Prípravy V. Pridajte sa snažilky aj tehuľky!

adulina
20. máj 2008

Babulky tak asi opat treba vytvorit novu temu nasich uspesnich priprav, tak dufam, ze ta patka bude uspesna uz aj pre pahu a janku a samozrejme aj ostatne snazilky. 😉
tak sup sem do patky 😉 vsetky tehulky a snazilky z priprav 😀 😀 😀

nellie_
27. máj 2008

Kukla som a jak pekne ti to bolo vidno na ten 14DPO ja zajtra rano budem vlastne uz 15DPO, ja to skusim testnut, ja uz chcem byt na istom..tato neistota ma ubíja a riadne.. 😠 radsej som mala mat klasicku mrchu a bol by pokoj... ☹

nellie_
27. máj 2008

Ozaj žabka a co tvoje svadobne fotos? 😉 hrozne by som chcela aspon jednu vidiet, nepridas si do albumu? 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zabka
27. máj 2008

no idem akurat vyskusat ci to pojde... 😉

nellie_
27. máj 2008

tešim sa žabka... 🙂 😉 😵

zabka
27. máj 2008

Prva fotka zo svadby je v albume 😀 😀

nellie_
27. máj 2008

Žabka ty si bola naaaaaaaaaadhernaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 pridaj este zopar aj manželika nech vidime....krasna nevesta si bola, až si mi dych vyrazila.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pahu
27. máj 2008

Žabkaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 Ty si strašne krásna 😀

bianka30
27. máj 2008

zabkaaaaa to je tak krasna fotkaaaaaaa... nadhera...

bianka30
27. máj 2008

tak tomu sa hovoria nadherne fotky... ste straní sympataci aj s manzelikom

zabka
27. máj 2008

Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 ... Este som dve pridala... 😉

nellie_
27. máj 2008

žabka si jak modelka...krásni ste boli a super foto máte.... 🙂 😵 😵 😵

nellie_
27. máj 2008

Krásny makeup si mala, normalne sa neviem vinadívať... 😀 😀 😀 ešte pridaj dáke... 😉

zabka
27. máj 2008

musim ostatne poskenovat teraz uz nemam... Ale dakujem nejako to prehanate s tym chvalenim... 😅
Ja uz dnes koncim tak vam prajem krasny zvysok dnika zajtra som tu opat... papapa 😉 😵
Pahu ked ti o druhej povedia ze si tehu nezabudni poslat sms...... 😵

mirka20
27. máj 2008

ahojte kocky 😵
my sme po obede, teda ja este do seba tlacim masko, ale beki uz je napapenkana a lezka v postielke a caka, kedy pojdeme na prechadzku. doobeda pekne spinkala, tak som si stihla trochu poupratovat, lebo moja au-pair - maminka vcera odisla, tak uz mam na starosti aj domacnost, tak sa musim cinit 😅
pavli, ani nevies, ako silno ti drzime paste s rebekou. dufam, ze o hodinku sa dozvies najkrajsiu spravu 😉 napis aj mne sms, lebo budeme s rebekou na prechadzke a chcem vediet co najskor, ako si na tom
zabka, ty si ina fesanda. a ste velmi zlati aj s muzickom 😵
nell, bolo by super, keby si zajtra nasla 2//. silno drzime s rebekou paste 😉
no, musim koncit, dojedla som a mala sa uz nevie dockat vychadzky. zatial papa 😅

pahu
27. máj 2008

Jeeej, toľko sms-iek 😀 Ale jasnačka, napíšem Vám 😀 Aj keď si osobne myslím, že z toho nič nebude 😉

vejinka
27. máj 2008

noooo druha hodina sa blizi...pahu drzim moc moc moc palce 😉

pahu
27. máj 2008

Veji, blíži 😀 Čakáš niekoho na návštevu? 😀

vejinka
27. máj 2008

zabka musim aj ja pochvalit svadobne fotky..som z nich unesena ..ty si teda kocanda 😉

pahu
27. máj 2008

Babuľky, som negatívna, takže IVF 😉

nellie_
27. máj 2008

Pahu, skoda...ale budem drzat palceky aby hned prve IVF vyslo a bola si tehulka... 😉 🙂 😵 😵 😵

vejinka
27. máj 2008

papu...cakala som tvoje vysledky 😝 ale nezufaj..no momentalne zufam ja..lebo ta velmi som ti to priala 🤐

zaza_na
27. máj 2008

pavli, to je velmi skoda, ze to nevyslo 😒 budem silno drzat palce na IVF. 😉

pahu
27. máj 2008

Ďakujeeeem 😉
Veji, som síce Pahu, ale aj Papu sa mi páči 😀

bianka30
27. máj 2008

zuzka... a ty ako ?
tebe sa to uz krati co ???

pahu
27. máj 2008

Ozaj Zazi, ako sa cítite? Aj strach je tam ešte stále? 😕 😨 😵 Neboj, podľa mňa to bude všetko dobré 😉

jankabelka
27. máj 2008

Pahu, hlávku hore isto to zvládnete 😉

zaza_na
27. máj 2008

pahu, nie je cas na to aby som mala strach 😀
uz nevladzem sa tolko tmolit. idem do mesta na 2 hodiny a som z toho uplne znicena a vycerpana 😝
tak sa len tmolim doma a stale vykladam nejake veci. minule som sa udychcala pri cisteni zemiakov 😀
tak je to celkom sranda. a mala casto tlaci kdesi uplne dolu a ked tam buchne kdesi hlavickou alebo rucickou tak amen tma... tam dolu je to strasne citlive a ona potvorka je od zaciatku stale velmi nizko 😝
ale vsak vydrzime 😉 pohodicka 😀

pahu
27. máj 2008

Zazi, už sa Vám to blíži 😀 Ak by si sa náhodou chystala prenášať, tak ja mám 22.6. meniny, takže by si mi dala pekný darček 😀
Janka dúfam, akurát mi volal manžel, však jasné že je to negatívne, lebo my budeme umeláčiky - dvojičky 😀

zaza_na
27. máj 2008

no pavli, to je veru pekny datum 😉 mame to tam v juni huste; vtedy ma narodky aj moj ocko a aj manzel 😀
ale prenasat sa mi asi nepodari, ak budem mat planovanu sekciu.
dufam, zed sa vam tie dvojicky podaria - chlapcek a dievcatko 😵

bianka30
27. máj 2008

aj ja 8/6