Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

danielitka26
5. jún 2008

kuk 😉

zabka
6. jún 2008

Pekne ranko... Dnes tu nikto nie je?

terezicka
6. jún 2008

Dobré ránko, ja som tu, len tu nastal total raňajší frmol 😖 Ale už je kus kľud 🙂
Žabka ako sa cítiš?

sharlotta
6. jún 2008

Ahojte, ja dnes zase ucim ,len dve hodiny. Takze zacinam o 9:30, ale koncim az o 13:30. Ale pohoda...Len ked tu clovek sedi cely den a dokopy nic nerobi, tak je este viac unaveny, akoby robil. 😅

terezicka
6. jún 2008

Sharlotta ahojky 🙂 To som aj ja tak bývala so začiatku v robote, že som dokopy nič nerobila a potom zrazu nával roboty a ja som bola z toho v šoku 😲

sharlotta
6. jún 2008

A tak sa mi nic nechce...aj by som mala znamky nahodit na internet, ale nechce sa mi... 😖 Asi sa idem donutit...

terezicka
6. jún 2008

Sharlotta ja som si akurát vyložila nohy na krabicu 😀 A čakám kedy riaditeľ odíde, lebo som si doniesla z domu jednu knihu čo som začala čítať a včera som jej dala dokonca prednosť pred Ordináciou 😲 Tak aj Marek vraví že tá kniha musí byť super keď ma tak zaujala 😀 A keď tu nikto nebude tak si hádam môžem z nej aspoň trochu prečítať?

sharlotta
6. jún 2008

Ja som si doniesla francuzstinu, ze sa budem ucit 😝 A o com je ta kniha? Co budes robit cez vikend?

pahu
6. jún 2008

Haló, ahojte 😀
Terez, akú knihu? 😕

zabka
6. jún 2008

Terez dnes uz fajn vcera som bola na vysetreniach v albume mam fotecku zo sona... 😉

terezicka
6. jún 2008

Sharlotta tá kniha sa volá Posledný svedok, je to o súdnej lekárne a detektívke - mám veľmi rada knihy z takéhoto prostredia 🙂
No zajtra príde môj bratranec nás pozvať na svadbu 😀 A Marek ide zajtra večer do roboty, takže nedeľu už budem tráviť sama s našou Emi v brušku 🙂

sharlotta
6. jún 2008

Terez a este stale chodi tak na dlho prec?

meliska
6. jún 2008

ahojte babule, ani mne sa dnes nic nechce, ale nanestastie mam toho dnes vela ☹
Terezicka: mala Emmka uz pocuva a kopka? 😉

sharlotta
6. jún 2008

Ahoj Meliska. A ako ste vy pokrocili s vasim bytikom? Co uz mate? My sme kupili auto, ale je este v PO, nasi nam ho privezu vo stvrtok bud. tyzden.

terezicka
6. jún 2008

Žabka idem hneď kuknúť fotku a dr ti dal aký termín?
Meliska včera som ju požalovala Marekovi a to na ňu zázračne účinkuje a už viackrát sa nám stalo že potom hneď začala kopkať 😕 Aj včera večer doma pekne kopkala, pozorovali sme bruško ako sa vlní 🙂 Ale 2x ma Emi tak kopla tam vnútri do niečoho čo ma zabolelo až som sa mykla 😅
Sharlotta hej ešte stále, nejako sa nevie dostať bližšie k nám...Už sme sa viac ľudí pýtali, viacerí sľúbili pomôcť v jeho prestupe no zatiaľ je stále ticho...Zajtra večer ide a domov príde v stredu ráno 😔

meliska
6. jún 2008

Ahoj Sharlotta: no my uz mame vymalovane a uz takmer vsetko nutne mame. Teda okrem lustrov ale to nejak neriesime zatial, lebo tie co sa nam pacia tak su strasne drahe 😅 sak svietit sa da aj bez lustra, no nie?
Ale inak som vo faze, ze uz sijem zavesy, tak uz je to asik dobra faza 😀 Dokonca aj kuchynu sme zrekonstruovali 😉 Aaaa pozor... uz mame aj 3 kvety 😀 😀 😀

zabka
6. jún 2008

No dal mi taky akym mam aj tu povedal ze zatial aj velkost mimca sedi s danym tyzdnom... malicke ma 17 mm

terezicka
6. jún 2008

Žabka maličké je krásne, taká krásna machuľka je to 😵

sharlotta
6. jún 2008

No, my mame tiez 3 kvety. Ale 2 mi zdochli. Neviem preco, ale zdochynaju mi tam kvety. Zeby som si kupovala same samovrazedne? 😕 Sijes zavesy???? A to nemate roletky, ci co?....Ja sa tiez tak pytam, jak keby my sme mali...Ale planujeme kupit... 😅

terezicka
6. jún 2008

Sharlotta a odkedy kvety zdochýnajú??? 😀

sharlotta
6. jún 2008

Odkedy byvaju u mna... 😉 😝

meliska
6. jún 2008

zabka: aka drobucka bodecka je to 😉 musi to byt super pocit vidiet svoju malu fazulku 🙂
sharlotta: teba ich polievat 😝 alebo si kupit take co malo piju.... my mame zatial iba take kvety so symbolikou... rodinne stastie a money tree 😀 😀 😀 tak dufam ze mi nezdochnu 😅

terezicka: to je super, ze ste si nasli kopkaci system s Emi 😉

sharlotta
6. jún 2008

polievam ich normalne, raz za tyzden...ja mam fialku, ktorej uz odumreli kvety,ale listy sa este drzia a mam aj tahacku, ktoru som tiez musela zredukovat, ale teraz sa celkom drzi.

pahu
6. jún 2008

Sharlott, ja mám doma 9 kvetov a na balkóne 4 črepníky s rôznymi druhmy kvetov a na novom byte už sú na terase ťahavé muškáty v 6-tich dlhých črepníkoch 😀 Zatiaľ mi zdochli len 2 kvetinky, teda začali zdochýňať, tak som ich previezla mamine, tá s nimi dokáže zázraky a sú nádherné.. Ale radšej som ich nechal už u nej 😀

Žabka, machuľka je peknučká 😀

zabka
6. jún 2008

Dakujeme... No bolo to super doki mi ukazal ze kde ma hlavicku, srdiecko tak som bola rada... 😵

meliska
6. jún 2008

Sharlotta: fialka aj mne v robote kape, ale to asi kvoli tomu, ze ju pravidelne zalievame vsetci, tak je asi utopena 😀

pahu: ty si taka zahradkarka? 😉

babulky musim ficat na meetingy... tak zatim pa

pahu
6. jún 2008

Zabka, tak to je teda super, ja z toho obrázku vidím naozaj iba fazuľku 😀 😀 😀 😀

sharlotta
6. jún 2008

Co vy, kde ste sa stratili? Ja uz len posledna hodina a viiiiikend! 😵

pahu
6. jún 2008

Sharli, ja som pracovala, potom obedovala a teraz zase trošku pracujem a flákam sa tu medzi Vami 😀

Meliska, ja kvety milujem 😉 Nie som záhradkárka, len oni určite cítia že ich ja mám rada, tak mi robia radosť 😀

meliska
6. jún 2008

pahu: ja mam ku kvetom trochu technickejsi pristup 🙂 akoze dam im vodu, ked treba presadim, obcas im vynadam, ze preco maju zlty alebo pokrceny listok... obcas ich pochvalim.... proste mame taky len kamaratsky vztah 😉 (ale len s nekvitnucimi rastlinkami) kvitnuce kvety moc nemusim, lebo som alergicka 😅