Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
23. júl 2008

No ešteže tak lebo som si to vôbec nevedela poriadne ani len predstaviť 😝 Ja sa aj tak budem najviac tešiť keď budem z nemocky odchádzať s mojou malou Emmi 🙂 A už mám aj tie nohavičky kúpené, dala mi veľkosť M/L dúfam že budú dobré...A ozaj už mám +4kg 😉

mirka20
23. júl 2008

gratulujem k tym kilam. neboj, uz to len pojde hore 😉
ta velkost ti mozno bude aj velka, ale to je jedno, ved ich budes nosit len v porodnici, mozno prve dni doma, ked este budes mat spodok citlivy. potom uz budes nosit normalne.

terezicka
23. júl 2008

Mirka moja pôjdem ja pomaly do ríše snov, lebo nejako sa mi už chce aj spinkať 😉 Ale zajtra som už sama domka celý deň, z môjho plánu začať prať detské vecičky asi nič nebude...Takže ani neviem čo budem porábať celý deň, ale hádam mi to už len nejako prejde 😒

mirka20
23. júl 2008

neboj, urcite ti to ubehne rychlo. ved mas net, tak sama nebudes 😉
pojdem uz aj ja, ved za par hodin kojim. 😅 dobru nocku

terezicka
23. júl 2008

Tak dobrú nôcku vidíme sa zajtra 🙂

jankabelka
24. júl 2008

Dobré ránko dievčence 🙂

snoopy
24. júl 2008

júúúúúúj asi po 100rokoch ČAVTE 😉

kočky moje...ja vás nejak zanedbávam...pozerám, že sú tu aj nové snažilkovské tváre...teda pre mňa 😅 . Terez, tak tebe to už nádherne pribúda...ani sa nanazdáš a budete ma princeznú doma 😀 ...potom už nebudeš tak dho vyspáva 😝 ....my sme dnes hore od 6tej ale pred pol hoďkou sme zasa zaspinkali....samozrejme pri kojení...ako inak. My sme už velikánske kočky, od pondelka mrkvičkujeme, tak sa zabávame...mrkva je všade a ja rozmýšľam, čím to asi tak operiem 😅 . Máme sa fajnovo, Natálka nám robí radosť, hoci niekedy viem poriadne vystrájať....ale to asi každé bábo. Ja od včera opäť mrchujem, tak som "vytešená"...dúfam, že to len táto prvá mrcha je taká silná...ako na zabíjačke 😖 😲
a teraz sa vy chválte, ako sa máte, čo porábate?

pahu
24. júl 2008

Ahoj Snoopy 😀 Dufam ze si na mna pamatas, ja som si len zmenila foto 😀 A este stale som snazilka... 😖 Uz mame za sebou 3 x neuspesne IUI - inseminacie a 1 x neuspesne IVF... No, nic moc, ale niekto tie zle statistiky robit musi 😀 No a teraz sme sa rozhodli, ze do dalsieho IVF nepojdeme, az ked budeme mat vysledky z vysetrenia imunity a genetiky, takze to vidim na nejake 3-4 mesiace volna 😀

P.S. Idem mrknut na nejake fotecky malej snupinky 😀

pipika
24. júl 2008

Ahojteeeee! 🙂
Snoopy,vitaj. Mala je krasnucka. 😵
Pahu, kam idete na genetiku?

snoopy
24. júl 2008

pahu....jasné, že si pamätám 😎 ...veľmi ma mrzia vaše neúspechy...ale ono to raz proste musí prísť a budete sa aj vy tešiť....a budú naraz dve 😀 😀 😀

snoopy
24. júl 2008

jééééj pipi, čaves...ty si tehu 😀 supéééééér ....držím palčeky nech to všetko dobre dopadne 😉

pipika
24. júl 2008

Dakujem snoopy!
Veru,ten cas leti, dnes som uz 16tt. 😵

pahu
24. júl 2008

Pipi, genetiku este nemame ani objednanu, vcera som nas objednala na imunitu do Prahy... 😀 7.10.2008... Mas nejaky typ, kam na genetiku? 😉

Snoopy, no co uz, taky je zivot 😀 Ale tym dvom jednym vrzom by som sa celkom potesila 😀 😀

pahu
24. júl 2008

Snoopy, Natalka je prekrasna 😀

pipika
24. júl 2008

Pahu, myslela som na Prahu, aj tam robia genetiku, nie? Ked tam uz pojdete.
Predstav si, doteraz som bola na 100% ista, ze budem mat chlapceka, ale dr mi povedal, ze ak by to bol chlapec to by uz videl. takze mame este sancu na Lili. 😵

pahu
24. júl 2008

Pipi 😀 Liliana? Krasne meno..... Aj Zaza_na ma tusim Lili a aj mne sa paci to meno, ale mne sa paci aj Rebeka 😀 A asi by bolo lepsie keby to bolo dievcatko, chlapcek s tak malym pipikom ze ho nie je ani vidiet by asi v buducnosti nebol velmi stastny 😀 😀 😀 😀 😀 Ale som sprosta, ale sranda musi byt 😀

