Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

terezicka
10. júl 2008

Domka radšej si mala ísť do nemocky, nerozmyslíš si to?

domka28
10. júl 2008

mam prist k nemu v pondelok....to snad do vtedy vydrzim...a ked bude zle mam ist do nemocky...

domka28
10. júl 2008

kupim si este test zajtra ...a ked bude ruzova ciarka silnejsia tak mi horon stupa a to je dobre...vraj pri mimomater. nestupa...

pipika
10. júl 2008

Domka,ja som mala aj krce aj pichanie a dr hovoril, ze to je v poriadku,maternica sa natahuje. Podla mna by ti mal zobrat znova krv a keby bolo nizsie hcg hned do nemocnice.

terezicka
10. júl 2008

Domka tak sprav zajtra isto ten test a daj nám vedieť...Ale aj tak si myslím že si mala ísť radšej aspoň preventívne do nemocky

pipika
10. júl 2008

a aku silnu si mala vcera ciarku?

zabka
10. júl 2008

Ja budem mat zajtra 14 😀 .. Domka mala si radsej ist, tam by ta vysetril niekto iny a mozno by mal iny nazor... Ale ako uznas za vhodne.. 😉

terezicka
10. júl 2008

No veru Pipika a Žabka aj vám to riadne rýchlo uteká 🙂 A s tým spánkom si nič nerobte, to sa teraz asi dlho poriadne nevyspíme 😅 😀
Mirka videla som fotky Rebeky, ozaj nič v zlom ale asi je taká buchtička trošku nie? Aspoň podľa tých líčok to tak vyzerá 😉 Ale inak je krásna 😵

zabka
10. júl 2008

No veru terez bezi to ...Ale tebe sa to krati poriadne rychlo... kedy uz ides na matersku?

mirka20
10. júl 2008

ahojte. 🙂
vratili sme sa od doktorky, kt. nam nastrelovala nausnicky. to bolo take deprimujuce 😖 malicka kricala ako o zivot, dokonca aj slzicky mala v ociach. ale neplakala od bolesti, ale od toho, ze ju drzali, aby sa nehybala a to ona neznasa. a potom rana pri usku, to ju tiez velmi rozrusilo. ale vysli sme od lekara, dali sme ju do kocika a pekne zaspinkala. ja som mala z toho vacsiu traumu, ako ona. 😢
domka, fakt si mala ist radsej do nemocnice, ak si tehu, tak by ti to potvrdili a bolo by vsetko ok, ale ak je to mimomaternicove, treba konat rychlo, aby si si nenarobila horsie.
tehulky, o celych prespatych nociach len snivajte, velmi dlho ich este nebudete mat 😅 hovorim z vlastnej skusenosti 😉

terezicka
10. júl 2008

Žabka ešte budúci týždeň som v robote, potom od 21.7. do 3.8. máme celozávodnú a po nej ja prídem nejaké 3 dni do robotky a od 15.8. som oficiálne na MD 😀 Joj tak sa teším veľmi tomu 😀
Mirka nemaj traumu, maličká si to určite pamätať nebude 😕 Ja chcem dať našej naušničky hneď v nemocke, ešte si myslím že bude menej cítiť ako potom neskoršie...

zabka
10. júl 2008

Mirka tak co cumlik neposles, vies ta zabka na nom 😀 😀

terezicka
10. júl 2008

Žabka tak si kúp aj ty taký, vari nechceš Rebeke odtrhnúť od úst jej cumlík??? 😀 😲 😀 😲 😀 😲
Ja pôjdem dnes niečo našej Emmi asi kúpiť, aby som spravila radosť sebe 😀
Ozaj Mirka za koľko ste kúpili kolotoč nad postieľku? Mne sa páči jeden za 400,-SK a sa mi to zdá celkom rozumná cena

mirka20
10. júl 2008

terez, nevej, ci bude menej citit, ale teba to nebude tak boliet, tak ich urcite daj prepichnut v nemocnici. ono to tie babatka neboli, len ten pocit, ze sa nemozu pohnut je pre ne traumatizujuci. a v porodnici aj tak budes balit do perinky tak, ze bude mat rucicky pri tele, takze to nebude pre nu take hrozne. a vyhoda prepichnutia je v tom, ze jej hned das vase nausnicky. tu nam dali z chirurgickej ocele a o nejaky mesiac jej mozme dat nase, co mame. a naozaj ma liciska ta nasa rebeka riadne, aj druhu bradu, ale telo az take buclate nema, to len tie gate su take obrovske.
zabka, nie nie, nasa malicka si uz nan pomalicky zvyka, takze jej nemozem spravit to, ze ho poslem prec 😅 ale je to znacka canpol babies, ak by si si ho chcela kupit
idem chystat obed, kym mala ako tak spinka. zatial pa

