Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
26. máj 2008

Pahu ja tiež viem že sa vám to určite podarí, veľmi tomu verím 🙂 Aj naše malé tomu verí lebo akurát pekne kopká ako ti toto píšem 😵
A v dobrom ti závidím ten tvoj optimizmus, ja som ako snažilka veľakrát strácala ale ty nikdy 😵 A posielam ti niečo:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀 A aj takýto krásny veľký úsmev odo mňa ti posielam 😀

pahu
26. máj 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ty brďo, z toľkých vírusíkov ak neochoriem, tak som nejaká divná 😉 Ďakujejejejejejejejejejejm....

terezicka
26. máj 2008

Pahu za málo aj nabudúce ale dúfam že už nie dlho 😉 A aký si mala víkend? Čo si robkala?

jankabelka
26. máj 2008

Ahojte babuľky,bola som u lekárky na preventívnej prehliadke, tak sa hlásim až teraz 🙂
PAhu držím vám, silno palce a čo si musíš hovoríť? do veselého bruška veselá fazuľka 😀

terezicka
26. máj 2008

Janka ahojky ale aj ty si hovor že do veselého bruška veselá fazuľka 🙂 A na preventívke všetko ok?

zabka
26. máj 2008

Pahu a grafik je velmi pekny ... mozno sa neskorsie uhniezdilo a preto este nebolo nic vidiet... 😉

terezicka
26. máj 2008

Veru Pahu Žabka môže mať kľudne pravdu 🙂

pahu
26. máj 2008

Zabka, Terez, Janka 😀 Ja Vám snáď ešte aj uverím 😀
A teraz som zistila, že som sa zakoktala, namiesto Ďakujeeeem, som popísala Ďakujejejejejemmmm 😀

zabka
26. máj 2008

zeby tehu preklepy pahu???? 😵 😵 A ako sa inak citis?

pipika
26. máj 2008

Ahojte!
Dnes mame pekny den!
Pahu,este to nie je stratene.Zajtra sa uvidi. 🙂

adulina
autor
26. máj 2008

ahojte kočky 🙂

pahu nevesaj hlávku, ja som robila prvy test 27.5. (zajtra bude rok) 🙂 🙂 🙂 a bola tam uplne taka strasne slabulinka ciarka, ze som ju skoro prehliadla, mam to tusim este v albume 😉

a inac ako?
my ideme plavat od 2.6 tak som zvedava ako dopadneme, teda Alex ako to zvladne 😀

terezicka
26. máj 2008

Pahu to je tiež z príznakov tie preklepy 🙂 Ja som ich tiež mávala 😀
Pipika ahojky no ako sa cítiš maminka?

pipika
26. máj 2008

Terez,mam sa celkom fajn,nestazujem sa. Som stastna,ze mam moju fazulku a zajtra ju znova uvidim. 🙂

pahu
26. máj 2008

Terez, Zabka, takze tehu preklepy? Skôr to bude tým, že naviem strojopis, len klepem 2-3 prstami ako ďateľ a obrovskou rýchlosťou 😀

Pipi, Adu, ahojček 😀 Že by tu boli ďalšie 2 optimistjky, ktoré neveria testom? 😀

terezicka
26. máj 2008

Hej Pipika zajtra ideš zas na uzv? Super bude aj fotka?
Ja sa tiež teším na 3D ale nie kvôli tomu aby sme vedeli pohlavie, ale presne preto že chcem vidieť nášho anjelika 🙂 A počkaj Pipi keď ťa už začne aj kopkať to bude len super pocit...Niekedy síce ako ten náš ma kopne presne tam kde by vôbec nemusel, ale neva - som šťastné že ho cítim 🙂
Adulka ahojky, takže zajtra robíš aj nejakú pamiatkovú oslavu? 😉 A Alex plávanie určite zvládne, aj švagriná chodí s malou a vraví že pre tie deti je to niečo úplne perfektné, že oni sú v tej vode fakt ako doma 😉

