Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
26. máj 2008

Adulka začínam uvažovať nad tým lehátkom, kolegyňa vravela že hlavne keď začnem prikrmovať tak to super využijem 🙂

zaza_na
26. máj 2008

trosku som sa zdrzala babulky. pridavala som dalsie dve Junovky do tabulky, ktorym sa narodili uz miminka 😵
dakujem, mame sa dobre. my sme este pokope a pojdeme asi uz na 100% na planovanu sekciu 😕 😝
a mirke sa ako dari? neviete?

terezicka
26. máj 2008

Zuzka a už vieš aj dátum sekcie? 😕
Mirke sa darí hádam dobre, bola tu chvíľku niekedy minulý týždeň 🙂

adulina
autor
26. máj 2008

no tak ja sa lucim, ideme papat a potom hrat sa ahojte a drzte sa 😀

terezicka
26. máj 2008

Adulka tak papa, pozdrav od nás Alexa a opäť sa čoskoro ozvi 🙂

zaza_na
26. máj 2008

papa adulka. pekny dnik 😉
terezka, este neviem. mame sa doho 😉 nut az niekedy na buduci tyzden. teda na buduci tyzden mi ma dat moj gynekolog odporucenie do nemocky...
terezka a vy to kedy idete na to 3D? vzdy sa pytam a potom zabudnem 😅

pahu
26. máj 2008

Pipi, ty už máš bruško 😀 Tak ti ho zajtra poriadne pochytám 😀

terezicka
26. máj 2008

Zuzka tak nám daj potom ale vedieť keď bdueš znať presný tp 🙂 Aby sme vedeli aj my 🙂
Ideme na budúci piatok, 6.6.2008 na 3D 🙂

pipika
26. máj 2008

Pahu,to brusko som fotila pred dvoma tyzdnami. Kludne mozes pochytat,ale virusy nebudem plut,som dobre vychovana. 😀 😀

terezicka
26. máj 2008

Pipika no ako poznám Pahu tak by nedbala keby si ju aj opľula ak by jej to malo pomôcť 😀

zaza_na
26. máj 2008

pipika, jej aj ty mas take foto zo sona, kde vidno krasny hrasok. 😵 aj ja som take foto vyfasovala 😀
a brusko ti uz pekne vidno 😉
terezka, tak dufam, ze vtedy ked pojdete na 3D sono ja uz budem vediet termin 😝 predpokladam, ze to naplanuju mozno aj tyzden pred terminom...

terezicka
26. máj 2008

Zuzi veď ak je malá už riadne vyvinutá tak to asi ani nemusia zbytočne dlhšie preťahovať

pahu
26. máj 2008

Pipi, ja som za každý tehu fľusanec 😀 A fakticky sa ti možno nanominujem na UTZ 😉 Príde aj tvoj manžel? 😨 🤐 😵

pipika
26. máj 2008

Pahu,idem sama. 😉

pahu
26. máj 2008

Pipi, tak to teda si ohrozená 😀 A čo ak by som sa tam rozplakala? 😕 Utešíš ma? 😀

pipika
26. máj 2008

Skor budem plakat ja, ale jasne ze ta utesim. 😀

pahu
26. máj 2008

Tak Pipi, vyzerá to tak, že by som tam išla s tebou veľmi rada 😀

mirka20
26. máj 2008

ahojte 😵
kde ste sa vsetky stratili? hadam nepracujete 😅
my sme si dnes riadne schrupli, o pol deviatej sme sa napapali a spinkali skoro do pol jedenastej, aj to nas len zobudila postarka, lebo nam doniesla list z odberu pupoc.krvi. tolko jej odobrali, ze rebeka moze mat az 83 kil, aby jej ta krv stacila. teda dufam, ze jej nebude potrebna nikdy.
inak sa mame fajn, papkame, spinkame, obcas sa nam spinkat nechce, tak sa bavime na maminkinych rukach, alebo na rukach niekoho ineho. 😅
dnes odchadza moja maminka, tak zacina samostatny boj. aj sa dost bojim, ci to zvladnem 😔
v stredu ideme do poradne, som zvedava, kolko sme pribrali 😵
idem kuk fotky, co ste popridavali, aby som vedela, ako vsetky rastiete.
pavli, tebe silno drzim paste, aby ti zajtra povedali, ze ten test sa mylil a ty si tehu 😉