zabka
10. júl 2008

To nieeeeeeee to som iba srandovala, ja som inak zatial ziadny zabkovy v obchodoch nenasla ☹ ... Ale este mam dost casu hladat 😀 ... Ja som akurat kukala kedy by som asi mala ist na matersku, a zaciatkom decembra... 😉

zabka
10. júl 2008

Oki dakujem, aspon budem vediet kde ho mam hladat... 😉

pipika
10. júl 2008

Cas bezi. Len nedavno sme zistili, ze cakame babo a ja uz zajtra zacinam 4.mesiac. Uzasne. 😵
Zabka a co brusko? Uz vidiet nieco? mne zasa narastlo a uz ziadne stare gate si neobleciem,uz mam skoro vsetko tehu nohavice.
Mirka, ta tvoja princeznicka rastie ako hribik. 🙂

zabka
10. júl 2008

Vies co pipi ani nie, akurat sa mi vytvorila taka mensia pneumaticka 😀 😀 ... Ale zatial nic nevidiet.. Este ho nemam ani ako ty na tej fotke z 9tt.. Normalne mi teraz vypadol konik...

terezicka
10. júl 2008

Aj mne vypadol koník 😨
Mirka a prečo ste jej nemohli dať hneď tie vaše? My jej chcem hneď dať naše, Marek ich doma namočí do liehu a v deň odchodu mi ich donesie a pred odchodom jej dáme prepichnúť ušká a domov prídeme už s naušničkami 😵
Žabka neboj bruško porastie...
Pipika ale určite nenos nič obtiahnuté, radšej si kúp nejaké tehu oblečko keď svoje už neoblečieš, hlavne si bruško netráp

zabka
10. júl 2008

Inak som vam zabudla povedat tuto noc sa mi snivalo ze som mala uz velke brusko a odtiekla mi plodova voda, bolo take zvlastne, a uz som isla do nemocky, ale som sa nastastie prebrala.... 😉

pipika
10. júl 2008

Terez,uz ich nemozem nosit. 😅 Teraz v lete mam take co maju na pase gumu a potom v septembri si chcem kupit normalne tehu dzinsy.
Zabka,kolko kil vazis ak sa smie spytat?

zabka
10. júl 2008

Momentalne 59kg... Tak som aj vazila predtym kilo hore dole... 😉

terezicka
10. júl 2008

Pipika super rozhodnutie 🙂
Žabka mne sa minule snívalo že som mala kontrakcie v pravidelných intervaloch 😲
Jaj naša Emmi sa dnes od rána hýbe po brušku 🙂 Dúfam že v noci bude potom pekne spinkať

zabka
10. júl 2008

Ze kontrakcie a ake to bolo 😀 ... No aspon sa teraz vysanti a potom bude pekne spinuskat... 😵

terezicka
10. júl 2008

Žabka také zvláštne to bolo v tom sne, ale normálne som v tom sne aj cítila akoby sťahy alebo ako to mám napísať, proste aj som niečo vtedy cítila 😅

pipika
10. júl 2008

Zabka,tak sa cudujem,ze na tebe nic nevidiet. Ja mam 56kg.
Terez,nevies nahodou ze pri rodeni tie bolesti su ake dlhe? Kolko minutove? Nemyslim teraz intervali,ale ak mas bolest kolko trva?

terezicka
10. júl 2008

Jaj Pipika moja zlatá tak to vôbec neviem, ale v septembri ti poviem ak stačí 😅 A ty myslíš už samotný pôrod alebo ešte aj tú pôrodnú dobu predtým?

pipika
10. júl 2008

baby, mam vam na minutu hodit nase spolocne foto s manzelom?

terezicka
10. júl 2008

Jasnééééééééééééééééé

zabka
10. júl 2008

A kolko merias? Ja 170 ... Ale ja mam asi tazke kosti, alebo ja neviem... Ak sa mi podari cez vikend sa odfotim... 😉