Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

maja.ka
7. júl 2008

ahojte 🙂
prisla som vas po velmi dlhom case mrknut ako sa mate a zaroven sa pochvalit, ze som zase tehu 😉
pahu silno drzim palce, aby jej to vyslo a bolo tehulka 🙂
zuzi mala je nadherna 😅

pipika
7. júl 2008

Maja,ahoj! 🙂
Ty si tu bola fakt davno. Zo srdca gratulujeme, viem presne aku radost mas teraz. 😵

Baby, pahu mi piasala. Je uz doma, este ubolena. Maju 5 vajok, zajtra sa uvidi ako dalej. Mam z nej radost. 😵

zaza_na
7. júl 2008

drzim silno palce pahu 😵
majka, dakujem 😝 tak velmi s atesim, ze si tehu a ze vam to zase vyslo. myslim na vas, nech ste vporiadku a zdravi 😵

maja.ka
7. júl 2008

babenky dakujem velmi pekne 🙂 aj ja pevne verim, ze teraz to dotiahneme do uplneho konca 😉

annavi
8. júl 2008

krasne ranecko moje.. 🙂 pahu drzkam palceky nech je vsetko oka...a nech bude fazulka aj dve... 😵 😀

terezicka
8. júl 2008

Dobré ránko prajem aj ja 🙂
Majka veľmi sa s vami teším že sa vám to podarilo, prajem krásne tehuľkovanie, dávaj si na seba veľký pozor, veľa oddychuj a hlavne sa šetri a všetko to dobre dopadne 😵

terezicka
8. júl 2008

Pahu aj na teba myslím, nech teiž všetko dobre dopadne a ty nám o pár dní oznámiš super správu 😉

annavi
8. júl 2008

ako terka ??booze ako ten cas leti...ty uz ochvilocku budes mat po. 😵 jaaaj..len ja som tu ostala samenka stara snazilka........ ☹

terezicka
8. júl 2008

Ann ani mi nehovor, do pôrodu mi zostáva ešte tak 8 - 12 týždňov, ja sama nechápem ako som sa k tomu dopracovala 😅 Ale veľmi sa na Emmi tešíme, vždy sa s ňou rozprávam, hovorím jej že ju ľúbime a že dokedy má vydržať ešte v brušku 😉
A neboj, určite sa to čoskoro podarí aj vám a budeš sa aj ty tešiť z rastúceho bruška a pribúdajúcich kíl 😀

jankabelka
8. júl 2008

Dobré ránko dievčence 🙂
Pahu silno držím palčeky aby to všetko dobre dopadlo 😉
Terezka tebe svieti už 30 tt 😅
Annavi ešte som tu aj ja ako staršia snažilka takže neboj aj my sa určite dočkáme, krásnych brušiek 😉

annavi
8. júl 2008

no terka to musi byt zlatucke ako sa s Emkou rozpravate.. 😵 😵 moja ja neviem...dnes som 34 DC ...amrcha nikde..pijem tento cyklus uz alchemilku ze sa mi to upravi ale akosi ee...neviem a nerozumiem tomu..v noci ma prehanalo..som o pol noci sedela na WC-cku..este sa mi to nestalo...taketo nieco...a to som normalne jedla ako vzdy...hmm...akurat mam take tvrde bradavky a bolia ma neskutocne........ale inak pohodka...noo neviem...ked ma dojst mrcha nech uz radsej dojde......

terezicka
8. júl 2008

Ann aj inokedy ťa boleli bradavky? Ja si pamätám, že vždy pred mrchou sa mi vždy prsia riadne naliali a boli ťažké...Ale vtedy ma bradavky tiež hrozne boleli, som ani podprsenku nevedela zniesť...A bum, na druhý deň som vycikala dve // 🙂 Si pamätám na to, akoby to bolo len včera 😀
Jani ahojky, včera som sa ťa pýtala ako vy pokračujete v snažilkovaní? Lebo si tuším spomínala že po dovolenke to začnete opäť riešiť

jankabelka
8. júl 2008

Terezka prepáč, včera som mala frmol tak som to ani nestihla, ale snažilkujeme a ešte na ďalší mesiac, budem užívať tabletky proti zápalom, dúfam že zaberú a ideme na konzultáciu do Martina 😉
Máme poradu tak zatiaľ pa

terezicka
8. júl 2008

Janka to nič, ja som si aj myslela že si mala asi viac roboty, len som bola zvedavá ako ste pokročili...Tak verím že to už čoskoro vyjde a tohtoročné vianoce oslávite s drobcom v brušku 😵

annavi
8. júl 2008

no ano terka boleli...ja neviem...som myslela ze podla krcka budem vediet..ale ee...na zaciatku cyklu bol tvrdy...potom makky a otvoreny a teraz je tvrdya pootvoreny..ja neviem uz........nechavam to tak......
ajojka janka.......len tie bradavky mam tvrde...ako dve lentilky 😀

terezicka
8. júl 2008

Ann ja som si krčok nesledovala, nevedela som sa pdoľa neho orientovať...Ja som vtedy testovala len tak, aj tak som si myslela že tam zas bude len jedna / 😅 A taký šok som dostala keď som uvidela dve // 😀 Na ten deň nikdy nezabudnem, na také chvíle sa zabudnú nedá 😉

annavi
8. júl 2008

ja som si terka povedala ze teraz len tak testovat nebudem..uz som sa natestovala az moc.a to sklamanie..to uz nie....beriem to uz inak...hadam sa nam zadari..len ma to certi ze mam take dlhe cykly..ty si pila nejake cajiky??

