Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
25. jún 2008

Aha tak to je dobre... Ja celkom to ujde len to cestovanie domov z prace pri tychto horucavach je hrozne... Cestujem nieco vyse hodiny a este k tomu si vcera ku mne sadla taka smrdlava tetka som to ledva ledva vydrzala som myslela ze neprezijem.... 😅

terezicka
25. jún 2008

Žabka teda to ti nezávidím tú cestu v autobuse, ja cestujem domov 30 minút busom ale tiež je to niekedy nad moje sily 😝 Ja si sadám sama a zvyknem si poklásť aj tašky na sedačku vedľa mňa, no niekedy nepomôže ani to 😅 A bruško ti už rastie?
Mňa včera keď som išla spať tak hrozne mrzelo niečo: mala som návštevu a sa ma pýtali že ako sa mám, čo malá a tak...Tak vravím že dobre, len niekedy je taká že veľmi kope a nechce prestať,mňa to až chvíľami vyrušuje ( halvne keď chcem zaspať )...Potom ma to tam mrzelo že som takto na moju Emmi vravela, až som sa jej stále keď som išla spať ospravedlňovala 😔 Tak mi to prišlo veľmi ľúto...

zabka
25. jún 2008

No ved to, je to o zivot...Vies co zatial nie je nic vidiet akurat ja sama pocitujem ze bedrove rifle ma otlacaju a tak, ale este to neni vidiet..Ale ved Emmka vedela ze si to nemyslela uplne vazne, ze to len tak.. 😉

terezicka
25. jún 2008

Veď ja viem Žabka že Emmi vie že ja som to nemyslela v zlom, len mňa to potom dosť zamrzelo...Ale ráno keď som zistila že som zaspala tak začala pekne kopkať 🙂 A včera čo robila kým som čakala na návštevu, to je fakt nádhera pozerať sa na to bruško ako sa nadvihuje, kde vystrelí niečo...A myslím že včera som ju vymákla keď sa jej čkalo, lebo stále na jednom mieste mala pravidelné pohyby v krátkych intervaloch, také ako keď sa nám čká 🙂 Tak som sa z toho tešila 😵
Na mne začalo byť bruško vidno až okolo 20tt, takže tak...A ozaj moja zle ti ešte býva alebo ako? A keď ťa niečo tlačí tak si radšej rozopni gombík, ale určite nedovoľ aby ťa nejaké oblečenie tlačilo na bruško

terezicka
25. jún 2008

Ozaj kočky, poraďte mi čo mám kúpiť Marekovi na 30-tku? Mám na kúpu darčeka ešte tri dni 😅 😀 On vraví že nič nechce, že mu priebežne kupujem čo treba ( čo je aj pravda ), v pondelok sme vyplatili okuliare pre neho čo tiež nie je najlacnejšia vec...Ale rodina mu ide dať peniaze, naši mu kúpia strojček na strihanie a ja???

zabka
25. jún 2008

To musi byt suprove ked uz to citis, kedy si prvykrat pocitila malicku? No vies co uz menej ako na zaciatku ale musim v malych davkach casto papat lebo mi je hned zle od zaludka a sem tam ma boli aj hlava ale to moze byt aj z toho tepla minuly tyzden ma tak velmi bolela hlava nedalo sa to vydrzat az som si musela dat jeden paralen...Potom to preslo..No ja aj nosim radsej take volnejsie ved teraz je teplo, tak rifle uz nenosim... Takze ma uz nic netlaci... 😵 😉

terezicka
25. jún 2008

Žabka ja som prvé pohyby cítila na prelome 17/18tt, to bolo také jemné kopnutie ktoré cítiš naozaj iba ty 🙂 Asi týždeň sme takto jemne kopkali a potom si presne pamätám že 30.4. malá kopla tak pekne a silno, že keď si dal Marek ruku na moje brucho tak to riadne cítil aj on 😵 Veď počkaj ešte trochu, prejde leto a už by si mala aj ty cítiť kopančeky 😵

zabka
25. jún 2008

No uz sa na to tesim.. Takze este takych 7 tyzdnov... 😉 Teraz sa uz neviem dockat buduceho tyzdna ked idem k dokimu uz chcem vediet ze je vsetko ok...

meliska
25. jún 2008

Ahojte babulky a babatka 😉
terezicka: co mam tvoj Marek rad? Ja mam s tymto stle problem, nikdy neviem vybrat darcek pre mojho manzela.

sharlotta
25. jún 2008

Fuuu, prave som dopidpisovala vysvedcenia, som spekulovala, jak sa mam podpisat. nakoniec som to skratila. 😝 Aj ked by tam malo byt cele meno aj s titulom, ale to by sa mi tam nezmestilo a by som sa upisala k smrti.

