Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

kila
23. sep 2008

Čaute! Malá stále nespí... 😝 a aj v noci vystrájala... 😝 teraz sedí tu so mnou ale o chvíľu ju skúsim zase uspať.... 😅
Terez, malej Marek neublíži... radšej nech sa odhodlá na nejaký sexík, lebo malej dohovárať nestačí, však ona je už teraz prefíkaná, nakoniec s vami vybabre a Marek pri pôrode nebude... 😅

mirka20
23. sep 2008

uz som vas docitala 🙂
terez, marek je presne ako moj janko. ten posledny tyzden stale chodil za mnou, ci je vsetko ok, ci som cela, ci neodtiekla voda 😅
kila, kojim stale, len kedze je teraz jablckova sezona, tak sa pripravujeme na zimu, kedy zacneme prikrmovat 😉
pahu, si chora? co ti je, ze mas antibiotika?
my sme dnes boli na tych nozickach, sme cakali na dokiho skoro viac ako hodinu, lebo bol na operacke 😝 potom nas asi 5 - 10 minut vysetroval, lebo ako usudil, z nasej princeznej bude futbalistka a nechcela prestat kopat nohami. tak kym jej to pozrel, tak to trvalo. dal nam A1, co je najlepsie hodnotenie a ze este mame mesiac balit na siroko a potom uz nemusime prist na kontrolu. sa divam, no fajn, tak mesiac, hlavne, ze my uz asi 2 mesiace nebalime na siroko, lebo na prvej kontrole nam iny doktor povedal, ze ak nechceme, nemusime balit vobec, lebo to mame dobre. co doktor, to iny nazor. a teraz si vyber 😒 ale asi ju uz nebudem balit, ved aj tak ona ked spava, tak ma nozicky na siroko, ako keby mala postolky. zajtra nas caka poradna a aj ockovanie, tak som zvedava, ako budeme opat reagovat na ten prevenar, ci bude mat teplotku

kila
23. sep 2008

Zajtra idete všetky na poradňu... My ideme v pondelok.
Mirka keď mala teplotu aj pred tým, bude ju mať aj teraz určite... 😒

terezicka
23. sep 2008

Kila ahojky, no teda ani Réke sa dakedy asi nechce spávať 🙂 Žeby si potom s tou mojou dcérou mohla ruky podať? 😀 A ten sex ja si tiež myslím že Marek jej neublíži, akurát mi tak môže pomôcť prepichnúť vodu 😀
Mirka super že máte také dobré výsledky, to som veľmi rada 🙂 A keď si Rebeku nebalila už dlhšie na široko tak ani teraz ju tak nebaľ podľa mňa... A zajtra máte očkovanie proti čomu?
Inak ja mám dnes celý deň také tvrdšie brucho oproti ostatným dňom 😝

mirka20
23. sep 2008

kila, ja s tym ratam, som si aj myslela. ale uz mame aj sirupcek, takze nebudem jej davat cipky, ale hned sirupcek a hadam ten nevygrcka

kila
23. sep 2008

Mirka ja som jej naposledy dala sirup a pekne ho spapala a vôbec nevracala... sirup je lepší ako čípky - po čípkach mala Réka problémy s kakaním... 😉

kila
23. sep 2008

Terezka to je doooobrééééé! 😉 😀

terezicka
23. sep 2008

Kila keď som tu povedala Marekovi za tú vodu tak sa ma spýtal že či on má ihlu 😲 Tak si domysli čo som mu na to odpovedala 😀 Len si teraz o mne nemyslite nič zlé 😀
A ozaj Mirka, Kila nechceli ste pridať fotky vašich kočiek? Mirka veď ty si vravela ešte o fotkách zo svadby 🙂
Ja si dnes večer odfotím bruško a zajtra ho sem dám 🙂

mirka20
23. sep 2008

terez, zajtra mame ockovanie proti pneumokokom, teda myslim, ze len to.
kila, ja som jej minule dala cipok, ale kedze predtym som jej asi 2-3-krat merala teplotku, tak to jej asi pohlo kakanie a do minuty od vlozenia cipku sa vykakala, takze som nevedela, ci zaucinkuje alebo nie

terezicka
23. sep 2008

Mirka to je zadarmo však to očkovanie?

