Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
19. aug 2008

Mirka ok, veď ti potom napíšem podľa toho čo mi povie šofér že kde vystúpim čo najbližšie pri Bille... Len aby ti rebeka pekne spinkala aj v noci keď teraz tak dlho driemala...

mirka20
19. aug 2008

no, terez, som zvedava aj ja, ako bude spat. ale do osmej uz jej nedovolim buvat, aby sme ju potom pekne ulozili a spinkala az do rana 😵

terezicka
19. aug 2008

Presne tak Mirka lebo to by nebolo kovie čo keby ti ponocovala 😅

mirka20
19. aug 2008

ved uvidime, co nas caka. dnes som zhanala ubytko v tt, ale zatial som sa 100% nerozhodla. ale zajtra by som uz mala nieco zajednat, aby sme nedopadli ako v krasnej horke

terezicka
19. aug 2008

No Mirka tam si radšej niečo zajednaj dopredu, lebo to nie je turistická oblasť a tam možno to bude potom horšie...A cenovo to vyzerá ako tam s ubytovaním?

mirka20
19. aug 2008

no, dost to vychadza. hotel, v kt.ma byvat janko je drahy, 1190.- za izbu, ale nasla som jeden penzion, kde za 2-lozkovu izbu, kde budem sama s rebekou vychadza na 800,-, takze asi si zarezervujeme ten

terezicka
19. aug 2008

Mirka a Janko vám nejako nevie vybaviť tam kde bude on ubytovaný aj v jeho izbe? Nedá sa to nejako cez firmu vybaviť? A to by ste tam mali byť odkedy dokedy?

mirka20
19. aug 2008

terez, oni idu styria, takze by mali byt dvaja a dvaja na izbe a izby ich stoja este o 300,- viacej. ale nam by stacilo, keby sme boli spolu aspon poobede do vecera. a je to od pondelka do stvrtka

terezicka
19. aug 2008

Jaj tak to by bolo asi blbé aby si pri Jankovi bola na izbe aj ty s Rebekou spolu s jeho kolegom 😅 Ale Jankovi ubytko platí firma však?

mirka20
19. aug 2008

hej, ubytko im plati firma, lebo skolenie je na ich podnet. no, ved uvidime ako to nakoniec dopadne. hadam dobre.
ideme s jankom do obchodu, tak zatial pa

terezicka
19. aug 2008

Pa Mirka a nestrovte veľa peňazí na nákupe 😉

zabka
19. aug 2008

AHojky, takze pipika pisala mala vela prace preto sa neozvala a zajtra ma volno takze sa ozve az vo stvrtok, vysledky dopadli super, takze sa teskaju a samozrejme aj my s nou a ze to vyzera na chlapceka 😉 😵 .. Takze mozno predsa len Vase princezne budu mat aj nejakych princov na vyber 😀 😀 😀

jankabelka
20. aug 2008

Ahojte kočky, prajem dobré ránko 🙂
Mrcha opäť došla, 3 dni meškala, a začínala som mať pocit že možno sa to podarilo len tak ale zasa nič 😔

zabka
20. aug 2008

Pekne ranko prajem... 😵 .. Jani to ma mrzi, skoda... ☹

pahu
20. aug 2008

Janka, tak to si pekne v tesnom závese za mnou. Ja už mám dnes mrchu 5-ty deň. Nebojkaj sa, budeme sa spolu aj s Biankou aj Annavi naháňať 😀

Terez, ty už skoro o mesiac rodíš 😀 A nenašla si si len včera na teste 2 //? teda dobre, tak predvčerom 😀

Veji ďakujeeeem za vírusíky, už by konečne mohli pomôcť, však a pár dní budeš už maminka a bez tehu vírusíkov 😀

Zabka, dobré ránko 😀

zabka
20. aug 2008

Ahoj pahu, teba som tu teda poriadne dlho nevidela... Ako sa mi mas, okrem tej hnusnej mrchy, dufam ze posledna... 😵

pahu
20. aug 2008

Zabka, ja som relatívne O.K. 😉 V nedeľu sme sa vrátili z dovolenky z Grécka, bolo nám super 😀
Už aj trošku prebolieva neúspech z prvého IVF... V októbri sme objednaní na vyšetrenie reprodukčnej imunológie do Prahy.... Dúfam že mi tam niečo nájdu a bude sa to dať vyriešiť. Teraz nás mrzí, že všetky vyšetrenia sú O.K. a nám sa stále nedarí... 😒 Ale minimálne do výsledkov nejdeme na ďalšie pokusy na umelé... 😵

