Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
30. jún 2008

NO vsak ja viem ... Ved mne je to aj jedno... 😉 Len taky zly pocit

sharlotta
30. jún 2008

Zabka, ja ta chapem, je to take blbe...ale ty mas svoj osobny zivot a nebudes ho teraz predsa podriadovat niekomu inemu, nie? Proste im to oznam, ako fakt a hotovo.

zabka
30. jún 2008

No veru mas pravdu... 😉

pahu
30. jún 2008

Ahojte 😉
Sharlott, však už máte po vysvedčku 😀
Zabka, povedz im to pekne na rovinu, však sa snáď nebudete riadiť vhodným časom v práci 😉
Pipi, tomu sa už hovorí tehu bruško 😀
Mirka, krásni ste, a úplne všetci, nie len Rebeka 😀 😀 Strááášne Vám to pristane 😉

sharlotta
30. jún 2008

Pahu hej, ale este mam kurz cele leto, takze dva krat do tyzdna ucim. Clovek si neoddychne ani cez prazdniny. 😝

pahu
30. jún 2008

Sharlott, ale to máš dúfam zaplatené navyše... 😨 😵

sharlotta
30. jún 2008

Jasne, to ucim cez jazykovku vo firme, nie u nas v skole. 😉

Idem pozriet inzeraty, ci nejaky zufalec, co nezmaturoval nepotrebuje doucovanie... 😀 😝

meliska
30. jún 2008

Cauteeee 🙂
sharlotta: sak pod ucit mnaaaa, nie? alebo mojho draheho ten by to potreboval ako sol 😀

pahu
30. jún 2008

Sharlott, ty učíš anglinu, však? 😉 U nás v robote máme totižto povinné prázdniny, prečerpali sme trošku rozpočet, ale máme záujem si aj samy platiť za lekcie, aspoň raz za týždeň 😉 Pišni mi do IP nejaké podmienky aké máš a zistím, či by sme ťa tu nechceli 😀

meliska
30. jún 2008

sharlotta: my ta zamestname, ani si neoddychnes 😝
pahu: ty si bola dnes u lekara? ako si dopadla?

sharlotta
30. jún 2008

No ved pozeram. Zas az tolko roboty nechcem 😀 Uz odomna aj kamarat chcel podoucovat...Ale ten chce, aby som to robila takmer zadarmo...tak som ticho, ked sa on neozyva...Meliska a co tvoj mangel potrebuje? do roboty? A ked ti ho preberiem? Budeme mat aferku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale ten moj je krajsi hehe, tak teraz neviem...hehehe

meliska
1. júl 2008

moj mangel sa kedysi davno ucil anglictinu, takze viel len tak ze "hav ar ju" a "iť fríz in vinťer" 😀 Ty pocuje este si len 3 dni doma a uz by si chcela aferky mat 😀 😀 😀

zabka
1. júl 2008

Pekne ranko prajem 😉 😵

meliska
1. júl 2008

ahoj zabka ako sa dari?

zabka
1. júl 2008

Celkom dobre vcera to bolo horsie... Bolel ma cely spodok a bolest prechadzala aj do spodku chrbta ledva som chodila... Ale dnes zatial pohoda 😉

meliska
1. júl 2008

juuj zabka a z coho ta takto vsetko boli?
lebo ja som bola vcera sportovat a mna teda bolia katastrofalne nohy a hlavne jedno koleno 😒

zabka
1. júl 2008

No to keby som vedela mozno sa malicke moc rozvaluje 😉 😵

mirka20
1. júl 2008

ahojteeeeeeeeeee 🙂
vonku to u nas vyzera na pekny den, takze s rebekou pojdeme na prechadzku 😵
zabka, vela sa setri a oddychuj, nech sa tie bolesti nevratia. ak by sa to opakovalo urcite navstiv lekara. citala som, ze to ides oznamit v praci. ale pockaj do stvrtku alebo piatku, ked budes mat aj fotecku, mozno to na sefa lepsie zaposobi 😉
meliska, so sportom pomalicky, nie ze budes invalid 😀 😉 ja sa uz tiez chystam trochu cvicit, lebo mam este brusko a nepaci sa mi, ked je take vacsie a nie je v nom ziadna fazulka 😅 len sa neviem akosi odhodlat 😝 sa mi tak nechce

