Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

bianka30
12. sep 2008

jaaaj tak to ja ficim len na 1/2 paralenu... este nie som zavislacka hehehe

pahu
12. sep 2008

Našla našla... 😀 Lebo my s Peťkom ostávame v Prahe samy dvaja až do pondelku, tak sme pozerali, že nemáme ubytko 😀 Teda s parkovaním sme okrem Hattricku nič nenašli 😀

Sharlott, je to úplne jedno, droga ako droga 😀

bianka30
12. sep 2008

nooo vidis, aspon si to probnete na oktober... a parkovanie je v cene... dufam ze budete spokojni

sharlotta
12. sep 2008

Keby mi tak 1/2 paralenu stacilo.... ☹ Mne ani 2 ibalginy nezaberu....Ja musim povinne kazdych 6 hodin voltaren, aj to mozem len lezat... 😖

meliska
12. sep 2008

cafko sharlotta,
som sa nasmiala, ze Ti pan dochtor zatykal.... si mu mala aj ty... xi xi Pocuj a ako si soferovala? 🙂

meliska
12. sep 2008

inak vy ste dobre zavislacky.... he he ja sa skrabem po stenach, ale tabletku si nedam.... kedysi som ficala na ibalginoch a ibuprofenoch a potom som si to odniesla pecen... 😒

sharlotta
12. sep 2008

Kdezeby som ja soferovala...Doviezol ma Roman do skoly, aj ma doniesol do kabinetu. Potom mi pomahali po skole sa presuvat 😅 a potom ma zastupkyna odviezla k chirurgovi. Zabavne bolo, ako som sa "plazila" na rontgen na prve poschodie na konci chodby. Esteze dobri ludia stale existuju, tak mi pomohol jeden pan hore schodmi a jedna slecna/pani dole schodmi a potom pre mna opat prisiel Roman v ramci obednajsej prestavky. Chudak, ani na obed koli mne nebol...

sharlotta
12. sep 2008

Meliska, ja uz som si tej bolesti zazila tolko, ze uz ma nebavi trpiet a presediet/prelezat cely den na wc. A uz vobec nie, ked mam ist do roboty a sadnut si za volant. 😒

pahu
12. sep 2008

Sharlotta, tak potom to ale asi budeš mať prasknuté... 😨

mirka20
12. sep 2008

ahojte kocky 😵
ja mrchujem uz od pondelka a kedze opat nemam nejak silnu mrchu, tak asi bude trvat ako posledne 2 tyzdne 😖 23.9. idem ku gyndosovi na stery, tak mu poviem, nech so mnou nieco robi, lebo 2 tyzdne mrchovat nie je bohvie co. aj ked som mala mrchu v juli a v auguste si dala pauzu a teraz ju mam zas.
inak my sme dnes vstavali o 5.40 😝 , takze uz sme pobalene, lebo ideme na tyzden k nasim. este dobalim manzela, lebo ten ide opat do talianska, ale len na tyzden, tak to bude raz dva. a uz sme si aj stihli hodinku pospat, tak vdaka bohu aj za to. lebo tato noc bola fakt o hubu. prve kojenie o jedenastej (nastastie sme sli len ja s manzelom spat, aj ked on o tom, ze som kojila uz nevedel 😅 ), dalsie o pol tretej a dalsie o tej 5.40. proste parada. a teraz si malicka lezka na posteli a rozprava sa sama so sebou. a keby ste ju videli aka je zlata. sa sustredi riadne na to, co vyludi z tych ustociek. proste sa na nu pozriem a zabudam, ze som uplne grogy 😵
pavli, co idete do prahy? este nie na tie testy, ze?

sharlotta
12. sep 2008

Nemam nic ani prasknute, ani zlomene...dnes uz mozem v celku chodit. Tak dufam, ze od utorka aj spojka bude ficat. Inak, Meliska...uz ma nestretnes v Ticu...mame tmavostrieborne Polo a uz s bratislavskou znackou. A ty kedy pojdes zmenit? Este si nebola? 😅

Pahu, takze vy idete do Prahy jeeeeeej 😵

sharlotta
12. sep 2008

Dievcata, nechcete zahlasovat za Slovensko?
www.thevotenation.com

meliska
12. sep 2008

sharlotta: to viem, ze uz mas Polo, ale kde si dala Milana? Ja som znacku este nevymenila 😅 😀 Ale chystam sa v oktobri, budeme mat jeden den volna... :o)

meliska
12. sep 2008

zahlasovane.... 😀

sharlotta
12. sep 2008

Na Milanovi chodi Roman. A si si ista, ze nebudes platit riadnu pokutu? Ja inak stale nemam vodicak vymeneny. 😅

sharlotta
12. sep 2008

Inak si prave pisem s Ole cez icq.

