Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
19. mar 2009

sharlotta: a gratulujem k tomu vyrociu... 🙂 a ako dlho este budete splacat ten lizing? lebo sak sme sa nejak dohodli, ne? 😝

sharlotta
19. mar 2009

Meliska, mna si vcera tak navnadila, ze ja ceeeeeeeem teraz hned byt tehu!!!!Chcem, chcem 😅 Lizing splatime buduci rok, ked Boh da.

terezicka
19. mar 2009

No my sme mali konečne dobrú noc po tých dvoch horších 😅 Lucka sa zobudila okolo pol 5 a potom ešte spala do štvrť na 8, takže sme sa celkom aj my vyspali... Dneska nás idú zas očkovať a aj nás odvážia, som zvedavá koľko pribrala lebo mne sa niekedy zdá strašne ťažká 😕
Meliska tak sa objednaj ku lekárke, sme už veľmi netrpezlivé a čakáme kedy ti oficiálne potvrdí že si tehuľka 😵 A chlapček by sa tu veru hodil, lebo ja si myslím že ja aj druhé dieťatko budem mať dievčatko, takže niekto iný tu musí robiť chlapcov 😀 A k tomu športu no ja neviem, ale v začaitkoch by som to radšej asi ja neriskovala, ale spýtaj sa dr čo ti na to povie. A pred kolegami sa skús vyhovoriť že musíte ísť na súrnu návštevu alebo že k vám niekto príde a už sa to nedá presunúť 😨
Mirka napíšem ti ten názov tej soli, ale potom lebo ju mám dolu pri práčke a moja lenivosť mi nedovolí ísť sa teraz na to pozrieť 😀

meliska
19. mar 2009

terezka: no skusim sa objednat, len sa mi to zda este skoro, podla nejakej kalkulacky som este len v 4tt+2 tak neviem, ja vlastne stale vaham, ci sa uz mam uz objednat
inak ma dost boli podbrusko a hlavne vecer 😅

sharlotta: 😒 az buduci roooook? mi nieco hovor s tym navnadeni, mne pred vcerom prisli dva maily, typu, ahojte volam sa ....., meriam ..., vazim.... tak som sa len rozplyvala... 😵

terezicka
19. mar 2009

Meliska len sa pekne obejdnaj, doktorka aj podľa okrčku vie že si tehuľka lebo vtedy inak vyzerá ako normálne a to že si v 4tt+2 to už si vlastne v 5tt, to sa tak zvláštne počíta ale to sa naučiť neboj. To keď budeš mať 5tt+0 to už si vlastne v 6tt 🙂 A podbruško si pamätám bolievalo aj mňa, zvykne pobolievať hlavne na tej strane kde prebehla ovulácia...Takže to je v pohode a prsia sú tiež v pohode, s tými som si aj ja užila svoje 😀
Sharlotta tak šupš šup snažilkovať uvidíš aké to bude super keď sa vám to podarí tak chytro ako Meliske 😵

sharlotta
19. mar 2009

Jaaaaj, keby som uz bola tehotna aj ja. zase ma tak nastvali v praci, ze som totalne znechutena. Dnes pridu nasi z Presova k nam na navstevu a som si chcela vybrat na zajtra volno, tak som dostala prednasku o tom, ze co je to za dovod na vyberanie volna a ze volno sa vybera len na vazne dovody. Som o tom nevedela, ze dovolenka nie je na oddych, ale na vazne dovody. Nakoniec mi volno dali a riaditel isiel po chodbe oproti mne a ani mi nepozdravil, gentlemanisko jeden!

meliska
19. mar 2009

terezka: tak som sa objednala, ale najskorsi termin maju az 3.4. 😀 tak mam este 2 tyzdne cas... 😀 tak vas tu budem riadne dlho natahovat 😅

sharlotta
19. mar 2009

Meliska a kde mas doktorku? Davaj si na seba pozor a radsej nesportuj, ja by som to neriskovala... 😒

meliska
19. mar 2009

sharlotta: vykasli sa na nich a spravte si vodnara... to by bolo super... 😀 ale ja viem, ze je to tazke s tymi prachmi 😒 ved aj my sme babo dlho odkladali kvoli tomu...
inak parada, ze na dovolenku musis mat vazny dovod 😀

meliska
19. mar 2009

sharlotta: na daxnerovom namasti, nedaleko je trhovisko mileticova, ja som tu lekarku vlastne este ani nevidela... lebo predtym som chodila na tehelnu k chlapikovi a ten koncil a nevedel kam sa bude stahovat, tak som si nasla novu a zaregistrovala som sa len na recepcii, tak ani neviem ako vyzera 😀
...a sportovat velmi nebudem, ale trochu sa hybat musim, tak si musim vymysliet nieco nenarocne... he he

