Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
21. máj 2008

No ahoj Nellie aj dnes nám niečo super vtipné napíšeš? 😀
Pahu ahojky, to hádam ani nemyslíš vážne tým koľko málo si toho vtedy vypila 😲 😠

zabka
21. máj 2008

Pahu teraz by si mala pit vela vodicky ved mas taky pekny grafik akurat som kukala... 😉

nellie_
21. máj 2008

žabka no ako panička.. 😉 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 Dufam, ze nam aj nevestovské foto ukážeš... 😉

terez jasne ze vam daco napisem na spetrenie nalady... 😀 prave sa šulam ze ako sa stale vadim s nejakou kolegynou...lebo denno-denne asi 4x otvaram okna na vecku a nejaka kolegyna ich vzdy zavrie tak ja pridem otvorim ona pride zavre...a to robim uz 5 rokov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a prave to vravim kolegyni a ta sa ide usulat na tom.....no sranda.. 😀 😀 😀 😀 musim ju vycihnut rampepurdu ktora mi robi naprieky

terezicka
21. máj 2008

Teda Nellie ty máš aj dobré mená pre tie svoje kolegyne 😀 😀 😀 😀
Pahu no kde si sa stratila? Si sa zľakla?

nellie_
21. máj 2008

a s tym zachodom ma napadla moja zachodova story spred 2 rokov... 😀 😀 😀 😀 😀
som sa raz zasekla na zachode....a potom som asi hodinu cakala kto tam pride ma vyslobodiť...a my mame zachody tak ze dva vedla seba...a nakoniec museli dojst údržbári s rebríkom a ja herečka v bielej sukni som musela preliezat z jednej kabiny do druhej no to bola ina šou..sa tu na mne potom dooobre dlho bavili vsetci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a aka zasvinena som bola z toho preliezania lebo tam hore bolo prachuuuuuuuuuuu 😀

zabka
21. máj 2008

Jasne ukazem fotky ale az zajtra si idem pre ne... tak snad to nejako dam dokopy cez vikend... 😉

terezicka
21. máj 2008

Nellie s tebou je fakt sranda 😀
Žabka čiže v pondelok sa môžme kochať 😉

zabka
21. máj 2008

No dufam ze to dovtedy sa mi to podari... 😉

nellie_
21. máj 2008

alebo este jedna so zachodom - dneska ma len tie napadaju 😀 😀 😀 😀
pred asi rokom tu robil jeden rakušanec a on bol taky trtko makovy a nejako chory ze on bol taky čudák a chodil taky spinavy v mastnych smradlavych trickach a nikdy nevedel ktore auto je jeho na parkovisku on vedel ze ma bordove a kazdy den chodil s klusom do vsetkych bordovych aut na parkovisku pred firmou a pchal klucik ze ktore je jeho a jemu bolo jedno ci to je favorit, opel, citroen proste bolo bordove tak skusal 😀 😀 😀 😀 no a on raz zahadne zmizol...vsetci ho hladali ze kde je a potom kolegyna ze ktovie ci neodpadol na vecku ale boli sme same zeny a ze kto sa pojde na pansky kuknut ci je tam...tak samozrejme vyhnali mna tak ja idem klopkam taktne a odrazu chrapooooooooooooot a nas trtko tam spal.. 😀 😀 😀 😀 tak som sla po kolegyne a sme ho tam dobre dlho budili, kym sa uracit zobudit-on totiz siel s novianami na velku a nejak ho to zmohlo 😀

zabka
21. máj 2008

No ty mas teda historky nellie.... 😀 😀

nellie_
21. máj 2008

to ja by som vam vedela pisat... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

terezicka
21. máj 2008

Teda Nellie tak ty navštevuješ aj pánske záchody??? 😀 😀 😀

pahu
21. máj 2008

Už som tu 😀
Nellie, to sú dobré story, ale aspoň tam mávate veselo 😀
A ja oslavujeeeem 😀 Predstavte si, že dnes som hovorila s tou kamoškou, čo jej manžel má tú rakovinu plúc a kostí.. Už je po 3 chemoterapiách a bol na kontrolných CT a magnetickej rezonancii a ono sa mu to sťahuje aj z kostí aj z pľúc!!!! 😀

nellie_
21. máj 2008

Terez, no vies ako ved tam islo o zivot... 😀 😀 😀 😀 😀

zabka
21. máj 2008

Tak to je super sprava 😉

nellie_
21. máj 2008

Pahu to je fakt super sprava... 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sharlotta
21. máj 2008

