Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
18. aug 2008

ahojte dovolenkujuce 🙂 ako bolo na dovolenke? asi dobre, ze?
my sme si uz stihli pospinkat a dobre nam to padlo 😵 za chvilu pride manzel z roboty a pojdeme na prechadzku

pahu
18. aug 2008

Mirka ahojky 😉

mirka20
18. aug 2008

pavli, ako bolo na dovolenke? uz je s manzelom vsetko ok?

pahu
18. aug 2008

Mirka, už je s ním až moc dobre 😀 Mali sme sa super, trošku ma hnevalo sebectvo jedného kamaráta, ktorý bol s nami.. Oni sú v 6 tt a stále len o tom ako sa strašne tešia, aké bude to ich miminko a stále ju bozkával na bruško a taaak.... Ale ináč v pohodičke 😀 Super počasie, ubytko, more, papkanie... 😀 Vy máte niečo nové? 😉

mirka20
18. aug 2008

pavli, super, ze vam vsetko vyslo. to s tym kamaratom ma mrzi, trosku ohladuplnosti by neskodilo 😒
u nas nove skoro nic, manzel sa uz vratil zo sluzobky, tak sa vytesujeme. minuly tyzden mal dovcu, tak sme si ho riadne uzili. malicka rastie ako z vody, riadne dzavoce, ked sa jej chce, tak sa z nej vytesujeme.
idem sa obliect a pripravit malu, ideme von. papa

terezicka
18. aug 2008

Jej koho to tu vidno? 😀 Našu uškerenú Pahu ktorá sa nám vrátila z dovolenky 😀 Taká som rada že ťa vidím pavli, a super že ste sa mali dobre... 🙂
No Mirka moja kukala som spoje a máš na výber: buď budem vo VK o 11:25 alebo spojom ktorý tam bude o 13:29. Naspäť mi idú spoje o 14:20 alebo o 15:55, takže si môžeš vybrať ako mám prísť 🙂 A pozerala som kde to má zastávku a buď je to VK Sever, VK as alebo VK Stred, podľa tohto sa v tom nevyznám vôbec ale keď si budem kupovať lístok tak sa spýtam uja šoféra že ktorá zastávka je najbližšie k Bille...

annavi
19. aug 2008

krasne ranecko babulky..jaaj akosi sa to tu vsetko rozislo..kde ste moje?chybate mi...........

vejinka
19. aug 2008

pahu vitam ta po krasnej dovolenke..a posielam ti par virusikov: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

zabka
19. aug 2008

Ahojky spachtoskovia kde ste..... 😉

annavi
19. aug 2008

ajojky zabka moja..ako??jeej ty uz maaas 19tku???? 😵 😵

zabka
19. aug 2008

AHoj Ann, no veru ale to leti,ze... 😉 😵

mirka20
19. aug 2008

ahojte 🙂
my sme uz dnes stihli obehnut mesto a teraz sme sa prisli domov schladit.
terez, jasne ze pridi tym skorsim busom a pojdes domov tym neskorsim. juuj, tak sa tesim 😵
ann, ako si zijes? co mrcha a snazilkovanie?
neviete co je s pipikou? neozvala sa vam? vcera si mala ist po vysledky apf testov

zabka
19. aug 2008

Ahojky mirka, neviem ani ja tiez som uz na nu myslela, idem jej pisnut sms....

bianka30
19. aug 2008

baby co je s pipinkou uz viete? ja viem ze som dlho nepisla a uz vobec nie casto ale stale citam ...

zabka, ty uz mas vysledky z amnio? viem ze vsetko bude ok, ale len tak pre pokoj duse....

mirka20
19. aug 2008

bianka,ahojky 😵

bianka30
19. aug 2008

miruskaaaaa ahoooj mala krasne rastie... zakazdym kukam fotecky...

zabka
19. aug 2008

Este mi neodpisala, ked pisne dam vam vediet....Nie este nemam vysledky tie budu tak za 2 tyzdne... 😉

mirka20
19. aug 2008

bianka, rastieme riadne. ani sa mi nechce verit, ze ma len 3 mesiace

bianka30
19. aug 2008

no bud rada.. heheh mensia uz nebude, hlavne ze ste zdrave... uzivaj si kazduuuu jednu milisekundu kym mozes , ked bude mat 15 a bude s nou plieskat puberta tak aby si si mohla na to spomenut...hehehe

mirka20
19. aug 2008

bianka, ved si aj uzivam. ta patnastka ma desi, ale hadam bude dobra a ziadna puberta nas nenavstivi 😅

bianka30
19. aug 2008

heheh si spomen ked si ty mala 15 a tvoja maminka urcite tiez salela z teba.. heheh ci chces alebo nie... obavam sa ze toto ta nemynie.hhehehhehehehe a verim ze sa na to uz teraz tesis.. hehehe

mirka20
19. aug 2008

mne maminka vravela, ze mna chytila puberta az v dvadsiatke a ze si myslela, ze ako dobre sme prezili ten pubertalny vek a on prisiel, ale opozdene 😀

zabka
19. aug 2008

Keby Vas tak Rebeka pocula ako jej uz privolavate pubertu 😀 😀 😀

bianka30
19. aug 2008

hehehe nakopala by nas neboj sa to mi je jasne... ci chcete alebo nie, je to tazky vek a nie len pre rodicov.. hehehe

mirka20
19. aug 2008

ta sa prave zobudila, tak nas asi pocula 😀
ideme sa napapat

bianka30
19. aug 2008

pozdravuj ju cmuuukk posielam

zabka
19. aug 2008

dobru chut.... 😉 😵 aj cmuk odo mna... Pipika sa zatial este neozvala.... 😒

bianka30
19. aug 2008

takze len aby ste vedeli Pipika je uuuuuplne ok, vysmiata, bola som za nou v praci robi o ulicu vedla...
je jej teplo, ale to asi vsetkym, ale hlavne je ze vsetky vysledky su uplne v poriadku, tak sa vytesujem s nou ...

terezicka
19. aug 2008

Ahojte babenky, dnes sme boli u našich od rána až doteraz tak som sa preto neozývala...Ale už sme doma, no ešte idem vonku aspoň čo to pomôcť aj keď sa mi veľmi nechce...
Mirka ok moja, tak pôjdem tým busom čo je u vás 11:25, keď sa pohneme z Haliče tak sa ti ozvem, ti napíšem sms-ku a v nej aj to že kde vystúpim. Ale ak ma nebudeš vedieť prísť čakať ak bude Rebeka spinkať,tak to nevadí, veď už som u vás bola takže nejako by som len mala trafiť a nezablúdiť 😀 A zošit na písanie si zoberiem, ak zabudnem tak cestou k tebe nejaký kúpim lebo si toľko vecí nezapamätám 😀
A Pipika som veľmi rada že máš super výsledky, sa veľmi z toho teším 🙂

mirka20
19. aug 2008

ahojte 🙂
my sme dnes prespali cele poobedie. ja som len zasla a dufam,ze sa to bude casto opakovat 😵 isli sme spat s rebekou okolo pol druhej a nasa princezna vstala pred par minutami.
terez, ok, budeme ta cakat a urcite prideme po teba. bud so spiacou rebekou alebo culou. my sa zariadime tak, aby sme boli na zastavke, ci uz na stanici alebo pri bille. ta zastavka pri bille by mala byt VK Stred.
pipika, moc sa tesim, ze je vsetko ok