mirka20
24. júl 2008

ahojte 🙂
snoopy, jej, tak vy uz prikrmujete. ale to leti 😵
pipika, takze lili. zeby dalsia baba do klanu 😅
pavli a nemala si ist dnes este na kontrolne vysetrenie?
my sme dnes krasne spali. malicka zaspala nieco po osmej a zacala sa mrvit az okolo pol piatej. to bolo prvykrat co tak dlho spinkala. ja som bola hore o 2.30, 3.30, ze ci to nase dieta nie je hladne a ono si spinkalo. o pol piatej sa zacala mrvit, tak som hned skocila a isli sme papat. normalne som zasla, ze tak dlho potiahla. potom sme vstavali o osmej a odvtedy som ja hore, citam knihu, malicka si este chvilinku schrupla, ale nie na dlho. uz stihla aj telefonovat s ockom. teraz nas caka vylet do mesta. musime ist na nakupy, lebo nasa mala princezna nejak rychlo rastie a dupacky c.62 jej zacinaju byt male, tak musime ist nakupit vacsie. 😵

pahu
24. júl 2008

Ahoj maminka Mirka 😀 Ano, bola som si dat rano odtankovat skumavku krvi, mala som totiz trochu viac krvi v tele 😀 😀 Vysledok je az poobede o 14,00, ale mrcha je v plnom prude, takze nie som aspon v strese, vysledok je jasny vopred 😀 A supis ze krpcek spinkal 😀 Ale mala by si aj ty a nie stresovat kedy budete papkat 😀

mirka20
24. júl 2008

pavli, skoda ze uz dosla mrcha. ja som este dufala, ze dnes to vyjde 😔 moja mrcha uz konecne po dvoch tyzdnoch prestala, tak sa vytesujem 🙂
s tym spankom je to tazke, kedze sa bojim, ze prepocujem jej plac, aj ked ju mam od hlavy asi 10cm, tak nespim tvrdym spankom.
teraz pisti v postielke, rozprava sa s kolotocom. 😵 ideme sa napapat, obliect a sup do mesta. papa zatial
a rebeka fakt pekne meno, aj mne sa paci, pahu 😀 ale aj lili je nadherne.

pahu
24. júl 2008

Mirka, fakticky? Dobre, tak to bude Rebeka 😀

pipika
24. júl 2008

Pahu chcela by som mat Lili, nie Lilianu. Rebeka je tiez krasne meno, ale v rodine uz jednu mame. Paci sa mi tiez Zofka. 😵

pahu
24. júl 2008

Pipi, ale Lili nie je v kalendari 😀

pipika
24. júl 2008

V madarskom kalendari je 11. jula.

terezicka
24. júl 2008

Ahojte kočky, ja mám za sebou nevyspatú noc...malá bola včera cez deň kľudnučká, ale vnoci si to plne vynahradila...Tak maminka mala ako aj ocko nočnú 😅 Len ockovi za to platia a maminke nie 🙄

pahu
24. júl 2008

Pipi, zabudla som ako daleko na JUH odo mna byvas 😀

Terez, tak to potom malej Emme ked zacne zarabat vyuctujes 😀 😉

pipika
24. júl 2008

pahu nei je to az tak daleko. 😉
Terez, ja uz teraz neviem spat, pritom ani babo nekope. 😀

terezicka
24. júl 2008

Pahu to je dobrý nápad 😀 Ale dnes ak bude cez deň kľudná tak ju budem radšej budiť aby sme sa aspoň v noci vyspinkali 🙂
Ozaj inak som sa na teba dosť myslela a chcela som ti povedať aby ste teraz do ďalšieho ivf nešli, ale čítam že ste sa tak sami rozhodli že si dávate pauzu....ja viem, mne sa to fakt ľahko hovorí, ale myslím že trochu kľudu a oddychu hlavne od liekov ti určite neuškodí, práve naopak akurát vám to môže pomôcť a spraví vám to iba dobre...

pahu
24. júl 2008

Pipi, nie az tak daleko na navstevu, ale daleko na madarsky kalendar 😀 Si blizsie k susedom ako ku mne 😉 🙂

Terez presne si to vystihla, zatial mam toho dost. Este chcem absolvovat 2 vysetrenia a potom budeme riesit co dalej... A z nich budu vysldky mozno cca v decembri ak pojde vsetko hladko 😀

terezicka
24. júl 2008

Pipi dobre viem o čom hovoríš ja mám problémy so spánkom od začiatku, ani tehu som nebola a už vtedy som zle spávala 😔 Inak my sme si dali inernet nakoneic zaviesť cez tú mikrovlnku 😉
Pahu som rada že si spokojná 😉 A čítala som že sekretárka odchádza, prečo??? 😀

pahu
24. júl 2008

Terez, asi to uz so mnou nezvladla 😀 Riaditelovi dala ako dovod, ze musi cestovat rano 40 minut a to je pre nu vela (podotykam, ze ju vozi kolegyna, takze jej to trva 20 minut)... No ja som k nej uz ale nebola velmi dobra, priznavam sa k tomu... 😔 Lenze ked ona mi napr.cez PN-ku teraz volala, ze nemaju kavu do kavovaru a ci ju nekupim po ceste do roboty, lebo som musela ist podpisat nejake papiere... 😖 Tak si urobte obraz aka je schopna samy 😀