Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

cikyta
8. júl 2008

zabka ahoj ! Ty,ja by ho zabila! Dufam,že si mu patrične vyčistila žalúdok,alebo tvoj muž! 😠

annavi
8. júl 2008

no teeda zabka ja by som ho do tej zamorenej kupelne zamkla a nevypustila vonku... 😠

zabka
8. júl 2008

No tak si viete predstavit aka som bola rozculena, ale musela som sa udrzat, ale poviem vam mala som na maaaaale.... 😅

annavi
8. júl 2008

moooja to je ale sila..a tvoj drahy co na to??dufam ze mu povedal ake to obnasa rizika ked si teraz tehu....

zabka
8. júl 2008

No vies oni nevedia ze som tehu, ale aj tak, mohol sa zamysliet ze rano vstavam do prace a celu noc to dychat nie je bohvieco...

cikyta
8. júl 2008

Možno keby vedel,že si tehu,tak by to neurobil. Ale aj tak máš pravdu,že večer sa takéto veci nerobia ani v normálnej situácií. Opatruj sa moja zabka! A nedaj sa!

annavi
8. júl 2008

oni nevedia??ty si im to nepovedala?? 😕

zabka
8. júl 2008

NIe oni nevedia...Este sme im to nepovedali... A dakujem cikyta 😉

annavi
8. júl 2008

ja si tiez myslim ze kebyze vedia ze si tehu tak by si davali pozor...viees??a kedy im to chcete povedat?

domka28
8. júl 2008

....ahojte tak ja som bola dnes na tej preventivke...no a doki povedal ze ak mi vysiel test negativny nemala by som byt, na sone nic nevidel, lebo ze to je skoro, ale zobral mi krv, azaktra mam mat vysledky,a ak budu negativne mam prist na vyvolavačku....vraj tam mal nedavno dve baby ktorym vysiel test negativny a boli v 6t...tak ja neviem pockam do zajtra, ale moc velku nadej tomu ze som nedavam

zabka
8. júl 2008

Nechavam to na manzelikovi... Ja viem ale aj tak mohol trochu mysliet... Ale co uz

terezicka
8. júl 2008

Už som tu aj ja, chvíľu mi nešiel koník a potom som mala robotu...
Teda Žabka ja by som ho tiež isto zamkla do tej kúpelne a nech si tam spí celú noc 😠 A myslím že je najvyšší čas aby ste im to povedali, teda nech sa manžel rozhýbe...
To môj svokor v jednu sobotu začal ráno o 6-tej šrotovať 😲 Ma skoro vystrelo lebo som sa na to zobudila, my máme okno ešte aj do dvora... A on si neuvedomil že ja s manželom ešte spíme...Tak som potom na neho vyštartovala a som mu povedala, že ak toto spraví keď sa malá narodí a zobudí ju to, tak mu ju zavesím celý deň na krk a potom sa bude ešte len čudovať 😠
Domka ešte nič nie je stratené...Zajtra budú výsledky krvi?

domka28
8. júl 2008

hej zajtra by mali byt vysledky.....ale neviem...myslela som ze doki bude vediet viac povedat...

domka28
8. júl 2008

....myslite ze si mam kupit test a este sa raz testnut? alebo vydrzat do zajtra....? su vysledky krvi 100%, citala som tu ze niektora mala negativny a pritom bola tehu, lebo to bolo skoro a hormon este nebol dost vysoky..

terezicka
8. júl 2008

Domka a prosím ťa ešte raz napíš koľký si DC a meriaš si BT?

domka28
8. júl 2008

dnes mam 35DC...nemeriam si...meravala som si a aj tak nic z toho tak som to nechala tak......vzdy mamvam menzes do 30 DC......teraz mam aj prsia plnsie uz druhy tyzden...boli ma podbrusku, a prehana ma...mozu to byt priznaky tehu?

sharlotta
8. júl 2008

Ahojte. My zajtra odchadzame do Corvatska bebe 😝

zabka
8. júl 2008

No ved uz sa na to chysta... 😀 ...

