Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
28. máj 2008

mohli by ste hodit nejake foto,hm?

terezicka
28. máj 2008

No káva je spravená, už mi chladne aby som sa neobarila 😝 A idem si kus pozrieť na nete Lets dance2 z nedele, hlavne Žideka chcem vidieť ten chlap sa mi stršne páči ako tancuje 😎

nellie_
28. máj 2008

Terez to mas super ked si mozes kuknut v kancliku lets dance... ☹ 😎
Mne sa zasa páčí žitný ako tancuje... 😉

Ja vam sem vecer z domu hodim foto mojich ohnivých vlasov... 😀 😉

pahu
28. máj 2008

Už som späť 😉

Sharlott, určite netestnem, počkám si na mrchu 😀 Do 2 dní od vysadenie utrogestanu by mi mala prísť, takže ešte má čas 😀

pipika
28. máj 2008

Baby, precitajte si knihu Bez dcery som neodisla. Oplati sa, je to sila.

pahu
28. máj 2008

Pipi, to je pokračovanie "Bez dcéry neodídem?" 😕

nellie_
28. máj 2008

Aj mna napadlo to prve, ze ci je to pokracovanie Bez dcery neodidem... 😕

pipika
28. máj 2008

Nie, je to samostatna kniha od Timei Keresztenyiovel. Ona je z Komarna a zalubi sa do cernocha a odide s nim do sierra leone a porodi mu dceru. Je to skutocny pribeh. Precitajte si, stoji iba 199sk.

zabka
28. máj 2008

Boli ma zub...... ☹ ☹ 😢

pipika
28. máj 2008

zabka, zubaaaaaar! 😵

zabka
28. máj 2008

Boze ja tak nemam rada zubarov... Teraz si nemozem ani nic dat ze? No v piatok pojdem... 😒

terezicka
28. máj 2008

Pipika ja som si kúpila raz knihu Upálená za živa - to bola tiež sila, veľmi sa mi páčila aj keď niektoré pasáže boli dosť smutné...
Žabka keď vraviš zub, tak tehuľky majú nárok na 2x bezplatnú preventívku u zubára počas tehu tak určite to využite 🙂

zabka
28. máj 2008

no ja nerada ale budem musiet.... lebo boli, boli....

pipika
28. máj 2008

Terez, aj ja som ju citala, tiez je sila.
Zabka, musis ist k zubarovi a hlavne teraz ked si tehulka. 🙂

nellie_
28. máj 2008

babenky, mne je stale tak divne...uz ma dneska 5x prehnalo.. 😒 sorry ze vam to tu tak opisujem... 😅

terezicka
28. máj 2008

Nellie v pohode, ale nezbehneš radšej k dr? 😅

pipika
28. máj 2008

nelli, skoc k dr, da ti nieco. Co ked to je naozaj chripka, musis sa vyliecit.

zabka
28. máj 2008

No ved pojdem .... 😉

terezicka
28. máj 2008

Baby idem sa odpojiť, idem pripraviť riaditeľovi veci čo mu treba na zajtra na poradu 🙂 Budem tu zajtra sama celý deň, jupííííííííííííííííííííí 😀

pipika
28. máj 2008

terez, papa zatial. 🙂

zabka
28. máj 2008

Tak papapapapapa.... 😉 😀 😵

mirka20
28. máj 2008

ahojte. nestiham vas precitat, len rychlo sa chcem pochvalit. boli sme s rebekou v poradni a uz mame 3650 gramov, takze pribrala 600 gramov od vtedy, co sme prisli z nemocnice. tak sa tesime 😵
musim letiet, papa zatial

pahu
28. máj 2008

Mirka, to bola bleskovka 😀

nellie_
28. máj 2008

Mirka super, ze tak rastiete... 🙂 😵 😵

No mne je uz dobre...dala som si suchu ceralnu bagetku a je mi lepsie... 🙂

pahu
28. máj 2008

Nellie, aj mne. Akurát tlačím raňajky. Dúfam, že si to neprečíta Terezka, tá by mi dala 😀

sharlotta
28. máj 2008

No, prave som sa vazila a mam pod 50...Takze dietka krasne zabera. 😀 Mozno sa vam zda, ze mi sibe, ale pri mojej vyske 158cm mat tych 53kg zacinalo byt fakt nechutne. Ked som vazila 49 citila som sa najlepsie. A MM tiez krasne pochudol, ale jemu reba este 5kg.

pahu
28. máj 2008

Sharlotta, ja mám 174 cm a mala som ešte pred mesiaco 67,5 kg... No grc. teraz sa mi podarilo trošku zhodiť na 54,5 kg a držím si to už 10 dní... Takže dúfam že to už ostane tak, alebo ešte pôjdem nižšie... Moja ideálna váha bola vždy okolo 59-61 kg. Takže ešte trošičku 😀

sharlotta
28. máj 2008

Ja ked dosiahnem tych 48, tak sa stopnem, pocitam tak tie dve kila, ze pojdu naspat, ale aspon mi uz sadlo nebude previsat z kazdej strany 😀 A myslela som aj na to, ze teraz, ked sme si presli takou "ocistou organizmu", tak by nebolo zle sa trosku posnazit... 😀 To by bolo dobre, lebo by som to najvacsie brucho nemala v tych horucavach. 😝 Ale asi este pockame. len neviem, co urobim s tym pivom ☹ ked mne tak chuti.

pahu
28. máj 2008

Sharlott, aj ja milujem pivko 😉 A hlavne viem, že keď už začnem tento mesiac pichať tie injekcie, určite naberiem také 2-3 kilečká. Teda aspon skoro všetky baby nabrali 😀

terezicka
29. máj 2008

Dobré ránko kočky, tak o5 nás čaká horúci slnečný dník 🙂 A ozaj mám novinku, podľa všetkého idem na 3D už zajtra ráno 😀 Čiže už asi zajtra budeme možno vedieť aké prekvapenia má u mňa zatiaľ domček 🙂