Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zaza_na
23. máj 2008

terezka, ani nie. len mi je luto, ze asi nezazijem taky normalny porod... aj by som xcela vediet, ake to je... ale ked bude planovana sekcia, tak mozno mi daju len lokalny epidural a budem aj pri vedomi...
ale to sa cele este uvidi, ci nezacne nejaky doktor vymyslat, ze vsak vyskusajme aj prirodzene. nikdy nevies, co koho napadne... 🙄

nellie_
23. máj 2008

To hej, moja svokra je riadne číslo veru.. 😀 😀 😀 😀 fakt sme sa našli asi.. 😅 😀 😀 😀

Som rada, že som vam troška dvihla naladu.. 😀 😀 😀 😀
Zazi, takže čoskoro bude aj tvoja princeznička na svete - super... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pahu
23. máj 2008

Sharlott, aj ja, tomu ver 😉 A ak nie, tak tiež 😀 Ale len do pondelku poobedia, to už budem vedieť termín na IVF 😉 Dobre som si to zorganizovala, však? 😀

terezicka
23. máj 2008

Pahu veď jasné že bolo ale tento už musí byť víťazný 😅
Sharlotta ja budem plakať keď ty budeš tehuľka

nellie_
23. máj 2008

Pahu, veru super organizacia...vidno že máš na to talent.. 😀 😀 😀
ale podľa mňa žiadne IVF nebude treba, uvidíš... 😉 😵

Ja by som tiež bola taka štastna, keby to teraz vyslo...dnes som 23DC, 10DPO a mne asi sibe ale prvy krat ma strasne bolia prsia, bradaviek sa ani doktnut nemozem, bolia ma krize a picha spodok brucha....ale pripisujem to skorej hormonom, prvy krat berie ten utrogestan.... 🙄 😖

sharlotta
23. máj 2008

Terezka, tak to si este pockas 😀 Pahu, ja verim, ze teraz to vyslo, citim to v kostiach.

terezicka
23. máj 2008

Zuzi a panva sa ti zväčšila?Lebo mne zatiaľ vôbec ani o milimeter a z toho mám dosť strach aby sa mi kosti stihli roztiahnuť 😝

pahu
23. máj 2008

Nellie, a čo ak to hormóny nie sú? 😀 Budem držať palčeky, aj vy všetky mne, v to verím, ale ešte ma neurieknime, uvidíme, čo prinesie víkend 😀

nellie_
23. máj 2008

Inak Pahu, ja teraz tiez mam hrozne intenzivny pocit ze to vyšlo... 😉 😵 😵 😵
A čo ty vieš, to by bola veru sranda keby sa stretneme obidve vo februárovkách, tak to tuším vychádza... 😀 😀 😀 😀 😀

Ja viem, ja tu už moc snívam, ale musíme myslieť pozitívne a moja babka vždy vravievala - ak niečomu intenzivne veríš a želáš si to, tak sa to stane.... 😉 😵 😵 😵 😵 😵

nellie_
23. máj 2008

Ten intenzínvy pocit som myslela na teba Pavli... 😉 🙂 🙂 🙂

A mne to včera toľko ludí zaželalo, to naše bábenko, že hádam to možno aj vyjde... 😉

pahu
23. máj 2008

Oki doki, ak to vyjde, tak Vám budem tvrdiť že to vyšlo lebo som si to želala 😀
Teraz fičím preč a prídem až cca o 2 hodinky. Pa.

zaza_na
23. máj 2008

terezka, ani neviem, ci sa panva zvacsila. doki nemeral, lebo ze aj tak netreba, ked pojdem na sekciu... a cele tehu ma vobec nebolela ako ostatne baby, tak asi sa mi ani nejako nezvacsila... 😕

mirka20
23. máj 2008

ahojte krasky 😵
co mate nove?
pavli, krasny grafik, silno drzim paste 😉
nell, tak opilca je dobra na zuby? asi to vyskusam 😀
terez, z tych kosti si nerob hlavu, este mas cas na to.
zuz, nepostrehla som,preco ides na sekciu. v com je problem?

