Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
22. jan 2009

Mirka my máme biele capačky pre Lucku kúpené na to obdobie keď začne chodiť ale to jej asi bude veľmi veľké ešte však? A potom máme také niečo ako nám Kila posielala pamätáš sa však?

terezicka
22. jan 2009

Mirka ešte jedna otázka taká školská: ako si mám pripraviť obsah na Bc. prácu? Alebo mám začať skôr písať a obsah spraviť nakoniec? Len mne sa tak hrozne nechce do toho ani len pustiť, som strašne lenivá v tomto...

mirka20
22. jan 2009

terez, no, myslela som tie capacky nieco, ako kila poslala, ale my ich mame take teplejsie.
k tej praci. asi zacni najskor pisat, obsah urobis az na konci 😉
musim sa pochvalit. vcera sme nasej princeznej znizovali dno postielky, lebo ta drnda vecer, ked som ju ulozila a odisla este vystrajala a v tom som pocula buchot, tak som sa sla pozriet a drobec na kolienkach pri kraji postielky a "upratovala" mi veci z komody. takze sme rebeku pekne vybrali a museli sme znizit dno. boze, baby, to tak leti ten cas. este pred nedavnom som manzela nutila smirglovat a lakovat postielku a zrazu uz musime davat dole dno, lebo sa nam drobec zacina staviat na nozky 😨

terezicka
22. jan 2009

Inak Mirka eru ten čas letí, zajtra bude presne ako som vycikala dve // 🙂 Pamätáš ako si mi vtedy z roboty volala?
OK, tak najskôr asi začnem písať a potom nejako zosmolím aj obsah

mirka20
22. jan 2009

boze, to fakt? presne si pamatam, ako som roztrasenymi rukami snazila sa ti zavolat a neslo mi to 😅

mirka20
22. jan 2009

terez, kuk do mojho albumu, som tam pridala fotku (ta posledna), na kt.ma mala tie capacky

terezicka
22. jan 2009

Mirka ja si to presne pamätám ako si mi volala a neverili sme poriadne ani jedna ani druhá a ešte si pamätám ako si sa pýtala či to môžeš zavolať aj jankovi 😉
Idem kuknúť

terezicka
22. jan 2009

A nebude to Lucke veľké?

mirka20
22. jan 2009

neviem. ale da sa to utiahnut tym suchym zipsom. alebo mozme skusit tie topanocky, tie by jej mali byt. ved ked pridete, tak vyskusame

terezicka
22. jan 2009

Ok Mirka tak len dohodnúť kedy prídeme 😅
Lucka nám nechce spať, zas spustila cirkus vonku teraz ju marek ešte kočíkuje v spálni 😕

mirka20
22. jan 2009

nas drobec spi od jedenastej, uvidime, do kedy dnes potiahne. vcera spala od 10.30 do 13.15.
idem sa naobedovat a pripravit obed aj pre malu. zatial pa

zaza_na
22. jan 2009

teda mirka, Rebeka je riadna sikulka 😉 a uz ma tolko zubkov von 😝
tak som rada, ze ste to nejako zvladli a uz je pokojnejsie... asi je to najhorsie len pri tych prvych zubkoch a potom sa to uz rozbehne...
😉
terezka, na svadbu sa chystate? 🙂 juj, aj ja by som hned sla 😝

kila
22. jan 2009

Ahojte! Kuk nové fotky! 😵

mirka20
22. jan 2009

kila, som pozerala. mala som na kolenach malu a ked videla reku na tej silvestrovskej fotke, tak sa zasmiala 😅 je velmi zlata, ta vasa reka 😵
zuzka, no neviem, ako s tymi zubami, lebo my sme o tych prvych dvoch sme ani nevedeli, okrem toho, ze vsetko strasne hryzla. no a tento treti nam dal riadne zabrat 😖

babulka123
22. jan 2009

ahojte, tak ja len na skok aby ste vedeli .. hehehe podla nasho tatinka cakame kobylku hehehe a mame necelych 5 cm, kyveme rukami nohami.. robime kotrmelce.. no proste davame rozplavby..je to super pocit.. zatila sme ako tak ok aj ked na PN takze zdravim ostatne.. babulky drzte sa.. cmuuuk

mirka20
22. jan 2009

babulka, len pekne oddychuj a ziv vasu "kobylku" 😉 sikulku

babulka123
22. jan 2009

mirka to snad ani nieje pravda ako mala rychlo rastie.. je uzsana..

mirka20
22. jan 2009

babulka, ved aj vase. uz ma 5 cm, co je uzasne, ked si predstavis, este pred par tyzdnami malo len milimetrik.
no, my sme vcera v postielke este len klacali a dnes uz stojime. je to sice rozkosne, ale mam o nu strach, aby si nevybila tie 3 zubky, co ma 😨

babulka123
22. jan 2009

mirka .. o teraz to bude veselsie hehehe a este ked zacne chodit.. uvidis potom.. ale ja viem ze to zvladnete..

