Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
4. jún 2008

Nellie no hádaj koľko mám ja rokov 🙂 A ďakujem za pochvalu mojej dcéry, poviem manželovi že sme dobre spravili a urobili 😀

jankabelka
4. jún 2008

Ahojte kočky 🙂
Terezka teda Emmka je prekrásna 🙂 a oblečko pre ňu je tiež super

terezicka
4. jún 2008

Janka ďakujem veľmi pekne 🙂 My sme z nej tiež nadšení, zatiaľ ju aspoň obdivujeme na fotkách 🙂

jankabelka
4. jún 2008

Ani sa vám nečudujem 😅 ale to beží už je jún ani sa nenazdáme a bude Emmka na svete 😉 a bruško máš tiež peknúčké 🙂

zabka
4. jún 2008

Pekne ranko prajem, terez kukala som albumik Emmka je nadherna.... 😉

terezicka
4. jún 2008

Janka no veď konečne začalo rásť, aj Marek každý deň zhodnotí že ako pekne narástlo 😵 A my sa z toho len vytešujeme 😵
Žabka ahojky, dneska nejako pozde si prišla 😎 A ďakujeme za pochvalu našej Emmušky 🙂

adulina
autor
4. jún 2008

ahojte kočky 🙂 pekný dník prajem 😉
idem pridat foto 😉

nellie_
4. jún 2008

Terez ja ti fakt neviem tipnut vek.. 😅 podla foto vypadas max na 22 ale stavim sa ze urcite povies ze mas ale 27.. 😅 fakt neviem 😉 🙂

terezicka
4. jún 2008

Nellie a vieš že si sa trafila úplne presne??? 🙂 V septembri budem mať 23 😀
Adulka ahojky idem kuknúť Alexa 😉

adulina
autor
4. jún 2008

Terez no zacinas mat krasne brusko, aj Emmka je krasna, mne sa to meno tiez páči 😉

zabka
4. jún 2008

No veru dnes pozde... 😀 .. Dnes mi je o nieco lepsie ako vcera ale vcera som cely den nemohla ani vecer, som myslela ze uz to nezvladnem... 😔

terezicka
4. jún 2008

Adulka ďakujem za pochvalu bruška aj Emmky 🙂 A ty inak Alex je úplne veľký chlapisko 😝 😀
Žabka som rada že dnes ti je lepšie 🙂

pahu
4. jún 2008

Terez 😀 Krásna je 😉 A aj vecičky som omrkla 😵

Aduli, ALex už poriadne vyrástol... Strašne ma štve že som ho ešte naživo nevidela, ale vieš ako je to v práci... A teraz sme už aj presťahovaní v tej záhorskej... 😖

adulina
autor
4. jún 2008

Pahu, no veru 😖 škoda, ale mozeme sa dohodnut niekedy za mesiac by som trebars vybehla do parku v auparku cez obed a tam by sme sa stretli, čo ty na to? 😉

nellie_
4. jún 2008

No som dobraaaaa Terez.. 😉 🙂 v tom pripade vypadas tak na 18-19 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 len som ti nechcela az tolko uberat.. 😀 😀 😀 😀

Alex je uz veru riadny chlapisko... 🙂 🙂 🙂 🙂

terezicka
4. jún 2008

Teda Nellie to vypadám fakt ako nejaká sopľavá pubertiačka??? 😀 😀 😀
Pahu ahojky moja, čo si dnes už papkala?

