Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
28. máj 2010

No dievčatá tak už aj oficálne oznamujem že čakáme bábätko 😵 Budeme mať vianočný darček 😵

pipika
28. máj 2010

Terez 🙂))))))
Tesim sa, este raz gratulujem. Takze u dr vsetko ok?

pipika
28. máj 2010

fuuuuha, ja som uz 26tt ?????

meliska
28. máj 2010

terezka 😵 😵 😵 😵 😵

terezicka
28. máj 2010

Ďakujem babuľky, mám vás všetky veeeeeeeeeeeeeľmi rada 😵
Hej už všetko v poriadku, že síce taký malinký kúsok zrazeniny tam ešte je ale to je už v pohode. Srdiečko krásne bilo, o 3tt idem na kontrolu

meliska
28. máj 2010

terezka: supeeeeeeeeeeer.... 😵 som zvedava, ci toto druhe kolo bude chlapske 😀

terezicka
28. máj 2010

Mel neuveríš ale keď som pozerala na pozitívny tehu test tak prvá myšlienka bola že chlapec 😝

kila
28. máj 2010

Ahojte!
Terezka super, určite to bude chlapec, teraz sú v kurze, každý čaká alebo už porodila chlapca v tomto roku koho poznám... 😉 😀
My sa máme fajn - ako sa už v 30 tt môžem mať - veľmi ma páli záha, občas mi tvrdne bruško, skoro sa unavím, bolia ma nohy - veď som už aj pribrala 14 kg - a kde je ešte koniec? S Rékou som mala tiež o 14 kg viac, ale až v 9. mesiaci. Inak malý poslúcha, je oveľa kľudnejší ako bola Réka v brušku, tak sa teším že budem mať kľudnejšie dieťa. V stredu idem na poradňu a uvidíme ako leží, ale určite je už dole hlavičkou, už cítim že leží dobre.
Réka začína stále viac hovoriť, je strašne zlatá, s nočníkom sme na tom rovnako aj s umývaním zúbkov. Už sa kvôli tomu netrápim, prejde ju to. 😅

mirka20
28. máj 2010

terez, aj ja som zvedava, ci to bude chlapec alebo dievca. pri lucke ste tusim rozmyslali, ze nechcete vediet, co to bude, teraz chcete vediet?
kila, ja by som ti o kludnych detoch vedela rozpravat 🙂 rebeka aj matusko boli v brusku dobrucki, kludnucki a teraz 😀 rebeka je total sidlo (terezka by ti porozpravala) a matusko ked je hore, tak sa tiez nezastavi a v kuse sibringuje rukami - nohami.
pridala som fotky, ak chcete pozriet 🙂

kila
28. máj 2010

Mirka pekné fotky, Rebeka si už zvykla že má súrodenca? Nežiarli? Neubližuje mu?
A nepokaz mi radosť prosím ťa, ja chcem kludné bábo ktoré len papá, kaká a spí... 😅

kila
28. máj 2010

Terezka fotku fazuľky nemáš? 😅

kila
29. máj 2010

Inak my sa už doma dávame pomaličky do poriadku. Naša nová spálňa je vymalovaná, objednali sme vstavanú skriňu, okolo deviateho ju budú montovať. A o týždeň v sobotu sa do novej izbičky presťahujeme, pretože príde zase maliar a aj Réka dostane novú izbičku (tú našu). Hurá, sa teším! 🙂 Donesiem aj fotky! A potom už budeme naozaj v poriadku, neviem tomu uveriť... potom začnem chystať vecičky pre drobčeka. 🙂 Dnes som skoro odpadla keď som videla že už mám len 75 dní do pôrodu. 😅

terezicka
29. máj 2010

Ahojte, tak dnes som bola poslednýkrát v tomto semestri v škole, takže 4ročník je definitívne za mnou...Všetko by bolo v pohode keby sme nezistili že jedna spolužiačka má takú istú tému DP ako ja - len slovosled je prehodený. A ja som to schytala lebo ja si musím vymyslieť novú tému 😝 Tak teraz písať školiteľovi a všetko od začiatku robiť, ma picne...
Lucka spinká, dnes sme ju dali trochu skôr lebo sestra nás volala aby sme prišli na MDD ale pred chvíľou zas napísala nech nechodíme lebo je búrka 😅 Tak uvidíme keď sa Lucka vyspí čo spravíme 🙂

terezicka
29. máj 2010

Mirka fotky sú krásne, Matúško je ako Janko úplne 🙂 To aby ste mali aj tretie dieťatko a to sa už bude podobať aj na teba 😀
Kila fotku drobčeka nemám, doktor povedal že mi dá nabudúce keď bude väčšie a bude ho lepšie vidno. Inak aj my ideme robiť Lucke detskú izbu, rozhodli sme sa pre poschodovú posteľ ale dáme si ju vyrobiť. A skriňu musíme pre maličké tiež kúpiť lebo by som mu nemala kde ukladať veci... A s menom ste pokročili?

