Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

jankabelka
17. jún 2009

Dobré ránko babule 😉 ako sa máte?

jankabelka
17. jún 2009

Ahojte maminky, chcem sa spýtať, mávali ste bolesti v brušku? ale také bolesti ako keby to boli črevá? dakujem za odpoveď

meliska
17. jún 2009

ahojte babulky,
no ja sa uz budem musiet odfotit, lebo mi brusko uz ozajstne vybehlo za posledny tyzden.... 😀 uz je take pomaly neukrytelne.... 🙂

pahu
17. jún 2009

Marci, tak to si veľmi dobre nezačala 😀 Ale o to lepší by mohol byť koniec roka 😀
My nemáme mrazáčikov, ani sme nemali 😉 No a na ďalšie IVF sa nám zatiaľ nechce, tak uvidíme neskôr... Možno na jeseň, možno na Nový rok 😀 Ale podľa mňa sa nám to podarí prirodzene 😀

meliska
17. jún 2009

pahu ahoooj 😵
jasne, ze sa Vam to podari prirodzene 🙂 a marci, rok sa este neskoncil, este nevies ake prekvapko Ti pripravi 😉 Juuuj babulky idem vas asi trosku poopluvat, nech sa zadari 😉

zabka
17. jún 2009

Ahojky...Terez ani nie je buchticka lebo ona je velmi dlha tak sa to na nej straca ale licka ma buclate ale nie moc tak ako na fotke... 😉 ..pipi a aku si kupila tu kasu tiez tu prvu? tak vy uz aj masko papate, vy ste sikulky.. kolko dni si jej davala cistu mrkvicku? aj jej to mixujes alebo pucis?
A vy tehulky ako? 😉

pahu
17. jún 2009

meliska, však ja viem 😀 A dikes za pluvance 😀

meliska
17. jún 2009

pahu pockaj, este som neflusla....
chrrrrrrrrrrrrrrrrrr tfuuuuuuuuuj, tfuuuuuuuuuuuuj, tfuuuuuuuuuuj 😀
az teraz 😝

mirka20
17. jún 2009

ahojte 🙂
pahu, ono sa to podari. ci prirodzene, alebo tomu trochu pomozete, urcite to vyjde. predcerom porodila moja byvala kolegyna, kt.sa 6 rokov pokusala o babo, takze 😉

marcaradko
17. jún 2009

meliska.....noooo,pekneee od teba.....takto ma este asi nokto neoplul 😀 😀 😀 ......toto proste musi zabrat....xixi 😉 😀 .....a to chrrrrrrrrrrrrr bolo hadam potiahnute aj z nosa.....xi 😀 😀 😀 😅
.....juj si ma potesila.... 😉

meliska
17. jún 2009

marci... az z päty... 😀 😀 😀

marcaradko
17. jún 2009

😵 😀 😉

pahu
17. jún 2009

Fúúúha, aj ja chcem chrachel!!!! 😀

terezicka
17. jún 2009

Tiež vám chcem trošku dodať nádej Pahu aj Marča - maminina kolegyňa sa 16 rokov pokúšala o dieťatko, boli na IVF a nič. Proste stal sa z nich neplodný pár, tak si adoptovali chlapčeka, myslím že bol úplne maličký keď ho dostali. A teraz? Maminina kolegyňa je tehotná po 16 rokoch 😵 To bol pre nich prvý šok a druhý nastal keď sa na sone dozvedela že čaká dvojičky 😵 V novembri má termín 😵 Ja som bola z toho úplne hotová že sa im prirodzenou cestou podarili dvojičky keď už asi vôbec nedúfali že niečo také sa im môže stať 😵

meliska
17. jún 2009

pahu: tak aby vam malo nebolo a vedeli ste sa spravodlivo podelit s marcou... tak posielam este jeden...

chrrrrrrrrrrrrrrrrrr tfuuuuuuuuuj, tfuuuuuuuuuuuuj, tfuuuuuuuuuuj 😀

pipika
17. jún 2009

Ahojte! 🙂
Zabka, kupila som tiez tu prvu kasu, dnes vecer ju vyskusame. Dva dni som jej dala iba mrkvu, potom som pridala zemiaciky a maso ( uvarila som jedno kuracie stehno). Vsrtko som mixovala, aj maso. Prvy den som mrkvu pucila, ale nevedela ju prehltnut, odvtedy vsetko mixujem.

