Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
20. nov 2008

Nie mel, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem.... Myslim ze na teraz mi bude stacit to jedno... 😉 😵

meliska
20. nov 2008

no dobre noooo 😅 ale keby si sa rozhodlaaaaa.... tak ta berieme.... xi xi 😅 😉 a ked nie tak nam budes davat potom rady.... 😉

terezicka
20. nov 2008

Žabka aj naša Lucka bola v brušku veľmi akčná, veď si možno pamätáš že som tiež často písala že som sa nevyspala, lebo celú noc sa hmýrila v brušku 😀
A teraz sa zas hmýri v postieľke, mala by spinkať ale ona cez deň nejako nevie spávať dnuka 😕 Ale mne sa neche do tohto nečasu teraz ísť 😅

mirka20
20. nov 2008

terez, neboj, ona ti casom nebude chciet spavat uz ani vonku 😉 😅
nas drobec zaspal, tak som stihla uz objednat chladnicku a parny hrniec cez net 😵

terezicka
20. nov 2008

Mirka a komu kupujete chladničku? Vy si idete kúpiť novú? My stále nevieme čo kúpiť našim a svokrovcom na Vianoce 😅 Inak Mirka v´daka za ponuku na to lehátko, ale sme sa rozhodli s Marekom že by sme si radšej kúpili aby sme ho mali stále a bude naše. Včera som našla jedno pekné na nete, aj som volala ale tá pani povedala že akurát deň predtým ho už jedným sľúbili ☹ Ale že dlho sa im nik neozýval a až teraz...No a potom som našla ešte tu na MK jedno tak som písala tej babe tak uvidíme čo mi odpíše

terezicka
20. nov 2008

No tak teraz sa Lucka tvári že spí, ale samozrejme sme púšťali Ledeckého 😅
Mirka a vy ste sa s rebekou zo začiatku budievali len raz alebo viackrát za noc?

mirka20
20. nov 2008

terez, chladnicku aj hrniec nam. chladnicku co mame, tak je uz stara, kazdy mesiac musime rozmrazovat, lebo mrazi ako diva 😝 a hrniec si chceme dat na vianoce, ideme zdravo zit 😅
ake lehatko si si vybrala, hod link

terezicka
20. nov 2008

Ok nájdem link a hodím ho sem...My si ideme kúpiť na vianoce tlačiareň, teda asi aj skôr ju kúpime a nebude už pod stromček ale pod počítačom 😝

terezicka
20. nov 2008

Ozaj Mirka včera som jedla trochu sudovej kapusty lebo sme mali na obed pečené zemiaky a mne to bez kapusty vôbec nechutí. Tak dva zemiaky som zjedla aj s kapustou a Lucka bola ok, žiaden náznak že by jej to uškodilo, ani sa mi nevyhádzala. A myslím že ak by jej to uškodilo tak už by sa to asi prejavilo však?

mirka20
20. nov 2008

terez, kresielko je zlatucke. aj nase je take, len modro cervene. pocuj, ak by ti ta baba neodpisala, tak ak by si chcela, tak my by sme vam predali to nase. ja ho aj tak planujem predat. a na cene by sme sa dohodli 😉
prave mi prisiel balik od kily. ak mas na nu cislo, tak jej napis sms, prosim, ze dakujeme. a je tu darcek aj pre lucku muskovu 😉

terezicka
20. nov 2008

Mirka ok uvidíme ako sa ozve tá kočka s tým lehátkom a dám ti vedieť. Ak sa neozve do konca týždňa. do nedele tak potom sa snáď dohodneme...
Ok ideme napísať Kile, číslo na ňu mám. A aký darček tam je? 😀

mirka20
20. nov 2008

nepoviem, uvidis v utorok 😉

mirka20
20. nov 2008

terez, ak chces, zaregistruj sa na stranke http://www.hami.sk/ a poslu ti domov zadarmo prikrm. mne prave prisiel balicek. je tam prikrm, kt.som si vybrala, mlieko hami a take nieco ako vyziva - frutapura.

babulka123
20. nov 2008

baby potrebujem poradit pre kamaratku .. mozu baby co koja vlazske orechy.. uskodi to nejako babatku.. popripade potrebvala by som vediet co ma papat ked jej obe baby = dvojicky mavaju silne koliky..