Vy ste to tu nejak dnes nerozbehli...Ja od rana kmitam, lebo bud. tyzden mame maturity a potrebovala som pripravit ucebnu na matury a porobit nejake nastenky. Tak ma teraz bolia prsty od tych spendlikov. 😖 A o chvilu mam hodinu zase.Uz zvoni, sakra! 😠

terezicka
21. máj 2008

Pahu to je úplne super si pamätám keď si nám o tom písala 😔 Veľmi sa teším že to ide takto dobre a určite sa úplne vylieči 🙂
Sharlotta ahojky, no snáď si po maturách potom vydýchneš

vejinka
21. máj 2008

ahojte kocky..tak co pahu..nejake priznaky..zatial nic??

pahu
21. máj 2008

Ahoj Veji 😉 Je to sice divne, ale ziadne priznaky... Doteraz som vzdy cca 10DC uz aj skoro grckala a ani som nebola tehu... A aj prsia ma pobolievali.. Je to sranda, ale je to ako fantomove bolesti, tak som si to nazvala fantomove priznaky 😀

kila
21. máj 2008

Ahojte! Teraz sa už chystám spať, lebo som unavená, ale zajtra vám dúfam budem mať čas napísať. Zatiaľ pozrite náš nový album! 😵

terezicka
22. máj 2008

Dobré ránko 🙂
Teda Kila to je super prekvapenie že si prišla, veľmi rada ťa vidím 🙂 Pozerala som fotky a Réka je fakt krásna, celá je po maminke 😵
Ozaj nám včera prišla skriňa do detskej čo sme objednali, aj sme ju začali skladať ale sme to nestihli všetko...A keďže ráno Marek odišiel do roobty tak budeme pokračovať v sobotu v skladaní 🙂

jankabelka
22. máj 2008

Dobré ránko 😅
Kilka ahoj, tak teda Réka je krásne bábätko 😉 a celá po mamine
Terezka takže to je super že ste už začali skladať skriňu ste poriadne šikovní

terezicka
22. máj 2008

Jani ahojky, no vieš ja som sa síce viac len prizerala a Marek skladal 😝 Ale ja som zase robila večeru celú sama 😀

jankabelka
22. máj 2008

Veď hovorím Terezka ste šikulkovia a čo si dobré varila?

terezicka
22. máj 2008

Jani veď to že som iba očistila zemičiky, vymastila plech a dala ich piecť 😀 Jaj a ešte som tam zamiešala klobásu lebo Marek to má tak rád 😀

zabka
22. máj 2008

Pekne ranko dievcata... Kila Reka je nadherna vsak ma byt aj po kom 😉
Ja som mala vcera bryndzove halusky ked uz sa bavite o vcerajsich jedlach... 😵

terezicka
22. máj 2008

Žabka ahojky 🙂 Ja som mala halušky v pondelok na obed 🙂 Teraz veľmi ľúbim halušky 🙂 Inak sa ako cítiš? Malinké poslúcha?

sharlotta
22. máj 2008

Ahojte.Jaaaj, terezicka, ja by som si taaaak dala halusky... ☹ Odkedy drzim dietu 90% myslienok je o tom, co by som zjedla. A vcera som mala strasnu chut na hranolky. A inak konecne po takmer 2 rokoch od svadby sme dali vyvolat fotky a uz mam aj svadobny album. 😅 K videu sme sa este nedopracovali...Nam v podstate nechyba, ale nasi by chceli vidiet... 😅 A skonstatovala som, ze som bola pekna nevesta. 😀 😝 Som spokojna s ucesom,licenim,aj satami...po dvoch rokoch. 😀

zabka
22. máj 2008

No dnes rano mi bolo dost zle od zaludka a aj hlava ma bolela som myslela ze uz ani nevstanem 😔 , ale dnes pobede idem k doktorovi tak som uz zvedava...