adulina
autor
4. jún 2008

dakujem baby za pochvali, no snazime sa rast 😉

Terez aj Vy chystate velku oslavu teraz v juli ? 😀 😀

terezicka
4. jún 2008

Adulka ty si to pamätáš??? hej chystáme na 5.7. 🙂

pahu
4. jún 2008

Adu, oki, tak na to by som si čas určite našla 😀

Terez, tak už som mala Corn flakes + Cinie minies s mliečkom a zopár jahôd a trochu vody a asi polovičku šálky slabej kávy s mliekom 😀 A som strašne rada že sa ma na to pýtaš, lebo keď som zase hrýzla mlieko, myslela som na teba 😀 A aj budem potrebovať pravidelnú kontrolu, lebo keď si začnem pichať injekcie, o 2 týždne, denne budem musieť vypiť minimálne 3 litre vody a ja mám problém aj s 1,5 litrom... To aby som sa vyhla hyperstimulačnému syndrómu, ale neviem presne čo je to... 😉

sharlotta
4. jún 2008

😲 😲 😲 😲 Injekcie brrrrrr! Na to by ma nikto nenahovoril! 😲

nellie_
4. jún 2008

Sharlott tiez som si to myslela, ale clovek si zvykne na vsetko...teraz beriem kazdy den 2 na tu hnusnu cystu a akou hrubou ihlou... 😖 😖 😖 😖 budem dopichana ako reseto...

Pahu ake vydatne ranajky.. 😉

Terez, ved to je kompliment, nie ze soplava pubertacka... 😀 😀 😀

adulina
autor
4. jún 2008

no uz je drobec napapný prebalený a kuká na mna zo stolicky, ze čo bude dalej a škerí sa a olizuje hračky 😀

pahu, ok sme dohodnuté, ja sa ozvem niekedy 😉 potom

terez ved aj my chystame velku, 2.7, 😉 a taku istú okrúhlu, ale bude ich viac a na viacej tyzdnov rozlozená, síce nám stále chyba gril, ale to nejako vymyslíme 😉

adulina
autor
4. jún 2008

no tak sa nam nepaci, ze sedim pri PC, idem teda papa zatial 😀 a drzte sa

jankabelka
4. jún 2008

Babenky som späť z porady, uf konečne je po nej 😎
a nejako sa u náš mračí, možno bude aj pršať

pahu
4. jún 2008

Sharlott, momentálne nemám iné východisko 😉

sharlotta
4. jún 2008

Len nech prsi, aspon sa bude dat dychat.
Pahu, ja chapem, len brrrrrr, ja mam panicky strach z injekcii. 😲 ! Neviem, ci by ma niekto na to ukecal, ale nikdy nehovor nikdy. teda, dufam, ze to nikdy nebudem potrebovat. Ale uz som vela krat hovorila, ze ked si predstavim, ze by som mala mat infuzku, tak zdrham jak male dieta. Asi by som si ju bola schopna aj vytrhnut a utekat prec. Proste hysteria. 😅

pahu
4. jún 2008

Sharlott 😉 Ja sa nebojím injekcií, iba toho, že si ich budem musieť pichať sama a občas asi aj manžel 😀

sharlotta
4. jún 2008

No, kym by som si sama pichla injekciu, tak to by som medzi tym 4x odpadla 😅 Koli tomu nemam rada doktorov. Furt by len daco pichali. 😠 Raz som bola na pohotovosti a strasne mi bolo zle,mala som teplotu 40, to som mala asi 16 a chceli mi pichnut injekciu a ja som sa strasne branila, tak povedali, ze ok teda a uz som citila, ze mi je hrozne, tak som vysla na chodbu, kym doktorka vypisovala este papiere a postavila som sa k oknu a predychavala a sugerovala si, ze nebudem zvracat a robila som vsetko mozne, ale nevyslo a uz ma davali na stol a podho injekcia. Aj v tych teplotach som sa este furt branila, ale mama ma schmatla.

pahu
4. jún 2008

Sharlot, ty strachopud 😀 Ale dúfam, že už žiadnu injekciu nebudeš musieť absolvovať 😀

sharlotta
4. jún 2008

No, prezivam krusne chvile u doktorov. Moja doktorka ma nahana, nech pridem na preventivnu prehliadku. No urcite! 😅 Hej, ja som v tomto ako mala. 😀
A kedy dame meeting?