Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
10. sep 2008

ahojte.
tak my sme si dnes s rebekou trochu schrupli a vstali sme pre desiatou. aj ked sme boli hore od pol siestej do siedmej, aj tak mi to dobre padlo. od vcera mrchujem a len sa modlim, nech skonci skor, ako naposledy, ked pred dvoma mesiacmi trvala 2 tyzdne 😝
zabka, aj mne sa najviac paci viktoria, aj ked ani tie ostatne dve nie su zle
pavlinka, ja sem chodim menej, lebo nas maly skreklun si vyzaduje nasu pozornost. od vcera ma novu zabavu - vrestat ako pavian. 😀 nie od hnevu, ale len tak, asi objavila svoj hlas a moc sa jej paci 🙂

pahu
10. sep 2008

Mirka, však ja viem 😀 To je v pohodičke... 😉

Škrekľúň? To je super 😀

mirka20
10. sep 2008

no, super ako super, lebo ked spusti, tak to da dost zabrat mojim usiam 😅

mirka20
10. sep 2008

na chvilu sa odmlcim, ideme papat

zabka
10. sep 2008

No ved ja sa aj rozhodujeme hlavne medzi Nati a Viki takze uvidime co nakoniec vyberieme... 😉 😵 Ved ja som tu stale nalepena pahu... 😉 🙂 ... Mirka aspon viete ze ju mate... 😀

pahu
10. sep 2008

Zabka 😀 Aj ja ale keď mám robotku, tak som len nalepená a nepíšúca 😀 A či to bude Natka alebo Viki, obe sú krásne 😀 😀 😀

Mirka, dobrú chuť 😉

meliska
10. sep 2008

pahu: no to mas pravdu, ze sme zatial odhodlavacky, ale integrovane do nebezpecne nakazliveho prostredia.... 😀 😀

zabka
10. sep 2008

Hihihi ja tiez... Uz sa mi nic nece, este vydrzat 2 hodky a ideme domoooooooov... huraaaa...Tatinko si pride pre naas tak sa uz tesime... 😵 😵 Mirka dobru chut... co mas dobre.... 🙂

mirka20
10. sep 2008

zabka, mna cakaju zapekane cestovinky, zatial papala len rebeka-paradne mliecko od maminky 😵
idem sa dat do poriadku a trochu vyrazit do ulic. papa zatial

zabka
10. sep 2008

Mnam.... 😵 Papa pekny dnik prajem... 😉

meliska
10. sep 2008

zabka ty si este tu, vsak? 🙂

pahu
10. sep 2008

Pa, idem na bryndzové halušky 😀

zabka
10. sep 2008

Ano ja som este tu... 😉

meliska
10. sep 2008

mnam bryndzove halusky... 🙂 fuuha to uz je cas obeda? tak si idem pozhanat partiu a idem aj ja papat.... 🙂

zabka
10. sep 2008

No kym sa vratite ja tu uz nebudem za hodku odchadzam... Tak dobru chut vam prajem... 😉

pahu
10. sep 2008

Už som tu 😀
Meliska, vieš kde som bola na tých haluškách? Na bio-farme za Stupavou, to by si mohla poznať... Je to tam supiš, zvieratká, drevenica, ihrisko, v lese, parádička... 😀

meliska
10. sep 2008

pahu: no o tom som pocula... a z cesty vzdy vidim bilboard 😀 ale nikdy som tam nebola... 🙂 to vies ja som stara Malacanka (8 mesiacov)... 😀 😀 ale niekedy sa tam pojdem urcite pozriet 🙂

sharlotta
10. sep 2008

Ahojte, tak som spat. Uspesne zmaturovali vsetci, bolo vidiet, ze cez prazdniny aj nieco urobili. Tak na nich treba...😠 A nasa zastupkyna ma vzala k chirurgovi(tak trochu ma donutila tam ist, lebo ja a doktori... 😅 ), dal mi ortezu na nozku a nemam to zlomene (ako keby som to nevravela). A cely cas mi tykal a ked mi uz vypisoval papiere, tak sa ma pyta:"Chodis este do skoly, treba ti ospravedlnienku?" a ja ze ja som ucitelka...mam 28. 😅 A on sa mi ospravedlnoval, ze vyzeram ako dieta...No, uz aby mi prisiel ten novy preukaz poistenca s titulom... 😅

pahu
10. sep 2008

Sharlott, ty naše mimčo 😀

Meliska, stojí to za to, určite si tam spravte výletík.. A aj halušky stáli za to, aj keď najlacnejšie teda nie sú... 98-108,- Sk.. Ale majú aj jedlá na grile, obložené misy....

sharlotta
10. sep 2008

No, takmer kazdy mi tyka...Ked ja som aj cela taka mini...😀 Ocenim to asi az ked budem mat 40. 😅 😝 Mnam, bryndzove halusky by som si dala. Len som este nenasla take, co by mi chutili v restauracii. Moj otec je asi prilis silna konkurencia. zatial ho nikto neprekonal.

zabka
10. sep 2008

Halali je tu niekto?

pipika
10. sep 2008

ahoj! 🙂

zabka
10. sep 2008

AHojky... 😉 .. Ako dneska? Si sa tu ani neukazala...

pipika
10. sep 2008

Mam toho vela v praci. Aj vcera som mala mat volno, ale som musela robit.
Ale aspon si v piatok pospim. mam dovolenku, ideme na poradnu.
Zabka, kolko si doteraz pribrala?

mirka20
10. sep 2008

ahojte tehulky 🙂

zabka
10. sep 2008

No mne sa tak uz nechce rano vstavat do prace ze az.... Vies co asi 2kg som pribrala..
AHojky mirka 🙂

pipika
10. sep 2008

Mirka ahoj!
ja som sa vcera vazila a mam uz 4 kg+. Mam presne 60kg.

pipika
10. sep 2008

halooo, kde ste?
idem sa sprchovat.

terezicka
10. sep 2008

Krásny večer babenky, konečne som došla domov od rána 😀 Na poradni všetko ok, prietoky ok, vážime 2725 g, tak som pvoedala dr že už aj rodiť môžem ísť...Ale on sa veru netváril tak žeby som ja tam vyzerala, takže ešte asi nie, aj keď jeden nikdy neviem...Ale moja starká si ma dnes obzerala a zhodnotila to tak, že podľa nej už dlho nevydržím, že každú chvíľu to môžem očakávať 🙂 Tak som teraz veľmi zvedavá 🙂

terezicka
10. sep 2008

Žabka preštudovala som tie mená a mne by sa viac páčila Natálka, ale tých je teraz veľmi veľa preto ani my nedáme Natálku. Takže ja by som tiež vybrala Viktóriu 🙂 Ale rozhodnutie necháme na vás 😀