Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
9. sep 2008

no pozerala som trosku kociare a vidim, ze s tym bude problem... 😀 😀 😀 ...inak chcu za to neskutocne prachy.... 😒

zabka
9. sep 2008

No veru, prispevok by nam mali davat aspon 50 000,- aby nam to vsetko vyslo... 😵

meliska
9. sep 2008

he he ale ten jeden prispevok dieru do sveta nespravi, skor by sa mali postarat o to, aby zena, mala rodicovsky prispevok minimalne aspon zivotné minimum dospeleho+dieta co je cca 7800Sk.
...ale... ani sa nejdem rozculovat 😒 😀 cert to ber ......proste, kto chce babo, musi si nasetrit... 😒

sharlotta
9. sep 2008

Ved to, tento stat nepotrebuje ani ucitelov, ani deti, ani to, aby boli vzdelane...naco? Ani podporovat to, aby deti vyrastali v "zdravych" rodinach bez domaceho nasilia...

meliska
9. sep 2008

jaaaaj Dasi, len som sa rozculila.... ja toto nikdy nepochopim....

Rodicovsky prispevok - 4 780 Sk
napriek tomu, ze:
Zivotné minimum jednotlivca, t.j. plnoletej fyzickej osoby, s jednym nezaopatrenym dietatom - 7850Sk
Kam to spejeme?
...a ucitelov uprimne obdivujem.... teda aj teba... 😀

sharlotta
9. sep 2008

Dakujem, aj ja sa obdivujem. 😀 Skor sa cudujem, ze co tam este robim. A este ked sa pristihnem pri tom, ze mi naozaj zalezi na cudzich deckach, tak si hovorim, ze rychlo prec, lebo mi uz uplne zacne preskakovat. Ale viem, ze som dost ludom pomohla a to ma aj dost tesi.

meliska
9. sep 2008

ano je to fajn pomahat, ale obcas aj samaritan musi jest 🙂 este, ze som sa nedala na ucitelstvo... dokonca ani pedagogicke minimum som nedokoncila 😅 fuuh to by som mozno ucila na priemyslovke.... 😀
jeeeeej cas obeda.... 😀 co mas dnes na obed, ci zasa nis... 😀

sharlotta
9. sep 2008

Este nist. Ale dobru chut. 😉

terezicka
9. sep 2008

Je tu niekto?

terezicka
9. sep 2008

Musím sa vám trochu vyžalovať: boli sme vyberať zemiaky. Svokra mi hneď vravela že nech nejdem, ale ja som išla lebo som nechcela vyzerať ako lenivica lenivá...Vybrala som 5 šoríkov a fakt som mala dosť, nevedela som si nájsť dobrú polohu na vyberanie, buď som bola zohnutá alebo som si čupla a bruško mi pri tom zavadzalo 😅 Potom ma svokra poslala vypnúť jej zemiaky v rúre...Tak som išla ale cestou na pole som sa trochu zakecala...Brucho ma stále bolelo z toho zhýbania sa predtým...Prídem potom na pole a akurát končili pre dnešok s vyberaním. A Marek ma hneď privítal tak ironicky že ako dobre že aspoň na koneic som prišla 😅 A potom mi ešte doma povedal, že ja som zdúchla a krstný oco vyberal. Ale keď som tam bola aj ja, tak sa ma ani raz nespýtal či vládzem a či mi je dobre...Tak som sa potom rozplakala ako malé decko 😢

nellie_
9. sep 2008

Terez ahoj...ale Marek to tak isto nemyslel...a myslim ze bolo nezodpovedne ze si tam sla...ved si 2 tyzdne pred pôrodom... 😨 😨 😨 😨 😨 😨 ty nemas co zemiaky vyberat, no ja by som ti to nedovolila ani keby co bolo.....
Vôbec nemaj výčitky ani nič....a s Marekom ste si to uz urcite vysvetlili... 😉 🙂 😵
Ale aj tak som nahnevana ze ti tvoja rodina dovolila take nieco robit...
moj drahy ked si minule myslel ze som tehu mi nedovolil ani z pollitroveho pohara pit, ze je pre mna tazky... 😅

mirka20
9. sep 2008

terez, tak to ma marek fakt prekvapil. 😨 ved ty mozes kazdu chvilu rodit a on je nastvaty, ze si nepomahala viacej? 😠 mne nasi ani nedovoli ist im pomoct sadit zemiaky a hadzat ich do jamiek. a ty si trdlo, ze si tam vobec isla, presne ako pise nell. ty uz mas sediet doma a cakat na to, kedy sa drobec vypyta na svet.
normalne zasnem 😲