Tá neschopná sekretárka tu bude už len zopár dní a potom budem mať novú, verím že o dosť šikovnejšiu 😀 Ale žiadna už nemôže byť až takáto neschopná 😀

A tento týždeň sa už konečne sťahujeme do nového bytíku, máme tam aj 20m terasku s grilom, tak sa teším 😵

zabka
20. aug 2008

Jeeeeeeeeeeeeej ja by som tak moc chcela sa uz odstahovat, nedari sa nam vybavit hypoteku, tak som z toho sklamana, tajne som dufala ze do narodenia babetka budeme vo svojom... ☹
Neboj vsetko sa coskoro vyriesi, a ty budes tehulka 😉 😵

terezicka
20. aug 2008

Ahojte kočky, teda aj Pipika vyzerá na chlapčeka??? To je super, aspoň naše kočky budú mať na výber z toľkého množstva 😀
Pahu tei paličky dve na teste som našla iba dnes a vidíš už som v 35 tt 😕 Ani vlastne neviem kde som k tomu vôbec prišla...teda neviem kde sa mi všetky tie tt tak nazbierali

terezicka
20. aug 2008

Mám nové fotky v albume tak pokukajte 🙂

zabka
20. aug 2008

Ahojky idem kuknut... 😉

terezicka
20. aug 2008

Žabi tak kukni 🙂 A inak aj ty by si mohla pridať nejaké nové photos do tvojho albumu 🙂

zabka
20. aug 2008

Uz som kukla no brusko je kraaasne, a ty si bola aka kocka na svadbe 😉 😵 ... Veru uz musim pridat nieco vsak mam toho doma dost... sono, brusko, vecicky... Musim to napravit.. 😵
A ako inak sa dnes mate s Emmi?

terezicka
20. aug 2008

Žabka no veru pekne popridávaj aj ty nové fotky, lebo chceme vidieť ako aj ty rastieš 🙂 Aj vecičky ktoré máš nás zaujímajú, vieš aké sme my zvedavice zvedavé 😀
Dnes sa máme fajne, Emmi v noci bola celkom ok, aj som sa vedela vyspať. Akurát som vstávala o 4:15 lebo Marek išiel do roboty tak som mu chystala aspoň raňajky...Ale potom som si ešte ľahla a spala do 8 😉 A teraz už vystrájame, ja to volám že robíme "oži v koži" 😀 Je to super pocit, malá vlastne už ani nekope, už sa ona iba prevracia a vytŕča nožičky, ručičky, zadoček... 😵 A ozaj moja keď bdueš čítať múdre knižky že bábätká po 30tt sa už nehýbu tak veľmi tak tomu veľmi never, lebo ja som živý príklad že to tak nie je 😀 A v septembrovkách je nás takých viacej 😀 Ale zas možno niektoré detičky sa potom skľudnia, ktovie...
Ozaj a už máte vybraté mená? Teda ak to bdue chlapček tak ste ako rozmýšľali?

zabka
20. aug 2008

Vies co vobec neviem ake mena este nemame vybrate, mne sa paci napr. Nicolas, Maximo, ale fakt neviem... 😉 ... No dobre teda tak sa posnazim este tento tyzden nejako to sem povkladat, slubujem.. 😉 ... Ja som dnes akosi tazko vstavala vobec, ale vobec sa mi nechcelo bola som akasi unavena...Teda este aj som dnes cely den akasi otapena....

pahu
20. aug 2008

Terez, si si istá že to bude dievčatko? Ja mám pocit že veeeeľmi opeknievaš a to je vraj vtedy na ceste chlapček 😀 Fakticky si tam peknučká a super postavička 😀

Zabka, urýchlene naprav svoje chyby v dopĺňaní foto 😉

zabka
20. aug 2008

Jasne posnazim sa 😉

terezicka
20. aug 2008

Pahu a vieš že nie si prvá kto mi pvedal že som opeknela? 😀 Inak aj na svadbe Marekovi a našim všetci tvrdili že sa majú pripraviť že to bdue chlapček a nie dievčatko 😀 A čo keby aj? veď nám je to jedno, ahlvne nech sme zdravučkí všetci a nech máme nášho anjelika pri sebe 🙂
Žabka tak sa len posnaž lebo my sme veľmi netrpezlivé 😀

zabka
20. aug 2008

No to ano, ale myslim ze by to bol poriadny sok, ze???? 😀 ...

pahu
20. aug 2008

Terez, to by bolo super 😀 Všetko ružové by si pekne odložila pre nás alebo pre druhé bábätko, alebo by si to šupla do modrej farby 😀

Zabka, tie mená sú zaujímavé, nezvyčajné 😀