Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pahu
5. jún 2008

Terez oki, takže to idem posunúť niekomu tu, v robotke 😀

terezicka
5. jún 2008

Pahu ale aj nabudúce môžeš na mňa myslieť 😀

sharlotta
5. jún 2008

Milana budem musiet predat. ☹ A este je cely dolamany z toho naraz, chudacisko. Moje prve auto. ☹ Som ho vytrapila....
Terezka, skoncila som v januari, ale moja mama chcela zazit promocie svojho dietata, takze titul este nemam a cakam do promocii.

sharlotta
5. jún 2008

Z toho narazu 😅

terezicka
5. jún 2008

Aha Sharlotta tak už asi chápem 🙂 A druhé autíčko sa ako bude volať? 🙂

sharlotta
5. jún 2008

Asi mu nedam uz meno, lebo je mi fakt teraz smutno za Milanom. Budem ho volat vec...

nellie_
5. jún 2008

Zuzik takze 12.6. hej pekny datum... 😉 😵 😵 😵 😵 Ja si ich chodim davat kazdy den pichnut, sama by som to nezvladla a este take bolavice štiplavice... 😖

Sharlott aj ty davas mena autickam?? ja som tiez nasho Golfika volala Fricko a ked sme ho v decembri predali tak mi bolo smutno za nim....ale predali sme ho len svagrovi takze Fricka nastastie stretavam... 😀 😀 😀 😀 😀

My budeme mat tiez nove auto a tiez ho asi nepomenujem....ale manzel povedal ze to bude Fricko druhý.. 😀

terezicka
5. jún 2008

Sharlotta a aké budeš mať teraz autíčko?

zaza_na
5. jún 2008

terezka, pravdaze, tesime sa. je to uplne ine cakat, ked vies konkretny den, ako ked len cakas a moze to prist hocikedy... aj ked aj takto to moze este prist hocikedy 😀
a pride mi to take neskutocne, ze o tyzden uz bude medzi nami. zatial je to len velke vyduvajuce sa brusko a o tyzden to uz bude nieco uplne ine - uz sa bude treba o nu starat - bude papat a kakat a plakat 😀 aj pre nu to bude velka zmena 😝

terezicka
5. jún 2008

Zuzka ja sa tiež už tak teším na teba a tvoju malú 🙂 Nech nám dá tvoja sestra potom vedieť dobre? A ozaj chcela som sa ťa spýtať, či si mala také obdobia zhruba v mojom tt ( ak si to pamätáš ) že malá sa niekedy hýbala celý deň, na druhý deň len kedy - tedy, poprípade len chvíľku keď si bola v kľude... Ja som z tej našej Emmy už nervózna, lebo včera len ráno keď som sa zobudila tam mi dala najavo že je tiež hore...A potm večer kopla len raz a večer ešte na dobrú noc a bolo...

sharlotta
5. jún 2008

Budeme mat VW Polo.
Inak dnes mi napisala mama jednej mojej ziacky z triedy, ze to so svojou dcerou vzdala a dava ju na inu skolu. Dostala sa do zlej partie a zacala brat drogy. Taka pekna, inteligentna kocka. Tak sme sa obidve snazili, aby aspon dokoncila rocnik. Je mi z toho do placu. ☹

terezicka
5. jún 2008

Sharlotta my sme mali takýto problém s mojim bratrancom...A keď mi to naši hovorili tak som plakala ako malé decko... 😢

sharlotta
5. jún 2008

Najhorsie na tom je, ze s tym clovekom nic neurobis, pokial sa on sam nerozhodne z toho dostat. Nic nepomaha, ani s peknym, ani s krikom nic nedokazes.

terezicka
5. jún 2008

Sharlotta veru tak...No neviem ako to bolo v prípade tvojej žiačky, ale tu sme sa zhodli viacerí že pri bratrancovi zohrala rolu v braní drog dvojitá výchova jeho rodičov...Poviem ti pravdu jeho mamu ( ocinova sestra ) by som ja za mamu nechcela...

nellie_
5. jún 2008

Tak to hej, tam ide len a len o toho cloveka aby sa rozhodol ze s tym chce skoncit...je to smutne taketo pripady.... ☹

sharlotta
5. jún 2008

No, jej mama je zlata, len ja si myslim, ze je mozno malo prisna, ale do ich rodiny nevidim, takze neviem. Ale je naozaj velmi zlata osoba. Jej otec je cudzinec a zije vo svojej krajine, myslim. Mozno jej chybala pevna ruka, ale ja si myslim, ze sa to moze stat hocikomu. Tinedzeri su lahko ovplyvnitelni a ked sa dievca zalubi do nevhodneho...tak je koniec.

