Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
20. máj 2008

Mirka ďakujem za rady, vidíš sranda ešte u nás sme sa rozprávali že sú lepšie body ako košieľky 🙂 Dupačky to viem že také čo sa dajú dolu rozopnúť...Minulý týždeň som kúpila jedny, ale veru je to strašne drahé - stáli 310,-SK 😨 Jaj a vidíš spýtam sa ťa, čiapočky mám aké kúpiť?

mirka20
20. máj 2008

terez, ciapocky mam asi 3-4 malicke, jednotky. a tie body budu dobre, ked sa male bude viacej hybat, teraz v podstate len lezka, takze stacia aj kosielky a nenatrapis sa tolko pri prebalovani. tie dupacky boli teda riadne drahe, my sme kupovali tak za 150,- tusim

terezicka
20. máj 2008

Za tie čiapočky sa pýtam lebo nemáme žiadne a možno na dnuka bude mať malé čiapočku, ale veľmi mu zas nechcem potom dávať aby si nezvyklo veľmi na teplo... A tie dupačky ste kde kupovali? Tu v lc alebo u vás vo vk? A koľko vecí máš veľkosť 56?

mirka20
20. máj 2008

terez, dupacky sme prevazne kupovali v pd v jednom obchode so slovenskymi vyrobkami. velkosti 56 vobec netusim kolko mam, ale nie vela. malicku prezliekam kazdy den, teda kosielku alebo body vzdy, dupacky ma mala aj dva dni, lebo este sa jej nepodarilo nastastie precikat plienky. 😅

terezicka
20. máj 2008

Jaj...A nezvykne sa Rebeka ogrckať? Mne ešte mamina sľúbila že mi pozrie nejaké dupačky po nás, síce určite sa nebudú dať rozopínať odspodu ale na doma to snáď zvládneme

mirka20
20. máj 2008

terez, nastastie si musim poklopat, ale grcka len malicko, takze sa to da.

mirka20
20. máj 2008

mala sa zobudila, bezim k nej. papa 😵

zabka
20. máj 2008

No uz sa tesim ked ja budem mat take starosti.... 😉 .. Kedy si si terez prvykrat nieco kupila pre malicke?

pahu
20. máj 2008

Ahojte 😀
Tak toto som ja, nič nestíham a ďakujem za prianie k skorému tehuľkovaniu 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

pipika
20. máj 2008

Ahojteee! 🙂
Nova tema? A mna ste vynechali?

zabka
20. máj 2008

Pahu uz iba par dni a budes testikovat... 😉

terezicka
20. máj 2008

Žabka 1 vec sme dostali od mojej sestry, to som bola cca 12tt...A pravdu povedať ja som prvú vec kúpila možno pred mesiacom, ale dovtedy som sa musela veľmi premáhať aby som nekúpila všetko hneď 😅 Ale určite nie som zástancom toho že sa má kupovať až na poslednú chvíľu, lebo jednak financie ti to nedovolia ( pokiaľ nie si milionárka ) a už ani nebudeš tak vládať...
Pipika ahojky, ako sa cítiš? Už si bola na sone?
Žabka a ty ideš teda kedy k dr?

pipika
20. máj 2008

Terez,ahoj! Aj ja uz mam par veci,este pred rokmi som ich dostala.
Vcera som bola na sone,videla som moju krasnu fazulku,mam presne 2,5mm. 🙂 😵 Cez vikend si uz spravim album.

terezicka
20. máj 2008

Pipika super tak ti ešte raz gratulujem 😵 Hlavne nech ste zdraví 😵 A ako sa cítiš? Býva ti zle?

pipika
20. máj 2008

dakujeme 😵
Byva mi zle uz iba raz za den,iba ma napne. klop-klop-klop
Inak sa citim ok len som unavena a tie prsia mam stale velmi citlive.
Vy sa mate ako? Kedy mas poradnu?

terezicka
20. máj 2008

Pipi ja by som moje prsia niekedy najradšej úplne odložila 😅 Mňa ani nebolia ale ich mám veľmi ťažké a také plné, až mi to veru veľmi vadí 😖 Na poradni sme boli minulý týždeň aj na sone, potom 6.6. ideme na 3D a ďalšia poradňa je 17.6.
A to je dobre že ťa už iba napne, aj to prejde každú chvíľu 😉

zaza_na
20. máj 2008

ahojte babulky 😉
tak uz mame V-ku? urcite bude plodna a uspesna 😵
mirka, kukla som fotecky. Rebeka je nadherna 😝
terezka a ty sa ako citis? citam, ze ta nieco bolelo... 😲 uz je vsetko ok?
pavli, mas krasny grafik 😵
pipika a ty ako? uz sa citis lepsie, ci stale ti byva zle a boli ta hlava? 😔
ja som uz pomaly takmer skoncila s vybalovanim a zariadovanim bytu. dnes som bola u dokiho na ortopedii a odporucil mi sekciu, tak som zvedava, co na tu spravu povie moj gyndos...
este stale cakam na postielku a xceme ist kupit komodu. vsak malej veci este vobec nema vybalene a ulozene 😲
cim dalej, tym sa mi horsie chodi. prejdem niekolko metrov a uz ma bolia chodidla. ale inak sme v pohode. uz len niekolko tyzdnov a mozme sa aj my tesit z malej 🙂