meliska
1. júl 2008

mirka20: neboj nie som v tom sama, pred chvilou dosiel kolega co bol so mnou, tak aj on je uplne K.O. ked bolo nieco treba spravit, tak sme posielali jeden druheho 😀 😀

zabka: ty davaj na seba pozor 🙂 a spomen to lekarovi, ked pojdes, pre istotu 😉

mirka20
1. júl 2008

malicka sa uz zobudza, tak sa ideme napapat a hor sa do ulic 😅
papa

zabka
1. júl 2008

No ved sa snazim oddychovat, pravdupovediac pridem z prace a som mrtva ani ta praca nie je tak unavna ako to cestovanie to je o zivot ked vyse hodiny cestujem.. No ved tak chcem aj pockat ale bola by som najradsej keby do konca tyzdna sa mi to podari nejako povedat 😅 ... Uz aby bol stvrtok to idem k dokimu dufam ze mi povie ze je vsetko ok.... 😵

pipika
1. júl 2008

Ahojte! 🙂 😵
Dnes je vonku dusno, fuj 😝

zabka
1. júl 2008

AHojky... 😉 😵

sharlotta
1. júl 2008

Ahojte, idem vas trosku provokovat, teraz som vstala, aj to len preto, ze mi volal MM. 🙄 To je inak hrozne, ked clovek ma nejaky rezim, tak to v pohode zvlada a tak by som bola schopna spat aj cely den. U nas doma na prizemi je prijemny chladok. Vcera som vyliezla von o 6 vecer a som bola prekvapena, ako bolo deplo a ja som bola doma naobliekana...lebo mi bola zima. Neviem teraz co s casom, ale upratat by nezaskodilo. Mozno aj bratovi vyzehlim veci...

Meliska, vidis, mam prazdniny len 4 dni a uz mi to lezie na mozog 😀 😝

pahu
1. júl 2008

AQhojte 😀
Ja sa mám dnes oki doki, trochu viac roboty, ale zvládam to 😉

jankabelka
2. júl 2008

Dobré ránko, kočky ako sa mávate?

zabka
2. júl 2008

Dobre ranko prajem 😉 Akurat som to povedala v praci a na moje prekvapenie to dopadlo uplne super... 😵

mirka20
2. júl 2008

ahojte 🙂
nas dnes caka s rebekou vylet. ideme do lucenca vybavit manzelovi eu.preukaz poistenca. ideme same dve autom, tak som zvedava, ako to zvladneme. aj sa tesim, aj mam trosicku obavy. ale urcite to bude super. potom pojdeme na nakup do tesca. to zas dopadne, ked budu nakupovat dve baby a nebude nas brzdit ocko 😀
zabka, super, ze to tak dobre dopadlo. a uz cochvila je tu stvrtok a ty uvidis tvoju fazulku 😉
ahoj jani, ty si nemala byt na dovolenke? ci to ste sa uz vratili? akosi nemam prehlad. 😒
idem sa trochu skraslit a frcime do lc. tak papa zatial 😵

pipika
2. júl 2008

Ahojte!
Som ospala, hlava ma boli a mam kopec prace. Idilka. 😠

bianka30
2. júl 2008

pipi a co robis v robote... ???

ozaj ked sme uz pri tom v sobotu robis? mozno by som ta dosla pozriet...
a hlavka prestane boliet, neboj vecer hlasia burky to bude z tlaku... posielam ti cmuuuk a pozdravuj fazulku...

a ozaj babulky vsetky vas pozdravujem...