Mirka dobre si pamätáš, aj pri Lucke sme rozmýšľali či chcem vedieť a teraz asi nechceme. Ja sa na sone pýtať na pohlavie nebudem tak asi ani doktor mi to neprezradí - dúfam 😀

Ďalšiu poradňu mám 18.6. a vtedy ideme aj na stretko septembroviek a Marek má asi aj skúšku vtedy, tak bude sranda lebo Lucka pôjde asi so mnou... 😀

kila
29. máj 2010

Terezka tak to je smola, aj tá diplomovka, aj tá búrka. 😒 A skúšky už máš tiež? Možno ešte vymyslíte nejakú podobnú tému na diplomovku a nebudeš musieť robiť všetko od začiatku. 😉
U nás Réka zas začala vymýšľať čo sa týka popoludňajšieho spánku. V noci spí od deviatej do ôsmej a o ôsmej ráno ju musím budiť, lebo neviem dokedy by bola schopná spať. No ale potom poobede nie je unavená a ťažko zaspáva keď vôbec zaspí. Lenže keď nespí poobede tak je na večer už podráždená, všetko jej vadí a je na nevydržanie hysterická. Je to ako čarovný kruh. 😝

kila
29. máj 2010

S menom sme tak, že ja by som chcela Tomáša ale manžel už vymyslel tiež meno: Krištof. Vôbec sa mi to nepáči. 😝 Takže zatiaľ stále nič.

terezicka
29. máj 2010

Kila hej skúšky už mám spravené všetky...
Mne sa Tomáško veľmi páči, ale v rodine máme už 3 takže ja by som mala smolu s týmto menom

kila
29. máj 2010

Super, gratulujem, si veľmi šikovná, veď skúškové obdobie sa len teraz začalo! 😵
A vy ste už vymysleli nejaké meno? A čo manžel - teší sa? 🙂

terezicka
29. máj 2010

KIla no my s menom neviem ako budeme, možno ako pri Lucke že definitívne padne až keď sa narodí. Ale zatiaľ ak dievča tak zrejme Katka, ale páči sa nám aj Natálka alebo Karolínka. A s chlapčenksých u mňa vedie Matúš alebo Juraj, lenže Marek chce Adama -ale to som mu zatrhla veď nemôže mať dieťa všetky sviatky na vianoce, no nie? 😀

kila
29. máj 2010

Veru, nech má aspoň meniny niekedy inokedy! 😀 Ja chcem tiež meno ktoré oslavuje meniny na jar, aby sme to mali pekne rozdelené na celý rok. 😀

terezicka
29. máj 2010

Kila vidíš my by sme si rozumeli 😀
Lucka má síce tiež ale meniny blízko pri narodkách a vianociach ale nie v jeden mesiac...A keď drobček narodí presne na vianoce tak žiaden Adam nehrozí 😝 Až to ďalšie dieťatko môže byť Adam 😀

kila
29. máj 2010

To určite! 🙂 A čo povieš na Krištofa? Hrozné... netuším odkiaľ to má môj manžel... ako by sme malého volali - Krištofko?! Však sa mi poláme jazyk... 😝

terezicka
29. máj 2010

No ja osobne som určite proti tomu menu 😅 Nič v zlom voči tvojmu manželovi ale fakt neviem kde na to prišiel 😅

Ozaj Lucka sa naučila ako trúbi slon aj rukami to ukazuje len na začiatku chaosí lebo nevie ktorú ruku má kde dať 😀

kila
29. máj 2010

😀 😀 😀
...a ešte si musíme pre istotu vybrať aj nejaké ženské meno... 😅

terezicka
29. máj 2010

No to hej, aj doktor je len človek a môže sa pomýliť 😀

pipika
29. máj 2010

ahojte

kila
29. máj 2010

No fakt si už asi musíme sadnúť s manželom a porozprávať sa... 😀

kila
29. máj 2010

Ahoj Pipi! Som rada že ťa vidím... vy už máte meno pre drobčeka? 😅

pipika
29. máj 2010

Kila, na 98% sa bude volat Botond. Ale naposledy dr hovoril, ze nie je si isty ze to bude chlapcek. Ale ja citim, ze bude 🙂

kila
29. máj 2010

A kedy má meniny? Na jar? 😅