Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

mirka20
10. sep 2008

pipika, tu som, len manzel mi obsadil pc. ale uz som ho poslala do sprchy a ucit sa taliancinu, takze pocitac je moj 😵
terez, nic si z toho nerob, ze sa este neotvaras. ved mas este cas 😉

pipika
10. sep 2008

Aj mne sa paci Natalka. 🙂
baby, v piatok mam poradnu, bude aj sono. Tak ma napadlo, co ak mi dr povie, ze to bude predsa chlapcek.

mirka20
10. sep 2008

pipika, neboj, budes sa tesit aj tak. hlavne, ze vsetko ostatne bude ok 😉

terezicka
10. sep 2008

Pipika veru budeš sa určite tešiť, halvne že bude drobec v poriadku 🙂
Mirka ja si z toho nič nerobím, veď to že som dnes nebola otovorená ešte neznamená že zajtra sa nezačnem 😝 Si mala vidieť moju maminu, v piatok ráno idú do Prahy a prídu v pondelok ráno, tak sa so mnou už tak lúčila akokeby ma teraz videla poslednýkrát s bruškom 😲

mirka20
10. sep 2008

terez, to muselo byt zlate 😅 ja si tiez pamatam, ked boli nasi u nas poslednykrat pred porodom a ked sme sa lucili

pipika
10. sep 2008

Budem rada aj tak, ale len nech ostane dievcatko 🙂
Idem si lahnut k telke. Posledne dni mam opuchnute nohy a celkom ma bolia. Prajem pekny vecer, papa 🙂

sharlotta
10. sep 2008

Ahojte. Terezka,tak mi teraz napadlo, ze co je asi tak s "Kaprik-om"....

terezicka
10. sep 2008

Mirka jasné že to bolo zlaté, aj krížik mi dala na čelo 😵 Ale ešte si zisťovala že ako robí Marek budúci týždeň, že ak neporodím teraz tak nech jej kľudne zavolám aj v noci ak bude treba a ona pre mňa príde z Haliče a odvezie ma...Ale inak aj ja mám nejakého tušáka že asi to bude skôr ako toho 26.9. 😕 Len dúfam že skôr neznamená 25.9. 😀 Presne včera som nad tým tak rozmýšľala a neviem prečo, ale myslím že už to nebude asi dlho trvať...Ale ja sa na malú veľmi teším, nevieme sa jej dočkať a veľmi chcem aby už bola pri nás 😵

mirka20
10. sep 2008

pipika, pekny vecer 🙂
terez, len si este uzivaj, ze je mala v brusku. a neboj, este si malickej uzijes az az 😉

terezicka
10. sep 2008

Sharlotta ahojky, akurát Kila minule písala že jej písala IP a že tuším kúpili domček takže majú roboty na ňom a že ešte asi nesnažilkujú, lebo sa nedá všetko naraz...
A som čítala, že vyzeráš mladšie ako v skutočnosti si 😉
Mirka pozerám si akurát moju tehu knižku a dneska 1x tam mám napísané niečo iné ako som mávala predtým, vtedy tam vždy bolo" pôr. cesty uzavereté, F 4 pup " - ak som to dobre vylúštila...A dneska mi tam napísal že: " ce... 1,5cm, pre ... " - -tie bodky znamená že nemám ani šajnu čo to je...Ale čo je to 1,5cm? Nevieš náhodou?

sharlotta
10. sep 2008

Ano? Tak to nie som posledna.... 😀 😝 No, ten doktor si myslel, ze mam o 10 rokov menej. A nebol jediny... 😅

mirka20
10. sep 2008

terez, zeby sa ti krcok skratil na 1,5 cm?

terezicka
10. sep 2008

Mirka a čo to znamená? Baby v septembrovkách mi vravia že to môže byť aj to že sa otváram, ale sa čudujem že mi dr. gregor nič nepovedal...Iba ak si myslím že určite vydržím do budúcej poradne 😝

mirka20
10. sep 2008

terez, podla mna keby si sa zacala otvarat, aj len na 1,5 cm, tak by ti to urcite povedal. ja ked som prisla do porodnice, tak som bola otvorena na 1,5cm a v poradni na 1cm, ale na to ma uz upozornil. takze podla mna sa ti skracuje krcok a pomalicky sa telo pripravuje na porod

terezicka
10. sep 2008

Ja len neviem prečo mi to nepovedal a neviem poriadne po ňom ani prečítať ani tie jeho značky... 😠 A to na koľko sa musí skrátiť ten krčok? Mňa len náhodou napadlo pozrieť do tehu knižky a zrazu vidím že tam je niečo iné napísané ako bývalo...