meliska
12. sep 2008

jeeej pozdrav Ole... 🙂 nie som si ista, ale sak hadam mi nedaju pokutu 😀 to by bolo chore...

sharlotta
12. sep 2008

Aj ona ta pozdravuje. Na konika sa ale prist neodvazuje. 😀 😝 No, podla zakona to mas povinnost nahlasit do 8 dni.

pahu
12. sep 2008

Mirka, ideme tam na rozlúčku so slobodou 😀 9 báb spolu v hosteli v jednej izbe, fuuu a aj a s krámami... 😉

meliska
12. sep 2008

sharlotta: ani ja som sa na kona dlho neodvazila... 😀 lehota je 8 dni ale chcela by som vidiet ako ju ludia dodrziavaju... 😀

pahu: no aspon budete mat zabavu 🙂

sharlotta
12. sep 2008

Pahu, tak to budete mat perfektnu babsku jazdu!

sharlotta
12. sep 2008

Meliska, nie si sama, ja som konovi tiez dlho odolavala...Ale chcela som s babami pokecat, co sme boli na MS v jednej teme, tak som sa postupne sem prepracovala.

terezicka
12. sep 2008

Ahojte prišla som vlastne len tak na skok, lebo ešte dováram obed a musím si pripraviť veci do školy...A dakedy pred 12-tou odchádzam z domu do školy a dúfam že tam nebudeme sedieť dlhšie ako do 19-tej, lebo to asi nezvládnem 😝

meliska
12. sep 2008

terezka: tak na seba davajte pozor.. 😉

terezicka
12. sep 2008

Meliska jo budeme si dávať pozor, ale keby si vedela ako veľmi sa mi tam nechce ísť 😅
Mirka teba som chcela už dávnejšie o niečo poprosiť, ale vždy som na to pozabudla: keď ti pošlem sms-ku že malá je už na svete, dáš to prosím vedieť aj sem na MK aj septembrovkám? Ďakujem 😵

mirka20
12. sep 2008

terez, jasne ze dam vediet 😉 a pocuj, ja som tak rozmyslala, ty nemozes rodit tento tyzden, lebo ja idem do pd a vraciam sa az v sobotu. a ja ta chcem prist pozriet do porodnice, takze malickej povedz, ze na svet moze prist najskor v stredu 😅 a este ti nic neprislo na chut, co by som ti mala doniest do porodnice?
pavli, tak to vam bude super. aj ked s mrchou 😒

terezicka
12. sep 2008

Mirka tak ty si bdueš vyberať kedy ja mám rodiť? 😀 Ja som pripravená že v sobotu v noci už môžem ísť...Etše pôjdeme zajtra večer pozrieť na svadbu, trochu si zatancujeme a malej by to mohlo pekne pomôcť a v nedeľu rodíme 😀 Joj mám ja ale dobrý plán, len či to tak aj naozaj bude, to fakt netuším 😅
A hej napadlo mi niečo, tá maková štrúdľa bola výborná 🙂 Ale kvôli mne si starosto robiť nemusíš vôbec.
Jaj a ešte som sa ťa chcela spýtať že keď mám kontrakciu či vtedy cítim napr. aj pohyby bábätka alebo nie...

martinkamm
12. sep 2008

ahojky terezicka zelam supis a lahky porod a hlavne zdrave babenko🙂

mirka20
12. sep 2008

terez, ak budem doma a ty budes v porodnici, tak ti urcite donesiem mak.strudlu 😉
fuu, myslim, ze vtedy necitis pohyb. ale kontrakcia trva len par sekund (do minuty), takze sa nemusis bat, ze necitis malicke.a v tom momente, ked mas kontrakciu, tak budes mysliet na bolest a nie na pohyby
ahojky matka, ako sa mate? malicka je krasnucka 😵

terezicka
12. sep 2008

Maťka ďakujem, veľmi sa na to všetko teším aj keď neviem presne čo ma čaká, ale verím že to zvládneme spolu s marekom ľavou zadnou 🙂
A ty sa máš ako? Pkračuješ so školou alebo ako? Čo malá?