pahu
26. máj 2008

Pipi, takže ja budem medzi prvými, ktorí uvidia foto? Tak si tam na mňa dávaj pozor, aby som na ten UTZ nevliezla s tebou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zaza_na
26. máj 2008

dobre ranko kocky 😉
ako sa dnes mavate? aky ste mali vikend? my sme boli u svokrocov uz urcite poslednykrat pred porodom. uz su potom len oni na rade 😀
pahu, peknucky grafik. drzim palce. ked to nepojde jednou cestou, urcite to vyjde druhou 😉
terezka, pipika, vy sa ako citite?
adu, kukala somfotecky. ten cas tak rychlo leti a Alex je uz take velky fesacisko 😝 😵 ako sa vam dari?
a mirka je uz doma od piatku? 😝

adulina
autor
26. máj 2008

Terez, ako to strasne leti uz presiel rok a maly ma 4 mesiace, leti to ako voda a ani sa nenazdame a bude tu tvoje mimi a Alex bude oslavovat prvy rok, a pahu bude mat brusko, ze sa do dveri nezmestí 😉 😀

adulina
autor
26. máj 2008

ahoj zuzi, akurat som dnes na teba myslela, ze ci si este 2v1 a si 😀
no mame sa fajn, trosku uz trucujeme a jedujeme sa, a chceme sa nosit, potom ho vlacim na rukach a čičíkam a rano sa neviem postavit ako ma boli chrbat 😅 , ale kupila som klokanku tak von na dvor ideme tak, lebo nie vzdy chce byt v kociku 😵
a ty sa ako citis?

pipika
26. máj 2008

Ano,zajtra mame uzv a dufam ze bude foto. Vsimli ste si moj album?
Pahu,ja sa nehambim,kludne mozes ist so mnou. 😀
Zazi,ahoj 🙂

terezicka
26. máj 2008

Zuzka ahojky no veru ty to už máš fakt za pár 🙂 A ako si myslela či je Mirka doma od piatku? 😕

zabka
26. máj 2008

Jej pipika krasnucky albumik.... 😉 😉

terezicka
26. máj 2008

Pipika ja som si všimla som ho hneď aj kukala 🙂

pipika
26. máj 2008

Dakujem zabka 🙂

adulina
autor
26. máj 2008

vlastne zabudla som dat fotky, teda uz su tam, tak kuk 😉

pipika ake velke brusko pekne, vacsie ako Terez (ale to sa Ty pipika neuraz) 😉 😀

terezicka
26. máj 2008

Adulka a čo keď sa ja urazím??? 😀 Ale aj to moje sa pekne zväčšilo dokonca mi manžel sľúbil že mi ho odfotí ( to malo byť včera ) a potom sa nejako zabudol pri hre na pc takže nič z toho nebolo 😖

adulina
autor
26. máj 2008

Terez ved my sa pozname 😀 stare zname rýpačky 😉 a doberačky, takze viem, ze sa neuraziš 😵

terezicka
26. máj 2008

No Adulka len aby si nebola prekvapená 😀 Inak teda musím ti pvoedať že Alex vypadá byť pdoľa fotiek riadny chlapisko 😅 A ozaj chcela som sa spýtať, to na tých fotkách je lehátko v čom máš Alexa? Je to dobré? Využívaš to často?

adulina
autor
26. máj 2008

haha 😀
áno to je lehatko a je tak skoro stale cez den, kvoli refluxu, musi mat zvysenu polohu, je to fajn, aspon sa moze rozhliadat, potom sa mozeme dohodnut, ak by si mala zaujem, lebo je to do 9kg alebo pol roka ci nejak tak, su k tomu hracky a pultik na papanie a dosticky na spevnenie chrbatika a zadocka, ked uz vie trosku sediet.

pipika
26. máj 2008

Adul,neurazim sa,som rada. Ale teraz je uz vacsie. 🙂