Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
30. júl 2008

Pahu, praveze teraz nemam nervy citat.

mirka20
30. júl 2008

ahojte 🙂
my sme boli s rebekou cele doobedie vonku, prisla ma pozriet byvala spoluziacka, tak sme behali po vonku. boli sme aj v lesoparku, tam je tak prijemne chladok. teraz sme doma. malu to teplo asi unavilo, tak hned po kojeni zaspala, co som len oci otvarala. teraz som tichucko ako myska, aby som ju nezobudila. ak bude spat, kym toto dopisem, tak si aj ja k nej lahnem 😅
idem sa vam trochu postazovat. vcera sa nam pokazil televizor, samozrejme ja sama doma, tak som dnes musela zhanat suseda, kt.by mi ho siel odniest do opravy. nastastie opravar je hned vo vedlajsom cinzaku. poobede sa mam ist spytat. normalne mam strach, co sa tam pokazilo a kolko bude stat oprava. k tomu som vcera opat zacala spinit, to znamena, ze asi opat dostanem mrchu a to mi len pred tyzdnom 2-tyzdnova skoncila 😠 a este mi janko pisal, ze koncom augusta ide opat na tyzden na skolenie, ale len do trnavy. tak si asi pozhaname nejake ubytko a pojdeme tam aj my a urobime si s malou vylet. proste super den.
terez, neboj, s marekom sa to nejak vyriesi a uz coskoro budete spolu 😉
pipika, urcite never snom, tvoje malicke je v poriadku a este dobrych par tyzdnov pekne ostane v brusku.
inak k tym vankusikom. ja som si kupila dvojbalenie vloziek Ria ultra a k tomu bol pribaleny taky oblacik a bolo to presne na tom istom principe. je to fajn vec, zahreje a ja ked som mavala bolesti pri mrche, tak som si to prikladala na brucho a trochu to pomohlo.
pavli, vyskusaj, ak to pomoze, bolo by to super 😉
malicka este spinka, tak sa idem potichucky premiestnit do postele a trochu si podriemat. papa zatial

bianka30
30. júl 2008
pahu
30. júl 2008

Cukruška, ja vôbec neviem ako sa volá, ale snáď v tom aj niečo bude 😀

vejinka
30. júl 2008

kocky.... virusiky!!!..sem sa sup sup: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
nech je pre kazdu z vas aspom riadok 😉

terezicka
30. júl 2008

Ahojte, akurát papám siestu a to by ste mali vidieť ako to na Emmi účinkuje 😀

terezicka
30. júl 2008

U nás je kočky zlé počasie, riadne sa zlialo, teraz ešte stále hrmí a blýska sa...Takže ja sa vypínam a ozvem sa vám potom zajtra...A kúpila som dneska Emmi takú oranžovú súpravičku, zajtra som cez deň sama tak odfotím a pridám viac fotos do albumu 🙂 pa

zabka
31. júl 2008

Pekne rankoooo.... 😉

zabka
31. júl 2008

Pipi uz ti svieti 17tt 😵

mirka20
31. júl 2008

ahojte 🙂
kde ste vsetky? ja prave ranajkujem a malicka spinka 😵
vcera ako som vypla poobede pc, ze si idem tiez lahnut, tak co sa stalo. malicka otvorila ocka a huu, ja som uz vybuvana 😵 ale som ju ukecala, zobrala k sebe do postele a spinkali sme spolu asi hodinku.
tv je uz opraveny, aj spinenie sa zastavilo, takze hadam bude vsetko ok 😅

zabka
31. júl 2008

Ahojky ja som tu len dnes tu nikto nie je, som tu samucicka..... 😔 ..To je super ze uz ti to preslo, ja dnes idem k dokimu tak som uz z toho nervozna trochu 😵

mirka20
31. júl 2008

zabka, neboj, dobre bude. a bude ti robit aj sono?

pipika
31. júl 2008

Ahojte!
Som tu aj ja, len toho mam vela, zajtra je uzavierka.
Zabka, mam 17ku 😵 . Inak ten vankusik je strasne zlaty. Poslem ti mms?

zabka
31. júl 2008

No myslim ze ano, minule mi nerobil.... a ma mi robit ten screening ci co...