My mame teraz dilemu, co kupit pre svokru. 1.7 ma narodeniny.

zabka
25. jún 2008

No my mame podobny problem v sobotu ma svokor "50" a nevieme co mu mame kupit, ale najhorsie je ze ani sajnu co

meliska
25. jún 2008

sharlotta: poslite ju niekam do kupelov aspon na 3 dni, ci nie? 😅

meliska
25. jún 2008

zabka: moj tato je taky kulinar, teda rad vari a na 50tku dostal taku suprovu sadu nozov v kufriku... velmi sa jej potesil

zabka
25. jún 2008

No lenze moj svokor je taky skor ze sa zavre doma do svojej dielnicky a stale nieco opravuje, vylepsuje ... To je fajn ale najhorsie je ze uz ma vsetko co existuje na tomto svete ohladne majstrovania... 😒

meliska
25. jún 2008

zabka: a je taky ze ma rad humor?

meliska
25. jún 2008

zabka: my sme chceli este tatovi da spravit prilbu s napisom MAJSTER alebo nieco take ale potom sme to nejak nestihli 😅

meliska
25. jún 2008

este ma napadlo... ja som mu raz kupila na vianoce Bonsaj, tomu sa tiez potesil

pipika
25. jún 2008

Ahojte! 🙂 🙂
Zabka, kedy mas poradnu? Ja som mala v pondelok. A na tebe este nic nevidiet? To by si mala vidiet moje brusisko hlavne vecer. Zajtra dam foto.
Terez kup Marekovi knihu, s tym nic nepokazis. Vyriesili ste uz ten internet? Lebo aj my sme to zacali riesit,na jesen by som uz chcela mat doma internet.

zabka
25. jún 2008

No budeme musiet este porozmyslat co by sme mu pripravili... ALe dakujem za napady...Pipika poradnu mam buduci stvrtok, som uz hrozne zvedava... Nie este nie je nic vidiet, vsak cez vikend sa odfotim potom dam fotku..

pipika
25. jún 2008

Ja mam foto aj z ultrazvuku, ale mam pokazeny fotak tak musim cakat na brata. Ale hadam uz zajtra budu.

zabka
25. jún 2008

A neskusala si to naskenovat ja som si fotku z ultrazvuku skenovala.. Oki... Vzdy v stredu chodim kukat do tvojho albumu ako sa ti zmenilo babetko v bublinke lebo mne sa tak meni vo stvrtok, tak uz den dopredu viem ake bude... 😵 😉

renatkas
25. jún 2008

mozem jednu otazocku? co je to DPO? 😎

pipika
25. jún 2008

DPO su dni po ovulacii.
Zabka, takze sa zajtra menite. Nemam v robote skener, ale do zajtra vydrzim. Dnes som mu dala fotku, hadam do vecera mi ju posle spat.

pahu
25. jún 2008

Ahojte 😀 Takže odbery a EKG pred OPU máme za sebou, ešte ma čaká v pondelok internista 😀 A v pondelok aj krv + UTZ, a možno mi už doki povie, kedy by to pripadalo do úvahy 😉

zabka
25. jún 2008

No jasnacka tak zajtra nezabudni pridat, budem cakat... Super pahu, takze teraz este chvilocku treba a cakat a na buduci tyzden budes vediet co a ako...
Inak babule -tehule akurat som citala na v dm drogerii, viete co su tie bonusove knizky pre deticky v hodnote 7100,- treba tam vypisat prihlasku + ukazat rodny list a hned na mieste donastene ten startovaci balicek v tej hodnote... No ale o tom som nechcela to asi viete, ale je aj bonusova knizka pre tehotne uz, takze staci v dm vypisat prihlasku a ukazat tehu knizku a mali by sme dostat nejake kupony na zlavy alebo nieco take... Co poviete vedeli ste to?

pipika
25. jún 2008

Pahu supeeeeer 😵
Zabka o knizke pre babatka som vedela, ale o tehu nie. Prave dnes idem do dm a hned sa aj spytam. Potom dam vediet. Dik za info.

terezicka
25. jún 2008

Baby ďakujem za nápady na darček pre Mareka...Meliska on rád tiež majstruje ale ja si nemôžem dovoliť sama mu kúpiť nejaký zránik za 6000,-SK a viac... 😅 To je nad moje platové možnosti 😅
Pahu budem na teba veľmi silno aj ja myslieť, my sme budúci týždeň v Tatrách ale na teba nezabudnem že sa dozvedáš dátumy s veľkým D 😉
Pipika ešte sme to nedoriešili, najhoršie je to že u nás na dedine neni skoro žiadne pripojenie a funguje tam jedine tá mikrovlnka 😅 Tak to budeme musieť riešiť asi cez ňu 😒

mirka20
25. jún 2008

ahojte 😵
my ideme o chvilu do poradne s rebekou. sme zvedavi, kolko sme pribrali.
ja mam obe tie bonus.knizky z dm, ale nie je to az take wau. ked som si porovnavala niektore ceny, tak to dokonca vyjde v inych drogeriach lacnejsie ako v dm so zlavou 😝

pipika
25. jún 2008

Terez aj u nas je zle pripojenie, ale vraj by som mohla cez pevnu linku. Lenze to svokra pred rokom zrusila, tak sa musim ist popytat ci maju este linku. Ak nie tiez nam ostava iba mikrovlnka.

terezicka
25. jún 2008

Mirka ahojky jejda ty máš novú fotku 🙂
Pipika u nás sa pevná linka dá pripojiť ale internet už nie 😝 Tak dúfam že aspoň cez tú mikrovlnku to zvládneme