nellie_
26. máj 2008

Ahojte babenky...
hlasim sa a som velmi smutna... ☹ vcera a to som bola iba 25DC som zacala troska krvacat, myslela so ze zacina mrcha ale potom to uplne preslo a aj dneska vobec nic... a to mam do 1.6. brat utrogestan, tak som dneska volala doktorke a povedala ze nech ho stale jem tak ako mi kazala az do toho 1.6. a v pondelok 2.6. mam ist na vnutorne sono....
si vravim, ze by som mala skusit testnut, ale ja sa tak bojim...co ked nam to aj vyslo? ☹ ale to vcerajsie krvacanie ma zmiatlo...tak dneska len beham stale na vecko ci sa MS rozprudi alebo co to ma byt a zatial nic len troska hnedeho som mala rano na vlozke a odvtedy vobec nic.... ☹ 😔

mirka20
26. máj 2008

nell, nebud smutna, este nic nie je stratene 😉 kedy si mala ovu? nemohlo to byt uhniezdenie?

terezicka
26. máj 2008

Nellie nebuď ešte taká, možno sa to všetko ešte zmení a bude to to čo všetky očakávame 😉
Mirka ahojky, no neuveríš ale ja pekne pracujem usilovne ako včelička 😀 Ale fakt dnes mi to celkom rýchlo ide a to ešte nemám skončenú všetku robotu 😝 Inak sa mi s vami snívalo, teda že ty si volala Marekovi ( odkiaľ si mala jeho číslo ??? 😀 ) a dohodovali ste sa na stretku 🙂 A neboj určite to zvládneš aj keď maminka odíde, veď si šikuľka 🙂 A keby dačo zavolaj a prídem ti pomôcť 😀

mirka20
26. máj 2008

terez, beriem ta za slovo, tak bud pripravena 😀
no, to stretko uz hadam bude coskoro, moc sa tesime. ozik, vies co pouzivame pri kupkani? osusku a rukavicku. 😅
a nepracuj tolko, vela prace skodi 😉

mirka20
26. máj 2008

musim koncit, malinka sa zobudza, tak sa jej idem venovat. papa a krasny den 😵

terezicka
26. máj 2008

Pa Mirka a daj pusinku Rebeke od nás 😵 A fakt ak sa budeš pri malej nudiť tak daj vedieť a keď budem môcť tak rada dobehnem 😉 A to stretko dohodneme dakedy v júni dúfam 🙂

pahu
26. máj 2008

Ahojte 😨 😵
Nooo, vrátila som sa od dokiho a ... Zajtra skočím teda na krv, o 14,00 budem vedieť výsledok či áno alebo nie... A ak nie, počkám na mrchu, začnem brať antikoncepciu 21 dní a potom hneď budem pichať injekcie 9 dní a potom by mal byť odber vajíčok a potom ich oplodnenie a potom ich množenie a potom ich transfer ku mne, ich mamičke... 😉 Asi viete čo to znamená, max v polovici júla budeme tehu 😀

nellie_
26. máj 2008

ahojte, dakujem za povzbudive slova....ale ja veru neviem co si mam mysliet...od rana veru nic..tiez ma napadlo uhniezdovanie, aj pri nom je normalna cervena krv? Dnes som 13DPO, tak ja veru neviem.....som z toho debil...pockam do stredy ako sa situacia vyvinie a potom sa testnem....ale ja sa tak bojim.. ☹ ☹ ☹

terezicka
27. máj 2008

Dobré ránko dnes to vypadá na krásny slnečný dník 🙂 A ja som dnes v robote len do 10:45 tak o to je ten deň ešte slnečnejší 😀

jankabelka
27. máj 2008

Dobré ránko 😅
Terezka a kam ideš, keď tak skoro končiš?

terezicka
27. máj 2008

Ahoj Jani 🙂 Ale u nás v robote je taká hlúposť že keď si deň dovolenky rozložíš na dve polky tak obidve si musíš vyčerpať v tom istom mesiaci...Čiže ja dnes dovču vlastne ani nepotrebujem, len si ju musím vyčerpať a radšej dnes keď je aj Marek doma...

zabka
27. máj 2008

Pekne ranko prajem .. Terez tebe sa zije zachvilu frcis domkov.... 😉