zabka
31. júl 2008

Ja vieeeeeeeeeeem ved som ti pisala ze uz ti svieti... 😉 ... Mozes som zvedava... Takze odporucas hej? Mam si to aj ja objednat... 😵 😵

pipika
31. júl 2008

Zabka vrelo odporucam, je to super vec. A objednaj viac. Posielam.

zabka
31. júl 2008

Zatial nic neprislo..

pipika
31. júl 2008

poslala som

terezicka
31. júl 2008

Ahojte 🙂 V noci som zas bola hore, lebo naša Emmi je ochotná prespať asi tak 10% dňa a viac jej netreba 😝 Potom som vstávala spolu s Marekom o 4:15 a keď odišiel tak som bola ešte hore, no a potom nastalo tých 10% dňa spánku pre našu Emmi 😀 A odkedy som vstala tak odvtedy je stále hore 😝

zabka
31. júl 2008

Uz prislo je to krasnucke a kolko si si toho objednala? ake je to asi velke? Ahoj terez... 😉

terezicka
31. júl 2008

Ahoj Žabka 🙂
Baby čo to tu objednávate? Aj ja cem niečo objednať...
Idem dať prať prvú práčku s detskými vecami, ako prvé idú plachty a obliečky 😉

mirka20
31. júl 2008

tak sme tu opat. boli sme s rebekou trochu vonku (na poste a kupit novu mamu a ja), ale je tam strasne horuco, tak sme radsej prisli spat.
terez, tvoja malicka je riadne cislo 😅 ale mozno prave teraz ta nenecha vyspinkat, ale ked sa narodi, tak bude len v kuse spat a vyspis sa s nou 😉 k tomu praniu. ja by som uz obliecky neprala, lebo perinku ani vankusik zatial nepouzivam vobec. sice ich mam oprane, ale je to odlozene v skrini. malicku prikryvam dekou, bud tensou alebo hrubsou, podla toho ako je vonku.

terezicka
31. júl 2008

Mirka ahojky, no ja teiž som obliečky dala preto prať aby som nemusela potom v zime, takto si ich pekne pripravím a budem ich mať odložené a vyžehlené v skrini... A inak som si kúpila tú Lovelu čo si mi vravela 🙂 No a čo sa týka našej Emmi tak teraz vôbec neviem čo mám od nej očakávať po pôrode, či jej zostane toto alebo sa skľudní 😅 A ja mám niekedy pocit že ona ani nemá málo miesta, lebo sa tam rýchlo pohybuje až to nie je možné podľa mňa 😝
Idem sa pozábavať s fotkami a pridám nové foto do albumu 🙂

zabka
31. júl 2008

Nejake termo vankusiky alebo nieco take.. Ja osobne to nepoznam ale zevraj to je v zime dobra vec, o par stranok dalej link ktori pisala pipika....

pipika
31. júl 2008

Terez - http://www.prvahracka.sk/?loc=cata&cont=list&ma...
Zabka, ten kruh ma 9 cm. Pre seba som objednala po 2 a aj kamoskam. Teraz to stoji 69sk + 99,- posta a za 3 dni to mas doma.

terezicka
31. júl 2008

Pipika a prosím napíš mi načo je to konkrétne dobré 😅

zabka
31. júl 2008

ty si si objednala aj ten kruh aj ten stvorec nie?

pipika
31. júl 2008

Ano zabka.
Tu je navod:
hotpack je idealny pomocnik pocas chladnych dni na zohriatie dietata. Jemnym ohnutim kovoveho pliesku vo vnutri sa aktivuje krystalizacia tekutiny, vdaka comu sa vankusik zahraje na teplotu okolo 50 stupnov. Po vychladnuti ostane hotpack tvrdy. Pred opatovnym pouzitim je potrebne hotpack ponorit na priblizne 5-10 minut do vriacej vody az do momentu kedy sa tuhy obsah zmeni opat na kvapalinu.
Mozes ho dat do fusaka alebo napr. aj pod svoj kabat. Nebude ti hodiny zima.

zabka
31. júl 2008

A obidvoje po dvakrat?

terezicka
31. júl 2008

Mám novú fotku v pase 😀
Pahu kdeže si? Pozri ako sa na nej usmievam 😀