Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
29. nov 2008

Žabka no veru fakt ho má rada, lebo aj v spálni ešte spala dosť dlho pri otvorenom okne, potom som ju ja budila aby sa prebrala. Ale teraz som mala dusno s ňou lebo sa úplne odmietla prisať, ani cez klobúčik a ani priamo cez prsník nechcela papť. Iba sa strašne jedovala, spustila krik, no ja som bola hotová, som nevedela ako ju prinútiť jesť. Tak som potom rýchlo odsávala a dala som jej cez fľašku a to stiahla pomerne rýchlo. Len dúfam že noc nejako v pohode prežijeme, lebo som tu na ňu sama - Marek je dneska v robote

adulina
autor
29. nov 2008

ahojte, dala som par fotetiec.

terez, drzim palceky s Luckou, je to riadna betarka. 😉

zabka, pipika uz sa Vam to krati, drzkam palceky aby ste to zvladli do konca

terezicka
30. nov 2008

Ahojte takže dnes som tu ja prvá??? To sa mi veru už dávno nepodarilo 😀
No tak táto noc bola ohromne zaujímavá, lebo Lucka sa absolútne odmietla prisať ☹ Tak kým som ja odsávala tak ju som len hojdala aby bola tíško a nepobudila celý dom... Ja neviem čo mám robiť, či ju nechám nech sa vytrápi a vyhladuje a potom sa prisaje opäť sama? Ja som z toho zúfalá a potom som aj nervózna. Viem že by som nemala byť, ale fakt neviem čo sa jej ( alebo mne ) porobilo 😅 A inak je nejaká spavá, aj teraz po polhodinke zas zadriemala. Síce je to iba krátkodobé ale robila toto aj včera cez deň, že zadriemala na pár minút, potom sa prebrala, dala som jej cumeľ a zas driemala...Ja sa len bojím aby jej nič nebolo... 😔

zabka
30. nov 2008

AHojky, Adu dakujeme, dufam ze zvladneme 😉 ... Terez neboj mozno ma len take svoje obdobie... 😉

terezicka
30. nov 2008

No kočky tak sa vám idem k niečomu priznať, ale dneska som Lucke dala 1x UM 😔 Už som nemala iné východisko, odsala som si iba 80ml, ona potom plačkala - samozrejme sa predtým úplne odmietla chytiť. Bola pri tom aj moja mamina tá videla čo malá robila keď som si ju prikladala 😔 A cumeľ tak veľmi dudlala, bolo vidno že je dosť hladná. Tak už som to nevydržala, len plakala, dudlala cumeľ tak som jej zarobila 90ml Sunaru a ona to všetko stiahla a zostala úplne pokojná 😕 Takže ona musela byť chúďatko naozaj hladná 😔

zabka
30. nov 2008

No to nevadi terez, hlavne ze je uz Lucka spokojnucka 😉

zabka
1. dec 2008

Ahojky pekne ranko prajem.... Dnes som tu prva 🙂

meliska
1. dec 2008

aaahojteeee 🙂

zabka
1. dec 2008

aHOJKY MEL 😵

meliska
1. dec 2008

ahoooj zabka, tak co uz si na materskej, ci este bojujete v praci?

zabka
1. dec 2008

este bojujeme do stvrtku.... 😉

meliska
1. dec 2008

jaaaaaaj tak to mas za par.... 😀 kokso, teraz pozeram, ze ty mas uz 34tt 🙂

zabka
1. dec 2008

No veru..... 😉 ....Uz sa na to tesim.... 😵

meliska
1. dec 2008

he he no to verim....
...aj ked to budes asi akurat zariadovat bytik, co? 😉

zabka
1. dec 2008

No veru... Este sa musi prerobit, teraz cakame na peniazky.... 🙂

meliska
1. dec 2008

juuuj tak to uz bude aj mala zabinka pomahat prerabat, vsak? 🙂 idete tak radikalne prerabat, ci len vymalovat a dat do poriadku?

terezicka
1. dec 2008

Ahojte babenky takže Lucka dostala UM aj včera večer ešte u našich, doma som si odsala pred večerným papaním a dali sme jej moje mliečko odsaté z fľašky lebo sa vôbec nechytala. Potom sme ju pekne uložili spinkať, o chvíľu som išla ku nej a chytila som plienku čo mala pod sebou a celá mokrá. Chytila som potom ju a ona celá zagrckaná, všetko sme museli na komplet z nej prezliekať. Potom sa jej chúďatku začalo čikútkať takže nevedela hneď zaspať. Ale potom zaspala okolo 22.00 a zobudila sa o 05:00 😉 A ráno som si ju skúsila priložiť a ona sa chytila, ale asi iba 5 minút cuckala cez klobúčik, tak som potom ešte odsala a dala som jej to mliečko odsaté moje. A teraz papá UM,Marek ju "kojí" 😀

zabka
1. dec 2008

No veru bude... Ale dufam ze aspon nieco sa stihne kym bude v brusku.... Nie radikalne... Jadro, kuchyna, okna, podlahy, vymalovat... Posli mi do IP tvoju emailovu adresu a poslem ti podorys, mozes dat nejaky navrh ako zvacsit kupelnu popripade nejaky upravy... Rozmyslam ze zamurujem vchod z obyvky do kuchyne a necham len ten co je z chodby... 🙂

terezicka
1. dec 2008

Žabka a koľko izbový byt ste kúpili? A to priamo v Trenčíne?

zabka
1. dec 2008

Terez 3-izbovy, a hej priamo v Trencine...Poslem aj tebe?

terezicka
1. dec 2008

jasné pošli 🙂 Idem sa venovať Lucke lebo už mrnká a dovariť obed, papa 🙂

zabka
1. dec 2008

Oki tak poslem, a daj aj ty nejaky navrh, potesim sa... 😉 Tak papa 😵

meliska
1. dec 2008

zabik: tak to aj tak mate co robit, ale aspon cloveka hreje ten pocit, ze je to na vlastnom... 🙂 a aspon si to mozte spravit po svojom 😉
cakam ten podorys 😉

zabka
1. dec 2008

Uz som ti ho poslala... 😉 .. Uz bezkame domkov tak pekny dnik... Z domu sa este prihlasim ale po stvrtej tu asi nik nebude...

meliska
1. dec 2008

😉 oki zabik kuknem to, tak bezkajte pomalicky 🙂

pahu
1. dec 2008

Ahojte 😀

terez, Mirka, myslela som na Vás, boli sme v KE a prechádzali sme okolo odbočky na Poltár a Lučenec 😀

meliska
1. dec 2008

ahoooj pahu...
ako dopadol vyletik v KE? 😉

pahu
1. dec 2008

Meliska, keďže nám tam pršalo, museli sme veľa spinkať a piť alkohol, aby sme sa zahriali 😀

mirka20
1. dec 2008

ahojte.
nejak som nestihala sem nakuknut, tak az teraz 😅
v sobotu som bola na oslave a moj muz mal premieru v "kojeni". a tak sa mu to zapacilo, ze mi v nedelu vravi, ze nech si pekne odsajem mliecko, ze on malu nakoji 😵 ale mne sa moc odsavat nechcelo, takze som kojila len ja.
terez, vobec nevadi, ze si malej davala UM, hlavne ze nie je hladna. len sa ju pokusaj stale prikladat, ona sa opat "nastartuje" a bude pekne papenkat.
ideme spinkat, zatial papa 😉

pahu
1. dec 2008

Terez, až teraz čítma, maličká nechce papkať? Tak ja papkám momentálne aj za ňu 😉