sharlotta
8. júl 2008

Chorvatska...Momentalne sa sustredim, aby som nic nezabudla...

mirka20
8. júl 2008

ahojte. malicka spinka, tak som vas prisla v rychlosti kuknut. 😵 vcera sme boli v meste a mala rebeka isla prvykrat busom, ale spinkala, takze si to pamatat nebude 😀 a v noci vygrcla vsetko co spapala, tak som bola smutna 😔 ale ona sa usmievala, tak jej asi nezapasovalo mliecko. a pekne zaspala. a rano uz nevygrckala nic, tak to bolo asi naozaj chvilkove. teraz ma dost nepokojny spanok, tak tu s vami asi dlho nebudem.
domka, drzim paste, nech ti zajtra oznamia radostnu spravu 😉
pavli, ty pekne oddychuj a o par dni cakame na super spravu 😉
ann, pockaj este par dni a uvidis, ze sa vsetko s mrchou vyriesi. bud pride alebo na par mesiacov uz odcestovala na dovcu. ku mne 😅
zabka, vy ste riadny tajnoskari, ked ste to este nepovedali vasim. a svokor si fakt mohol uvedomit, ze v noci sa taketo veci nerobia 😠
terez, janka, ahojte 😵

pahu
8. júl 2008

Ahojte 😀
O par minutiek sa dozviem, kolko y mojich vajicok sa nam podarilo oplodnit 😉

mirka20
8. júl 2008

sharlotta, hned by som sla aj ja 😵
pavli, silno drzim paste, nech sa to podarilo vsetkym vajickam

zabka
8. júl 2008

Ahoj mirka, no ved to mi hovor, ale co uz prezila som... No no, moji rodicia to vedia to len manzelovi nie... 😉

terezicka
8. júl 2008

Mirka ahojky, ďakujeme za mäsko, bolo výborné v guľáši 🙂 A ako si Rebeka zvyká na nové prostredie?
Pahu silno držím palce nech to všetko vyjde 😵
Domka za jeden test nič nedáš, ale ak už zajtra budú výsledky krvi tak asi počkaj radšej ešte do zajtra...
Ja sa už napchávam obedom, dnes mám šúľance s makom a to ja veľmi ľúbim 😝

terezicka
8. júl 2008

A ozaj, dnes má moja polovička tie svoje okrúhle narodeniny 😉
Sharlotta a idete autom? Išla by som aj ja na dovču, ale na takú dlhú cestu by som si autom už asi netrúfla

mirka20
8. júl 2008

terez, som rada, ze vam chutilo. malicka si zvykla myslim v pohode. v sobotu este bola taka vseliaka, ale to bolo aj tym, ze sme tu mali este aj navstevu, ale uz je taka, ako aj doma. len nam chyba ocko 😢
zabka, kedy sa to chystate oznamit svokrovcom

mirka20
8. júl 2008

terez, marekovi odkaz, ze mu my traja gratulujeme a zelame vsetko naj

terezicka
8. júl 2008

Mirka to ti verím že chýba, ja to poznám...Vieš možno je to slabá útecha, ale aspoň máš Rebeku pri sebe 😨 Tak ste aspoň dve...Ale neboj, ten čas rýchlo zbehne a Janko bude o chvíľu už doma... Veď keby ste boli vo VK tak by som vás došla aj kuknúť, ale PD je dosť ďaleko

sharlotta
8. júl 2008

Terez, ideme autom, pre mna je to nezanedbatelna sucast dovolenky, milujem ist autom na dlhe cesty v noci. Lietadlom to nema caro, to si ani clovek neuvedomi, jak je daleko 😉

Pahu, drzim siiiiilno paste.

pahu
8. júl 2008

Tak a je to tu, mame 4 embrijka 😀 V piatok alebo v sobotu budeme mat transfer 😉 Uz teda len nech vydrzia a pekne rastu, potom sup ku mne do domceku a tam ich uz ochranim 😵