Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

sharlotta
28. júl 2008

No, tak pozeram, ze vsetko po starom ☹ Pahu, ale raz to prist musi...Dobre, ze ste si dali oddych, hlavne hlavu treba prevetrat a vyprazdnit (ale nie uplne 😉 hehe) Na dovolenke bolo doooooobre cem naspat!!!! ☹ Mama ide este na jednu dovolenku s kamaratkou, tak uvazujem, ci nevyprazdnim kreditku a nepojdem s nimi, len neviem, ci je to tak uplne rozumne, lebo tu kreditku bude treba o mesiac aj vyplatit z niecoho...A este mi dnes z firmy volali, nech odlozime kurz este o tyzden, lebo ze idu teraz oni na dovolenku...Keby mi boli vcera zavolali, tak sa vobec netrepem do BA. 😠

makda
28. júl 2008

ahojte, potrebujem od vas radu kocky. 20.7. sme sa prvy krat pokusili o splodenie potomka, 26.7. mi mal prist menzes a stale nic. myslite, ze by som mohla byt v tom?? skusala som dnes test, ale nic. kedy by som mohla skusit dalsi??

sharlotta
28. júl 2008

Makda, ja na to nie som expert a v podstate neviem, ako sa to robi, ale zda sa mi, ak som dobre odpozorovala, dievcata si robia testy tak okolo 10 dni po tom, co mali dostat, ale neviem, ci to je tak naozaj, alebo sa mi len zda...

terezicka
28. júl 2008

Kočky prišla som vám povedať že zajtra tu asi nebudem celý deň, lebo najprv sa ideme pozrieť na ten parašutizmus a večer ideme na návštevu a medzitým ešte k našim...Takže zajtra máme program na celý deň 🙂 Tak ale ja tu v stredu potom obajvím a prečítam všetko čo popíšete 🙂

zabka
29. júl 2008

Pekne ranko prajem aj tu niekto je??? 😉 😵

meliska
29. júl 2008

ahoj zabka....
ja som tuuu... 🙂

meliska
29. júl 2008

sharlotta: kuk do IP a vitaj doma :o)

zabka
29. júl 2008

Ahoj mel, ako?

meliska
29. júl 2008

aale celkom dobre, len mam trosku viac robotky... ale na buduci tyzden mi zacina dovolenka, takze chcem vsetko v robotke prichystat tak, aby som sa potom z toho nezblaznila 🙂
a vy sa ako mate zabulky? 🙂

zabka
29. júl 2008

My sa mame dobre, vo stvrtok ideme na poradnu, tak sa uz tesime.... 😵

meliska
29. júl 2008

a budes mat aj novu fotocku z utz? 🙂

mirka20
29. júl 2008

ahojte 🙂
zabka, vcera bolo vyhlasene po tebe patranie 😅
ako dovolenkujes?
meliska, len pomaly s tou robotou, ved ona neutecie 😉
nam vcera prisli fotky, co sme si objednali z happy-foto, tak to idem dnes porozdelovat a poukladat do albumu, teda ak mi rebeka dovoli 😵

pahu
29. júl 2008

Ahojte 😀
Zabka, uz sme sa o teba zacinali bat 😉 Nestras nas takto... Brusko ako? Uz je vsetko O.K.? 😵

Meliska, aj my ideme na dovču budúci týždeň 😀

meliska
29. júl 2008

pahu: to je super... tak sa poriadne zrelaxujte... my ideme len na "slovakia tour" k svokrovcom a potom k ocovi domov... 😉 ale aj tak sa tesim 🙂

meliska
29. júl 2008

mirka: pozrela som tvoj albumik.. tie nove fotocky... mala je krasna.... a taku plachtu, ako ma rebeka som mala aj ja 🙂

pahu
29. júl 2008

No, my ideme trošičku ďalej, ale tiež sme nič neplánovali. Keďže ale nevyšlo IVF, drahý povedal, že ideme na dovču a hotovo. Nejako to vraj zvládneme 😵

pipika
29. júl 2008

Ahojte! 🙂
Pahu, dnes som videla cestou do prace 8 bocianov. 4 som poslala pre teba do Zahorskej a 4 pre bianku k apollo. Odkaz jej nech otvori okna, oki? 😀

meliska
29. júl 2008

pahu: to je fajn, ze ste sa takto rozhodli, prospeje vam to obom... a tusim som citala, ze idete este s niekym... tak to je uz uplne super... bude fajnovo uvidis, aka dojdes zrelaxuuvanaaa 😀

zabka
29. júl 2008

No dufam ze ano, potom pridam 😉 .. No akurat som citala ze ste po mne patrali, mala som dovcu trochu som odpocivala celkom mi to dobre padlo ale este by som zostala aj tyzden, dva doma.... Ano uz je vsetko ok, teda dufam vsak stvrtok ideme k dokimu mala by som ist na ten screening...Trochu mam aj obavy ale radsej myslim pozitivne 😉 😵 😵 A vy ako co mate nove? Kukala som fotecky Rebekine, krasavica to je... 😵
Citala som ze pipika bude mat asi dievcatko? No to som som zvedava na seba... 😀

