Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
6. aug 2009

Takze mala je uz otocena? To je dobre.
Teraz ti aj trosku zavidim. Ja si uz nemozem dovolit lahnut si a vylozit si nohy. 😉 Podla mna sa mala narodi urcite o nieco skor. To mi lekar hovoril, ze ak mam cukrovku rodim urcite skor. Nad menom ste uz rozmyslali?

Zabka, zabudla som, ze bolo by dobre keby mala dostala aspon raz do tyzdna rybu a 2x do tyzdna varene vajicko ale iba zltok lebo bielok je silny alergen.

meliska
6. aug 2009

pipika: podla mna sa mala este kruti ale ked sedim v praci, tak sa asi zvrtne hlavkou dole a tlaci sa kdesi tam... 😀 ale vcera vecer robila take rodeo, ze som mala normalne velku hrcu na pravej polke brucha az sa mm smial, ze mam krive brucho... a takto vydrzala statocne dlho... potom sa prevalila 😀 meno este nevieme, nejako som to hodila na tatka, ale ved este mame dost casu... 🙂

pipika
6. aug 2009

tak pekne si to napisala, ze mam chut byt znova tehulka a prezivat to. 😵 😵

zabka
6. aug 2009

Dakujem pipi za napady .. a aku rybku robievas? kuriatko davam aj ja...len uz som nevedela co ine... 😉

meliska
6. aug 2009

pipika: z toho linku sa tu rehoceme vsetci teraz... no s chuti som sa pobavila... 😀
no tehotenstvo je pre mna zatial krasne obdobie... akurat ten strach o drobca, ale ten uz bude stale... 😀 ja si to zatial uzivam... hlavne ked mala kopka, tak je to super pocit... 😵

jankabelka
6. aug 2009

Ahojte babeny, teda dnes ste sa pekne rozpísali 🙂
Pipika z malej Lili je princeznička s modrými jazierkami v očiach 😅
Meliska to je dobré že si tehotenstvo užívaš, ja som si ho začala užívať plnými dúškami až v 3 trimestri 😉

meliska
6. aug 2009

janka: tak si to este poriadne vychutnaj, lebo ako sledujem babule tu tak im to brusko aj chyba... 😉

jankabelka
6. aug 2009

meliska, veru vychutnávam si 😀 a keď už bude bambuľka bude na svete tak mi bude bruško chýbať

meliska
6. aug 2009

janka: kupovali ste nakoniec tu deku s krtkom? 🙂

pipika
6. aug 2009

Zabka, je to pangasius, da sa uz kupit hocikde, nema kosti.

Janka ahoj, a tvoje brusko kedy uvidime? 🙂

Meliska, prosim naber silu, nebud leniva a ofot sa, ok?? 🙂

meliska
6. aug 2009

pipika: tak teda o.k. odfotim... 😀

pipika
6. aug 2009

tesim sa 😵

jankabelka
6. aug 2009

pipika, už čoskoro uvidíte moje bruško, možno aj zajtra len sa musím odfotiť 😀
meliska, nie nakoniec sme ju nekupovali 😒 ale máme peknú so zajkom

meliska
6. aug 2009

pridaj nejake fotocky vybavicky... musim aj ja pofotit moj "nakupny zachvat" 😀 co som mala, ked mali akcie 😉

jankabelka
6. aug 2009

veď aj deku som fotila ale nikdy mi z nej nevyšli fotky takej farby ako je deka, ale bola modrá 🙄

meliska
6. aug 2009

tak ju supni sak farbu si domyslime 😀 a kociar mate aky? 😉

sharlotta
6. aug 2009

Meliska, takze dalsia baba? A ty vies od pondelaka a nepriznas? CCC 😲

meliska
7. aug 2009

sharlotta: v pondelok vecer sme sa to dozvedeli... v utorok sluzobka a v stredu som to tusim zverejnila... nooo... 😀 ked mne sa tak strasne nechce sediet este aj doma zo PC, aj tak musim lezat podla Dr. ked dojdem domov 😀

jankabelka
7. aug 2009

Dobré ránko babenky,
tu vám dávam link na našu deku 🙂 a tá naša farba je vlastne pri zelenej 😅
http://www.anjelik.okshop.eu/kojenecka-deka-s-p...