terezicka
5. jún 2008

Sharlotta moja teta je práveže až príliš prísna a jej muž je zas úplný "mäkkýš" 😅 A keď máš žiť vo svete kde sa ani rodičia nevedia zhodnúť...

sharlotta
5. jún 2008

Tak to urcite, u nas bola velitel mama a ona mala vzdy hlavne slovo a otec sa do vychovy velmi neplietol, len ak bolo treba mamu v niecom podporit, tak ju podporil. A nikdy nesli proti sebe, oco vzdy povedal, ze bude tak, ako mama povedala a pripadne nejasnosti si vyriesili oni medzi sebou.

terezicka
5. jún 2008

Sharlotta tu to práveže tak nebolo, tam boli rozdielne názory skoro na všetky veci a potom aby z toho decká neboli zmätené 😖
U našich to zas bolo iné, naši sa vedeli dohodnúť a nikdy nešli jeden proti druhému

sharlotta
5. jún 2008

No, to je smutne, take veci by si mali dopredu ludia ujasnit. Ja si myslim, ze vychovavat deti by mali mamy. Chlapi su niekedy vo veciach vychovy bizarny a kladu doraz na nepodstatne veci. Niektore zeny su zas na druhej strane malo prisne a rozmaznavaju svoje deti.

meliska
5. jún 2008

Sharlotta ????? Tak tu si ty teraz..... 😠 😀 Sak ma este pockaaaaaj 😅 aby to bolo tak ako sme si to naplanovali 😵

Babenky pardon, ze som sa Vam tu tak votrela, ja som len zazrela Sharlottu.... my este nic neplanujeme, teda planujeme, ale az tak o rok, tak tu dufam nebudem zavadzat 😉

terezicka
5. jún 2008

Meliska jasné že nebudeš zavadzať, veď toto sú prípravy na plánovanie 😉

sharlotta
5. jún 2008

Ahoooooooj, Meliska, tak tu som zdrhla, vidis to. 😀 A tato tema sa vola pripravy, takze akehokolvek druhu. Ja sa tu pripravujem psychicky, ze chcem mat deti. 😀 😝

meliska
5. jún 2008

Terezicka: dakujem: pozeram, ze ty si uz za snazilkovanim a teraz mas realne pripravy 😉 tak drzim prsteky

Sharlotta: veeelmi spravne, len nech ta baby hned tak neovplyvnia, s kym si ja budem potom vyvolavat a smskovat, ze maly/mala spravil toto a vygrckal tolko a oslintal toto? Haaaa? 😝

meliska
5. jún 2008

Terezicka: a kraaasne meno ste vybrali 🙂

sharlotta
5. jún 2008

Ja ta cakam, neboj. Nase deti raz budu vyplakavat, ze sa este nedohrali... 😀 😝

meliska
5. jún 2008

...fuuh to dufam, nech sa drzi tato tradicia 😉
...ja by som sa uz aj teraz dala nahovorit, len este musime chvilocku pockat naskrabat nejake korunky a musi sa to trosku v robotke utriast a potom sup na vec..... 😉 ale asi je to moc prespekulovane... 😅

terezicka
5. jún 2008

Meliska ďakujem za pochvalu mena 🙂 Teraz som sa malej začala prihovárať a hovorím jej Emi 🙂 A celkom sa mi to páči 🙂
Sharlotta a teda ešte raz mi vysvetli v akom si ty štádiu snažilkovania??? Lebo tuším si minule písala že sa na to už dávate 😕

sharlotta
5. jún 2008

Meliska, mna tu uz presviedcaju rok a pol 😀 A aj ma ukecali relativne, len my na to nejdeme az tak zhurta, akurat tomu nechavame volny priebeh, ze ked sa prihodi, tak sa prihodi. 😅

Inak len na vysvetlenie, my sa s Meliskou pozname od narodenia. Len ja som sa narodila o 2 a pol mesiaca skor. 😝

sharlotta
5. jún 2008

Terezka, niekedy si davame pozor, niekedy nie. 😉 V takom sme stadiu.... 😀