mirka20
10. sep 2008

terez, len sa z toho nestresuj. ak by sa dialo nieco vynimocne, dr.gregor by ti to urcite povedal. krcok sa musi uplne rozpustit, alebo skratit, aby bolo telo pripravene na porod. ale ja nie som gynekologicka, tak ta mozno zavadzam, ale urcite nie umyselne. ale neboj, este nerodis. teda na poradni si nerodila 😉

terezicka
10. sep 2008

Mirka ani teraz nerodím, to viem určite 😀 Len malám strašne tlačí namechúr, som musela bežať na wc-ko a čakala som že koľko toho vycikám a ono zo mňa nevyšlo skoro vôbec nič...Asi len dve kvapky, no hrôza a stále mám pocit že sa pocikám 😲 😀
Veď dobre ja nejdem stresovať, len ma zaskočilo že neviem poriadne čo tam je napísané...Ale inak mám taký pocit,že aj pohyby malej sa za posledných 4-5 dní nejako utlmili...Už to nie to to čo to bývalo...Ale zas aspoň si cez deň viac oddýchnem...
A Mirka, teda Janko ide do toho Talianska v nedeľu? A na koľko to teraz ide?

mirka20
10. sep 2008

terez, ja som tiez casto nevedela rozlustit, co doki napisal. raz napisal nejaku skratku a ja som si to pozerala na nete a tam to bola nejaka vazna choroba. tak ja panika a ked som sa ho pytala, tak len povedal, ze je to skratka cukrovkoveho testu, alebo coho. a ja som kvoli tomu skoro ani nespala 🙂
hej, janko odchadza v nedelu do talianska, ale vrati sa uz v sobotu, takze ide len na tyzden

terezicka
10. sep 2008

Mirka tak aspoň to budeš mať dobre že nebude tak dlho preč...
Idem sa ja uložiť pomaly do posttele, lebo dnes som sa o 4-tej zobudila a nešlo mi už zaspať, len potom ešte od 6.30 do 7:30, ale aj tak som už celkom unavená...Tak papa a vidíme sa zajtra 🙂

mirka20
10. sep 2008

to uz je tolko hodin? idem aj ja, ved o chvilu vstavame na papanie. dobru nocku 🙂

zabka
11. sep 2008

Pekne ranko prajem... Vy ste teda ale vcera buntosilli.... Ja som sa vcera tak nahltala segedinskeho az mi bolo tazko, uz som si povedala ze tak jest nebudem...Chudda mala... 😵

zabka
11. sep 2008

No pekne dnes som tu uplne sama.... ☹

pipika
11. sep 2008

Ahojte!
Ja mam dnes ohromny den. 😒 Rano o 5tej som sa zobudila na hnacku, do 6tej som sedela na wc. Potom som zaspala a o hodinku neskor som sa zobudila na strasne bolesti v krizoch. Bola som u mamky a tak brat vbehol do izby, lebo som uz kricala od bolesti. Otocila som sa na druhu stranu, ale neprestalo. Potom som sa posadila a po 2 minutach prestalo a odvtedy nic, citim sa dobre. Neprajem to nikomu, ani tu bolest, ani ten strach. Potom som cakala aby mala zacala kopat, ale teraz je uz aktivna, tak som sa ukludnila.

mirka20
11. sep 2008

ahojte 🙂
tak my mame za sebou doobedny 30-minutovy spanok, tak som rychlo robila, co sa dalo stihnut.
pipika, pri tych bolestiach krizov ta nebolelo aj brusko a netvrdlo ti?

zabka
11. sep 2008

Ahojky, no chvalabohu ze uz ti je dobre 😉 ... Aj brusko ta bolelo?

pipika
11. sep 2008

Mirka, ani nebolelo, ani netvrdlo. Preco, co to mohlo znamenat?

pahu
11. sep 2008

Pipi, chudiatko... A nezájdeš za dokim? Vlastne ty máš teraz tú poradňu, tak sa ho na to určite opýtaj, oki? 😨 😉

pipika
11. sep 2008

Urcite sa zajtra opytam. Ak by sa to znova zacalo, tak by som uz hned isla za dr.

terezicka
11. sep 2008

Ahojte aj ja som už tu 🙂
Pipika určite to spomeň pred dr, možno to nie je nič vážne ale v každom prípade sa ho na to opýtaj...

mirka20
11. sep 2008

lebo ked su kontrakcie, tak picha v krizoch a tvrdne brusko a aj boli. ale ked ta to nebolelo, tak je to hadam ok. len to urcite povedz na poradni.
ahojte kocky