terezicka
8. júl 2008

Ann ja som nepila žiadne čajíky...A dlhé cykly som mávala aj ja, si pamätám že takto pred rokom som mala 50DC 🙄 😅 😲 A potom keď som na jeseň začala brať clostilbegyt tak vždy mi mrcha došla do týždňa po termíne...A vtedy som sa rozhodla testovať najmä preto, že už meškala viac ako týždeň a BT bola stále vysoká...Ty si meriaš BT?

annavi
8. júl 2008

terka nie..ja uz ani teplotku nemeriam..som sa tym zbytocne stresovala...nechala som to uz vsetko tak...uz sa tak nesledujem ako kedysi....akurat ten krcok som si chcela odsledovat ale som z neho zmatena nejako...asi aj to uz necham tak.... 😒 len ma to trapi ze mavam teraz taketo dlhe cykly..min bol nekonecny pribeh...som mala 46 dnovy hadam najdlhsi aky som kedy mala..a to som vtedy aj na 45 testla...a samoska ze na druhy den dosla mrcha.... 😒 teraz to uz nechavam tak..akurat som si kupila alchemilku tak vypijem denne dva caje denne....tak uvidime.....Dr. mi povedal ze ked sa nam do sept. nezadari ze pojdem na laparku.... 😒

jankabelka
8. júl 2008

Kuk už som späť

annavi
8. júl 2008

aka bola porada??

terezicka
8. júl 2008

Ann no tak veď uvidíte a idete niekde na dovču?

jankabelka
8. júl 2008

Nudná 😀
Terezka čo robká Emka ?

annavi
8. júl 2008

terka nie moja..tento rok nejdeme nikam...uz v auguste by mali zacat stavat tak budeme okolo stavby pobehovat.......
ja sa chystam na dva tyzdne na vychod k nasim..ale az posl. julovy mam dovcu...drahy dojde o tyzden neskor..
sa teskam aspon si oddychnem........

annavi
8. júl 2008

janka aj ja mavam take porady ked tu nieje kolega...no na nervy niekedy....a ty ako??dovca kedy??ci uz bola?

terezicka
8. júl 2008

Jani tá naša Emmi je už teraz v brušku veľmi zlatučká 😵 Reaguje na hlasy, na položenie ruky na bruško...Myslím že aj cíti keď položím ruku ja a kedy Marek, kopne vtedy keď jej to ja poviem, keď Marek povie tak zvykne štrajkovať 😀 Aj keď sa s ňou rozprávam a poviem jej nech sa mi pekne ukáže že kde je, tak tiež sa bruško pekne vyduje...Myslím že aj takáto komunikácia je veľmi dobrá aj pre to dieťatko, aspoň môj hlas si zapamätá a dúfam že pre ňu nebude cudzí...Večer keď ideme spať, tak nejakých 10 minút pred tým jej poviem aby sa ešte vykopala keď má energiu a keď ideme spinkať tak jej pekne dohovorím že už nech búva aj ona, dám jej krížik a pusu na bruško a spíme 😉
Ann my sme boli v Tatrách, ale včera som ešte rozmýšľala že ak to Marekova robota dovolí, tak možno v auguste alebo najpozdejšie začiatkom septembra by sme niekde ešte vybehli na deň - dva 😝

zabka
8. júl 2008

Tak pekne ranko prajem babule... 😠

terezicka
8. júl 2008

Žabka aj tebe pekné ránko a čo je to na konci tvojej vety? 😕 Čože sa deje?

annavi
8. júl 2008

ajojky zabka...este len teraz si vstaala??? 🙂

zabka
8. júl 2008

Ale vcera som sa tak vytocila ze keby mi merali tlak tak praskne tlakomer... Musim sa vam postazovat... Vcera som isla spat a moj svokor sa o pol jedenestaj rozhodol striekat vanu tymi chemikaliami a ja mam oproti kupelni spalnu takze vsetko mi islo do spalne..Bola som tak nahnevana, celu noc to dychat a vobec som kvoli tomu nemohla spat, a este k tomu ja nemam ani okna von , len do chodby tak som si nemohla ani okno otvorit a vetrat, vsetko sa to drzalo v izbe. Skoro som praskla od zlosti a od jedu, ani nie kvoli mne ale hlavne kvoli babetku ved to je skodlive a zvlast teraz ked sa este vyvija... 😔