Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

zabka
21. júl 2008

Uz dobre, vies co nebola lebo v piatok tam nebol, ale som odisla v piatok z prace okolo 10h. prisla domov dala magnezium a spala az do poobedia a uz mi bolo potom dobre... Asi sa male moc roztahovalo.. 😉

jankabelka
21. júl 2008

Hm, tak som rada že to prešlo, ale dávaj si pozor, viac oddychuj

zabka
21. júl 2008

NO ved som akurat nastvana som myslela ze budem mat teraz 2 tyzdne dovolenky a mam len od zajtra do piatku a tak som sa tesila... Sakra...Lebo sef chce aby sme si dovolenku nechali na december ze budeme cely doma, lenze mne je to prd platne ked od decembra budem na MD 😠

jankabelka
21. júl 2008

Tak mu povedz, že ju potrebuješ teraz a že potom už budeš domka nech ti predlži pobyt domka

zabka
21. júl 2008

No len tu uz neni, az buduci pondelok mu to budem musiet povedat....Co uz 😉

mirka20
21. júl 2008

ahojte 😵
dnes to tu nejak spinka. ale to bude asi tym, ze vsetky drzime paste pavlinke a nemozeme pisat 😅
my sme s malickou spali skoro do pol jedenastej, ale len od osmej, lebo nasa princezna si povedala, ze ved o pol siedmej je uz den, tak preco by mala spat a tak si viedla chvilu monolog s neviem cim, potom ju to omrzelo, uz sa jej poloha lezmo nepacila, tak sa zacala durdit. a tak sme do osmej spolu bojovali, ja za spanok, ona za to, aby sme boli spolu hore. po osmej to vzdala a zaspala, tak som sa tesila a spala s nou 😵

jankabelka
21. júl 2008

Ahoj Mirka, som rada, že ste si tak spolu dobre pohajkali a že sa Rebeka nechala presvedčiť, že ešte treba hajkať 😉

mirka20
21. júl 2008

janka, velmi na vyber nemala, kedze som vacsia 😀

zabka
21. júl 2008

mirka 😀 😀 😀

jankabelka
21. júl 2008

CHI ale mala, mohla sa rozhodnúť aj inak 😀
Ozaj Pahu bude mať výsledky po 14 hod?

mirka20
21. júl 2008

janka, este na to asi neprisla, ze sa moze rozhodnut ako chce ona a nie ako chce maminka. ale odolavala dost dlho 😵
hej, po druhej by mali byt vysledky. ja som taka netrpezliva

zabka
21. júl 2008

No aj ja baby som uz hrozne netrpezliva, dnes tu cely den nebola, tak dufam ze coskoro sa tu objavi s tou najuzasnejsou spravou 😉 😵 😵 😵
Pahuuuuuuuuuuuuu ponahlaj sa ja uz zachvilu odchadzam... 😵

marcaradko
21. júl 2008

ahojte 😎
phuuuu.......no coooo 😕
terka,ano zmenila som isla som ku Kr....i 😉 a fakt sa to neda porovnat,......dufam ze mi tento prinesie uz len same pozitívne spravy 😔.....zatial sa mu to darí 😉
nepolepsilo sa ti?toto ti vobec nezavidim a ako pisala mirka,je viac nez pravdepodobne,ze do porodu to asi lepsie nebude 😔

vejinka
21. júl 2008

nooo kde je pahu?? ta mala mat dnes vysledky z krvicky som cela nedockavaaaa

mirka20
21. júl 2008

veji, nedockavych je nas tu viac 🙂
ale uz len nejakych 20 minut a bude to tu.
idem umyt riad, musim sa nejak odreagovat 😅

marcaradko
21. júl 2008

😕

mirka20
21. júl 2008

este stale je ticho...uz isto vola

jankabelka
21. júl 2008

kuk tak ešte stále nič? 😕

mirka20
21. júl 2008

je to negativne. 😔 este pojdu na test vo stvrtok

jankabelka
21. júl 2008

och joj 😖
Pahu sa ti ozvala?

marcaradko
21. júl 2008

😔 😔 😔

mirka20
21. júl 2008

janka, pisala mi sms. zajtra ide do roboty, tak sa tu ukaze.
idem ja s malou von, trochu to rozchodit, lebo ma to straaaasne mrzi. ale stale dufam,ze sa to vo stvrtok obrati k dobremu a pavlinka bude tehulka
papa

jankabelka
21. júl 2008

Aj ja tomu verím, a zobralo ma to tiež statočne, už budem rada keď už vypadnem z roboty

terezicka
21. júl 2008

ahojte kočky prišla som vás opäť pozrieť, manžel robí holiča tak ja som zatiaľ na nete...
Pahu ešte ti veľmi silno držím palce aby to do štvrtku vyšlo, dúfam že len bolo skoro na testovanie z krvi 😔 sme sa boli dnes prejsť s Marekom a som mu akurát vravela že pôjdeš na krvičku a videli sme aj bociana na lúke, tak som mu vravela nech odletí do Bratislavy 😉 tak on iba nestihol určite doletieť do BA včas, ale do štvrtku to stihne a krvička vyjde pozitívna 😉
marči myslím že si spravila veľmi dobre keď si k nemu prešla, ja som teda veľmi spokojná, nemôžem sa vôbec sťažovať a čo je hlavné tak on pomohol aj nám 🙂
no a boli sme sa s marekom prejsť, ale ja som zas precenila svoje sily, už som ani nevedela ako mám ísť lebo ma to zas začalo veľmi bolieť a bolesť mi potom vystreľuje aj do chrbta... včera mi bolo lepšie ale skoro celý deň som vôbec nechodila, iba som sedela ale už mi bolo dlho... a tak som sa dnes rozhodla pre prechádzku a dopadla som takto... ☹ zajtra to poviem dr v poradni, uvidím či mi dá niečo iné alebo povie že treba vydržať 😅
mirka idem pozrieť nové fotky, včera som inak aj marekovi ukazovala tu na mk rebekine fotky 😉

terezicka
21. júl 2008

Som si aj myslela že tu nikto nebude 🙂

Mirka malá je krásna 😵

terezicka
21. júl 2008

No dobre idem ja preč od pc, veď možno zajtra sa už dúfam ozvem z domu z nášho netu...a ak nie tak ti Mirka napíšem sms-ku ako som dopadla na poradni a na sone 🙂
prajem vám všetkým ešte krásny večer 😵

vejinka
21. júl 2008

ja verim ze vo stvrtok sa ukaze...ze je tehu 😔

jankabelka
22. júl 2008

Dobré ránko babuľky, ako ste sa dnes vyhajali? ja dobručko a kráti sa mi pobyt v práci, pretože ešte 4 dni a potom máme 2 týždne dovolenku jupíííííííííííííííííí 😉

meliska
22. júl 2008

ahojte bambulky,
ako sa mi mate? ja som sa konecne vratila zo sluzobky 🙂

mirka20
22. júl 2008

ahojte 🙂
janka, super, aspon si oddychnes. aj niekam idete, ci budete doma?
meliska, vitaj. 🙂 ako bolo v taliansku?