Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
12. nov 2008

No ja tiez radsej vsetkych doma na to pripravujem.... 😉

meliska
12. nov 2008

ono mna to tak asi psychicky ukludnovalo... 😀

meliska
12. nov 2008

a kedy mas presne tie statnice?

zabka
12. nov 2008

Od 24.-28.11 ale este neviem presne ktory den mam ja, to sa dozviem az 20......

pahu
12. nov 2008

Hi hi hi, ja si Vás občas čitnem, ale fakticky som busy busy 😀 Ale šéfko mi dnes okolo 14,30 odchádza, tak tu chvíľku s Vami pobudnem... Zajtra ani v piatok nič, ideme na víkend lyžovať do Rakúska s klientami 😀 😀 😀

zabka
12. nov 2008

ahoj pahu, no ze si sa ukazala.... A uz mas tie vysledky?

meliska
12. nov 2008

ahoooooj pahuuu 🙂

meliska
12. nov 2008

zabka: no tak to potom daj vediet, kedy mame strasne drzat palce 😀

meliska
12. nov 2008

pahu: chcela som Ta poprosit, ci nevies nahodou o nejakom dobrom gynekologovi/icke, lebo ten moj rusi ambulanciu, tak sa musim presunut.... ak by si o niekom vedela, tak daj vediet 😉 😉 kujeeeem

mirka20
12. nov 2008

ahojte. tak my sme uz po poradni. vsetko ok, mame uz 7650 gramov a +-70cm, takze je z malej uz riadna modelka 😀
terez, ok, takze predbezne tie dva datumy si rezervujem. este sa dohodneme presne, ze ktory. ja by som sla do lc, je tam kusok vacsi vyber ako tu u nas vo vk.

terezicka
12. nov 2008

Teda Mirka tak Rebeka je kus baby 😀 Má krásne miery 🙂 A ok, mne je jedno ktorý dátum si vyber ty a ja sa prispôsobím a dohodnem sa s mojou maminou že ak bude treba tak skočíme k nej do roboty prebaliť a nachovať naše slečny 😉

zaza_na
12. nov 2008

ahojte 😉
my mame dnes 5 mesiacov, tak sme prisli nakuknut, ako sa vam tu dari 🙂
mirka, Rebeka je uz riadna baba a sikovna. a uz ma aj 2 zubky 😝 ta fotka v postielke, kde je zakliesnena medzi tyckami a hryzie postielku je uplne perfektna. sme sa s manzelom na nej urehlili 😀
terezka, Lucka teda krasne rastie 😵
tak dufam, ze ste vsetci zdravi a ze sa vam dari... maminam s babatkami, tehulkam a aj snazilkam 😉

terezicka
13. nov 2008

Dnes som tu prvá 😀 To sa mi teda už dávno nestalo 😀
No a dnešná noc teda skôr dnešné ráno bolo dosť desné, Lucka sa zobudila o 4:15 na papanie, tak som ju začala kojiť ale ma strašne začalo bolieť brucho a krútilo mi črevá 😅 Tak rýchlo som ju dala Marekovi, on jej dal cumeľ do pusy a ja behom na záchod...Potom sme sa ešte dokojili, všetko ok, nechala som si ju pri sebe a pustili sme jej Ledeckého a ona pekne začala zaspávať. Lenže keď dohral tak ona sa prebrala a už to bolo. Len sme plakali, plakali a plakali. tak sme ju vybalili, ale bruško mäkké no aj tak sme jej ho pomasírovali. Dali sme jej pre istotu rektálnu rúrku do riťky ale nič nešlo, takže v bruško to nebolo...Ale sa nám pocikala keď bola vyzlečená a zostala kľudná na 5 minút. Potom zas spustila jakot a nie a nie prestať, tak som jej namočila cumeľ do medu ( nám to zvykli rodičia robiť v krajnom prípade, u Lucky sme to vyskúšali asi 3x a zafungovalo ) no a zostala ticho tak sme ju šupli do postieľky, pustila som jej Ledeckého a teraz sa tvári že spí, tak som zvedavá že dokedy...Ja by som si tak rada ľahla ku nej, lenže zajtra mám skúšku a musím sa ešte naučiť na ňu a dnes som s ňou sama, lebo Marek je preč, takže nemôžem si ísť ani zdriemnuť...