Pahu, som rada ze ta vidim. 🙂 Citala som, ze idete na dovolenku a aj pracu si menis. Nasla si si nieco lepsie? Dufam, ze bude kludnejsia ako tato.

meliska
17. jún 2009

ahojte, tak som pridala svoje bandero 🙂 do albumu 😉

pipika
17. jún 2009

Peknucke meliska. Vidim, ze aj gate si vies este zapnut. 🙂

jankabelka
18. jún 2009

Ahojte bambuľky 😉

meliska
18. jún 2009

pipika: navela navela, ale zapnem... aj ked je to uz asi ich posledny tyzden... 😀 lebo ked sedim, tak gombik uz musim rozopinat 🙂

ahoj jani... ako sa vam dari dievcata? 😉

terezicka
18. jún 2009

Jej Meliska úplne krásne bruško máš, sa mi zdá že teiž budeš patriť medzi tie chudšie tehuľky 😵 Ale krásne je to bruško a ešte sa skús odfotiť aj celá aby sme ťa videla v celej tvojej kráse 😵

Pahu a kdeže ideš pracovať?
Janka ahojky...

My ideme zajtra na stretko septembrových detičiek 2008, sa veľmi tešíme, len počasie nám zdá sa priať veľmi nebude...Zajtra bude hic ako budeme cestovať, a v sobotu a v nedeľu má byť len 21°C... 🙄

jankabelka
18. jún 2009

Ahoj Meliska, máme sa dnes celkom dobručko, už ma nebolí bruško to som rada, ale ráno som sa skoro zabila na šnúre od ventilátora 😠
Terezka ahoj už sa tešíte na stretko pravda? a neboj tá predpoveď im aj tak nikdy poriadne nejde

meliska
18. jún 2009

terezicka: no teda dakujem za pochvalu, ale to bude asi len mojim fotografickym umenim, ze chuda tehulka 🙂 aj ja ked som videla tie fotky, tak som sa pobavila, ze ako dobre som sa vcera nafotila... he he fotku aj s hlavou pridam neskor, ideme na svadbu na dalsi vikend, tak poviem MM nech ma odfoti 🙂

terezicka
18. jún 2009

Janka dávaj si pozor, aby si nespadla ako ja keď som bola tehuľka 😅 A presne mesiac pred pôrodom 😅
Ja akurát riešim dilemu či ideme s Marekom do Zvolena alebo nie... O 12:30 tam má byť, len neviem čo povie Lucka na cestovanie dnes v horúčave a zajtra tiež... V utorok keď som s ňou išla od našich, čo je cesta 15 minút tak bola celá spotená, celý chrbát mala mokrý...
Zajtra si musím niekde k ruke nachystať tielka čo ju budem prezliekať....

Ozaj Janka, už chystáte výbavičku? A kočík už máte nejaký vo výhľade?

meliska
18. jún 2009

janiii: len teraz nikde prosim ta nepadaj... a ten ventilator niekam odloz, nech ta uz nepotkyna 😀

terezicka
18. jún 2009

Meliska ok takže ešte týždeň vydržíme a potom ťa uvidíme v celosti 😀

jankabelka
18. jún 2009

Dávam si pozor ale dnes som bola akasi zahľadená a som si ten kábel nevšimla 😖 ale našťastie to dobre dopadlo.
Meliska veru, je to proste nepodarený ventilátor čo potkýňa tehuľku 😕
Terezka hm, to bude pre Lucku asi náročnejšie ale ona to určite zvládne, uvidíš 😎 A výbavičku veru už chystáme, včera som kúpila konečne deku pre malú bambuľku, a kočík máme už domka, kúpili sme ho síce v bazáre ale je uplne ako nový(oranžovo-béžová štvorkolka) a ešte nám treba kúpiť postielku atd. Už máme doma aj komodu, len ju musí manžel poskladať 😀

meliska
18. jún 2009

jani: nafot vybavicku, nech vidime, ktora deka nakoniec zvitazila 🙂 a aj na kociarik som zvedava 🙂

jankabelka
18. jún 2009

Meliska, kočiarik je teraz uskladnený a zabalený ale keď bude vybalený a opratý určite odfotím. a deku určite odfotím 😉

meliska
18. jún 2009

oki doki... tak aspon deku odfot, nech sa inspirujeme... 😉 my pomaly asi tiez zacneme... ideme na dalsi vikend na vychod za ocinom a na jednu svadbu, tak nam uz nieco chystaju pre babo, tak to budu prve vecicky... 😀 a aj postielku vezmeme... lebo mame doma este po mne celkom peknu drevenu, tak bude dobra... inak uz tolko deticiek odchovala... 😀