Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

pipika
23. máj 2008

ahojteee 🙂

nellie_
23. máj 2008

AHoj pipika.... 🙂 🙂 🙂 🙂

No ako sa máte... 😉 😵

pipika
23. máj 2008

Ahoj Nelli! Ziadna zmena,posledne 2 dni ma znova napina skoro cely den.
Ty ako? mas stale ten Utrogestan?

nellie_
23. máj 2008

Takže babenko dava o sebe riadne vedieť... 😉
Hej, este sa s nim napchavam...a uz tie točaky a motanice az tak nevnimam,asi som si zvykla už...ešte ho mam brať do 1.6. a 2.6. idem na vnutorne sono...len sa mi zda ze to nejak divne vymyslela, lebo 29.-30. by som mala dostat MS,alebo zeby ju dostanem az po vysadeni Utrogestanu? no neviem, divne mi to je.... 😒

pipika
23. máj 2008

Ja som vzdy dostala mrchu az po jej vysadeniu,ale poznam baby,ktore to dostali este ked ju brali. Spytaj sa lekarky na Duphaston,ci by si nemohlra radsej to brat.Je to to iste ako utrogestan,ale nie je ti z nej zle. Za pokus to stoji.

nellie_
23. máj 2008

Duphaston som uz brala posledne 3 cykly a asi preto ho vymenila za utrogestan...no ved uvidim...najlepsie by bolo keby uz toho 2.6. videla nejaku malu machulku na tom sone... 😵 😵 😵 😵
No viem, ze to by bolo asi moc jednoduche.. 😔

pipika
23. máj 2008

Mas pravdu,to by bolo najlepsie.Aj ti to prajem. 😉
A keby si si ten utros vkladala do posvy? Najlepsie je vecer pred spanim.

nellie_
23. máj 2008

ďakujem pipi... 😵 😵 😵 😵 mne kázala ho papať a mam 2 rano a 2 vecer...ale ked pojdem toho 2.6. ku nej tak sa musim s nou poradit ze nech nieco ine vymysli...ale ked povie ze ho mam brat, tak ja to kôli babenku vydrzim co tam po motanici, uz som si aj zvykla celkom.. 😅 😀 😀

pipika
23. máj 2008

Mne lekar kazal do posvy ak chcem babatko. papat ho mam iba ak spinim alebo krvacam.
Drzim vam velmi palce.Ako dlho sa snazite?

terezicka
23. máj 2008

Nellie a už ho možno nebudeš musieť vôbec brať, veď tehuľky nemôžu papť veľa liekov 😉
Pipika ahojky 🙂

pipika
23. máj 2008

terez,ahoj! 🙂 Ja ho musim do konca 12tt. 😒

pahu
23. máj 2008

Nell, aj ja ho dávam do pošvy a akurát som niekedy viac unavená 😉 Opýtaj sa jej na to 😀
Pipi, už som tu, ešte stále ma hľadáš? 😕 😀

pipika
23. máj 2008

Uz som ta nasla. 🙂 😀

terezicka
23. máj 2008

Nellie alebo ak ho budeš musieť užívať tak potom ako Pipika - ako tehuľka 🙂

pipika
23. máj 2008

Terez tak tak. 🙂

terezicka
23. máj 2008

veru Pipika bolo by super keby to vyšlo všetkým už konečne

pahu
23. máj 2008

Pipi, Terez, Nell, mne doki povedal, že ak budem tehuľka, aj ja ho budem musieť užívať minimálne prvý trimester 😉

terezicka
23. máj 2008

Baby tak ja súhlasím že ho budete užívať ale všetky ako tehuľky 🙂 Pipika ho už tak užíva, a Pahu a Nellie ho majú povolené užívať len ako tehuľky

pahu
23. máj 2008

Terez, takže teraz ho už mám vysadiť? Ale to by mi prišla skôr mrcha 😀

terezicka
23. máj 2008

Pahu nemusíš ho vysadiť ak ti to má pomôcť k fazuľke 🙂 Ale ja verím že ti to pomôže 🙂
Ja sa už idem pomaly chystať domov, idem si so sestrou vybrať slnečné okuliare, ale chcem už nejaké poriadne - radšej dám viac peňazí len nech vydržia a pomôžu v slnečných dňoch 😝 A možno nahovorím sestru aby mi išla aj tričko vybrať 😀 A potom beriem ocina a sestru a idem k našim domov a večer pôjdem pre Mareka a víkend strávime spolu 😀
Tak vám prajem všetkým krásny víkend, dúfam že nám zasvieti aj slniečko 😎 Držkajte sa, mrchy nech neprídu žiadnej a vidíme sa v pondelok 🙂
P.S. práve tu začalo riadne pršať 😅

pahu
23. máj 2008

Terez, ďakujem a aj vy si poriadne užite víkendík, ty naša tehuľka 😀

kila
23. máj 2008

Čaute! Tak zajtra sa vraciame domov do KN, keď všetko pôjde tak ako plánujeme tak sa vám ozvem 2.6. A dúfam, že sa tu stretnem vtedy už aj s Mirkou - teraz toho má určite vyše hlavy. Vtedy celý týždeň budeme tu u našich. V stredu ideme na poradňu s malou, som zvedavá koľko už pribrala. Na stredu som sa chcela dohodnúť aj s mojím gyndošom na kontrole, ale vraj ak som v poriadku tak sa nemusím ponáhlať a dal mi termín na 12.6. A keďže už sa nám pomaly končí 6. týždeň po pôrode, tak by sme chceli znovu skúšať sexík... dúfam, že to pôjde... 😅
Majte sa zatiaľ a dávajte si na seba a na bábätká pozor! 😵

pahu
23. máj 2008

Ahoj Kiluska 😉
Reka je strasne zlatucka, uzivajte si to p;lnymi duskami 😀

kila
23. máj 2008

Ďakujem Pahu! 😵 A ja ti držím palce! 😵

vejinka
25. máj 2008

ahojte kocky...pahu uz aby bol utorok ze? 😉

zabka
26. máj 2008

Pekne ranko ... 😉

terezicka
26. máj 2008

Dobré ránko konečne už ide MK

pahu
26. máj 2008

Ahojte babuľky, takže BT sa síce drží, ale zrejme len vďaka hormónom,... Dnes som robila test a bol úplne bez 2.paličky... Takže dnes u dokiho dostaneme termín na naše 1.IVF 😉 Nič nie je stratené, a ak by to tam vo mne malo byť, tak zajtra by som sa to dozvedela z krvičky 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

terezicka
26. máj 2008

Pahu ja som si najprv prečítala len že dve paličky 😅 A až potom to ostatné 😨 Ale ešte to tak nemusí byť, ešte sa to môže pekne všetko zmeniť a možno ten termín na ivf naozaj nebudete vôbec potrebovať

pahu
26. máj 2008

Terez, ty optimistka 😀 Ale ja nie som Teri smutná, ja viem že sa nám to podarí, aj keď trochu komplikovanejšie ako Vám, ale podarí 😀