Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

meliska
26. sep 2008

Dobre ranko prajem...
...mame nejake nove nocne spravy o Terezke? 😵

sharlotta
26. sep 2008

Ahoj Meliska, ako sa mas? Poslala som...tak uvidim, ci sa mi niekto ozve.

zabka
26. sep 2008

AHojky, takze zatial nemame ziadne nove spravy??? My sme sa az predchvilou zobudili 😅

pahu
26. sep 2008

Ahojte 😉
Stále nič? Terezka, ty nám ju asi nechceš ukázať 😀
Včera som tu nebola, ležala som doma, dobrala som antibiotiká, mám zápal priedušiek, ale stále mi to neprešlo.... Takže sa teším na víkendík, len trošku poupratuje a potom budem okupovať gauč a ovládač na telku 😀 Ale v Pezinku je vinobranie, tak ma lámu nech tam aspoň na chvíľku ideme.. Lokšíky a tak... Ja burčiak nepijem, tak by som bola na čajíkoch a šofér 😉 Asi preto chcú aby som išla aj ja 😀

meliska
26. sep 2008

sharlotta: ahoj, no mam sa celkom dobre nakolko je piatok.... inak drzim palce aby sa ozvali 😉
pahu: no ty sa len setri, lokse nelokse... aby ti to nezliezlo na pluca... lebo potom je to neprijemne 😒

bianka30
26. sep 2008

pahu ziadne take... ja idem na vinobranie, ak chces tak ti donesiem aj domace lokse aj hus... ale ty doma lezkaj..

pahu
26. sep 2008

Bianka 😉

bianka30
26. sep 2008

co by som pre teba nesrpavila... hehehe

terezicka
26. sep 2008

No ahojte kočky, takže už sa vám hlásim z domu ale ešte stále som 2v1...Tak v stredu viete ako to prebiehalo, prijali ma na pôrodnicu, hneď ma dali na pásy, dr to pozeral, kontroloval ma a ešte mi vraví že cez noc určite porodíme...Potom ma hodinku nechali vonku s Marekom, ja v bolestiach, potom ma zas pozrel, dali na pásy, zas také krésne kopce to tam ukazovalo - kontrakcie...Aj sestričky kukali a vravia že do rána to určite stihneme, ešte za služby môjho dr...Keď mi dotočili záznam tak ma dali ležať na gyndu, nech si tam kus oddýchnem a že keď budú tie bolesti stále tak mám ísť za sestričkou.Ja som asi do 1 bolesti mala ale boli už miernejšie a potom mi prešli úplne 😔 Takže to naše dieťa si to zrejme úplne rozmyslelo a teraz vlastne neviem na čo čaká. Odvtedy som bolesti nemala žiadne, dnes o 13-tej prišiel za mnou môj dr, pozrel ma odspodu, povedal že stále rovnako na 1 prst ale že ma púšťa domov aby som mala kľudný víkend. V pondelok ráno mám ísť k nemu do poradne ale mi pvoedal že ak nebudú problémy tak ma pošle domov, iba nariadi častejšie kontroly...
Takže takto s nami vypiekla naša malá

terezicka
26. sep 2008

Dobre babenky, idem ja za Marekom veď som bola dva dni bez neho a to už bolo veru na mňa dosť 😔 Takže ak sa mi bude dať ozvem sa večer, papa 🙂

kila
26. sep 2008

Čaute! Terezka, no toto! Čo ty tu hladáš... ja nechápem... 😅

kila
26. sep 2008

Terezka inak máš fakt nižšie bruško a keďže si aj "schudla" určite porodíš do týždňa... 😉 😅 Ale dajte si sexííííííííííííííííííííííííííííík konečne! 😀

terezicka
26. sep 2008

Kila akokeby si mi chcela pvoedať že nie si rada že ma vidíš 😲 Ja som rada že ma dr pustil domov keďže sa nič nedialo a nemalo zmysle aby ma tam držal. Ale mi povedal že ak sa čokoľvek bude diať a nebudem si istá, tak mu mám zavolať...
A sexík sme si dali aj v utorok večer, dokonca som vtedy Mareka ani nemusela prehovárať 😀
A pravdu povedať sme boli aj trošku "sklamaní" že to prešlo, hlavne keď sa aj dr vyjadroval tak optimisticky...Ale sme sa rozhodli že to nejdeme riešiť, jednoducho malá vie prečo to tak robí...A ja som si aj našla dôvod prečo to spravila a chcem ho aj využiť - minulý víkend som bola bez Mareka lebo mal služby ale teraz si vabyvil voľno na víkend. Tak malá nám chce určite dopriať posledný víkend vo "dvojici" a potom už príde 🙂 A ja som aj povedala Marekovi že by sme si teda mohli spraviť nejaký výlet. On aj niečo vybral, ale potom si uvedomil že na tú túru by som aj došla, ale ak by to tam na mňa prišlo tak že nevie čo by so mnou robil 😀 Takže uvidím či sa mi podarí vymyslieť niečo čo bude stáť za to 😅

