Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
10. jún 2008

Hmm, Pipi a kto by robil namiesto mňa? Dnes tu nie je ani šikulka sekretárka 😀

pipika
10. jún 2008

No a? Dam ti potvrdenie na dnes. 😀

meliska
10. jún 2008

pahu: ved vyves na dvere "dnes neordinujeme" 😀
asi to spravim aj ja ...mne sa dnes nic nechce ...ja som dnes tak nemozna a neschopna 😖 a este k tomu musim ist poobede na sluzobkuuuu.... bueeee 😢

pahu
10. jún 2008

Pipi 😀 Ja budem na PN-ke začiatkom júla na 2 týždne, od odberu vajíčok až po tehu testík... Nechcem nechať nič na náhode, budem si lebediť na teraske, teda spoň dúfam, že už budem aspoň sčasti presťahovaná 😉

pipika
10. jún 2008

Meliska co pracujes?
Tak dobre. Prajem ti, aby tie 2 tyzdne denne svietilo slniecko a aby si bola krasne opalena. 🙂

mirka20
10. jún 2008

ahojte kocky 😵
aj u nas je krasne, ale z opalovania nic nebude, lebo ja som biela ako stena, tak si musim davat pozor. a druhy problemik je nasa mala rebeka, kt.sa nechce spinkat, takze nehrozi len tak sa vyvalit v zahrade 😝 ale to neva, snad buduci rok 😅

pipika
10. jún 2008

Mirka,ahoj! 🙂
Ak ti pomoze, ja som urcite bledsia a k tomu este som citlivka na slnko. 😠
Mala nechce spinkat ani na vzduchu?

terezicka
10. jún 2008

Aj ja sa pripájam do klubu bielych a neopálených žien 😀
Jejmine, riaditeľ v kuse dačo chce, budeď skenovať alebo písať, potom prefocovať...Už mi to ide na nervy, že sa nevie zastaviť ten chlap 😠

terezicka
10. jún 2008

Mirka teda Rebeka je riadne krásavica 🙂 Už sa teším ako si ju vystískam, ale len opatrne aby naša Emi nezačala žiarliť už v brušku 😀

mirka20
10. jún 2008

pipika, no neviem, ci si bledsia ako ja. ja som od porodu ako smrtka. dnes som bola u doktorky pre recept na bezlep.veci a ona hned, ze zajtra rano mam prist na krv, lebo ze som dost bleda. takze zajtra idem na krv a som zvedava, co mi zistia. ale to bude tym, si myslim, ze pri porode som stratila dost krvi a este sa mi to neupravilo.
s tym spanim je to take vseliake. najradsej spi na rukach, ale to ju nechceme moc ucit, aj ked uz je to asi naucena, ale co uz. no a vonku zaspi, ale ju treba kocikovat a v tejto horucave sa mi von nechce. pockam, kym trochu ochladne. teraz spi v lehatku, som zvedava ako dlho.
terezka, dakujem za rebeku. neboj, ak bude emka ziarlit, tak ti to da patricne najavo kopancami 😅
musim sa s vami rozlucit, manzel potrebuje pc. tak papa zajtra 😵

terezicka
10. jún 2008

Tak pa Mirka a zajtra sa ozvi ak ti Rebeka dovolí 🙂

pahu
10. jún 2008

Mirka, Rebeka je naozaj úžasná 😉 Halvne odkladaj po nej vecičky, postúpiš nám ich ďlaej,... Strašne peknučko je oblečená bábika 😉

Hmm, tak to ja som medzi vami ako cigoška 😀

terezicka
10. jún 2008

Pahu veru ty si riadna cigoška 😀

terezicka
10. jún 2008

Joj práve som sa dozvedela v augustovkách, že jedna kočka tam v 31tt prišla o bábätko 😔 😢

pahu
10. jún 2008

Terez, ale nečítaj ty takéto veci, potom sa začnem báť aj ty, potom Emuška a potom ti nebude dobre... Povedz si že to je život ale Vám sa to nestane 😉

vejinka
10. jún 2008

tiez som to citala som z toho hotova ☹

terezicka
10. jún 2008

Pahu ja som si to aj povedala, nemaj boja 🙂
Idem už kočky, vidíme sa zajtra

evitkamalicka
10. jún 2008

ja som to tiez citala a je mi z toho na nic 😢

terezicka
11. jún 2008

Dobré ránko dievčatá, vyspinkané? Ja by som ešte tak rada spinkala ale našej Emi asi začína stačiť spánok iba pár hodín, lebo dnes ráno ma zobudila o 4:45 a spravila si v mojom bruchu niečo čo ani neviem ako nazvať, proste mi to pripadalo ako keby bola na trampolíne a musela vyskúšať každé jedno miesto tej trampolíny a všade si riadne poskočiť 😀 Ale čo už, keď sa jej to páči tak vydržím 😕

jankabelka
11. jún 2008

Dobré ránko 🙂
Terezka teda tá Emmka je riadne číselko 😀

terezicka
11. jún 2008

No Jani to teda asi bude, lebo aj večer ja som už chcela spať ale ona nie 😅 Ale nevadí mi to zatiaľ nejako extra, keď sa jej to páči a je jej dobre v mojom brušku tak to je hlavné 😵
A ty ako? Vyspatá?

jankabelka
11. jún 2008

Presne tak je dobré že sa jej páči v brušku 😉
Ani nie som vyspatá, ešte by som potrebovala aspoň 2 hodky, jooj 😔

terezicka
11. jún 2008

Joj Jani veru také dve hodinky by boli ešte super 😅 Alebo celý deň nič nerobiť a len sa vyvaľovať 😀

jankabelka
11. jún 2008

Hm to by bolo skvelé len spinkať v chládku 🙂

terezicka
11. jún 2008

Janka mne stačí moja posteľ a vedľa mňa manžel 😀 Dneska príde konečne domov tak sa veľmi teším, lebo v sobotu odišiel večer a príde teraz doobedu domkov

jankabelka
11. jún 2008

Terezka mali sme jeden pohovor, tak som sa ti nemohla venovať 😉
Joj tak ti bude super a tuliť sa ku manželíkovi hm?

terezicka
11. jún 2008

Jani ja som zas skenovala niečo pri riaditeľa takže v pohode 🙂 A ešte budem skenovať poštu, tak ak zmiznem tak som v skeneri 😅
Joj a nejako mám také ťažké lýtka, aj po schodoch mám v poslednej dobe problém vyjsť 😕

zabka
11. jún 2008

Pekne ranko dievcata... Ja som dnes nejako extremne unavena.... 😵

jankabelka
11. jún 2008

Terezka asi by ti ich mal manžel ponatierať a mala by si byť len s vyloženými nožkami 🙂
ahoj Zabka

terezicka
11. jún 2008

Žabka ahojky to aby sme to radšej všetky zabalili a išli domov však?
Ja keby som nemala poobede cvičenie tak si aj vezmem pol dňa dovolenky 😝