Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

jankabelka
18. jún 2009

Meliska odfotím určite 🙂 akurát obedujem a dnes máme pizzu 😀 😝 😀

meliska
18. jún 2009

ja mam dnes pirohy plnene makom, teda dufam, ze sa vsetky hned nerozchytaju... 😀 ja som na take opiaty... xi xi ...nech sa male poriadne vybuva, aj mne sa potom bude po obede otvarat papulka, ale no co uz... do stvrtej vydrzim 😀

mirka20
18. jún 2009

terez, z pocasia si nic nerob. my sme mali na stretku asi tak 15 -18 stupnov a zvladli sme to, takze 21 je horuuucava 😉 aj ked pre nas z juhu horucava vyzera trochu inak 😀 ozik, pondelok by vam vyhovoval? janko ma volno a chcem ist na nakupy do lc, tak by sme sa stavili.
jani, opatrne. hlavne, ak by si nahodou padala, tak ruky dopredu 😉
ste mi narobili chute s pizzou a aj pirohami. tak by som si dala.
u nas vsetko po starom 🙂

terezicka
18. jún 2009

Mirka pondelok vyhovuje, ja idem o 9-tej do kaderníctva na melír takže sa aj trochu zdržím, ale rátam že pred 11-tou by som mohla byť už doma. Kedy asi by ste prišli? Už sem prídem možno až najskôr v nedeľu večer, ale teda v pondelok s vami rátame a tešíme sa. Potom si prečítam že kedy asi vás môžme čakať

zabka
18. jún 2009

Ahojky takze prve dva dni mrkvicky mame za sebou, celkom sme to zvladli... Zajtra pridavame zemiacik 😉

pipika
18. jún 2009

Ahojte!
Pridala som fotky...

jankabelka
19. jún 2009

Dobré ránko kočky 🙂 ako ste dnes spinkali?
Pipika kukala som fotky a z malej Lili je krásne slečna 😅

pipika
19. jún 2009

Ahojte 🙂
Janka, dakujeme za pochvalu. 🙂

Baby, je to normalne, ze mi vcera mala 5x kakala? Doteraz iba raz za den.

zabka
19. jún 2009

Ahojky az na tretej strane sme boli 😕 ... dnes mame uspesne za sebou mrkvicku so zemiacikom a ten jej chutil viac ako samotna mrkvicka lebo spapala skoro vsetko.. 😉 😉 ... Pipika a nejdu jej zubky? 😉

pipika
20. jún 2009

Zabka, zubok stale nikde. Asi pred troma tyzdnami som jej nasla bielu bodku, ale odvtedy nic. Nikolka ma kolko vonku?
Vcera 3x kakala. Aj to sa mi zda vela.
Dnes bude mat na obed spenat a zemiaky. Som zvedava ci jej bude chutit.

zabka
20. jún 2009

No aj my mame zatial prerezanu jednu bodku, teda uz trochu podrastla a vtedy mi tiez kakala viackrat a aj dost riedke...Tak potom daj vediet ako jej chutilo.. a ako jej robis ten spenat?

zabka
21. jún 2009

halooo no co je s vami??? 😉

kila
21. jún 2009

Ahojte! Mám nové fotky v albume! Ako sa máte?
My sa máme pomerne dobre, Réka má 4 zúbky a 9100 g. Vo štrvrtok sme boli na poradni, Réku doktorka aj pochválila že za mesiac pribrala 700g - viete predtým aj schudla keďže bola chorá. Dostali sme aj posledné očkovanie a do poradne ideme zase až v októbri. S papaním sa stále trápime, takže to že pribrala je moja zásluha, že nenechám ju len tak keď kričí pri jedení, jednoducho ju nakŕmim aj keď nechce. 😝 Už to priznala konečne aj moja mama aj svokra, že bohužial musíme takto papať inak by asi Réka zomrela od hladu. 😅 Len mňa to vyčerpáva a najmä psychicky som na dne, bola som aj u lekára s ekzémom, beriem tabletky na posilnenie imunity a používam krémy na ekzém, už je to našťastie skoro preč.

kila
21. jún 2009

Kukala som princezničky, Lili, Nikolka, Rebeka aj Lucka sú krásne! 😵

kila
21. jún 2009

Tereka gratulujem k štátniciam! 😵 A čo bude ďalej? 😅

kila
21. jún 2009

Baby a viete že dnes je deň otcov?!?! My sme kúpili ocinovi čokoládu! 😉

pipika
21. jún 2009

Dobry vecer!
Kila, dakujeme za pochvalu. 🙂 Reka je tiez krasnucka.
Pridala som dalsie fotky.
Zabka, ten spenat som nerobila, mala som prikrm. Ale moc jej nechutil, ale zjedla. 😒