mirka20
26. sep 2008

ahojte. dnes som vobec nestihala net, lebo doobeda som bola u kadernika (mam melir a celkom sa mi to paci), ked som prisla, tak sme sa napapali a zalahli. ked sme vstali, tak sme sli s malou na prechadzku. potom prisiel manzel a uz som na net moc nepomyslela. teraz som ulozila malu, idem este ostrihat janka, dat si sprchu a hop na gauc alebo na manzela, lebo konecne mrcha odisla 😀
terez, ja som fakt uplne mimo z tej vasej malej 😵 ale ako si napisala, chce vam dopriat posledny vikend vo dvojici. len tu turu by som velmi nepodnikala, radsej ostante doma v posteli, lebo dobre dlhu dobu si neuzijete vikend vo dvojici v posteli 😉
idem strihat toho mojho chlapa, lebo mi zaspi a to nechcem 😉 😅
papa a pekny vecer vsetkym

kila
26. sep 2008

Terezka ja som rada že si tu, len by si tu mohla mať aj malú pri sebe a nie v sebe... 😅 Ja ti to už taaaaaak doprajem... 😉 😵 A my zajtra odchádzame domov do KN, takže keď sa tu najbližšie stretneme už fakt budeš mamina... Potom mi nezabudni napísať! 🙂 A neboj sa, pôrod je fantastický zážitok! 😵

terezicka
27. sep 2008

Krásne ránko prajem 🙂 Takže nic bola úplne v pohode, ani náznak že by si to naše dieťa išlo rozmyslieť a chcelo sa pýtať na svet 😝 Ale čo už, predýchali sme to, teraz si naozaj ideme užívať ešte jeden druhého a čakať kedy naozaj to naše dieťa príde medzi nás...
Mirka túru som zatrhla aj ja, ale posteľou nie som nadšená, my by sme to nevydržali len tak ležať celý deň tam a nič nerobiť...Síce možno aj robiť ale celý deň??? 😀 Miruš a ty nevieš o niečom peknom čo by sa dalo ísť pozrieť alebo kam by sa dalo ísť na výlet napr. aj vo vašom okolí? Len na Modrom Kameni sme už boli, takže to nie...A som zvedavá na tvoj melír, ale keď sa tebe páči a ty si spokojná tak musí byť určite super 🙂
Kila veď ja viem že si to takto myslela 🙂 A neboj sa určite ti dám vedieť keď už budem naozaj maminka a Marek ocinko 😵

terezicka
27. sep 2008

Ale vám ešte napíšem čo sa mi najviac páčilo v nemocke - v stredu večer porodila aj kolegyňa ktorú som ja zastupovala v robote 🙂 Vo štvrtok prišla pozrieť ona mňa a aj ja ju a v piatok som bola pri nej aj na izbe, lebo mňa tam pustili ako pacientku...A malého už mala pri sebe, takže som mohla pekne obdivovať také malé bábätko 😵 A tá vôňa v tej izbe, typická bábätkovská 😵
Inak Mirka celý tento víkend slúži tvoj dr 🙂 Mne ho aj ukazovali na chodbe ktorý to je, ale toľko doktorov tam behalo že si ho vlastne ani nepamätám...

terezicka
27. sep 2008

Ale sa aj trochu posťažujem, lebo včera ráno na vizite keď prišiel doktor so sestričkou, tak si zoberte že mňa úplne odignoroval 😲 Pirišel k tej čo ležala na prvej posteli, tej pochytal bruško, aj sa jej spýtal že ako sa má a tak...Ja som ležala na strednej posteli, odokryla som si brucho aby ho mohol chytiť aj mne, on ma zakryl a išiel k ďalšej babe na poslednej posteli...Ja som bola v tako šoku, že som potom len čakala kedy konečne príde môj dr aby ma pustil. Ale som vedela že príde až poobede, takže od pol 1 som sedela na stoličke v izbe a hypnotizovala kľučku aby sa konečne otvorili dvere a aby som v nich zbadala jeho...A keď som ho počula už na chodbe hovoriť tak som vyletela z tej stoličky a bežala k dverám ako nenormálna, ale šťastná že ho konečne vídím 😀

marcaradko
27. sep 2008

terka a co tak ist pozriet halicsky zamok? 😕 😅,mozno kym vijdes hore ku zamku,sa to aj rozbehne a cestou spat stihnes rovno aj krstiny v kostole 😀 😀 😀 😉 . mozete kuknut svadbu,o 16-tej sa zeni ivan kokavec,ideme na svadbu aj mi s radkom 🙂
no ten dr. by vytocil aj mna 😠 ,len ja by som asi viac zastresovala... 🙄
.....no hlavne si uzite tento posledny vikendik vo dvojici 😵

terezicka
27. sep 2008

Marči ahojky, no prechádzka k haličskému zámku by mi asi nepomohla, nakoľko sme vo štvrtok s Marekom asi 4 alebo 5x vyšlapali pešo všetkými nemocničnými schodami a vidíš, stále som 2v1 😕 Ale som rada že aspoň môj dr to zobral takto a rozhodol sa nedržať ma tam aj nasilu...Inak vám prajem príjemnú zábavu na svadbe 🙂