zabka
22. jan 2009

Ahojky, zuzi kojenie nam zatial ide dobre, aj malinka celkom fajn spinkava, v noci sa budi napapanie ale potom zaspinka, ked si dobre potiahne vydrzi si aj dlhsie schrupnut.. 😉 😵 .. Pridala som nejake nove foto 😵

kila
22. jan 2009

Žaby Nikolka je zlatučká! 😵
Mirka teším sa že sme vás rozosmiali! 😀 A gratulujem k prvým zúbkom, my ešte stále nemáme ani jeden jediný malý zubček... ale ani nám nechýba - čistíš jej niečím tie zúbky?

kila
22. jan 2009

Réka noc prespí, spí od ôsmej do pol ôsmej, zobudí sa len keď ju niečo vyruší, dostane didi a hneď spinká ďalej. Ráno ju často "musím" o pol ôsmej zobudiť ešte som nevyskúšala dokedy by bola schopná spať. Zobudím ju pretože zvykne spať ešte aj pred obedom hodinku alebo hodinku a pol - a toto mi ohromne vyhovuje. Poobede tiež spí od tretej do štvrtej.
Jedlo jej stále mixujem, ešte stále nemá ani jeden zub. Zvykneme jej už ponúknuť jedlo ktoré jeme my, chlebík, zemiaky a tak, dávam jej jedlo už aj do ruky, ale nedáva si to do úste ale rozmaďžgá si to a to je "super hra" pri jedle... 😅

kila
22. jan 2009

Zajtra odchádzame domov, možno prídeme aj budúci týždeň, ale neslubujem... a hádam najbližšie budem mať viac času a zastihnem vás tu aj "naživo" a pokecáme si... 😉 Papa!

terezicka
23. jan 2009

Ahojte kočky naša Lucka je dnes od rána strašne umrnčaná až neuveriteľne.Už som ju nechala nech reve aj som vydržala, no v kuse si šúcha oči, zíva sa jej. Som ju obliekla, išla vonku, 15 minút bolo fajne a potom zasa rev, tak späť dnuka, povyzliekať ju a niečo vymyslieť aby necirkusovala...A to nám príde poobede návšteva, prídu moje kolegyne tak som zvedavá aká Lucka bude 😅
A teraz mi tu sedí na nohách, je fascinovaná písaním, jej to asi pekne klepe. A ked sa na ňu pozriem, ona hodí hned úsmev po mne ale keby som ju položila tak by to bolo počuť určite všade 😝

terezicka
23. jan 2009

Baby krásne máte fotky, sú kočky tie vaše dcérky 🙂

zabka
23. jan 2009

dakujemeeee 😉 😵 .. No ta nasa do polnoci bola hore asi ju bolelo brusko.. Ale potom o pol jednej nastastie zaspinkala a zobudila sa az o stvrt na sedem...Zacina nam poriadne ozivat.. 😵 😵

pipika
24. jan 2009

ahojte, pridala som fotky

mirka20
24. jan 2009

ahojte. my sme uz u nasich, tak si uzivame celkom nicnerobenie, lebo stari rodicia sa nevedia vytesit z malej 🙂
dnes nam vysiel stvrty zub, tak snad uz iba jeden a zas budeme mat chvilu pokoj. aj ked uz je to ovela lepsie, aj ked noci este stale nie su, co byvali pred 4-5 mesiacmi.
pipika, malicka je krasnulinka 😵

terezicka
25. jan 2009

Krásny večer sa praje 🙂 Dnes naš Lucka urobila taký cirkus doobedu keď sme s našimi išli do kostola, tak ako sme ju dali do kočíka tak začala riadne revať a nešlo ju utíšiť ani keď som ju potom zobrala na ruky...Tak sme sa s ňou museli vrátiť naspäť ku našim lebo to bol des...No vôbec nevieme čo sa jej stalo, ale vrieskala veru statočne 😅 A samozrejme že dnes zas cez deň poriadne nespala, dokopy to bolo asi 90 minút aj to nie v kuse...No a potom keď mi niekto povie že veď aspoň v noci vám spí 😝 Veď hej, to je pravda ale nikto nevidí to že je cez deň potom umrnčaná, nič ju nezaujíma, vrtí sa a je nervózna a my už nevieme čo s ňou...A už ju dokonca prestalo baviť aj spávať v kočíku 😅

mirka20
26. jan 2009

terez, nasa mala tiez dost dlhu dobu nespavala cez den dlhsie. ale casom sa to nastastie spravilo, aj ked noci sa pokazili, ale tie uz skor, ako zacala dlhsie spavat cez den. urcite si pamatas, ze som vravela, ze nasa rebeka spava cez den len take 30-minutovky. ked nahodou spala hodinu, tak som bola vytesena, ze az. ale snad sa to u vas co najrychlejsie spravi a opat bude dobre. s tym kocikom ma to mrzi, ale to raz muselo prist. zacina vnimat svet okolo, tak ju uz nebavi v kociku len spavat, uz musi pozerat okolo. neskusala si jej dat sportak a trochu vyvysit hlavicku, aby videla na svet okolo? u nas to celkom zabralo a mala bola v kociku spokojna.
u nas vsetko po starom, noci brutal, papanie sa celkom da, aj ked viacej papat by jej nezaskodilo, hlavne pri tych vykonoch, co podava 😅