zaza_na
23. máj 2008

babenky, ja sa pomaly poberam do mesta a potom k segrenke. tak sa s vami na dnes lucim a krasny vikend prajem 😉

terezicka
23. máj 2008

Jej Mirka ahojky Rebeka má oddych? Maminka je ešte pri tebe? Ozaj si predstav že v stredu bol Marek kúpiť nášmu drobcovi čiapočku a také tričko - 56, ako si radila - nie body, ale toto je také fajné bavlnené teplučké 😵 Ale čo ho to stálo prehovárania a že on nevie či vyberie dobre, on sám nechce ísť a keď som mu povedala nech kúpi aj maličkú čiapočku tak on nevie veľkosti... 😅 Ale nakoneic kúpil a veľmi dobré 🙂

mirka20
23. máj 2008

nell, ja som vcera na teba uuuuuuuuuplne zabudla. prepaaaaaaaaaac. tak opozdene, ale hadam sa to bude ratat, ti prajeme vsetko len to naj a hlavne co najskor fazulku do bruska 😉

terezicka
23. máj 2008

Baby keď sa stratím tak som išla do mesta, idem svokrovi vybrať okuliare a potom aj s kolegom na obed 😲 😀
Nellie ty si mala včera meninky? 😅 Tak všetko najlepšie prajem aj ja dodatočne a posielam vírusíky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😀

terezicka
23. máj 2008

Tak už sa strácam 😉

zabka
23. máj 2008

Nellie tak aj ja vsetko naj, hlavne fazulku do bruska co najskor.. a par virusikov posielam tiez:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵

zabka
23. máj 2008

kam sa stracas terez? 😕

zabka
23. máj 2008

spinkate? 😕

nellie_
23. máj 2008

Jéj ďakujem babenky, ste zlatééééé.... 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ďakujem aj za vírusiky..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Ja som tu žabka, len som mala trochen nápor robotičky, ale už to je OK.. 🙂 😎 😎 😎

terezicka
23. máj 2008

Aj ja som tu len MK vyhodil 😠

nellie_
23. máj 2008

Baby viete ako mi zašibkáva... 😀 😀 😀 😀 pred chvilou som tu kolegyniam tancovala tanec z Hriesneho tanca, ked vystupovala ta mantava Bejbina sestra... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
este ze je piatok - ja sa uz nemozem na nic sustredit, nejaká som rozkokošená... 😀 😀 😀 😀 😀

zabka
23. máj 2008

no to vidim ze si rozkokosena.... 😀 😀 😀

terezicka
23. máj 2008

Teda Nellie ten tanec by som si rada pozrela 😀

terezicka
23. máj 2008

No teraz som asi vyrobila prúser kolegovi: volala sem jedna pani, predstavila sa ako jeho manželka že chce hovoriť s mužom. Lenže on je vodič a ja ho neviem nikam prepojiť, tak jej vravím že ho pohľadám na podniku a poviem jej nech jej zavolá...Chvíľu na to prišiel jeho vedúci že on príde na druhú smenu. A o chvíľu dobehol ten kolega že jeho žena mu zvykne neveriť keď ide do roboty na druhú smenu a že ho kontroluje.Tak aby som jej zavolala a povedala že on vonku tankuje autobus, ale o chvíľu jej zavolá. Tak ja jej volám a na druhej strane iný hlas, že o čom ja točím a že ona sem vôbec nevolala 😲 Tak ktovie či dáka jeho frajerka nevolala 😲

zabka
23. máj 2008

No teda to je pecka... 😅 😅 .. Inak ja uz koncim tak vam prajem pekny vikendik... 😉 😵

terezicka
23. máj 2008

Žabka tak papa, dávaj si pozor na seba aj na drobca 🙂

nellie_
23. máj 2008

Terez fúha to je teda toto inak pekelna situacia... 😅 😅 😅
to on je taky Casanova?