mirka20
27. sep 2008

terez, skoda, ze ma to nenapadlo skor, ze je u nas vinobranie, mohli ste dojst a mohla si sa kuknut na moj melir. a mna, trubu, to napadlo az teraz, lebo sa tam prave ideme kuknut. ma to tak mrzi. ste mohli prist k nam, pokecali by sme, dohovorili malej, dala by si si trochu burcaku a spokojne by ste mohli ist do porodnice.
jaj, tak nic. ideme kuk na to vinobranie. papa

mirka20
27. sep 2008

jaj, este sa vam musim pochvalit, dnes sme vstavali o desiatej. ja som sice dolamana a moc nevyspata, lebo mala spala skoro cely cas od stvrtej u nas v posteli a na mojej ruke, ale co uz. idu jej zubky, tak sa castejsie budi a je nepokojna

terezicka
27. sep 2008

Mirka to je v pohode, dneska sme mali aj tak robotu vonku a boli tu teraz aj naši. Len zajtra chcem fakt niekam vypadnúť, keď už nič iné, tak aspoň na nejakú dlhšiu prechádzku aby sme neboli len doma...Len zas ísť na veľmi dlhú prechádzku sa trochu aj bojíme aj teraz, veď čo ak by predsa malá dostala rozum...
Inak dnes som sa vozila na traktore po poli 😀 Tak snáď aj to k niečomu pomôže tej našej malej a rozhodne sa poctiť nás svojou prítomnosťou 🙂 Marek ma hneď bral na traktor keď ma videl, svokor ten v pohode reagoval, ale keď prišla svokra už sme vedeli s Marekom koľká bije - to aj keby som nebola tehotná tak by robila cirkusy že prečo som na traktore 😅 Ale aj tak som nezišla dolu z neho 😀 A naši tí na to reagovali v pohode a ešte sa smiali že takto pomáhame malej nájsť cestu von 😀

terezicka
27. sep 2008

Ozaj Mirka, ale Marek by dakedy veľmi rád išiel s Jankom na poľovačku ak by sa dalo - ale tento rok neviem či stihne sezónu, teda ja ani neviem kedy je takáto sezóna. Čiže možno to stihne až budúci rok 😝

mirka20
27. sep 2008

terez, traktor a teraz? 😅
s tou polovackou sa ozveme. ja janka teraz nechcem velmi pustat, lebo si ho chceme uzit aspon cez vikendy, ked je cez tyzden stale v robote alebo na skoleni. ale ked bude moc chciet ist, tak co uz narobim. a ak pojde aj s marekom, tak ho teda pustim 😵
my sme boli na tom vinobrani, ale uz to tam pomaly koncilo, stihli sme akurat sokoliarov. ale aspon sme sa vyvetrali.
prave tu bol ohnostroj 😵
pridala som nejake foto, tak kuk 😉

terezicka
28. sep 2008

Ahojte takže stále sa hlásim 2v1, ani ten traktor včera nepomohol 😀 Teraz sa ideme pobaliť a ideme s Marekom na taký menší výlet - -nakoniec sme sa predsa len rozhodli pre túru, ale sme si ju riadne skrátili lebo celú trasu pešo by som isto nezvládla. A takto ideme autom a až potom pôjdeme pešo a vlastne to bude skôr taká prechádzka ako túra 🙂
Zajtra idem ráno do poradne, som zvedavá čo dr povie, či sme nejako postúpili a viac sa otvorili alebo čo...A sa ho aj chcem spýtať že dokedy ma nechajú prenášať ak budú všetky vyšetrenia v poriadku...

terezicka
28. sep 2008

Mirka kukla som fotky a Rebeka je veru už riadne veľká a v tej žletej súprave je úplne krásna 🙂 A s tou poľovačkou ja Mareka tiež nechcem veľmi púšťať, hlavne nie teraz ale keď sa malá narodí tak chcem aby bol s nami doma...Takže tento rok poľovačku asi nestíha, to až potom keď bude naše bábätko väčšie. Takže si Janka len pekne užívajte a potom keď naše slečny podrastú ich možno budú chcieť aj so sebou zobrať a priučiť ich remeslu 😀 Ale to ja budem zásadne proti 😝

bianka30
28. sep 2008

terezicka... prosim ta co ty tu este robis? malej sa tusim fakt este nechce hlavne ak jej nepomohla ani cesta na traktory... ty uz fakt vyskusas asi vsetko ...

zabka
28. sep 2008

AHojky, no terez ty este stale nic? Mna asi trafi, nakoniec budes este oktrobrovka... 😉 .. Dnesna tura nepomohla?

terezicka
28. sep 2008

Krásny večer prajem, takže sme boli na takej menšej túre, či zabrala zistíme možno už zajtra 😉 Ale keď nie, tak už sa nezbláznim a musím to brať tak, že môjmu bábätku je najlepšie zatiaľ u mňa v brušku 😵 A boli sme s Marekom aj na večeri, lebo sme rozmýšľali že ktovie kedy sa nám podarí ísť niekde potom samým dvom, tak sme využili na to dnešný dník. A dneska bolo aj krásne počasie, vonku bolo úplne krásne aj slniečko tak príjemne hrialo 🙂