sharlotta
19. mar 2009

Hej, okrem toho si nevyberam ani dovolenku, ale nadcasy, ktorych mam tolko, ze az....A este sa neciti trapne ti daco take povedat. Keby moji rodicia zili neviem kde za rohom a vidavala som ich kazdy druhy vikend. Ale vidime sa tak 6x do roka. Chapes a este ti povie, ze to neni vazny dovod, aby som si vybrala volno. Na nadrabanie som dobra, ale nedajboze si ich aj skutocne vybrat! 😠

meliska
19. mar 2009

no to ja poznam, len s tym rozdielom, ze u nas sa nadcasy nedaju vybrat 😒 ale mam zas pohyblivu prac dobu a tak si to vyberam aspon tak, ze v piatok po 14:00 ma tu uz nikto nevidi 😀 😀
a vsak vydrzis do toho aprila a nepovies nic mamine 😅

terezicka
19. mar 2009

Meliska a vitamíny papáš? my sme tu tuším všetky jedli Calibrum babyplan a potom Calibrum mami - odporúčam 🙂 Určite si nejaké kúp, tvoje telo to potrebuje a zdravo sa stravuj a tak...Ale sa aj hýb ako si napísala, to treba lebo potom zlenivieš a bude ti ťažko ( moja sestra je svetlý príklad, total olenivela teraz a už jej puchnú nohy a to môže byť rada že neni leto )...

meliska
19. mar 2009

no papam kazdy den kyselinu listovu (bio-folic sa to tusim vola) zatial len a este si sem tam supnem aj probiotika a celaskon, lebo manzelik je nachcipany, tak aby som to neschytala aj ja

terezicka
19. mar 2009

Hlavne že niečo papáš 🙂 Inak ja som ťa včera prezradila môjmu manželíkovi som mu s nadšením hlásila keď prišiel že máme ďalšiu tehuľku na koníkovi 😀

meliska
19. mar 2009

he he ten ma nepozna, tak je to o.k 😉

mirka20
19. mar 2009

aj moj manzel to uz vie 😀
ahojte 🙂
my sme dnes boli u koznej s hemangiomom. ze vsetko je ok, bud mame vydrzat, kym sa to same strati alebo nam dala kontakt na jednu doktorku, kt.to odstranuje laserom. asi to este nechame tak a casom uvidime 😵

terezicka
19. mar 2009

Mirka a Rebeke sa to zväčšuje alebo je to stále rovnaké veľkosťou?

mirka20
19. mar 2009

terez, za 7mesiacov jej to narastlo o centimeter do vsetkych stran. doktorka ale povedala, ze to moze byt aj tym, ze aj ona rastie, tak musi rast aj to

meliska
19. mar 2009

mirka: minule som citala nejaky clanok o malickom dievcatku, co mu vyliecili hemangiom homeopatikami, neviem,ci si to uz aj necitala... dam ti link?

terezicka
19. mar 2009

No nič kočky, ideme sa pomaly zobudiť, najesť a šup k pani doktorke 😕 Sa ozvem večer ak sa mi podarí, papa

meliska
19. mar 2009

jaaaj terezka, tak Lucinke posielam boztek na nostok, aby ju ta ockovacia vcelicka moc nebolela 😉

mirka20
19. mar 2009

mel, ak mas ten link, tak mi ho daj. este som o tom necitala.

meliska
19. mar 2009

http://www.homeopatia-klasicka.sk/pages/media-o...
ako neviem co je na tom pravdy, ale je to zaujimave 😉 aspon pre info 😉

mirka20
19. mar 2009

idem to pozriet. dakujem 😵

meliska
19. mar 2009

nemas za co, ked som to citala, tak som si na vas hned spomenula.... 😉

mirka20
19. mar 2009

tak som si to precitala. nasa mala to nema urcite take rozsiahle ako to dievcatko, co som rada. asi zatial pockame, lebo trosinku to zo stredu mizne, tak snad to postupne zmizne cele. ale ukazem to manzelovi a uvidime, ako sa dohodneme. este raz dakujem.
k tomu tvojmu sportovaniu. ono nemusis prestat sportovat, len si najdi trosku jemnejsi sport, napr.plavanie, bicyklovanie na stacionar.bicykli, dlhsie prechadzky. tenis by som asi vynechala, lebo predsalen sa tam dost skace.
ideme papat, tak zatial papa 🙂

meliska
19. mar 2009

jo jo to dievcatko to malo extremne velke....
...asi budem chodit do posilky na nejake steper a nejake kardio stroje, mam este pernamentku tak ju aspon vyuzijem 🙂

pipika
20. mar 2009

Ahojte 🙂

Nasla som vas az na 3. strane. Kde ste?

meliska
20. mar 2009

halo halo, ja som tu.... 😉