a este jedna vec, nemozete mi niekora napisat zoznam co treba do nemocky na porod pre matku a pre dieta... to je zas pre druhu kamosku..

a ja si to od nich potom cele odkukam hehehehe

mirka20
20. nov 2008

babulka, vlasske orechy moze vyskusat, ale nie vo velkom mnozstve, lebo su alergeny a babo moze na to mat alergicku reakciu. ak nebude mat ziadnu reakciu, tak ich moze kludne papat.
na koliku je dobre pit feniklovy caj a nepapat cerstve rozky ani chlieb. viac ma nenapada. ale kuk na stranku www.kojeni.net, tak je super pisane o vsetkom.
zoznam do porodnice nemam 😔

babulka123
20. nov 2008

mirka velmi pekne dakujem ...

mirka20
20. nov 2008

terez, toto lehatko je take, ako nase:
http://www.anjelikobchod.sk/product_info.php?ma...

terezicka
20. nov 2008

Mirka idem sa zaregistrovať a trvanlivosť je tam aká? Lebo nieže skônčí skôr ako my začneme dávať príkrmy

mirka20
20. nov 2008

terez, mlieko do 2010, ostatne 2009

terezicka
20. nov 2008

Ok Mirka vďaka idem sa registrovať 🙂

mirka20
20. nov 2008

rebeka sa zobudila, ideme sa bavit. papa zatial

zabka
20. nov 2008

AHojte uz utekate....

pahu
20. nov 2008

Ahojte žabičky 😀

zabka
20. nov 2008

Ahojky pahu 😉

terezicka
20. nov 2008

Ahojte takže sme boli na očnom, tam všetko v poriadku, akurát nám dala kvapky lebo Lucke od včera slzí ľavé očko a ide jej z neho také ako hnis 😅 Ale vraj by to malo prejsť, že to nie nič vážne...No a potom sme išli do poradne, ja som sa tešila že koľko nám už pribrala, som bola zvedavá koľko bude na váhe. A som skoro odpadla keď ju sestrička odvážila, ale od sklamania ☹ 😢 Za tri týždne sme pribrali len 230g ☹ 😢 Tak nám dr predpísala Nutriton, je to síce "umelá výživa", ale máme jej to dávať pred kojením a malo by to zabrániť grckaniu, lebo Lucinka nám dosť grcká 😔 O tri týždne ideme zas do poradne, tak nás odváži a som zvedavá či sa niečo zmení a či priberieme teraz viac 😕

terezicka
20. nov 2008

Inak zajtra príde aj Kila medzi nás 🙂
A Mirka vraj si zlatá keď mi nechceš povedať aký darček prišiel Lucinke 😀

terezicka
21. nov 2008

Jejda kočky to tu nikto nebol? 😅
Tak naša Lucka teraz leží na mojej posteli a rozpráva sa sama so sebou a ja pevne verím že čoskoro zaspí, lebo mám robotu dnuka a tak nemôžem ísť s ňou teraz vonku...Ale aj by mohla spať, lebo je pekne napapaná, suchá plienka takže viac jej čo ešte treba ku šťastiu?
Inak ona je taká beťárka tá naša Lucka, lebo v noci keď sa zobudí tak potom nie a nie zaspať.A túto noc to bolo tak isto, keď ju Marek držal na rukách bol kľud, no hneď ako ju dal do postieľky tak veľký plač. A potom stačilo že pod ňu podložil ruku akoby ju chcel zobrať na ruky a ona hneď stíchla 😝 Ale keď zistila že ju len klameme tak zas začala plač...

terezicka
21. nov 2008

Idem ja pripraviť obed a upiecť koláč, lebo ideme dnes k našim, lebo zajtra je tam zabíjačka. A Marek ide v nedeľu ráno zas do roboty, tak ja budem ešte v nedeľu cez deň u našich a poobede prídem "domov"

pahu
21. nov 2008

Ahojky Terez 😉
Beťárku to máte ale poriadnu 😀 A to že nepriberá tak rýchlo ako by mala, však aj ty si taký mini štiapok, tak potom je to podľa mňa normálne 😉 Neboj sa, ešte ti bude niekedy v budúcnosti aj na dietach, tak jej dopraj trochu chudosti 😀