kila
21. jún 2009

Takto papáme my:
Ráno zvyknem dať malej jogurt s piškótami a ovocím alebo pribináčik. Jogurt veľmi nechce a keď ho nezje tak jej to dám ešte na desiatu pred telkou - keď pozerá reklamy lepšie papá. Pribináčik má veľmi rada, ten zje do bodky. Potom ešte papá s nami - šunku alebo párky - pečivo nechce... Na obed jej dám prívarok alebo kúpené hotové jedlo - výživu - zase pred telkou. Ale zje z toho max. 100g a vtedy sa už teším že jedla. Potom ju ešte zase ponúknem z našej polievky alebo jedla ale najčastejšie zje len uvarenú mrkvu z polievky. Pred spaním jej dám mliečko Nestlé Junior. Na olovrant ovocie, banán a jablko je hit - ale zase len pred telkou. A na večeru dostane kašičku, instantnú alebo zvyknem jej variť aj krupicovú kašičku a ovsenú kašičku s 1,5%ným kravským mliekom. Na večeru papá zase aj s nami, a to chlieb s paštétou - ten jej tiež chutí. A pred spaním zase dostane mlieko Nestlé Junior.
Neviete nejaký trik aby malá papala s chuťou a bez telky? 😅

meliska
22. jún 2009

dobre ranko babulky,
ako sa mate... fotky mate krasne....
Terezka: asi som Ti este nezagratulovala, tak to musim napravit... teda gratulujem k uspesnym statniciam... 😉

jankabelka
22. jún 2009

Dobré ránko kočky 🙂
Kukla som fotky, a tie vaše slečny teda rastú ako z vody 😅
Meliska ako sa máš?

meliska
22. jún 2009

jana: dakujem, celkom fajn... cakam, ci nezacitim nejake motyliky, ale zatial nic 😀 asi male vela spinka 🙂 a vam sa ako dari? ako ste pokrocili s vyberom mena? 🙂

kila
22. jún 2009

Ahojte! Veru detičky rastú ako z vody, však uvidíte aj vy... 😉

terezicka
22. jún 2009

Ahojte tak my sme sa už vrátili včera zo stretka, bolo super, teda okrem počasia, ale to nevedel nikto z nás ovplyvniť...Naša Lucka bola najmladšia zo všetkých detičiek, ale za to bola jedna z tých najnadanejších čo sa týkalo pohybu. Krásne chodí štvornožkuje, dokonca sa tam naučila chodiť aj okolo postele a ešte sa naučila aj vyjsť krásne po schodoch. Sme to doma potom zas skúšali a super jej to išlo 🙂 ALe spánok sa nám stle nezmenil, vždy vymýšľa a spať večer je hotový problém pre nás a aj pre ňu...Ale raz sa to hádam len zlepší 😅

Dneska čakáme návštevu, príde Mirka s Rebekou a Jankom ta sa veľmi na nich tešíme 😎

No a ja som bola ráno v kaderníctve a kaderníčka mi namiesto hnedého melíru namiešala červený 😅 😀 Ale mne sa to aj takto celkom páči a kaderníčka je kamoška a pomýlila sa, lebo sme sa zakecali...Ale nevadí, mala som potom zľavu 😀

kila
22. jún 2009

Terezka a ako sa páči nový účes manželovi? 😅

jankabelka
23. jún 2009

Dobré ránko babuľky 🙂
Meliska pokročili sme s menom, asi tak, že máme vybratých 6 mien s ktorých si musíme vybrať 😕
Terezka jej a keby si pridala fotky účesu hm?

kila
23. jún 2009

Dobré ránko baby! Zase sa s vami rozlúčim, neviem kedy prídem zase, musíme rýchlo ísť domov, lebo manžel asi bude mať prácu! 🙂

meliska
23. jún 2009

janka:
a prezradis nam tie mena... 😉
kila: drzim palec, nech to s tou pracou dopadne na 1

pipika
23. jún 2009

ahojte! 🙂
Kila, drzime palce manzelovi.
Meliska, ty ako? Kedy ides na morfologicky utz? Chcete vediet pohlavie babatka?

Krasne pocasie, vsak? Mala mi uz asi hodinu spi, co je u nej zazrak. Dnes ideme na sono obliciek.

meliska
23. jún 2009

pipika:
na morfo idem 6.7. takze este necele 2 tyzdne, ale to zbehne rychlo, lebo v piatok ideme na 6 dni na vychod, tak sa celkom tesim... 😉 a ak sa babulo ukaze, tak jasne, ze chceme vediet pohlavie... ja mam taky citak na chalana, ale uvidime... vcera som tak rozmyslala, ake meno by som dala dievcatku a nic ma nenapada... 😀
... a uzivaj si tu chvilku kym Lili spinka 😉 drzim palce na to sono obliciek 😉

mirka20
23. jún 2009

ahojte 🙂
nestiham vas moc, lebo cez vikend som tu mala rodicov a vcera sme behali po slovensku 😅 najprv sme boli v lc na mensich nakupoch(ja som si kupila dvoje topanok a rebeke sme kupili nove papucky, lebo uz su jej tie, co mala teraz male), potom u muskovcov (terezka ma ten uces aj farbu super, lucka uz krasne chodi za rucicky, je fakt sikulka), potom sme sa zastavili v zv po svokra a sli sme az za zarnovicu za jednym kachliarom, kt.by nam mozno mal robit kachlovu pec.domov sme sa vratili az o pol jedenastej. rebeka si nastastie v aute schrupla, takze nebolo to s nou az take strasne. 🙂 a dnes sme spali az do pol deviatej, teda uz od siedmej sa dost prehadzovala, tak ja som uz moc nenaspala, lebo som cakala, ze uz coskoro vstane.
kila, to papanie je aj u nas strasne, len u nas nefunguje telka, ale nejake ine rozptylovace - knihy, hracky, taniere,....