kila
23. sep 2008

Ja idem o chvíľu pridávať fotky... konečne malá zaspala... 🙂
Mirka aj druhú dávku hexavakcíny dostanetie nie? My sme dostali hexa a prevenar naraz... ešte nás čaká posledná tretia dávka o 6 mesiacov...
Terezka hexavakcína je zadarmo, ale za vakcínu proti pneumokokom sa platí 90,- Sk. 😉

terezicka
23. sep 2008

Kila tak to je nič, lebo som čítala čo dokážu narobiť tie pneumokoky....A 90,-Sk je zadarmo ale aj keby sa malo viac platiť, tak si myslím že do toho sa oplatí investovať
A na fotky sa teším 🙂

terezicka
23. sep 2008

Jej Kila teda Réka je krásna s tými krídlami tá fotka je super 🙂

kila
23. sep 2008

Terezka v Baumaxe bol výpredaj... 😀

kila
23. sep 2008

Už sa teším na tvoje bruško! 😵

deina
23. sep 2008

Kila, s tymi kridelkami je krasna. 😵

kila
23. sep 2008

Ďakujem Deina! Včera večer som pozerala Miška, je už taký veľký!

deina
23. sep 2008

Pred dvoma mesiacmi sa vytiahol (narastol asi 5cm) a odvtedy nic, potvorka mala!

kila
23. sep 2008

Teraz asi rasite do šírky... 😉 😀 Ako stojíte s domom? 😅

terezicka
23. sep 2008

Kila tak sa to teda oplatilo kúpiť keď bol výpredaj 😎

kila
23. sep 2008

Inak my už kúrime ako besní... 😖 malá potrebuje teplo, pod 22 °C je jej zima... už sa teším na vyúčtovanie plynu... 😝

deina
23. sep 2008

Dom niekde stoji. 😝 Napokon sme sa rozhodli zostat tu, aspon kym budeme mat iba jeden prijem a az potom nieco najst. Asi som sa zlakla, ze budeme musiet vela setrit.

Ani do sirky nerastie, normalne je z neho stihle babo a to bol pred takymi troma mesiacmi riadny tucko. 😅

terezicka
23. sep 2008

U nás chlapi práve napúšťali vodu do radiatora, to bolo srandy 😀

kila
23. sep 2008

Deinuš, nesmúť, nevadí, teraz sa aspoň môžeš naplno venovať malému... keď budete stavať tak nebudeš mať čas ani sa najesť... 😉 však ste mladí ešte môžete stavať neskôr... 😉

kila
23. sep 2008

Terezka som zvedavá čo ti zajtra povedia na poradni. 🙂 A prečo sa malá nebude volať Ema? 😕

deina
23. sep 2008

Neskor budeme, urcite. 🙂 Az tak velmi nesmutim, podokoncujeme byt (par drobnosti chyba) a potom o par rokov... 🙂

terezicka
23. sep 2008

Kila sme sa tak rozhodli vlastne na poslednú chvíľu a hlavne preto že ich je teraz dosť veľa...Všade počuješ iba samá Emma...Meno je to veľmi pekné, nám sa páči, ale... Ja som spokojná s tým pre ktoré sme sa rozhodli a máme pre istotu v rezerve aj chlapčenské meno aby sme neboli zaskočení ak náhodou 😀

kila
23. sep 2008

A chlapčenské meno je ešte Adam? Keď už to dievčenské nechceš za nič prezradiť... 😅

terezicka
23. sep 2008

Kila ako si dobre pamätáš to chlapčenské 🙂 Ja by som možno bola viac za Mareka, ale Marek je viac za Adamka 🙂 Takže ak chlapček, áno bude Adam 🙂
A dievčenské nepoviem, ale meniny budeme oslavovať ešte tento rok 🙂

kila
23. sep 2008

Idem preštudovať kalendár! 😀 Aj Rékuška sa zobúdza... 😉 Ešte prídem... a po ôsmej tu budem určite... 😉