahojte.... 😉 😵

sharlotta
4. aug 2008

Ahoj Zabka. Ako sa mas? A co je vlastne s Terez? Pisala, ze je tvrdne brusko... 😕

mirka20
4. aug 2008

sharlott, terez mi pisala, ze im nejde teraz net, ale ked pojde, hned pride
idem ja trochu poupratovat, lebo nasi sa vratili vcera z dovolenky a vyzera to u nas, ako keby bomba padla 😀
papa zatial

zabka
4. aug 2008

Celkom dobre, len sa mi nece byt v robote... v stvrtok ked som bola u dokiho a robil sono, tak male sa nechcelo vobec dat odfotit, skakalo, vrtelo sa, no hruza, sa doktor smial ze co stvara... 😉 😵

sharlotta
4. aug 2008

Zabka, male je tajnostkar... 😀 😝

zabka
4. aug 2008

Alebo je po tatovi a nerado sa foti 😀 😀

sharlotta
4. aug 2008

Minule som pozrerala taky dokument o tehotenstve a davali vsetky stadia, ako dieta vyzera a tak, co sa kedy vyvija....a hovorili aj, ze je mozne urobit sadrovy odliatok podla ultrazvuku a ze v tych vyssich stadiach tehotenstva vam normalne odleju tvar babatka, co mate v brusku... 😨

zabka
4. aug 2008

Wau to som ani nevedela... Moze to byt zaujmave....