meliska
7. aug 2009

takze ta bezova 🙂 alebo modra? ale je peknucka, je aj hruba?
my ked sme boli naposledy pozriet mojho ocina, tak vytiahol taku bielu deku, ktoru som mala este ja... no este stale je peknucka, tak som ju schmatla vsetkymi 10timi 😀 ale este asi kupime jednu... nejaku tensiu, lebo tato je este taka poctiva (tusim Larysa ci ako sa to kedysi volalo) 😉

jankabelka
7. aug 2009

meliska, ona je marhulková a je dosť hrubá, tiež musím ešte kúpiť tenšiu,len som žiadnu čo by sa mi páčila ešte nezohnala

meliska
7. aug 2009

mne sa celkom pacili deky od Emitexu a nezdali sa mi ani take moc hrube... 😉 a bolo na nich vysite zvieratko, tusim zirafka 🙂 hodim ti link, tusim to bola tato, co som videla nazivo a bola pekna 😉 dole su vsetky farby, co maju
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

jankabelka
7. aug 2009

meliska ďakujem už som si ju aj objednala 🙂

meliska
7. aug 2009

no ty si sikulka... 😀

meliska
7. aug 2009

dufam, ze sa ti bude pacit a teda aj malej, nie ze potom budete na mna zazerat 😅 😀 😀 😀

terezicka
7. aug 2009

Krásny slnečný dník vám prajeme spolu s Luckou 🙂
Včera sme tu mali vzácnu návštevu, Mirku s Rebekou a teda tá Rebeka to je iné šidlo a riadna maska 😀 Také xichty vie strúhať že až a fakt furt len behala a bolo treba ju mať stále na očiach a stále by objímala moju Lucku 😵 Lucka spala keď prišli a potom chvíľu kukala že kto je to u nás, bola v šoku 😝 Ale potom si myslím už bolo dobre, dokonca chvíľu boli spolu aj v ohrádke, len Lucka vydržala kratšie ako Rebeka ale nevadí 😅
Mirka inak tie výživy si trafila čo si doniesla, to sú asi jediné ktoré Lucka zjedla celý pohárik bez slova, okrem jablkovej ešte tú môže.

Čítala som že ste písali že v druhom kole miesime chlapcov, no super, beriem to aj ja, aj keď nejako si myslím že keď budem 2x tehotná tak že budeme mať tiež dievčatko, ale možno nie 😕 Veď uvidíme keď to bude naozaj 😀

Zajtra ideme zas k našim, budeme do nedele večera, sestru dneska zas pustia na víkend domov tak sa ideme s ňou potešiť. Budúci týždeň ju čaká veľmi náročný, dostane 4 chemo a potom sa až rozhodne čo jej spravia s nohou...Tak sa modlite prosím nech chemo zaberá tak ako má...

Ja som sa pustila robiť poriadok v Luckiných veciach, som bola zvedavá koľko máme toho na jeseň a zisťujem že veľa toho veru nie je...

Lucka dnes ráno vstala už pred 6, potom samozrejme už nezaspala ale okolo 8 sa s ňou už nedalo, tak išla spať a spala hodinu a pol 😝

Fúha som sa teda riadne rozpísala, tak ja už radšej končím 😀

meliska
7. aug 2009

terezka: a mate aj nejake fotky z tej navstevy? 🙂 ako sa babule hrali a taaak 😉

pipika
7. aug 2009

ahojte! 🙂
Vcera sme kupili za super cenu koberec pre Lili. Kuk do albumu. V skutocnosti je fialovy a nie modry.

Terez, myslim na tvoju sestru a drzim jej prsty! 😉

meliska
7. aug 2009

pipika: koberec je krasny 😉
terezka: sestre aj my drzime palce a nech doma nacerpa vela, vela sil na ten buduci tyzden... myslim nanu stale 😉