Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
20. máj 2008

Nelli,ja ich vkladam do posvy,ale sa stalo,ze som ich zhltla,no vtedy bola zabava. 😀 Strasne sa mi tocila hlava.

bianka30
20. máj 2008

milacik tento tyzden makam ako fretka, vcera som sice mala pol dna volno ale hned som zaspala... ale predtym som bola akurat tam kuki, kupila som si 2 tricka (jedno 150,-) a som z nich vytesena... a este aj take 3/4 rifle... ale vacsie aby sa mi tam v lete este zmestilo brusko hehehe, aj tricka su take superske ze aj ked budem tehu tak to bude fajn...

sa pripravujem co , ako keby som to uz mala iste... iste je len to ze idem zajtra na 1 kontrolu tak som zvedava co mi povedaia...

nellie_
20. máj 2008

Pipi ja sa tak bavim uz druhy tyzden.. 😀 😀 😀 😀 😀 mne ich kazala jest....takze sa citim vzdy ako nadrogovana..vecer to je pohoda lebo si lahnem doma, ale v kancli je to vzdy sranda...to si vzdy pockam nech to prejde a idem pracovat... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

terezicka
20. máj 2008

Teda Nellie si dobre odbila kolegu s tým kakaním 😀
Bianka to je dobre že si kúpila väčšie, v lete ich potom super využiješ 🙂
Inak mne sú teiž lepšie tie na gumičky čo sa dajú posúvať, ja bedrové ani normálne nemusím a tehotenské vôbec 😝

pipika
20. máj 2008

Nelli aspon mas zabavu. 😀
Bianka,tak ak budes mat cas zastav sa,ale prosim nie az na materskej,ok? Vtedy tu uz urcite nebudem. Myslim na teba zajtra. 😉

nellie_
20. máj 2008

Terez ja im vzdy barsčo tresknem....ked sa tak blbo pytaju.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bianka30
20. máj 2008

pipika, neboj do maturity tvojho milacika to stihnem hehehehe... mozno bud.tyzden, neboj ukazem sa...

terezicka
20. máj 2008

Nellie s tebou musí byť veru sranda 😀 Teba by som chcela za kolegyňu 🙂

jankabelka
20. máj 2008

Ahojte ale ste sa rozpísali 😀

bianka30
20. máj 2008

neli a co na blbu otazku blba odpoved... moje heslo...

nellie_
20. máj 2008

Bianka moja reč... 😀 😀 😀 😀 😀

terez co ty vies mozno po materských sa raz z nás stanú kolegynky....a potom si uzijeme zábavy.. 😀 😀 😀 😀 😀

terezicka
20. máj 2008

Nellie budem veľmi rada, už sa teším na tie výbuchy smiechu 😀

pahu
20. máj 2008

😀

jankabelka
20. máj 2008

PAhu máš krásny grafík tak silno džím päste 🙂

terezicka
20. máj 2008

Baby ale ja by som vás všetky zobrala za kolegynky 🙂

pahu
20. máj 2008

Janka ďakujem, nemyslím si to, ale teda ďakujem 😀 Na moje sjúsenosti s meraniami mám dosť nízku BT 😵

nellie_
20. máj 2008

Pahu hej tvoj grafik vypada velmi nadejne.. 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 tfuj tfuj tfuj

Terez to si piš.. 🙂 🙂 😉

kuspitka
20. máj 2008

Ahojte co znamena pripravy V

terezicka
20. máj 2008

Pahu kašli na BT, hlavne nech to vyjde a BT nech je aká je 😝
Nellie už si to píšem 😀

pahu
20. máj 2008

Terez jasnačka 😉 Dúfam stále, že idem pokaziť hlúpe štatistiky na úspešnosť IUI, už o týždeň to budeme vedieť 😉

Nellie, díkes... 😀

nellie_
20. máj 2008

Pahu super ze uz o tyzden..inak mame tusim skoro rovnaky cyklus ze??? ja som dnes 20DC a 7DPO a tiez stale verim ze nam to vyjde tento mesiac aj ma stale boli spodok bruska take pichanie a tlak tam citim a aj ten divny vytok dneska mliecny husty - ale potom radsej uvazujem realne a pripisujem to tomu nachladnutiu... ☹

nellie_
20. máj 2008

Kuspitka, ja ti presne neviem, zacala som sem chodit ked bola štvorka,ale proste piseme tu tehulky aj netehulky, takze ten nazov nema ziadny špeciálny význam....teda aspon myslim... 😉 😅

nellie_
20. máj 2008

Baby tusim ste nejak zaneprazdnene a pisem si sama so sebou ale toto vam musim napisat... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Kolegyna dojde z vecka a vravi mi cela biela ze ona ma zeleny vytok...ja ze co - zeleny??, ze co si sexovala v trave a ta sa ti tam načgala či čo??? vravim jej chod to este očíhnuť dneska je zamracene asi zle vidis a ona dojde ze kupila si nove intimky neviem aku znacku a su zdola potlacene listocky zelene a to tie jej presvitali a ona sa uz obavala ze umiera... 😀 😀 😀 😀 😀

sharlotta
20. máj 2008

Kuspitka, no pripravy na snazilkovanie a neskor na tehu. Ja som absolvovala najprv psychicku predpripravu... 😉 na vsetko...

bianka30
20. máj 2008

neliiiiiii, prosim ta kde robis ? ze by som si tak za den zbehla sa tam pobavit a zdvihnut naladu ..

sharlotta
20. máj 2008

Nel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Tak to je dobreeee!

nellie_
20. máj 2008

Bianka tu by si sa veru tak zabavilaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tu je stále veselo u nás 😀 😀 😀

kuspitka
20. máj 2008

sharlotta dakujem.musela si alebo si chcela?

nellie_
20. máj 2008

to by som vam vedela ine príbehy písať... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sharlotta
20. máj 2008

Kuspitka, to je dlhy pribeh, ale ja som dlho deti nechcela v nejakej dohladnej dobe( a mozno aj v nedohladnej) a tak postupne som si zacala zvykat na myslienku, ze ok...az som dospela k rozhodnutiu, ze zaciname.