Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
16. okt 2008

Terez ani nie... 😅

terezicka
16. okt 2008

Ale veď čas ešte máte, tak uvidíš...najpozdejšie na pôrodnej sále ho budeš musieť povedať 😀
Žabka v akom programe zmenšuješ fotky? Už by som chcela spraviť Lucke album ,ale nejako blbo mi to zmenšuje fotky

zabka
16. okt 2008

No ved hej este je casu... Snad do porodu nieco vymyslime 😉 ... Ja to fotim cez mobil a tam nemusim zmensovat ale inak sa to zevraj da aj cez photoshop, ale ak si k fotaku dostala nejake CD na upravu fotiek tak aj tam...

terezicka
16. okt 2008

ďakujem za info, skúsim to pohľadať

zabka
16. okt 2008

Neni zac.. Uz sa tesim na Luckine fotecky, budu este dnes? 😵

terezicka
16. okt 2008

No uvidíme 😉

terezicka
16. okt 2008

No už je Luckin album na svete 🙂

meliska
16. okt 2008

Terezka: 😵 😵 😵
...juuj drobcek malicky.... a ake ma velikanske ockaaa 🙂 🙂 🙂 no je to kocka, tatko by si mal uz pomaly gulovnicu zhanat 😀

terezicka
16. okt 2008

Meliska vidíš, aspoň viem čo kúpiť Marekovi na vianoce - guľovnicu 😀

terezicka
16. okt 2008

No ideme sa my pomaly obliekať a ideme trochu vonku, aj slniečko sa u nás vytiahlo tak to treba využiť 🙂

sharlotta
16. okt 2008

Jeeeeej Muska 😵 To je take pekne meno... 🙂

Meliska tebe sa v tejto teme nejak velmi zapacilo... 😉

pahu
16. okt 2008

Terez, krásna je... Aj vy ako rodinka 😉

zabka
16. okt 2008

Terez Lucinka je naaaadherna, ani neviem na koho sa viac podoba 😉 ... Ste zlatucky.... 😵

zaza_na
16. okt 2008

terezka, kukla som nove fotecky. nadherna ste rodinka. velmi vam to sekne 😵 😵 😵

zaza_na
16. okt 2008

jej, a prave som si vsimla, ze aj pipika a aj zabka cakaju dievcatka. to je ale babinec! 😵
zabka, my sme s Lilusou boli von hned na druhy den, ako ma pustili z porodnice. boli sme vybavovat rodny list. aj mne prechadzka dobre padla a bolo leto, takze tak. v zime treba byt asi opatrnejsi 😔

zabka
17. okt 2008

Pekne ranko prajem.... 😉

meliska
17. okt 2008

ahoooooj 😉

sharlotta: no to mi hovor, uz zavislacim, ale ked baby ma nakaziliiiiiiii 😅 a ja som bola taka odolnaaaaaa..... 😀 teraz som uz uplne zlomena 😀

zabka
17. okt 2008

Ahojky mel....

meliska
17. okt 2008

ahojky zabka 🙂

ako dnes zabkujete?

pipika
17. okt 2008

pekne ranko 🙂

pahu
17. okt 2008

Ahhhooooojteeeee 😀

meliska
17. okt 2008

ahoj ahoj ahoj 🙂
pahu aka vyzubena 😀 😀

zabka
17. okt 2008

Ahojteeeeeeeee... dnes dobre zabkujeme ked za 2 hodky ideme domkov... 😀

pipika
17. okt 2008

Zabka, ty kolko robis tyzdenne? Ako ti vychadzaju hodiny? Aj ja tak chcem robit. Ja idem domov o 6 hodiiiin.

zabka
17. okt 2008

Kazdy den od 7.00 do 13.00-13,30hod ako kedy ale piatky vacsinou len tak kratko... Ja nie som platena od hodin...robim ucto a ked mam hotovo tak co by som tu sedela.. 😀

terezicka
17. okt 2008

Ahojte som vás prišla teraz kuknúť, keď Lucka konečne zaspala. Zobudila sa o 5:15, tak sme sa napapali, potom bola zas hore - sa rozprávala sama so sebou 😉 Potom zas chcela papať, na prníku zaspala - samozrejme sa potom prebrala. Potom sme na 20 minút zaspali a zas bola hladná, tak sme zas jedli a takto sa to opakovalo až skoro do 9-tej...No mám veru dosť, iba teraz som si spravila raňajky lebo som skôr ani na záchod nestihla poriadne ísť. A že som unavená to ani nehovorím a ešte musím ísť dnes na obed do školy 😠

pipika
17. okt 2008

aj ja chcem taku pracu. Ja ked pridem domov je skoro 5 a uz nic nestiham. 😒

terezicka
17. okt 2008

Žabka veru máš naozaj dobrú prácu - lepšie povedané pracovnú dobu 😉

pahu
17. okt 2008

Ano ano, mám dobrú náladičku 😉 Síce aj kopec roboty, ale však nevadí... Som strašne unavená, včera o 23,00 keď som sa išla odplaziť do postele, šlapla som v spálni do vody... Môj zlatý manžel nechal otvorené okno dokorán a na večer bola tá strašná prietrž a všetko nám nafúkalo do izby.. Takže večer sme mali manévre, utrieť podlahy, postaviť madrace k radiátorom, vyzliecť a dať sušiť perinky 😀 A romanticky sme spali na gauči v obývačke 😀 Pod dekami 😀

terezicka
17. okt 2008

Pahu tak super večerný program 😀
Naša Lucka sa zas zobudila 😅