meliska
29. júl 2008

jo jo aj ja som videla vcera take velke hejno bocianov ked som sla po dialnici do MA,
ze som si tak pomyslela, ze kua co tu dovolenkujete, ked vas babulky potrebuju... dnes ked pojdem domov, tak im zrusim asi veget a rozoslem ich tiez tak ako pipika 😉

pipika
29. júl 2008

Zabka ahoj!
Ja som ta vcera zacala hladat,nevedela som kde si, ci sa ti nieco nestalo.
Ci to bude dievcatko este nevieme,ale podla lekara nevyzera na chlapceka.Ale je este skoro na 100% povedat.
Pytala som sa na ten calibrum. Takze do 20tt mam brat denne jednu a potom uz iba kazdy druhy den. Vraj sa rodia velke babatka ak to prehnaju.

zabka
29. júl 2008

Ahojky, no som si vsimla, si zlata, ved keby nieco ja by som ti poslala sms...No ved hej asi je to skoro aj ked som citala ze niektorym uz povedali v takomto tyzdni ale vsak uvidis kedy ides na 3D alebo 4D nepytala si sa doktora? Ja sa chcem na to opytat teraz vo stvrtok... Lebo niekde sa objednava aj mesiac dva dopredu...
Dobre vediet o tom calibrume ved ja tiez papam iba jednu... 😉

pipika
29. júl 2008

Na 3D ci 4D sa najskor ide v 15tt. My asi nepojdeme,v 19-20tt mame velke sono na geneticke problemy,stoji tak isto ako 3D. Ideme asi iba na to. Aj tam dostaneme fotky a plus nas poriadne vysetria. Pri 3D nevidiet dobre ci je babo na 100% v poriadku.

mirka20
29. júl 2008

meliska, tu plachtu mame uz dlho, este ked bol brat maly (teraz ma 2 metre a 18 rokov 😀 ), ale je pekna, cistucka, tak ju pouzivame teraz u nasich.
zabka, ja som bola na 3d v nejakom 23tt +- presne si uz nepamatam, ale bolo to 11.1., to si pamatam 😵

meliska
29. júl 2008

mirka: to je krasna spomienka ta plachta.... mam ju na vela fotkach a velmi sa mi paci.... ja si doma opatrujem takeho velmi stareho anjelicka na oblaciku... (uz sme ho davali aj restaurovat) ...ked sme boli mali tak nam kazdemu visel na postielkou a potom aj mojmu synovcovi a neteri.... teraz som si ho zobrala ja domov, zatial je schovany a caka na svoju prilezitost 🙂

zabka
29. júl 2008

Aha no som zvedava tak potom asi aj ja pojdem na to velke sono, no ved sa povypytujem, my hadam povie...mirka ty si bola aj na tom velkom sone aj na 3D ci iba na jednom?

mirka20
29. júl 2008

zabka, na velke sono ide kazda mamicka okolo 20tt a neplati sa zan. na 3d mozes, ale nemusis ist a plati sa za to. je to tvoje rozhodnutie, ci chces, alebo nechces ist. velke sono je povinne, teda ak chodis pravidelne na prehliadky, co ty chodis
meliska, to musi byt krasne. my sme mali v detskej obraz, na kt.bol anjelik a strazil deti a zaroven aj nas

sharlotta
29. júl 2008

Ahojte. Mna dost vytaca a znervoznuje, ze ma kazdy upodozrieva, ze som tehotna, aj ked sme nasim povedali jasne, ze babo este nebude. Ked dlho spim, som tehotna, boli ma hlava, som tehotna, citim sa dobre, som tehotna... 😠 Uz som aj nasim povedala, ze keby ma okolie do toho tak nenutilo, mozno by som aj sama nad tym zacala uvazovat...Som aj rada, ze som prisla do BA, lebo uz mam toho dost. A este mi vcera svokra volala, lebo mam zapalene hrdlo od klimy, co sme isli z Chorvatska v aute, ze mam opatrne s paralenom zaobchadzat, lebo co ked som tehotna...A ja VIEM, ze nie som.

sharlotta
29. júl 2008

Meliska a mojho anjela este mas? 😀 Ja som mala tiez taku oblubenu deku so strapcami a nezaspala som, kym som si jeden strapec nestrcila do nosa... 😀 Tak a priznala som svoju uchylku z detstva. 😀

zabka
29. júl 2008

Aha dakujem za info mirka, uz som mudrejsia 😉 ... Takze to uz za taky mesiac pojdem na velke sono a co vsetko tam zistuju? A to 3D je k comu dobre kvoli fotkam a dvd? ci to ma aj nejaky iny ucinok...Ale sa vypytujem co.. 😒