terezicka
13. nov 2008

NO už sme dospali, ideme asi papať a dúfam že deň bude lepší ako bol začiatok dňa...

zabka
13. nov 2008

Pekne ranko.... Vidim ze ste mali pestru noc...

mirka20
13. nov 2008

ahojte 🙂
my sme mali celkom dobru noc. len 2krat hore a potom o piatej sa nasa slecna rozhodla, ze uz je rano, tak na co by spala. no ale este bol doma manzel, tak sa s nou trochu bavil, tak ja som si driemala. potom neviem ako zaspala a spali sme, az kym nam neprisiel dat janko pusu, ze odchadza 😵
teraz si lezka na zemi a hra sa, kym ja trochu surfujem po nete 😅
zuzi, dodatocne vsetko naj lili 😵
terez, med je alergen, tak pozor nan. ale ak malej nevadi, tak je fajn.

zabka
13. nov 2008

Ahoj mirka tak aspon vy ste mali dobru nocku... Moja mala tiez vyvadzala, asi sa jej nehcelo spinkat... 🙂 ... Ozaj uz viete co budete kupovat na vianoce?

mirka20
13. nov 2008

zabka, niektore darceky uz mame vymyslene, ale nie vsetky

zabka
13. nov 2008

Tak to ste na tom dobre, porad nieco pre svokrovcov a rodicov, to mame najvavci problem kazdy rok... 😀

pipika
13. nov 2008

ahojte! 🙂
Vcera som koncila v praci, mam uz dovolenku do konca mesiaca. Je to take cudne, robila som vo firme 8 rokov. Dnes sa uz doma nudim. Od stvrtej som hore, stipu ma oci, ale spat neviem. Som u mamky, o par hodin idem domov. Neviem kedy sa budem moct tu ukazat, kedze net doma stale nemame. Dufam, ze buduci tyzden uz pridu montovat.
Idem pridat fotky.

zabka
13. nov 2008

Ahoj pipika, no konecne si sa tu aj ukazala... 🙂 ... Tak to ti veru zavidim, ty uz pekne domka.. Ja este musim vydrzat chvilu ale uz sa neviem dockat ked budem moct doma spinkat... Tak pridaj, uz sa tesim... 😵

pipika
13. nov 2008

pridane
Tento tyzden nemas kontrolu? Uz ste vybrali meno pre malu?

pipika
13. nov 2008

fuuuuha, mam uz 32tt 😵 😵

zabka
13. nov 2008

Uz som kukla, tie topanocky su zlatucke... Brusko mame take rovnake, ked budem uz doma na MD tak popridavam aj ja fotky... No tak priebezne sme vybrali vsak kuk 😉 ... No veru uz 32tt 😕 ...

zabka
13. nov 2008

Hej dnes ideme znova na prietoky ale az o pol tretej...

pipika
13. nov 2008

Natalka je peknucke meno. 😵
Kolko si uz pribrala?
Dufam, ze bude vsetko ok na kontrole. Potom prosim posli sms, lebo ja sa najskor dostanem na MK az buduci utotok.

zabka
13. nov 2008

Neviem presne lebo poradnu mam az o tyzden ale priblizne 6-7 kg.... A ty? Oki poslem.... 😉

pipika
13. nov 2008

ja som pribrala 8kg, uz 3.tyzden mam dietu, odvtedy ani hore ani dole.
Neviem co bude s tou cukrovkou, uz si denne meriam a nezlepsilo sa. Rano som si napr. dala malu zemlu s maslom a vodou a vyskocila mi hodnota. uz neviem co mam a nemam jest. ☹

zabka
13. nov 2008

ALe co som citala v januarovkach tak ty vobec nemas vysoke hodnoty, ale vies co skus mrknut v teme Tehotenstvo, je diskusia tehotenska cukrovka, co tam baby pisu.... 😉

pipika
13. nov 2008

prave mi pislai baby z januaroviek. Idem sa pozriet na Tehotenstvo. dakujem