terezicka
9. sep 2008

Jaj baby ja asi aj viem že som radšej nemala vôbec ísť vyberať zemiaky, ale som nechcela by potom niekto vravel že nepomáham... A Marek mi povedal že som mala prísť a povedať že ma bolí brucho a bolo by to iné ako keď som prišla až keď sa dovyberalo...Ale čo už, už to nevrátim a nechcem sa naňho teraz hnevať, veď zajtra ráno ide zas do roboty a každú chvíľu naozaj čakáme drobca, tak nechcem aby malá prišla medzi nás keď sa my dvaja hneváme 😅

terezicka
9. sep 2008

Mirka a Rebeke posielame pusinku k dnešnému sviatku 😵
Ideme my už pomaly spať, lebo zajtra ráno vstávame o 5-tej, idem odviesť Mareka, kolega ho berie autom do roboty

zabka
10. sep 2008

Pekne ranko prajem... Terez co to citam, ty chces dostat po za usi? Presne ako hovoria baby mas pekne byt domka a nie sa hentak natahovat... A marek by si zasluzil jednu po zadku za to co povedal, ale som rada ze uz je to ok, ved teraz sa musis teskat na malicku a byt vesela... 😵 😉

kuspitka
10. sep 2008

Ahojte.prajem pekne ranko.

zabka
10. sep 2008

AHoj kuspitka 😵

meliska
10. sep 2008

ahojte babulky,
kuspitka: ako sa dari? uz je lepsie? svieti u Vas slniecko? dnes idem idem cez RS 😀 tak dufam, ze ano 😉

terezka: no baby to tu uz vsetko povedali, co si aj ja myslim, ale predsa.... ty si mala tak maximalne doma nieco lahke varit a nie sa trepat na pole a vyberat zemiaky.... dviham prst... no no no 🙂

terezicka
10. sep 2008

Ahojte , som dobehla len na chvíľku lebo idem do nemocky do poradne, tak sa ešte musím predtým poriadiť aby som bola pekná 😀 😅
Meliska tak to p§ôjdeš aj popri mne keď ideš cez RS, ja budem dneska v LC skoro celý deň 🙂

terezicka
10. sep 2008

A dneska o 12-tej idem do akderníctva, tak budem aspoň chvíľku pekná 😀

meliska
10. sep 2008

no vlastne ano.... 😉 ked Ta uvidim tak Ti budem hrozit za tu zemiakovu brigadu... takto ma spoznas... xi xi 😉

terezicka
10. sep 2008

Ok Meliska, čiže ak mi bude niektor hroziť prstom z auta tak si to ty 😀 Budem ťa vyzerať na každom rohu 😀
Idem ja do sprchy, som zvedavá ako dlho mi to bude trvať, lebo už sa neviem veru oholiť tak ľahko ako dakedy 😅

pahu
10. sep 2008
terezicka
10. sep 2008

Pahu kukám 😀
No dobre kočky, takže idem ja pomaly, domov prídem až dakedy poobede alebo večerom, takže sa ozvem asi až potom...Tak sa tu majte zatiaľ pekne a veľa toho popíšte aby som mala čo čítať 😀
papa

zabka
10. sep 2008

No teda ale vas tu pribudlo akurat som dokoncila dnesnu pracu takze uz mam volno... 😵 😵
Terez potom daj vediet ako na poradni, ci uz nahodou nepojdes aj rodit... 😉
Vcera sme vybrali nejake tri mena ktore by teoreticky mohli byt... Kto chce vediet???

pahu
10. sep 2008

Žabka jaaaaaaaaaa 😀

Terez, cmuk a ozvi sa, ja s mojimi Vysokými Tatrami tento mesiac asi nič neuhrám, ale aspoň je sranda 😀

zabka
10. sep 2008

No aspon niekto 😢 .... Natalia, Nikol alebo Viktoria.. Zatial takto, ale musime to trochu este skresat... 😀

pahu
10. sep 2008

Žabkaaaa 😉 Krásnučké mená... Natalku má kamoška, Nikol neviem neviem, ale Viktorka je supiš nápad 😀 Tú by som brala aj ja 😀 A nebuď smutná, odkedy ste mi tu všetky otehuľkovali, túto témičku zanedbávate... Ale chápem, potrebujete sa poradiť aj v spoločných termínoch 😉 Cmuk a úsmevík 😀

meliska
10. sep 2008

pahu: sak sme tu este my so sarlottou 😀 aj nellie aj kuspitka....
zabka: dobry vyber... akurat Nikol sa mi moc nepaci aj ked neter je Nikol ale je to take drsne meno.... este v pohode je Nikola
Viki je peknucke meno. 😉

pahu
10. sep 2008

Meliska, ale vy so Sharlottou ste podvadz nohy 😀 Vy zatiaľ nie ste snažilky ale odhodlávačky 😀

Žabka, takže vyhrala Viki 😀