terezicka
20. máj 2008

Jej Zuzka ahojky som ťa už dosť dlho nevidela 😖 A meno už máte? Už neni tak veľa času na výber 😉
Ja dnes v pohode to včera ma pobolievalo bruško 😒

zaza_na
20. máj 2008

tak terezka, ked sa citis uz dobre a aj mimco citis, tak je to urcite vporiadku. meno uz asi mame. musim si ho dat do pau. snad ho uz nezmenime 😀
a pohlavie este neviete? kedy to idete na to 3D? 😕

pipika
20. máj 2008

Zazi ahoj!
Uz mi nebyva zle,ani hlava ma uz neboli. 🙂
Musim uzivat utrogestan,od ktoreho mam do vecera obrovske brucho,ako v 4.mesiaci. Vsetky date ma tlacia,nemam co nosit.Tehu gate si este kupit nechcem. Poradte nieco.

terezicka
20. máj 2008

Zuzka krásne meno ste vybrali, páči sa mi 😵 6.6. ideme na 3D ale nejako ma to zatiaľ vôbec nemrzí že nevieme pohlavie, naše dieťatko nás chce určite prekvapiť 😉 A na 3D sa rozhodneme či chceme aby nám to dr povedal alebo nie..
Pipika a keby si si kúpila normálne gate len o číslo väčšie ako nosievaš?

zaza_na
20. máj 2008

pipika, len si ich kludne kup. ja som ich zacala nosit dost skoro. ak kupis take, co sa daju na gombicky z boku zuzovat, tak to budes mat super 😉 pipika, ale ked zacne byt zase teplo tak mozes nosit aj saty a sukne, nie? 😉
som rada, ze sa uz citis lepsie. a naco uzivas ten utrogestan?

pahu
20. máj 2008

Ahojte, už som tu 😀
No teda, však ja som tu teraz sama netehuľka 😉 Nellie, Janka ???? Kde ste? 😕 😨 😵

nellie_
20. máj 2008

Pipika aj ja uzivam utrogestan a tiez som riadne nafuknuta z neho... 😀 😀 😀 😀 vpiatok som mala take tricko strihnute pod prsiami a kolega tak zboku kukol potlapkal ma po nom a ze nechces nam nieco oznamit? 😀 😀 😀 😀 ja ze nie nechcem, len som dneska nekakala... 😀 😀 😀 😀 😀

Zuzka kráááááááááásne meno ste vybrali... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

bianka30
20. máj 2008

pipi, poradim ti ked pojdes domov z robotky, zastav sa v cervenom obchodom dome hore u cinana, ma tam aj tehu gate , ale take co tam maju ten priestor pre brusko a na zaciatku to schovas pod tricko. hlavne je ze nedas za to neviem kolko korun (teda aspon pre mna) a budes sa citit podstatne lepsie....

nellie_
20. máj 2008

Pahu neboj som tu s tebou... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a dufam coskoro nam to ne-od slova netehulka odbudne.... 😎

pipika
20. máj 2008

Utrogestan je na udrzanie plodu,terba az do 12tt.
Terez,skusala som vacsie gate,ale na zadku su mi velke.Dnes ma navstivi kamoska ktora nedavno rodila,vraj mi nejake prinesie.Dufam,ze mi aspon jedny budu dobre.Sukne mam,ale ja radsej nosim nohavice.
Zaza mate vybrate krasne meno.Ak budem mat dceru bude jednoznacne Lili. 😵

zaza_na
20. máj 2008

dakujem babenky. nie je sice toto meno v normalno kalendari, ale je aspon v rozsirenom. a to sa nam obom hned velmi pacilo. 😉
terezka, u nas v junovkach mame asi 3 babenky, co nexcu vediet pohlavie. ja by som to asi nevydrzala 😀 a aj vecisky sa mi potom lepsie vytriedovali, lebo ja mam dost take, ze alebo len na dievcatko alebo na chlapceka 😕
pahu. teplotka sa ti krasne drzi. uz si aj rozmyslala, kedy asi budes testovat?
bianka, veru, tie cez brucho su castokrat pohodlnejsie. take co mam pod brusko sa mi stale sklzaju dole a hnevaju 😠

nellie_
20. máj 2008

Ja beriem Utrogestan ale ani neviem preco.. 😅 😅 😅 😅 😅 a mam z neho riadne motanice vzdy hodinu po uziti...beriem 2 rano a 2 vecer.. 😖

pipika
20. máj 2008

Bianka,ani som nevedela,ze tam maju tehu gate. Dnes tam skocim. Dakujem. 🙂 Kedy sa u mna zastavis?